Hallo allemaal!
Ik heb een guide geschreven over hoe je een Vampire kan worden ZONDER te betalen, of te moeten wachten bij een spawnpoint. Ook staat er een manier in om een level 38 Worm Assassin met een character van level 10 en hoger te verslaan.
Ik hoop dat jullie er wat aan hebben. Ik vind het echt belachelijk dat er Blood Fiends direct afgemaakt worden door guilds en spelers zodat mensen die Vampire beten zouden kunnen/moeten kopen. Anyways, hieronder de walkthrough. Ik weet alleen niet hoe ik mijn screenshots hier op tweakers kan uploaden. De tekst zou moeten volstaan.
Mocht je wel de plaatjes willen zien, moet je ff de link checken.
Die gaat naar een andere website, dat je het weet.
(sorry voor de zichtbaarheid van de link, ik weet niet hoe ik hem moet verbergen onder tekst.)
http://www.spotlighttv.nl...so-talk-vampire-tutorial/
Eerst wat voorbereidend werk, voor ik je vertel over hoe je een vampire kan worden. Ik speel vanuit de Aldmeri Dominion, dus het volgende stukje is voor die spelers. Speel je vanuit een andere factie, dan moet je even kijken hoe je zo in Reaper’s March komt, of hoe je in Grahtwood terecht komt. Verder heb je of een Bow nodig, of een destruction staff (het liefst met fire)
We beginnen met de guide
Om deze vampire tutorial te beginnen moet je je aansluiten bij de Fighters Guild. Doe de quests van deze guild tot je in het stadje Grahtwood terecht komt. Daar ga je op je paard naar het noorden totdat je in Reaper’s March terecht komt. Nu kun je eerst naar Rawl’kha gaan, wat iets noordelijker ligt, maar je kan ook direct naar Vinedusk gaan. Dit ligt iets hoger in het westen van Reaper’s March. Daar aangekomen wacht je tot het nacht is om de guide te kunnen voltooien.
Wanneer het nacht is (de enige tijd dat je een bite kan oplopen) ga je in noordelijke richting Vinedusk Village uit. Volg de weg tot je over een klein bruggetje heen rijdt. Er staan daar allemaal grote hoge bomen waar de speciale Vampire (Blood Fiend) kan spawnen. Zoek rond deze bomen, maar pas op de Wasps, Spriggan’s, en tijgers. Deze zijn level 38 en maken je in no time af. Je kan het pad volgen totdat je bij een meertje aan komt. Rondom dit meertje spawnen deze Blood Fiends ook. Dus de plek waar je rond moet rijden is tussen het bruggetje en het meertje, en dan voornamelijk bij de grote bomen. Soms helpt het om de Spriggan’s weg te lokken bij de bomen zodat de Blood Fiend kan spawnen. Ik kan je helaas geen specifieke plek voor het spawnen aanwijzen; de plekken die bekend zijn, daar staan tientallen mensen en guilds die je de kans op een bite ontnemen. Wanneer je een Blood Fiend ziet dan val je hem aan. Na je eerste aanval block je zijn attacks drie keer en voila: Vampirism. Je bent alleen nog geen Vampire daarvoor moet je nog heel wat doen.
Zoek naar Vorundil
Je gaat nu naar het stadje Rawl’kha waar je Vorundil gaat zoeken. Deze NPC kan je op weg helpen om een Vampire te worden. Meestal vindt je Vorundil net buiten het stadje bij de bruggen, terwijl hij tegen een muurtje of paal aan leunt. Praat met Vorundil en hij zal je een keuze geven om je Vampirism te genezen, of naar een vrouw te gaan die Rahaja heet. We gaan naar Rahaja, en daarvoor zul je het stadje Dune moeten vinden. Dune ligt in het oosten van Reaper’s March.
Vanuit Dune naar Rahaja
Rahaja bevindt zich op een locatie die Ushmal’s Rest heet. Dit is een dorpje vol met level 38 Vampires die je aanvallen zodra ze je zien. Het heeft dus geen zin om naar Rahaja te gaan door het dorpje heen, want dat overleef je niet. In plaats daarvan nemen we een sluiproute. Verlaat Dune in noordelijke richting. Neem de tweede afslag rechts, en rijdt alsmaar rechtdoor voorbij het eerste kruispunt. Negeer de afslag naar rechts en wederom sla rechtsaf op het volgende kruispunt. Nu rijdt je rechtdoor totdat je de locatie voor Rahaja links van je hebt. Nu rijdt je er de wildernis in richting Ushmal’s Rest. Je benaderd nu het dorp van achteren, en dichtbij de plek waar Rahaja is. Ga in sneak mode en sluip naar Rahaja toe, of ren er als een malle heen. Het is makkelijk te vinden, want er staan altijd erg veel spelers om haar heen. Vervolgens ga je de shrine binnen om nogmaals met Rahaja te praten.
Wanneer je met Rahaja praat moet je eerst wat dingen doen alvorens je een opdracht van Lamae Bal krijgt: prey on 10 Worm Assassins. Let op, het volgende stukje is enorm belangrijk. Je loopt de grot dieper in, en springt op een gegeven moment naar beneden het water in. Nu zie je links van je in een soort alcove een Worm Assassin staan, recht voor je een grote stenen trap met op de tweede verdieping nog een Assassin. Schuin links voor je knielt een Assassin in een gang; deze laten we lekker met rust.
Je schiet nu met je Bow of Staff op de eerste Worm Assassin links van je. Deze zal op je af komen en jij rent de trap op. Op de eerste verdieping zie je een hoopje rotsen liggen op de grond. Loop op de hoopje en spring over het muurtje naar beneden. Blijf dicht bij de muur, maar pas op dat je niet tegen gehouden wordt door de rotsen en kisten. De Worm Assassin komt nu naar beneden lopen, waarop jij hem weer een keer kan raken met je Bow of Staff. Dit herhaal je totdat hij dood is. Let op: Wanneer je teveel ruimte laat tussen de Worm Assassin en jouw character, zal hij terug lopen en zal zijn health weer helemaal vol zijn. Het gaat zeker een paar keer mis in het begin, maar hou vol en probeer je rondjes dan kleiner te maken.
Wanneer de eerste Worm Assassin dood is, gaan we de assassin op de tweede verdieping lokken. Deze maak je op dezelfde manier af als de eerste. Als ook hij dood is, dan wacht je een minuut of drie, vier in het water tot ze weer opnieuw gespawned zijn. Doe dit tot je de tien Worm Assassins gedood hebt. Daarna kun je jezelf dood laten gaan en spawn je bij de Lamae Bal. Praat met haar, en voila: je bent een Vampire.
Ik hoop dat je wat aan deze Vampire tutorial gehad hebt. Vertel het aan al je vrienden door, zodat niemand meer hoeft te betalen om Vampire te worden.