Tsja.... de consoles kunnen de hogere graphics icm met het aantal spelers wat tegelijkertijd online en zichtbaar is, gewoon niet aan. De 1080p met 30FPS uitvoering zegt al genoeg.tellavist schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 11:02:
-Graphics: WTF is dit? playstation3?!Ik vind het echt beschamend om dit op de markt te brengen als PS4/XBONE game. de graphics van skyrim op de PS3 zijn een STUK mooier.
"ja maar wacht even tellavist, dit is wel een MMORPG hè!":
Maakt geen donder uit, als je een steen op deze manier grafisch weer geeft, moet je alsnog achter je oren gaan krabben. MMORPG of niet... Neem GTA5 online, dat ziet er een stuk beter uit.
Overigens vind ik dat je GTA niet met ESO kan vergelijken. De 1 is specifiek voor de console gemaakt en later geport naar de pc en de 2e is juist specifiek voor de pc gemaakt en later geport voor de console.
Daarnaast heeft ESO op sommige momenten veel meer spelers die tegelijk aan het spelen zijn. Als je de fps nog enigzins speelbaar wil houden zal je de graphics lager moeten instellen. PVP gevechten zoals deze vragen gewoon veel resources:
YouTube: Angry Joe's Epic Battle in ESO! (PvP Event)
ff doorspoelen naar 2:10
Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640