Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Zo'n beetje elke avond tussen 11 en 2 heb ik standaard twintig minuten tot een half uur geen verbinding. Het valt gewoon helemaal weg. Waarschijnlijk omdat ik een nieuw ip krijg (gok ik?). Hier heb ik al twee keer voor gebeld, zou zijn gefixxed. Ik had een document vanaf januari ongeveer met data wanneer het gebeurde maar die heb ik niet meer. (helaas)eymey schreef op zondag 21 juli 2013 @ 23:45:
Misschien moet je eens naar je router laten kijken
(of op een wat meer tweakers waardige manier je probleem omschrijven).
Ook valt constant, willekeurig, mijn internetverbinding weg, en ik weet zeker dat dit niet router gerelateerd is. Ik heb namelijk meerdere routers geprobeerd. Ik denk dat ik ook elke instelling wel heb nagelopen, meermaals. Mijn router blijft altijd benaderbaar, en ik kan bijvoorbeeld prima van mijn pc naar mijn popcorn hour streamen. Op mijn macbook pro, op mijn desktop, op de ipad, op de gewone laptop en op mijn mediabox kan ik niet meer het internet benaderen.
Buiten dat het signaal blijkbaar regelmatig wegvalt drop ik ook vaak packets. Hierdoor werkt voip/teamspeak/mumble niet goed, stottert voice en als ik een potje wil gamen wordt ik constant overal uitgegooid omdat het gewoon wegvalt.
IPTV heeft ook regelmatig episodes waarbij het beeld vastslaat. Maar ik kijk eigenlijk niet echt tv dus dit intereseert mij niet zo.
Er ligt goede kwaliteit cat 6 door het hele huis. Van modem naar tv/router, van router naar kamers. Ook via WLan hetzelfde probleem
En mijn toetsenbord doet het niet zo goed meer
Met dezelfde setup als deze had ik overigens nooit problemen met ziggo.
[ Voor 7% gewijzigd door Tricq op 22-07-2013 00:07 ]
Maar sinds een week is dat (in ieder geval in Almere) opgelost. Maar misschien zijn er bij de Operatortjes nog gebieden bekend waarin men nog bezig is om de fixes te implementeren.
Wel kan ik je vertellen dat hier verder Lijbrandt in mijn ervaring gewoon super stabiel is met een lage latency (rond 5 ms.). Behalve de afgelopen 1,5 maand dan
Dit weekend heb ik ook veel voor mijn werk gedaan vanuit huis (en de hele tijd een laptop online gehad op een VPN endpoint van m'n werk in de UK). Heeft ook geen enkel packet gemist of verlies van verbinding gehad.
[ Voor 15% gewijzigd door eymey op 22-07-2013 00:16 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Verwijderd
Heb jij echt geen zinvoller invulling van je leven dan steeds dit type azijnpis reakties te geven op bijna iedereen?Fiber schreef op zaterdag 20 juli 2013 @ 13:23:
[...]
Niemand dwingt je gelukkig om te blijven...Zoek jij toch fijn een betere...
Je zit echt een beetje vast in een groef, ik zie wel gelijkenis met mijn broertje die PDD-NOS gediagnosticeerd is. Misschien moet je je eens na laten kijken?

