@ Mitsjke
Ik heb ook de iPad 3rd gen, en een Nexus 7, ik vind heb toch liever op de bank de iPad, lezen op internet gaat zo veel makkelijker, hoef niet te zoomen, op de Nexus 7 moet ik altijd de fora toch wel inzoomen tot de breedte van het grijze vlak waar de posts staan, anders is het niet echt lang leesbaar voor mij.
(Landscape mode op de Nexus 7 is een aanfluiting imho, dan blijf je scrollen (tja 7" is klein hè), en je browser en knoppen nemen dan veel ruimte in op je scherm, waardoor er te weinig over blijft voor content)
Ben 38, en ogen zijn niet echt slecht, maar word er dan gauw moe van, of ga het tablet hoger houden (dichter bij de ogen) waardoor ik toch last van mijn pols krijg (340 gram is best zwaar als je dat lang vast hebt.
De ipad daarentegen ligt gewoon lekker op mijn schoot, eventueel tegen mijn opgetrokken knie, hoef ik niet vast te houden, hooguit voorkomen dat hij niet valt.
ik vermoed dat de ipad mini, welke een breder scherm heeft wel beter zal zijn voor het surfen en lezen, maar de lage resolutie en trage processor en flink hogere prijs als de Nexus 7 weerhouden mij er van om die aan te schaffen.
De Nexus 7 souplesse is wel echt lekker voor 250 euro ! Ben als fervent apple user zeer tevreden met dit beest voor onderweg ! Past in de binnenzak of kontzak, gewicht is nice, snel en hoge resolutie.
Dus ga ze eens bekijken, hoop dat ze naast elkaar liggen zodat je het verschil goed kan zien, en dat je ook een paar websites kan zien op beide.
Life is to short to mess with it... Mijn V&A