Nog niet echt kaarten tegenkomen die niet hun max boost halen. De gtx670 oc modellen hadden wel wat problemen maar daar is een bios fix voor. Voor oc kaarten die niet op de goede klocks lopenAstennu schreef op maandag 25 juni 2012 @ 14:34:
[...]
Ik heb het over de clockspeeds. Die zijn blijkbaar te hoog gegrepen als er retail kaarten zijn die die turbo niet aan kunnen.
Want dan zijn reviews niet meer representatief omdat dat dan afhangt van hoe goed de kaart is. De een zal 1020 doen de ander 1110 MHz.
Nu zie je bv dat bij reviews de kaarten allemaal de max turbo halen want die verstuurde samples zijn daar waarschijnlijk op getest. En consumenten halen dat niet altijd. Je moet dus geluk hebben met je kaart.
En in mijn ogen hebben we het hier niet over overclocken maar over een out of the box feature. En dan vind ik dat dat in normale omstandigheden moet kunnen werken. En dat is hier niet het geval.
Dus eigenlijk moet je bij reviews dan gaan testen zonder turbo en de worst case situatie laten zien.
Maar dat is het gevoel wat ik bij die turbo implementatie heb. leuk je kaart heeft turbo maar er is best een kans dat hij dat bijna nooit kan gebruiken omdat jou kaart toevallig een slechte chip heeft. Leuk dat het op de doos staat maar JIJ heb er niets aan en de buurman toevallig wel want die heeft geluk gehad.
was verder laatst een driver fix voor (gtx680's en gtx670s). Maar zullen we verder in het nvidia 600 series topic gaan hier over?