Verwijderd
Jij misschien niet, ik wel. Heb specifiek een provider met nieuwsgroepen gekozen (waarbij retentie belangrijker was - en is - dan snelheid).eymey schreef op zaterdag 20 juli 2013 @ 13:44:
Inderdaad.
Wat vervalt zijn allemaal dingen die ik toch niet gebruik.
Maar meer nog dan mijn eigen belang wil ik aangeven dat de overgang niet één op één zal zijn, terwijl wel die indruk wordt gewekt. Ik maak ook geen gebruik van de Lijbrandt email faciliteiten (heb er zelfs niet eens een email adres) maar dat neemt niet weg dat we dus minder service krijgen.
Maar goed, kennelijk is iets alleen een valide argument wanneer een ander het zelf ook een probleem vindt. Zal wel met de asocialisering van de maatschappij te maken hebben.
Waarom zou je je druk maken over dingen 'die je toch niet gebruikt'? Principes zijn kennelijk niet meer relevant, zolang ik er maar geen last van heb. De NIMBY Jugend ... bankiertjes-mentaliteit van eigen belang voorop en de rest zoekt het maar uit.
Ik wil je weleens horen als Telfort / KPN over 2 jaar (ofzo) stopt met DVB-C voor hun eigen klanten, want dat heeft contractueel dezelfde status als de newsserver en de email diensten...
[ Voor 25% gewijzigd door Verwijderd op 22-07-2013 02:12 ]
Afgezien van het gezeur dat het geeft, kun je denk ik gezien de majeure wijzigingen in het aanbod toch van je (voorgenomen) Lijbrandt/Telfort-aansluiting af?
Dus dat is tegenwoordig het niveau van mensen die zich "jurist" noemen? Mensen op de persoon af voor asociaal uitmaken omdat zij toevallig niet dezelfde issues ergens mee hebben als jijzelf? Of mensen die gewoon zeggen waar het op staat, namelijk dat je recht hebt om op te zeggen als verslechteringen in de dienst je niet aan staan, uitmaken voor iemand met PDDNOS of iets dergelijks?Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 01:55:
[...]
Jij misschien niet, ik wel. Heb specifiek een provider met nieuwsgroepen gekozen (waarbij retentie belangrijker was - en is - dan snelheid).
Maar meer nog dan mijn eigen belang wil ik aangeven dat de overgang niet één op één zal zijn, terwijl wel die indruk wordt gewekt. Ik maak ook geen gebruik van de Lijbrandt email faciliteiten (heb er zelfs niet eens een email adres) maar dat neemt niet weg dat we dus minder service krijgen.
Maar goed, kennelijk is iets alleen een valide argument wanneer een ander het zelf ook een probleem vindt. Zal wel met de asocialisering van de maatschappij te maken hebben.
Waarom zou je je druk maken over dingen 'die je toch niet gebruikt'? Principes zijn kennelijk niet meer relevant, zolang ik er maar geen last van heb. De NIMBY Jugend ... bankiertjes-mentaliteit van eigen belang voorop en de rest zoekt het maar uit.
Ik wil je weleens horen als Telfort / KPN over 2 jaar (ofzo) stopt met DVB-C voor hun eigen klanten, want dat heeft contractueel dezelfde status als de newsserver en de email diensten...
Ik heb nergens gezegd dat jij of iemand anders de genoemde verslechteringen geen probleem mag vinden. Dat is voor iedereen persoonlijk. Voor mij persoonlijk zijn de genoemde zaken dus geen probleem. Maar omdat ik aangeef dat ik dat geen probleem vind ben ik ineens een asociaal?
En de persoon voor mij die aangeeft dat je niet HOEFT te blijven, dat de veranderingen je recht geven op vertrekken, heeft ineens een afwijking?
Reality check: zo wérkt het gewoon na een overname. Ik heb zelf bij een bedrijf gewerkt dat van klein naar middelgroot is gegroeid, ook allemaal commitments naar klanten had. Totdat we over genomen zijn door een grote Amerikaanse software reus en die commitments gewoon eenzijdig 'opgezegd' werden of contractuele afspraken uit werden gezeten om daarna het betreffende product of dienst op te heffen. Dan kan je nóg zo juridisch onderlegd zijn en bepaalde zaken als "juridisch onderdeel van het contract" zien. Maar vooral op consumentengebied daag ik je uit om dat gelijk ook daadwerkelijk te gaan halen. Zelfs al ben je juridisch onderlegd.
Trouwens, om nog even terug te komen op de kwalificatie die je mij geeft (ja, ik ben een mens, voel me daaorp aangesproken): Je zou toch beter moeten weten. Ookal ben ik 'tevreden' genoeg om te blijven, ook mij zul je overal zien roepen dat bv. zaken als de TV-streams beter kunnen én principieel beter moeten op een 'medium van de toekomst'.
Maar op een gegeven moment is het genoeg, en kan je ook te vér door drammen. En dat gebeurt in de topics hier m.i. soms wat te veel. En dáár ageer ik tegen. Maar nogmaals: Iedereen heeft het recht om z'n mening te geven, zelfs al vinden anderen zoals ik dat 'gedram'. Maar ik heb ook het recht om daarop te reageren, zonder dan ineens voor asociaal ofzo uitgemaakt te worden.
Suc6 met het voor de rechter dagen van KPN/Telfort dat ze je tweede lijn en mailbox grootte van je afpakken terwijl ze contractueel verplicht zijn om die randvoorwaarden over te nemen van Lijbrandt......
edit: Overigens heb je inderdaad helemaal gelijk dat ik wrs. ook wel anders zou piepen als KPN ineens DVB-C zou opdoeken. Maar dan nog maak ik me daar boos om, maar heroverweeg daarna gewoon mijn opties en de beste (of minst slechte) partij om vanaf dan diensten af te nemen. Wie weet is er over 2 jaar inmiddels een andere partij die wél gewoon unencrypted TV-streams aanbiedt en dan zou dvb-c voor mij overbodig zijn. Etc. etc.
[ Voor 6% gewijzigd door eymey op 22-07-2013 10:50 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Verwijderd
Fiber zegt (geparafraseerd): als het je niet bevalt ga je toch weg?
Eymey zegt: Inderdaad [daarmee dus instemmend met de stelling 'dan ga je toch weg']. Wat vervalt zijn allemaal dingen die ik toch niet gebruik.
Ik heb niemand asociaal genoemd (goed en begrijpend lezen is kennelijk ook een kunst), ik geef weer dat er naar mijn idee ('zal wel ... te maken hebben') een relatie ligt tussen de asocialisering van de maatschappij (ook wel individualisering genoemd) en de gedachte (wederom geparafraseerd) "ik heb er geen last van, als jij er wel last van hebt ga je maar weg".
Dat je weg kan bij een contractswijziging is m.i. geen afdoende argument. Er is een afspraak om te leveren, en die afspraak is er niet voor niets. Mensen hebben een keuze gemaakt op basis van de verstrekte informatie mbt de te leveren diensten; door nu in die diensten te schrappen worden klanten achteraf 'belazerd', waarbij overstappen ook nog eens voor rekening van de klant komt (downtime, opnieuw administratiekosten betalen, evt borg voor apparatuur, etc). Waardoor een fors aantal klanten toch maar blijft, en de aanbieder beloond wordt voor het belazeren van klanten in de vorm van enerzijds continuering van het maandelijkse abonnementsgeld en anderzijds minder diensten leveren voor hetzelfde tarief.
Het argument 'je kan toch weg' zou een terecht argument zijn wanneer de belazerende isp organiseert dat je zonder extra kosten en zonder (noemenswaardige) downtime naar een gelijkwaardige aanbieder kan overstappen, maar dat is niet het geval.
Daarnaast is er het principiële argument: Als je een afspraak bij een specifiek kundige specialist in Rotterdam heb voor een operatie en de reaktie op de dag van operatie is "daar hebben we vandaag geen zin in, ga maar naar Utrecht ofzo", is dat dan ook een afdoende argument? Of is afspraak dan opeens wel afspraak?
Natuurlijk kan je je erbij neerleggen dat de grote jongens dat allemaal doen en dat de klant altijd aan het kortste eind trekt.
De post waar Fiber en eymey op reageerden was
Dus alleen een mededeling van wat ons te wachten staat, zonder op een individuele situatie in te gaan.Verwijderd schreef op zaterdag 20 juli 2013 @ 13:09:
nav een post in het XMS forum: http://www.telfort.nl/glasvezel/welkomlijbrandt
Newsserver vervalt, gratis onderling bellen vervalt, minder email adressen mogelijk, minder email opslagruimte, kleinere email attachments, 500 mbit wordt niet geleverd in gebieden waar dat wel kan...
Pauperprovider Telfort heeft een vreemde opvatting over "de kwaliteit die je gewend bent".
Kennelijk is het hier op GOT zelfs zo dat je al een zeikerd bent wanneer je alleen maar aangeeft wat eraan zit te komen.
Prima hoor, als men zich gelukkig voelt met oogkleppen moet je die vooral ophouden.
Voor wie op ontspannen wijze eens zou willen zien wat de consequenties van zo'n houding zouden kunnen zijn kan ik de Canadese sf-serie Continuüm aanbevelen.
[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 22-07-2013 12:10 ]
Verwijderd
Ik ben het hier wel met je eens, maar heb me er maar bij neergelegd dat er niks aan te doen valt. Behalve bellen met Telfort (nummer dat in je brief staat) en zeggen dat je twijfelt over welk abonnement je wilt, dan doen ze een aanbod voor 3 maanden gratis i.p.v. 1 maand. Een ander topic ging ook al op slot waar iemand deze gang van zake wou bespreken. Telfort doet vies trucje breekt contract eenzijdig open? Alhoewel de TS daar een beetje slechte woordkeuzes maakte ging het ondanks mijn steun toch op slot. Zodra het modje besluit dat er niks aan te veranderen valt dan gaat het dus op slot. Is blijkbaar de gang van zaken hier.Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 11:55:Dat je weg kan bij een contractswijziging is m.i. geen afdoende argument. Er is een afspraak om te leveren, en die afspraak is er niet voor niets. Mensen hebben een keuze gemaakt op basis van de verstrekte informatie mbt de te leveren diensten; door nu in die diensten te schrappen worden klanten achteraf 'belazerd', waarbij overstappen ook nog eens voor rekening van de klant komt (downtime, opnieuw administratiekosten betalen, evt borg voor apparatuur, etc). Waardoor een fors aantal klanten toch maar blijft, en de aanbieder beloond wordt voor het belazeren van klanten in de vorm van enerzijds continuering van het maandelijkse abonnementsgeld en anderzijds minder diensten leveren voor hetzelfde tarief.
Het argument 'je kan toch weg' zou een terecht argument zijn wanneer de belazerende isp organiseert dat je zonder extra kosten en zonder (noemenswaardige) downtime weg kan, maar dat is niet het geval.
Verwijderd
Omdat Vodafone domweg niets deed aan het feit dat ik 4 maanden zonder telefonie
heb gezeten, geen monteur sturen, geen andere opties, niet reageren op tig mailtjes,
veels te vaak mobiel gebeld zonder dat je daar compensatie voor krijgt, kortom: veel
beloven en totaal niets waar maken......tsjaa, dan neem ik afscheid van dat soor organisaties
Verwijderd
Ja, er zijn momenteel beperkingen op de box, kan en heb hem wel op 1080p staan, maar dat maakt geeneymey schreef op zondag 21 juli 2013 @ 23:14:
Ik blijf het ook verwonderlijk vinden dat je DVB-C slecht vindt. Weet je zeker dat je niet, in plaats van DVB-C, per ongeluk analoog ontvangt op die tweede TV? DVB-C is zelfs nog wat beter dan IPTV.
Kan me verder wel voorstellen dat bij de standaard GHM instellingen van IPTV, geen HD zenders beschikbaar zijn en wellicht ook de instelling om je box naar 1080i of 1080p te zetten niet.
verschil tov de basis instellingen, maar bv de zichtbaarheid van het zender menu, die staat standaard op
5 sec, maar die wil dus niet naar 2 sec.
Ik ging er vanuit dat de coax uitgang op de Genexis standaard DVB-C signaal uitgeeft, daar zit de slaapkamer
tv op aangesloten, 1 rechtstreekse kabel zonder iets er tussen, staat ook niets extra's vermeld op de site
van Lijbrandt bij de handleidingen, de tv is een led tv, en geeft gewoon slecht beeld, volgens Lijbrandt zou
dit gerelateerd zijn aan mijn authenticatie probleem
Je letterlijke tekst even eerder is: "Maar goed, kennelijk is iets alleen een valide argument wanneer een ander het zelf ook een probleem vindt. Zal wel met de asocialisering van de maatschappij te maken hebben."Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 11:55:
Even goed reconstrueren dan:
(...)
Ik heb niemand asociaal genoemd (goed en begrijpend lezen is kennelijk ook een kunst), ik geef weer dat er naar mijn idee ('zal wel ... te maken hebben') een relatie ligt tussen de asocialisering van de maatschappij (ook wel individualisering genoemd) en de gedachte (wederom geparafraseerd) "ik heb er geen last van, als jij er wel last van hebt ga je maar weg".
Zowel Eymey zelf, als ik vatten dat op als een persoonlijke kwalificatie van Eymey: je verwijst immers naar een argument dat van hem afkomstig zou zijn en legt vervolgens de verbinding met "de asocialisering van de maatschappij". Inderdaad noem je niemand expliciet asociaal, maar juist met begrijpend lezen halen Eymey en ik er dat impliciet wel uit. En zo gek vind ik dat nog steeds niet. En bedenk overigens dat "c'est le ton qui fait la musique".
Terug naar de zaak zelf. Ik ben het met je eens. Telfort haalt een hoop zaken uit het abonnement die voor een deel van het publiek interessant zijn. Niet erg aardig, en het bevestigt weer eens mijn ideeën over KPN-providers. Ik denk echter niet dat je Telfort zover krijgt om dit besluit terug te draaien, vandaar het advies om met je voeten te stemmen.
