Punt is misschien dat voorheen de R-Design hoorde bij het sportieve model van Volvo uit een bepaalde serie, net als de M van BMW. Maar nu zijn ze daarvan afgestapt en kun je elk model in R-Design krijgen. Dus ook een D2. Persoonlijk vind ik 'm ook erg mooi. De voorkant en achterkant vind ik er wat mooier/strakker uitzien. Maar goed, dat is altijd een persoonlijk verhaal.
Als ik naar mijn eigen auto kijk (tenminste...die ik in elkaar heb gezet met de Volvo configurator) is de R-Design uiteindelijk helemaal niet zoveel anders dan de Summum (beiden voor Plus line/business pack pro gekozen) qua uitrusting. De Summum is een paar honderd € duurder en ik zie volgens mij alleen de verlichtingspack die wél op de Summum zit en niet op de R-Design. Door die pakketten worden ze weer vrijwel gelijk getrokken. R-Design is idd alleen maar optiek, maar ik vind het wel hele mooie optiek. De witte stiksels, de 'go fast stripe' over de console, de zwarte hemelbekleding en de andere LED DRV hebben imho allemaal iets moois. En de R-Design velgen vind ik ook super.
Maar het is uiteraard allemaal optiek. Die dubbele pijp op een Eco-diesel is een beetje pauper, maar goed...het zit erop. Leuk toch?

Ik ga er straks weer met veel pret in rijden. Net als in mijn C30 DrivE, waar ik alweer bijna 4 jaar in heb gereden. Heerlijke auto.
btw: een D2 is ongeveer dezelfde motor als die ik nu in mijn C30 heb. Prima ding. De auto die ik daarvoor had, had een wat krachtigere diesel, maar dat heeft me veel teveel bekeuringen gekost. Dus dat 'sportieve' rijden hou ik voor gezien. Ik had er denk ik zowat een nieuwe motor voor kunnen kopen, dus ik klik 'm op de cruise controle en laat het gedoe over aan anderen. Na een weekje ben je eraan gewend en weet je niet beter meer. Bovendien kost het je alleen maar brandstof en schiet je er geen flikker mee op. Dus een sportieve motor hoeft van mij niet. Het brengt me totaal geen voordeel. In de regio waarin ik me beweeg is het onmogelijk om zodanig hard te rijden dat ik er ook echt tijd mee win. Je bent dan constant aan het afremmen en als je op je gemiddelde snelheid let, zie je dat afremmen een veel groter effect (een negatief) effect heeft dan flink gas geven. Het heeft dus uiteindelijk vrij weinig nut, tenzij je een hele poos 140 ofzo kunt kachelen, zonder dat je hoeft af te remmen. En dat kost je dan meer dan het je oplevert qua brandstof en af en toe een prent...zinloos. (maar goed, ik ben een ouwe lul

)
[
Voor 25% gewijzigd door
mphilipp op 28-07-2013 00:15
]
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.