De coax op de Genexis geeft DVB-C en analoog signaal. Je zou je LCD-TV dus nog eens enkel op het digitale signaal kunnen laten zoeken. Digitaal signaal is bij een slechte verbinding "aan" of "uit", in tegenstelling tot analoog waarbij een slecht signaal tot een mindere beeldkwaliteit leidt. aangezien je klachten hebt over de beeldkwaliteit ligt de conclusie voor de hand dat je naar het analoge signaal kijkt. Of bedoel je met "bagger" te zeggen dat het beeld regelmatig uitvalt (wat wel weer op DVB-C zou kunnen wijzen).Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 12:43:
[...]
Ik ging er vanuit dat de coax uitgang op de Genexis standaard DVB-C signaal uitgeeft, daar zit de slaapkamer
tv op aangesloten, 1 rechtstreekse kabel zonder iets er tussen, staat ook niets extra's vermeld op de site
van Lijbrandt bij de handleidingen, de tv is een led tv, en geeft gewoon slecht beeld, volgens Lijbrandt zou
dit gerelateerd zijn aan mijn authenticatie probleem
DVB-C is overigens ongecodeerd, dus je authenticatieprobleem zou hier geen invloed op moeten hebben, zou ik zeggen. Of ligt het authorisatieprobleem in je Genexis, waar ik ervan was uitgegaan dat het in je Amino zat? Ik weet niet of de Genexis een authorisatieprobleem kan hebben dat invloed heeft op het DVB-C-signaal, zoals Lijbrandt lijkt te zeggen. Weet iemand anders dat?
[ Voor 6% gewijzigd door Rallye op 22-07-2013 13:00 ]
Dat laatste heeft Lijbrandt dan verkeerd uitgelegd.Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 12:43:
[...]
Ja, er zijn momenteel beperkingen op de box, kan en heb hem wel op 1080p staan, maar dat maakt geen
verschil tov de basis instellingen, maar bv de zichtbaarheid van het zender menu, die staat standaard op
5 sec, maar die wil dus niet naar 2 sec.
Ik ging er vanuit dat de coax uitgang op de Genexis standaard DVB-C signaal uitgeeft, daar zit de slaapkamer
tv op aangesloten, 1 rechtstreekse kabel zonder iets er tussen, staat ook niets extra's vermeld op de site
van Lijbrandt bij de handleidingen, de tv is een led tv, en geeft gewoon slecht beeld, volgens Lijbrandt zou
dit gerelateerd zijn aan mijn authenticatie probleem
De Genexis geeft op de coax uitgang standaard een mix van signalen uit net zoals je die bij UPC binnen krijgt. Dus op de ene frequentie een analoog kanaal, op de andere frequentie een FM zender en op weer een andere frequentie een DVB-C mux. Daar kan 0,0 aan veranderd worden, behalve remote die module aansluiten / CATV aansluiting in de POP de-patchen
Je kan dus niet spreken van "standaard dvb-c of standaard analoog". Het hangt van de ontvangstmogelijkheden van jouw TV en de instellingen af wat voor beeld je krijgt.
Als jouw LED tv alleen maar een analoge tuner heeft of jij hebt hem alleen analoog laten scannen, tsja, dan is het dus niet DVB-C en dus ook niet digitaal.
[ Voor 3% gewijzigd door eymey op 22-07-2013 13:24 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Wellicht dat ik me wat minder 'hard' had moeten aansluiten bij de vrij kort door de bocht post van Fiber. Ik bedoelde zeker niet te zeggen dat je "niet mag zeiken". Als je je daardoor beledigd of niet serieus genomen voelde: Sorry daarvoor.Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 11:55:
Even goed reconstrueren dan:
Fiber zegt (geparafraseerd): als het je niet bevalt ga je toch weg?
Eymey zegt: Inderdaad [daarmee dus instemmend met de stelling 'dan ga je toch weg']. Wat vervalt zijn allemaal dingen die ik toch niet gebruik.
Ik heb niemand asociaal genoemd (goed en begrijpend lezen is kennelijk ook een kunst), ik geef weer dat er naar mijn idee ('zal wel ... te maken hebben') een relatie ligt tussen de asocialisering van de maatschappij (ook wel individualisering genoemd) en de gedachte (wederom geparafraseerd) "ik heb er geen last van, als jij er wel last van hebt ga je maar weg".
Dat je weg kan bij een contractswijziging is m.i. geen afdoende argument. Er is een afspraak om te leveren, en die afspraak is er niet voor niets. Mensen hebben een keuze gemaakt op basis van de verstrekte informatie mbt de te leveren diensten; door nu in die diensten te schrappen worden klanten achteraf 'belazerd', waarbij overstappen ook nog eens voor rekening van de klant komt (downtime, opnieuw administratiekosten betalen, evt borg voor apparatuur, etc). Waardoor een fors aantal klanten toch maar blijft, en de aanbieder beloond wordt voor het belazeren van klanten in de vorm van enerzijds continuering van het maandelijkse abonnementsgeld en anderzijds minder diensten leveren voor hetzelfde tarief.
Het argument 'je kan toch weg' zou een terecht argument zijn wanneer de belazerende isp organiseert dat je zonder extra kosten en zonder (noemenswaardige) downtime naar een gelijkwaardige aanbieder kan overstappen, maar dat is niet het geval.
Daarnaast is er het principiële argument: Als je een afspraak bij een specifiek kundige specialist in Rotterdam heb voor een operatie en de reaktie op de dag van operatie is "daar hebben we vandaag geen zin in, ga maar naar Utrecht ofzo", is dat dan ook een afdoende argument? Of is afspraak dan opeens wel afspraak?
Natuurlijk kan je je erbij neerleggen dat de grote jongens dat allemaal doen en dat de klant altijd aan het kortste eind trekt.
De post waar Fiber en eymey op reageerden was
[...]
Dus alleen een mededeling van wat ons te wachten staat, zonder op een individuele situatie in te gaan.
Kennelijk is het hier op GOT zelfs zo dat je al een zeikerd bent wanneer je alleen maar aangeeft wat eraan zit te komen.
Prima hoor, als men zich gelukkig voelt met oogkleppen moet je die vooral ophouden.
Voor wie op ontspannen wijze eens zou willen zien wat de consequenties van zo'n houding zouden kunnen zijn kan ik de Canadese sf-serie Continuüm aanbevelen.
Maar ik blijf het wel eens met zijn achterliggende bedoeling: Hoe zeer jij ook denkt juridisch in je recht te staan dat een provider (of diens rechtsopvolger) niet zo maar eenzijdig de voorwaarden en onderdelen van een dienst mag aanpassen, dan nu even een oprechte vraag: Wat ga je eraan doen?
Dit gebeurt bij ongeveer 99% van de overnames in (consumenten-)telecomland. Pfff, weet je wat er voor mij allemaal verslechterde toen in 2000 mijn oude kabel(internet)provider "Telekabel" werd over genomen door UPC. Don't even get me started. Verliezen van statisch ip, 2x zo lage upload, geen binaries meer in de (voor die tijd best goede) usenet server, verdwijnen van het toen zo bekende mozaiekkanaal. Kon ik, of zelfs de vereniging "coax" die ook rond die tijd is opgericht, daar iets aan doen? Nee. Behalve overal blijven rond schreeuwen hoe erg het wel niet was. In die tijd was ook het enige alternatief "terug naar de analoge of ISDN lijn met tikken per minuut".
Dan kan je wel het gevoel hebben dat dit onwettig is en niet kan. Aan de andere kant: Wat nou als je langer dan een jaar bij die provider zit en het jaarcontract wordt van rechtswege een maandelijks opzegbaar contract, tenzij je weer een nieuw contract (met afspraken) maakt. Geldt die maandelijkse opzegbaarheid dan niet ook voor de provider? Lijkt me anders nogal een geval van rechtsongelijkheid: consument die iedere maand weg mag, provider die niks mag veranderen zo lang de consument er iedere maand weer voor kiest om te blijven door niet op te zeggen.
En ja, je kan het berusten in deze dingen kwalificeren als "het op hebben van oogkleppen". Dat is een kwalificatie die voor jouw eigen rekening komt. Ik besluit op een gegeven moment voor mezelf welk van de veranderingen acceptabel is voor mij en welke niet. Als de niet acceptabele veranderingen de overhand hebben, dan stem ik zoals Rallye zo mooi zegt "met mijn voeten".
Dat heeft in dat geval niets te maken met oogkleppen, maar gewoon met berusten in zaken waar je toch niets aan gaat veranderen, behalve met veel (negatieve) energie en met een beetje pech ook extra kosten. Je verwijzing naar de SF film zal ik wellicht eens gebruiken, puur ter mijn informatie. Maar ik denk dat ik wel op voorhand kan zeggen dat de vergelijking mank gaat. Bij heel veel (belangrijke) dingen in het leven zoals vrijheden, democratie en dergelijke is het van groot belang dat er mensen massaal voor op de bres gaan staan. Maar bij een product zoals dit absoluut niet.
Erover klagen, je woede van je afschrijven op nieuwssites en fora, etc. allemaal prima (en nuttig voor anderen die voor de keuze voor een bepaalde provider staan). Dat doe ik zelf ook vaak genoeg. Maar als het zich steeds repeteert terwijl toch het enige wat je kan doen weg gaan is en er ook geen vervolgstappen worden ondernomen om er verandering in aan te brengen, dan wordt het wel vermoeiend.
En wat dat betreft snap ik ook best dat moderators op dit forum op een gegeven moment besluiten dat een topic, dat als klaagzang opgestart is terwijl er verder waarschijnlijk niet tot een oplossing gekomen zal worden, gesloten wordt. Ik zou het kwalijker vinden als zo'n topic vervolgens ook verwijderd wordt maar een onderwerp waar verder niets aan zal veranderen en wat geen verdere ontwikkeling krijgt heeft geen nut om open te houden.
[ Voor 6% gewijzigd door eymey op 22-07-2013 13:52 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Verwijderd
Nog één keer:
Ik deel hier informatie en maak een opmerking / kwalificatie die ontleend is aan de reklame van de partij zelf.Verwijderd schreef op zaterdag 20 juli 2013 @ 13:09:
nav een post in het XMS forum: http://www.telfort.nl/glasvezel/welkomlijbrandt
Newsserver vervalt, gratis onderling bellen vervalt, minder email adressen mogelijk, minder email opslagruimte, kleinere email attachments, 500 mbit wordt niet geleverd in gebieden waar dat wel kan...
Pauperprovider Telfort heeft een vreemde opvatting over "de kwaliteit die je gewend bent".
Ik heb het niet over contracten, niet over opstappen, niet over procedures, niet over rechtszaken, niet over 'in mijn recht staan', of wat dan ook. Dat anderen dat erin lezen kan ik ook niet helpen.
Doe ermee wat je wilt, of niet.
Overigens: Verwijderd in "Fype Glasvezel provider ervaring"
Als iemand ervaring heeft met overstappen naar Fype ... ik hoor het graag.
[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 22-07-2013 14:26 ]
Ik heb begrepen dat Fype ook via WMP+ levert en iig de TV-dienst van ITNS (GHM) afneemt.
Dus (maar pin me hier niet op vast) 'matige' streams en dus ook (nog) geen soepele overstap.
Verder heb ik ook bij Fype nog steeds zo m'n twijfels of die wel een eigen ISP netwerk hebben en eigen (goede) servicedesk....
edit: Overigens, de corporate proxy hier op m'n werk vindt de site van Fype potentially malicous
Ik zie net dat jij op WGDO zit. Het is wel zaak om te achterhalen of Fype niet toevallig op WMP+ zit (vaak is dat er tegenwoordig namelijk ook naast WGDO). Als Fype z'n zaakjes op orde heeft zou het bij WGDO -> WGDO of WGDO -> WMP+ snel moeten kunnen.
[ Voor 28% gewijzigd door eymey op 22-07-2013 14:55 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Tja ook bekeken (fype) en aantrekkelijk bevonden, maar die overstapperiode die maakt het voor mij voorlopig onmogelijk om een andere glasprovider te kiezen...eymey schreef op maandag 22 juli 2013 @ 14:40:
...
Ik heb begrepen dat Fype ook via WMP+ levert en iig de TV-dienst van ITNS (GHM) afneemt.
Dus (maar pin me hier niet op vast) 'matige' streams en dus ook (nog) geen soepele overstap.
Als ze gewoon een goed signaal leveren boeit dat laatste me totaal niet... Afgezien van de helpdesk van XS4All destijds heb ik nog nooit enig nut van een helpdesk gehad... Het kennisniveau was altijd ver beneden m'n eigen peil...Verder heb ik ook bij Fype nog steeds zo m'n twijfels of die wel een eigen ISP netwerk hebben en eigen (goede) servicedesk....
Heb een klein vermoeden dat het door de naam komt (fype ipv skype) Mogelijk wordt het gezien als een potentiële phishing site...edit: Overigens, de corporate proxy hier op m'n werk vindt de site van Fype potentially malicous![]()
Mocht het in de toekomst mogelijk worden om binnen een dag over te stappen dan ben ik (zoals het er nu voorstaat) binnen de korste keren weg...
Verwijderd
Kijk, dat lijkt mij toch een stuk duidelijker ipv zoals ze het mij hebben verkocht, er is letterlijkeymey schreef op maandag 22 juli 2013 @ 13:22:
[...]
Dat laatste heeft Lijbrandt dan verkeerd uitgelegd.
De Genexis geeft op de coax uitgang standaard een mix van signalen uit net zoals je die bij UPC binnen krijgt. Dus op de ene frequentie een analoog kanaal, op de andere frequentie een FM zender en op weer een andere frequentie een DVB-C mux. Daar kan 0,0 aan veranderd worden, behalve remote die module aansluiten / CATV aansluiting in de POP de-patchen
Je kan dus niet spreken van "standaard dvb-c of standaard analoog". Het hangt van de ontvangstmogelijkheden van jouw TV en de instellingen af wat voor beeld je krijgt.
Als jouw LED tv alleen maar een analoge tuner heeft of jij hebt hem alleen analoog laten scannen, tsja, dan is het dus niet DVB-C en dus ook niet digitaal.
gezegd dat ik via de analoge coax DVB-C beeldkwaliteit krijg, kan zo op de tv zonder extra
benodigdheden of eisen.
Goed, dan praatte ik dus over analoge beeldkwaliteit, en als ik dat vergelijk met die van de UPC
dan is het huidige signaal ietsje beter, maar als je dus DVB-C kwaliteit verwacht.....

Dat neemt niet weg dat ip-tv wel bagger blijft....ik zal eens kijken of ik een spliiter kan vinden om
beneden ook analoog aan te sluiten, de kabel ligt er nog, en in die tv zit wel een ingebouwde
DVB-C tuner...maar dan heb ik nog minder kanalen als dat ik nu al heb.....dilemma ...eerst vakantie
Maar waarom is volgens jou iptv bagger?
[ Voor 57% gewijzigd door White_Collar op 22-07-2013 19:49 ]
"The reason for time is so that everything doesn't happen at once"
De glasvezelpartijen zeggen altijd dat ze beter zijn dan "de kabel". De gemiddelde consument kent de term 'coax' waarschijnlijk nieteens. Laat staan dat je als glasvezelprovider in je promotiemateriaal moet aangeven dat je ook een "coax aansluiting" biedt.
"Analoog" snappen consumenten sowieso veel beter maar ja, dan kom je dus in de war met het digitale.
Bij UPC zie je ook dat ze echt hebben moeten nadenken hoe ze het "ongecodeerde digitale basispakket" moesten gaan promoten. Daar hebben ze nu "Digitale Kabel TV & Radio" van gemaakt. Als je die titel leest denk je ook "huh maar ik heb toch digitaal via zo'n kastje"? Gelukkig leggen ze het daarna wel goed uit.
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Verwijderd
Ik verwachte dat het signaal dat ik via de coax aansluiting op de Genexis direct van digitale kwaliteit was,White_Collar schreef op maandag 22 juli 2013 @ 17:59:
Wacht even, als ik het goed begrijp verwacht je dvb-c kwaliteit op een analoog signaal? Of lees ik je verhaal compleet verkeerd, dat kan natuurlijk ook![]()
Maar waarom is volgens jou iptv bagger?
en dat je geen extra apparatuur nodig hebt om die kwaliteit te zien.
Dan blijkt dus achteraf dat je een DVBC ontvanger/tuner nodig hebt al dan niet extern of ingebouwd in de tv,
dat zit dus niet in mijn oude Samsung, maar ik ben bezig met een digitenne ontvanger voor in de caravan,
en die wil ik dan wel eens proberen of deze het wil ontvangen....
En voor wat betreft het ip-tv: ik heb niet gezegd dat ip-tv bagger is, maar wel dat mijn ip-tv bagger is,
dat is nu juist het probleem waar Lijbrandt al minimaal 2 1/2 maand nodig heeft om op te lossen, het
probleem schijnt naar zeggen bekend te zijn, ik zou ineens niet meer de enige zijn, maar er is geen
indicatie wanneer ze het opgelost hebben.....ja, dat bied hoop

Gaat niet werken. Je kan beter een oud Ziggo boxje van marktplaats trekken of zo. Zie verder de startpost van dit draadje, even zoeken op DVB-C.Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 22:41:
[...] maar ik ben bezig met een digitenne ontvanger voor in de caravan, en die wil ik dan wel eens proberen of deze het wil ontvangen...
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
zoals Fiber aangeeft, een digitennekastje (ondersteund DVB-T) gaat niet werken op DVB-C.
@all DVB-C is zeker goed van kwaliteit. Alleen zijn er naar mijn smaak te veel EPG verstoringen de laatste tijd. Al weer een week last van ontbreken van EPG op BBC1 en BBC2 / ARD en ZDF.
Jammer want als ik van DVB kan opnemen doe ik dat liever dan van een SD kanaal op IPTV .(Mijn TV kan DVB-C opnemen op een externe drive en bied meer mogelijkheden)
Ik denk dat het verstandig is om je eerst een nog een beetje meer in te lezen in de materie. Digitale kwaliteit op een analoog signaal?!? Raar opkijken dat een dvb-c ontvanger of ingebouwd nodig hebt om een dvb- c signaal te ontvangen. En een dvb-t ontvanger proberen te gebruiken als een dvb-c ontvanger.Verwijderd schreef op maandag 22 juli 2013 @ 22:41:
[...]
Ik verwachte dat het signaal dat ik via de coax aansluiting op de Genexis direct van digitale kwaliteit was,
en dat je geen extra apparatuur nodig hebt om die kwaliteit te zien.
Dan blijkt dus achteraf dat je een DVBC ontvanger/tuner nodig hebt al dan niet extern of ingebouwd in de tv,
dat zit dus niet in mijn oude Samsung, maar ik ben bezig met een digitenne ontvanger voor in de caravan,
en die wil ik dan wel eens proberen of deze het wil ontvangen....
Lees alsjeblieft eerst even de startpost en wat pagina's op internet nog een keer door
"The reason for time is so that everything doesn't happen at once"
Verwijderd
Dat doe ik bij deze toch??White_Collar schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 11:27:
[...]
Ik denk dat het verstandig is om je eerst een nog een beetje meer in te lezen in de materie. Digitale kwaliteit op een analoog signaal?!? Raar opkijken dat een dvb-c ontvanger of ingebouwd nodig hebt om een dvb-signaal te ontvangen. En een dvb-t ontvanger proberen te gebruiken als een dvb-c ontvanger.
Lees alsjeblieft eerst even de startpost en wat pagina's op internet nog een keer door
ik heb nooit beweerd alles te weten van deze materie, en dan zijn jullie de aangewezen
personen om de zin en onzin van elkaar te scheiden.
Overigens ga ik altijd er vanuit dat een verkopende partij weet waar hij/zij over praat, en mij
werd letterlijk verteld dat op mijn analoge uitgang van de Genexis direct DVB-C signaal
op stond, wie ben ik dan om er aan te twijfelen??
Ik meld mij ook niet voor niets hier ome r meer van te weten te komen, en dat lukt tot op
heden nog steeds.
Maar ik ervaar wel jouw toonzetting van je bericht als negatief, net of ik een pubber ben die
domme vragen stelt, maar ik ben "iets" ouder, en heb geleerd dat domme vragen niet bestaan,
domme antwoorden bestaan absoluut wel.....
Domme vragen bestaan niet... maar veel vragen zijn al wel vaker gesteld. Je kan gewoon zoeken door dit topic!Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 15:43:
[...]
Dat doe ik bij deze toch??
ik heb nooit beweerd alles te weten van deze materie, en dan zijn jullie de aangewezen
personen om de zin en onzin van elkaar te scheiden.
Overigens ga ik altijd er vanuit dat een verkopende partij weet waar hij/zij over praat, en mij
werd letterlijk verteld dat op mijn analoge uitgang van de Genexis direct DVB-C signaal
op stond, wie ben ik dan om er aan te twijfelen??
Ik meld mij ook niet voor niets hier ome r meer van te weten te komen, en dat lukt tot op
heden nog steeds.
Maar ik ervaar wel jouw toonzetting van je bericht als negatief, net of ik een pubber ben die
domme vragen stelt, maar ik ben "iets" ouder, en heb geleerd dat domme vragen niet bestaan,
domme antwoorden bestaan absoluut wel.....
Verwijderd
Nou dat klopt ook gewoon ;-)Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 15:43:
Overigens ga ik altijd er vanuit dat een verkopende partij weet waar hij/zij over praat, en mij
werd letterlijk verteld dat op mijn analoge uitgang van de Genexis direct DVB-C signaal
op stond, wie ben ik dan om er aan te twijfelen??
Uit de analoge uitgang van de Genexis komt ook een dvb-c signaal. Alleen moet je wel
een tuner in je tv hebben die uit dat signaal de zenders kan weergeven... Of idd zoals eerder aangegeven een dvb-c ontvanger ertussen als je tv dit niet heeft...
Aan jou om de juiste apparatuur erop aan te sluiten en in te stellen. Dus een DVB-C tuner, analoge tuner of FM-tuner.
EPG blijft op dvb-c inderdaad iritantTripleNL schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 10:58:
@dexterNL ,
zoals Fiber aangeeft, een digitennekastje (ondersteund DVB-T) gaat niet werken op DVB-C.
@all DVB-C is zeker goed van kwaliteit. Alleen zijn er naar mijn smaak te veel EPG verstoringen de laatste tijd. Al weer een week last van ontbreken van EPG op BBC1 en BBC2 / ARD en ZDF.
Jammer want als ik van DVB kan opnemen doe ik dat liever dan van een SD kanaal op IPTV .(Mijn TV kan DVB-C opnemen op een externe drive en bied meer mogelijkheden)
Voorheen stuurde ik dan vaak een DM naar webcare en die gaven het door aan GHM. Maar waar moet ik nu heen....... Gelukkig kan dvblink ook nog om gaan met xmltv EPG sources
[ Voor 59% gewijzigd door eymey op 23-07-2013 16:10 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Mocht dat zo overkomen, dan is dat niet mij bedoeling. Echter wordt hier wel verwacht op tweakers dat je niet alles maar lukraak gaat vragen maar eerst zelf onderzoekt hoe zaken zitten en je bevindingen in je post verwerkt. De meesten vragen die je tot nu toe hebt gesteld staan allemaal al in de topic start geantwoordVerwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 15:43:
[...]
Maar ik ervaar wel jouw toonzetting van je bericht als negatief, net of ik een pubber ben die
domme vragen stelt, maar ik ben "iets" ouder, en heb geleerd dat domme vragen niet bestaan,
domme antwoorden bestaan absoluut wel.....
Dat klopt toch gewoon? Uit de genexis komt direct dvb-c signaalVerwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 15:43:
[...]
Overigens ga ik altijd er vanuit dat een verkopende partij weet waar hij/zij over praat, en mij
werd letterlijk verteld dat op mijn analoge uitgang van de Genexis direct DVB-C signaal
op stond, wie ben ik dan om er aan te twijfelen??
"The reason for time is so that everything doesn't happen at once"
Wie bepaalt wat te ver doordrammen is? Of wanneer dit teveel gebeurd? Zoals je zelf al aangeeft is ieder vrij om z'n mening te uiten. Als iemand op het forum je reactie(s) asociaal vindt is diegene ook vrij om dat aan te geven. Maar goed, ik wil geen oude koeien uit de sloot halen. Wel zie ik ellenlange verhalen staan en heb ik geen tijdje niet gelezen hier, dus ik ga maar verder lezen...Maar op een gegeven moment is het genoeg, en kan je ook te vér door drammen. En dat gebeurt in de topics hier m.i. soms wat te veel.

> Domme vragen bestaan wel,,, maar daarmee wil ik niemand voor dom uitmaken. http://www.ravagedigitaal.org/2010/harry10/harry.phpdomme vragen bestaan niet..
Verwijderd
Nou als je dat hier roept, de dvb-c/epg man zit bij mij op de kamer, dan heef ik hem wel een trap tegen zijn stoel ;-)EPG blijft op dvb-c inderdaad iritant. Op m'n HDHomerun aangestuurd met "DVBLink" heb ik ook regelmatig geen epg van 1 van de drie publieke kanalen en soms ook rtl en sbs niet.
Voorheen stuurde ik dan vaak een DM naar webcare en die gaven het door aan GHM. Maar waar moet ik nu heen....... Gelukkig kan dvblink ook nog om gaan met xmltv EPG sources
Dan kun je hem wellicht gelijk even vragen wanneer we meer HD kanalen over DVB-C gaan krijgen...Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 17:34:
[...] Nou als je dat hier roept, de dvb-c/epg man zit bij mij op de kamer, dan heef ik hem wel een trap tegen zijn stoel ;-)

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Verwijderd
in mijn eerdere reactie had ik al aangegeven dat ik voor dat ik iets afgesloten had, ik duidelijk gevraagd hebVerwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 15:56:
[...]
Nou dat klopt ook gewoon ;-)
Uit de analoge uitgang van de Genexis komt ook een dvb-c signaal. Alleen moet je wel
een tuner in je tv hebben die uit dat signaal de zenders kan weergeven... Of idd zoals eerder aangegeven een dvb-c ontvanger ertussen als je tv dit niet heeft...
of ik een extra apparaat in/om de tv nodig heb om het dvb-c signaal te bekijken, daar werd direct op geantwoord
dat je geen extra apparaat nodig hebt en direct dvb-c kwaliteit op elke tv kunt bekijken.
Nu blijkt door jullie uitleg, het domweg niet te kunnen zonder een ontvanger, ik ben dan weer een stap wijzer
probleem opgelost
uiteraard vloeit dit voort uit mijn voor onderzoeken, dat wil niet zeggen dat ik dus alles al weet, maar
gelukkig vraag ik dingen maar 1x
Daar komt het verhaal van de reclameman (niet dat ik dat Operatortje2 aanwrijf, jullie doen je best) weer die de zaak voor de technici compliceert (zie ook mijn vorige post): de coax-uitgang van de Genexis is technisch gezien gewoon geen analoge uitgang. Het is een coax-uitgang, en daar zit een digitaal en een analoog signaal op. Met beide ben ik overigens erg blij!Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 15:56:
Nou dat klopt ook gewoon ;-)
Uit de analoge uitgang van de Genexis komt ook een dvb-c signaal.
Verwijderd
De beste man is nu even op vakantie, dus de komende week in ieder geval al niet ;-)Fiber schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 17:36:
[...]
Dan kun je hem wellicht gelijk even vragen wanneer we meer HD kanalen over DVB-C gaan krijgen...![]()
Ik heb geduld...Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 18:28:
[...] De beste man is nu even op vakantie, dus de komende week in ieder geval al niet ;-)
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Verwijderd
Tja, 'met dvb-c kwaliteit' of IN dvb-c zijn natuurlijk 2 verschillende zaken. Wat wel zo is, is dat de analoge tv zenders pas in de genexis gemoduleerd worden, en je op het transport tot in je huis op glas zit. Dus als je binnenhuis bekabeling van goede kwaliteit is, denk ik dat we op analoog best een strak beeldje leveren.Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 17:39:
[...]
in mijn eerdere reactie had ik al aangegeven dat ik voor dat ik iets afgesloten had, ik duidelijk gevraagd heb
of ik een extra apparaat in/om de tv nodig heb om het dvb-c signaal te bekijken, daar werd direct op geantwoord
dat je geen extra apparaat nodig hebt en direct dvb-c kwaliteit op elke tv kunt bekijken.
Nu blijkt door jullie uitleg, het domweg niet te kunnen zonder een ontvanger, ik ben dan weer een stap wijzer
probleem opgelost![]()
uiteraard vloeit dit voort uit mijn voor onderzoeken, dat wil niet zeggen dat ik dus alles al weet, maar
gelukkig vraag ik dingen maar 1x
Voor de echte fijnproevers is de kwaliteit van de DA convertor daar natuurlijk ook weer belangrijk in, en ook de tuner in je TV weer... Dus tja... Veel factoren. Maar veel tvs hebben tegenwoordig dvb-c tuners, en dan is het wel mooi dat je overal in huis (Waar coax vaak al aanwezig is) digitale tv hebt, zonder dat je overal utp naar toe moet trekken en settopboxjes moet gaan zetten.
Bij TVs die geen dvb-c hebben heb je idd nog een settopbox nodig, maar die hoeft dan weer geen UTP netwerk te hebben. Dus geen geboor door muren/plafonds etc
Verwijderd
De coax uitgang is best wel analoog, er komen geen bitjes uit, alleen zit er in een analoge drager een digitaal signaal gemoduleerd tussen de 'gewone' tv/radio zenders....Rallye schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 18:25:
[...]
Daar komt het verhaal van de reclameman (niet dat ik dat Operatortje2 aanwrijf, jullie doen je best) weer die de zaak voor de technici compliceert (zie ook mijn vorige post): de coax-uitgang van de Genexis is technisch gezien gewoon geen analoge uitgang. Het is een coax-uitgang, en daar zit een digitaal en een analoog signaal op. Met beide ben ik overigens erg blij!
Waarom duurt dat zo ontiegelijk lang en kan dat niet op een of andere manier versneld worden?
Verwijderd
OK. I stand corrected. Dat heb ik zo nooit begrepen. Dan heeft UPC dus helemaal geen digitale TV als ik het goed begrijp?Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 18:38:
De coax uitgang is best wel analoog, er komen geen bitjes uit, alleen zit er in een analoge drager een digitaal signaal gemoduleerd tussen de 'gewone' tv/radio zenders....
Verwijderd
De uitspraak van O2 gaat m.i. een beetje over een mengsel van appelen en bananen
Yes please, thank you !! ARD ZDF BBC1 BBC2 en Ketnet liggen er nu al een goed week uit ...Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 17:34:
[...]
Nou als je dat hier roept, de dvb-c/epg man zit bij mij op de kamer, dan heef ik hem wel een trap tegen zijn stoel ;-)
Verwijderd
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 23-07-2013 23:52 ]
Altijd goed om te weten! ;-)Verwijderd schreef op dinsdag 23 juli 2013 @ 17:34:
[...]
Nou als je dat hier roept, de dvb-c/epg man zit bij mij op de kamer, dan heef ik hem wel een trap tegen zijn stoel ;-)
Wat betreft meer HD op DVB-C maak ik me geen illusies overigens.
Er moet wel een incentive blijven om ook nog aanvullende pakketten en het interactieve pakket (met bij de meeste providers de ontvanger in bruikleen voor een paar euro per maand) af te nemen.
1 van de grotere concurrenten, UPC, biedt in het standaard ongecodeerde dvb-c pakket (vergelijkbaar met dat van ITNS) ook alleen maar Ned. 1, 2 en 3 in HD aan.
Iets zegt mij ITNS pas de positionering van dvb-c in het aanbod zal heroverwegen als andere marktpartijen ook weer een stap vooruit doen in de standaardisering op HD.
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Wij hebben al een paar dagen geen tv. Al missen we het niet heel erg op het moment....
Ik stink niet, ik ruik gewoon anders
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Gemiddelde Nederlanders zijn maar halve Nederlanders.
Verwijderd
Gewoon het vinkje uitzetten bij je abonnementen in ' Mijn Lijbrandt'Verwijderd schreef op donderdag 25 juli 2013 @ 22:12:
ik heb eredivisielive, nu een jaar, en het gaat een stuk duurder worden, dus ik ben van plan het op te zeggen, hoe moet dit? ik lees er niks op op lijbrandt.nl (raar overigens)
Het is ineens zo rustig hier………….

Have Fun Funske
Het is nu KPN. En daar horen dit soort problemen gewoon bij. De enige oplossing is om zo snel mogelijk een uitweg te zoeken.
Ja toch...? Niet dan...?funske schreef op zaterdag 27 juli 2013 @ 18:13:
Blijkbaar zijn alle problemen opgelost...

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Hier werkt alles gewoon vlekkeloos en stabiel. Moeten mensen problemen gaan 'verzinnen' dan?
Ergo, er valt niets te zeggen. We weten ook allemaal dat een overgang naar Telfort ergens dit jaar een voldongen feit is. Wat mij betreft kan dat ook niet snel genoeg gaan trouwens (eindelijk naar een administratiesysteem waar hopelijk alles wel weer goed werkt).
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Hier ook geen problemen hoor, XMS dan, maar dat is ongeveer hetzelfde.eymey schreef op zaterdag 27 juli 2013 @ 22:49:
Welke problemen zijn er dan? Hier werkt alles gewoon vlekkeloos en stabiel...

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Wat dan, op dit moment?kneusteun schreef op zondag 28 juli 2013 @ 23:16:
[...] eerst nooit (1x) problemen, nu constant gezeur
[ Voor 13% gewijzigd door Fiber op 28-07-2013 23:22 ]
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
En nu een download van 1Mbps
Vorige week lag ie er ook al weer keer uit.
(Enschede)
[ Voor 5% gewijzigd door kneusteun op 28-07-2013 23:23 ]

Zoals je ziet dus geen enkel probleem hier. Als er dus toch iets niet goed blijkt te zijn, dan is dat gewoon een relatief beperkte storing die je echt niet zo maar in verband kan brengen met KPN. Sterker nog, ookal is Lijbrandt (of XMS) nu van KPN, het netwerk is nog steeds nauwelijks veranderd ten op zichte van voor de overname. Gewoon nog een apart clubje ( KPN ITNS ).
[ Voor 9% gewijzigd door eymey op 28-07-2013 23:31 ]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Jammer want had in de 3 jaar hiervoor slechts 1 a 2x downtime.
DDOS attack in enschede, zou nu opgelost moeten zijn. Daarom was het een lokaal issue en geen landelijk probleem.kneusteun schreef op zondag 28 juli 2013 @ 23:23:
Lag internet er weer 2 uur uit en digitale televisie.
En nu een download van 1Mbps
Vorige week lag ie er ook al weer keer uit.
(Enschede)
Tijdje geleden ging de latency ineens overal met 2ms oid omhoog. Lijkt niet veel, maar ik vind het toch wel een beetje "cheap".
Wekenlang die problemen met de DHCP leases gehad die nu blijkbaar met een of andere "hack" opgelost zouden moeten zijn. Maar als ik nu m'n router moet rebooten om welke reden dan ook krijg ik ook niet gelijk meer een DHCP lease tot ik ook m'n modem weer reboot (wat voor oplossing is dit in godsnaam?) en zelfs dan duurt het ook nog weer een tijd tot ik een DHCP lease krijg... Dus ook weer 10 minuten of langer geen IPTV als er iemand zat te kijken en ook geen VOIP-verbinding.
De afgelopen maanden valt de verbinding op de vreemdste tijdstippen gewoon weg. De enige manier, waarvan ik weet, om het terug te krijgen is wachten en om de zoveel tijd een keer het modem rebooten (zie alinea hierboven en vermenigvuldig
Eergisteren of zo (weet het niet meer exact) nog last gehad van enorme packetloss vanaf de router naar de eerste hop rond 20:00. Zat ook helaas toevallig net in een game, waar op je gerekend wordt.
De dag ervoor of erna was der ook zoiets.
Hoe kan ik nou niet KPN als oorzaak van deze dingen zien, als voordat KPN in beeld kwam deze dingen nooit gebeurden. Ik wil best een ander bedrijf de schuld geven, als iemand mij de naam geeft van de bedrijven die KPN in dienst heeft die deze problemen veroorzaakt, hoor.
Belde net met helpdesk, en die zeiden dat het aan mijn router lagdenan schreef op maandag 29 juli 2013 @ 09:48:
[...]
DDOS attack in enschede, zou nu opgelost moeten zijn. Daarom was het een lokaal issue en geen landelijk probleem.

Ding draait al 3 jaar perfect en nu ineens zou het aan mijn router liggen.
(wel raar dat het zonder router dan ook niet werkt mevrouw

Maar DDOS? info?
De "operatortjes" hebben hier inmiddels al tig keer aangegeven waardoor de storingen juni/begin juli veroorzaakt werden en dat heeft 0,0 met een overname door KPN te maken. Puur het steeds moeten uitbreiden van het netwerk van o.a. ISPfabriek (dat nu alleen in naam veranderd is in KPN ITNS) door de groei van het aantal gebieden met glasvezel en problemen met de apparatuur die hierbij kwamen kijken.
Na die storingen, die begin juli weer zijn opgelost, draait het hier gewoon weer rock solid. Ook gewoon direct een lease als ik eens m'n router moet rebooten. De ping van 5 ms. is ook nooit lager geweest, laat staan dat die onlangs omhoog gegaan is.
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Toch blijf ook ik het vreemd vinden dat het de eerste jaren echt een solide provider was, en ik nu om de 2 weken downtime heb....eymey schreef op maandag 29 juli 2013 @ 10:33:
@smoorsausje: Je kan de schuld geven wat je wil. Maar feiten zijn feiten.
De "operatortjes" hebben hier inmiddels al tig keer aangegeven waardoor de storingen juni/begin juli veroorzaakt werden en dat heeft 0,0 met een overname door KPN te maken. Puur het steeds moeten uitbreiden van het netwerk van o.a. ISPfabriek (dat nu alleen in naam veranderd is in KPN ITNS) door de groei van het aantal gebieden met glasvezel en problemen met de apparatuur die hierbij kwamen kijken.
Na die storingen, die begin juli weer zijn opgelost, draait het hier gewoon weer rock solid. Ook gewoon direct een lease als ik eens m'n router moet rebooten. De ping van 5 ms. is ook nooit lager geweest, laat staan dat die onlangs omhoog gegaan is.
En toch staan die zaken echt los van elkaar. In de basis is er niets veranderd aan het netwerk, of er nou reggefiber op het plakkertje staat of KPN maakt voor de techniek niets uit. Waar ze nu last van hebben (/hadden) is dat er hardware in het veld stond die om onverklaarbare redenen opeens begon te crashen.kneusteun schreef op maandag 29 juli 2013 @ 11:02:
[...]
Toch blijf ook ik het vreemd vinden dat het de eerste jaren echt een solide provider was, en ik nu om de 2 weken downtime heb....
Het storings-smsje op mijn telefoonkneusteun schreef op maandag 29 juli 2013 @ 10:11:
Maar DDOS? info?
Ik weet niet wat de feiten zijn. Die mensen kunnen ook maar vertellen wat ze willen. Je mag ze best geloven en zo. Ik geloof wat ik hier zie gebeuren met mijn verbinding in ieder geval.eymey schreef op maandag 29 juli 2013 @ 10:33:
@smoorsausje: Je kan de schuld geven wat je wil. Maar feiten zijn feiten.
De "operatortjes" hebben hier inmiddels al tig keer aangegeven waardoor de storingen juni/begin juli veroorzaakt werden en dat heeft 0,0 met een overname door KPN te maken. Puur het steeds moeten uitbreiden van het netwerk van o.a. ISPfabriek (dat nu alleen in naam veranderd is in KPN ITNS) door de groei van het aantal gebieden met glasvezel en problemen met de apparatuur die hierbij kwamen kijken.
Na die storingen, die begin juli weer zijn opgelost, draait het hier gewoon weer rock solid. Ook gewoon direct een lease als ik eens m'n router moet rebooten. De ping van 5 ms. is ook nooit lager geweest, laat staan dat die onlangs omhoog gegaan is.
En ja, vroeger was het ook 5 ms bij mij, maar tegenwoordig dus 7 ms (http://www.speedtest.net/my-result/2866923733). Staat me ook nog bij dat ik vroeger altijd zag dat ik 4 ms krijg naar de eerste hop vanaf de router in mijn traceroutes, tegenwoordig is dat 6 ms. Waar ligt dat dan aan? Vertel het me alsjeblieft, want aan mijn kant is er in de infrastructuur in huis niets verandert.
Elk gebied is dus blijkbaar anders. Dat het toevallig bij jou stabiel draait, wees er blij mee, en ga er niet mij zo mee in me gezicht wrijven, ik vind het al erg genoeg zo.
Ping/tracert reply times zeggen niets over de daadwerkelijke netwerksnelheid. Dat je eerst 4 had en nu 7 kan ook prima zeggen dat er iets in de netwerkconfiguratie is aangepast waardoor bepaalde typen ICMP verkeer een lage prio krijgen, niet dat je verbinding trager is geworden.smoorsausje schreef op maandag 29 juli 2013 @ 11:48:
En ja, vroeger was het ook 5 ms bij mij, maar tegenwoordig dus 7 ms (http://www.speedtest.net/my-result/2866923733). Staat me ook nog bij dat ik vroeger altijd zag dat ik 4 ms krijg naar de eerste hop vanaf de router in mijn traceroutes, tegenwoordig is dat 6 ms. Waar ligt dat dan aan? Vertel het me alsjeblieft, want aan mijn kant is er in de infrastructuur in huis niets verandert.
Elk gebied is dus blijkbaar anders. Dat het toevallig bij jou stabiel draait, wees er blij mee, en ga er niet mij zo mee in me gezicht wrijven, ik vind het al erg genoeg zo.
Hier ook geen probleem..... ofschoon upload iets lager is dan voorheen.... vaak was de upload 50+eymey schreef op zondag 28 juli 2013 @ 23:30:
Ik ben vandaag wel weg geweest maar ben geen meldingen van storingen tegen gekomen in de logs van mijn router. Ook even een speedtest.net voor je gedraaid (1325, Almere, WMP+, 50 mbit abbo):
[afbeelding]
Zoals je ziet dus geen enkel probleem hier. Als er dus toch iets niet goed blijkt te zijn, dan is dat gewoon een relatief beperkte storing die je echt niet zo maar in verband kan brengen met KPN. Sterker nog, ookal is Lijbrandt (of XMS) nu van KPN, het netwerk is nog steeds nauwelijks veranderd ten op zichte van voor de overname. Gewoon nog een apart clubje ( KPN ITNS ).

KPN ITNS Service BV... (Wat 'vroeger' ISP Fabriek heette.)smoorsausje schreef op maandag 29 juli 2013 @ 09:58:
[...] Ik wil best een ander bedrijf de schuld geven, als iemand mij de naam geeft van de bedrijven die KPN in dienst heeft die deze problemen veroorzaakt, hoor.

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Verwijderd
Tientallen gigabits aan verkeer, dit is de verklaring waarom er problemen waren in Enschede.
DDOS verkeer is heel lastig van legitiem internet verkeer te onderscheiden en heeft dus handmatige aktie nodig om uit te zoeken wie of wat onder attack is. Vaak past de aanvaller dan even iets aan (bv aanval 1 hop hoger in de tracé) en dan moet je weer aan de bak. Dit is alles. Niks minder, niks meer. Geen KPN overnames, of andere spookverhalen..
@smoorsausje
Of je nu 5, 6 of zelfs 7 miliseconden pingtijd hebt maakt echt helemaal niks uit. Wellicht een iets andere geografische route van paar kilometer langer, ander type lijnkaart oid.
2 ms "een beetje cheap", ik denk niet dat we uit deze discussie gaan komen. Maakt niks uit voor je doorvoersnelheid en als jij het verschil merkt met 2ms langer wachten als je klikt, vind ik dat ... heel apart...
Laten we het daar maar bij houden ;-)
Froeguh, toen ik nog jong en onbedorven was, had ik……...……..een 14K4 modem en dat was me toch snel (voor die tijd…..)denan schreef op maandag 29 juli 2013 @ 19:42:
@operatortje2: waar is die goede oude tijd toch gebleven waar een ADSL lijntje met een latency van minder dan 150ms als "snel" gezien werd..
Have Fun Funske
Vroegah! Hadden ze geen drempels maar kuiluh!funske schreef op maandag 29 juli 2013 @ 19:55:
[...]
Froeguh, toen ik nog jong en onbedorven was, had ik……...……..een 14K4 modem en dat was me toch snel (voor die tijd…..)
(kan zich de tijd nog herinneren dat ie met een 200 baud modempje op een Amiga BBS probeerde te connecten, wat altijd vol zat
Verwijderd
ADSL? Ach jongen, In mijn tijd ......denan schreef op maandag 29 juli 2013 @ 19:42:
@operatortje2: waar is die goede oude tijd toch gebleven waar een ADSL lijntje met een latency van minder dan 150ms als "snel" gezien werd..
[Opa Vertelt-modus aan]
64 kbit frame-relay's naar POPs.... en in Amsterdam zelfs 128k en 256k. POPjes met modembanken en
10 mbit naar Amsix, en een DS3 geknepen op 17 mbit als Transit.
Niet meer voor te stellen he..
Mooie tijden..
[/Opa Vertelt-modus uit]
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 29-07-2013 21:02 ]
2K4 Tornado modem, daarna 9K6 Tornado (KPN: nee dat mag niet. Dat kunnen de koperlijnen niet aan..), daarna 14K4 USrobotics met z'n bijzonder piepjes zodat je kon horen wat voor connectie het modem gemaakt had..
Daarna ADSL met 4 Mb/s -> 8 Mb/s -> 12 Mb/s terug naar 10 Mb/s i.v.m. slechte koperlijnen ISDN.
[Oude Opa modus uit]
En nu na veel modderen met ADSL (terug geschroefd naar 6 Mb/s door slechte koperlijnen ISDN) 50 Mb/s down- en upload glasvezel van Lijbrandt omdat UPC poort 25 dicht heeft staan.
En de KPN overigens ook..
Mij hoor je niet klagen..
Verwijderd
Tja ik doe dit werk al zo'n 15 jaar. Alle technologieen vanaf begin zo'n beetje mee geimplementeerd (dial/adsl/fiber). Bij bekende/beruchte partijen allemaal zo'n beetje. WorldOnline, TIP (The internet plaza), 12move (shell), Babyxl (adsl), Tiscali, Telfort, KPN... vanaf het adsl gebeuren wholesale, dus eigenlijk vanalles behalve de kabel.. Telkens ga je bij een startup werken en dat wordt dan vroeg of laat *altijd* KPN. Wat je ook doet ;-)
Voor het beroepsmatige, had ik als "hobby" groot BBS en Fidonet HUB (voorloper van email/usenet). Pff FrontDoor, GEcho, TosScan, Remote Access, Echomail weet ik veel allemaal toen, lang geleden ;-)... Dus datacommunicatie en netwerken dat doe ik al wel een tijdje ja ....
Maar ik klaag ook niet... Vooruitgang is altijd goed
Inderdaad.. Af en toe is het wel eens goed om stil te staan bij het feit hoe snel de techniek is gegaan de afgelopen 15 jaar. Dingen die we nu als normaal beschouwen waren 10 jaar geleden nog science fiction. Als ik alleen al kijk hoe snel mijn kleine van 1.5 jaar oud met een ipad om heeft leren gaan.. Dat hadden ze vroeger alleen maar in startrekVerwijderd schreef op maandag 29 juli 2013 @ 21:59:
Voor het beroepsmatige, had ik als "hobby" groot BBS en Fidonet HUB (voorloper van email/usenet). Pff FrontDoor, GEcho, TosScan, Remote Access, Echomail weet ik veel allemaal toen, lang geleden ;-)... Dus datacommunicatie en netwerken dat doe ik al wel een tijdje ja ....
Maar ik klaag ook niet... Vooruitgang is altijd goed
/opamodus
Verwijderd

Al vanaf die XT zat er een 2400 baud modem in waarmee mijn vader remote op de computer op de dierenartsenpraktijk kon inloggen om vanuit huis nog wat administratie bij te werken.
In 1995 ben ik voor het eerst in aanraking gekomen met het fenomeen "Videotex". Mocht er van m'n ouders (terecht, telefoontikken

Na dat kamp kregen we (inmiddels op een 486 DX2 66 mhz.) een 28k8 modem en een half jaar daarna internet via Planet Internet. Later in 1997 werd dat ISDN. En in 1999 (eindelijk) always on via "de kabel" bij Telekabel. De pret was snel afgelopen toen het UPC werd met overgang naar een instabiel modemplatform, dynamische IP adressen, minder upload, etc.
Ach ja, eigenlijk heb ik ook nog best wel wat fases mee gemaakt
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Verwijderd
Fidonet ook nog veel gebruikt, aantal keren per week inbellen en dan offline alles bekijken.Verwijderd schreef op maandag 29 juli 2013 @ 21:59:
nobodie: US Robotics Courier Dual Standard was *te* cool
Voor het beroepsmatige, had ik als "hobby" groot BBS en Fidonet HUB (voorloper van email/usenet).
Mij eerste computer was een MSX welke vooral met basicode gebruikte ( is data dat werdt uitgezonden op de radio met de snelheid van 1200 baud en je dan kon opnemen met je cassetterecorder) http://www.nostalgia8.nl/basicode.htm
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 29-07-2013 23:04 ]
en nee, ik houd niet van voetbal... :)
eymey schreef op maandag 29 juli 2013 @ 22:54:
In 1996 op een internationaal computer kamp voor blinden en slechtzienden (ik ben slechtziend) in Oostenrijk voor het eerst in aanraking gekomen met internet. Via een text brower voor de braille klanten (Lynx) en de eerste Mosaic browser.
Dat is nog eens toeval! Ben net een week terug van de 19de ICC, dit jaar in Tsjechië
Henk was er waarschijnlijk in jouw tijd ook al bij?
Wat is de wereld soms klein
Verwijderd
Ah ja, basicode bij Hobbyscoop! Wat een herinneringen...Verwijderd schreef op maandag 29 juli 2013 @ 23:03:
[...]
Mij eerste computer was een MSX welke vooral met basicode gebruikte ( is data dat werdt uitgezonden op de radio met de snelheid van 1200 baud en je dan kon opnemen met je cassetterecorder) http://www.nostalgia8.nl/basicode.htm
In Dordrecht doet DVB-C het wel, maar met stevige haperingen tussendoor (iig op Ned 1).Willem2 schreef op maandag 29 juli 2013 @ 23:17:
In houten wil dvbc niet meer sinds vanavond... 304Mhz en netwerk id 3900 gebruikt. Meer mensn last van of heeft mijn tv kuren?
En op geen enkele zender is EPG.
theblindman schreef op maandag 29 juli 2013 @ 23:19:
[...]
offtopic:
Dat is nog eens toeval! Ben net een week terug van de 19de ICC, dit jaar in Tsjechië![]()
Henk was er waarschijnlijk in jouw tijd ook al bij?Klaus gaat helaas wel (bijna) met pensioen
Wat is de wereld soms klein
Idd, de wereld is klein!
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Hier (Houten Castellum) gewoon kanalen..Willem2 schreef op maandag 29 juli 2013 @ 23:17:
In houten wil dvbc niet meer sinds vanavond... 304Mhz en netwerk id 3900 gebruikt. Meer mensn last van of heeft mijn tv kuren?
Freq: 304,00
Symb: 6875 / Auto
ID: 3900
Wel op IPTV bij discovery HD al een week of 2 dat het beeld regelmatig even zwart word / knippert
Iemand anders dit opgevallen ?
Nu je het zegt, sinds enkele dagen valt mij op dat ik dit probleem ook heb, beeld op zwart of knippert op Discovery.
Discovery had voorheen andere problemen : NDSFREAK in "Lijbrandt Glasvezel ervaring - || DHZ special"
Maar dat is nu vervangen voor het beeld op zwart probleem
Heb het ook al een aantal dagen geconstateerd. Ook met bij de opnames zie ik het een paar keer terug komen. Heb het bij Tanked op Discovery HD verschillende keren voorbij zien komen dat het beeld zwart word, ook heb ik dit gezien op History (SD) het zelfde probleem .TripleNL schreef op dinsdag 30 juli 2013 @ 20:23:
@MikeGSM
Nu je het zegt, sinds enkele dagen valt mij op dat ik dit probleem ook heb, beeld op zwart of knippert op Discovery.
Discovery had voorheen andere problemen : NDSFREAK in "Lijbrandt Glasvezel ervaring - || DHZ special"
Maar dat is nu vervangen voor het beeld op zwart probleem
Bestaat niet meer kwam ik vandaag achter (de zender) ... in heel Europa niet meer. Sport 1 neemt mischien wat rechten over.TripleNL schreef op woensdag 31 juli 2013 @ 00:06:
Briljant , espn kanaal 135 en 136 op iptv afgeschakeld en wederom 0,0 info vanuit lijbrandt of wie dan ook. Te amateuristisch gewoon.....
[ Voor 5% gewijzigd door apis29 op 31-07-2013 00:45 ]
Dit topic is gesloten.