JoeBravo schreef op vrijdag 20 januari 2012 @ 08:57:
Yor'sahj heroic down 
En de nieuwe shaman healer na een maandje trial (en in die tijd van slechtst naar best gegearde member) weer gekicked: als je gedurende 3 uur DS hc/normal continue de helft van de healing doet van een FL gegearde paladin, doe echt iets niet goed.
De weken ervoor de helft van de healing doen van de ene keer een druid en de andere keer een disc priest, helpt ook niet.
Wel jammer dat het, ondanks dat zeker vier man hun ongenoegen al hadden geuit, het tot een 'hij eruit of ik eruit' situatie moest komen om de officieren zover te krijgen.

maar toch: Yor'sahj heroic down

Gz.
Yor DOWN!
http://www.worldoflogs.co...c28gg67an/sum/damageDone/
Eindelijk alle juiste personen sinds de vakantie weer online, en properly motivated! Geen 4 offspec healers maar echte, en het is een kill

. Jammer dat ze nu al alles gaan downgraden qua difficulty, maar ik snap het wel.
Nu nog een tactiek verzinnen om onze 35 raiders tevreden te houden tot MoP naast het raiden. Geen nieuwe content met het afzakkende gevoel dat het einde van deze patch er aan komt maakt mensen vaker stoppen (zeker nu icm SW:TOR) en maakt het vinden van recruits moeilijk, laat staan goed gegeared en experienced recruits.
Ik hou onze server in de gaten, en er raiden nu nog 4 echte 25 man guilds over zowel H en A gespreid, de laatste paar weken zijn ze allemaal of inactief geworden of gedisband.
Ik ga niet in op 10 vs 25 man qua moeilijkheid van raiden, maar het is een simpel feit dat de logistiek van een 25 man in vele aspecten veel moeilijker is. Ik heb het hier bv over de guildbank rond de cap te houden, genoeg influx van vers bloed, coordinatie van raids; kort gezegd alles wat om een raid heen komt kijken.
Ik verwacht eerlijk gezegd niet echt een oplossing voor dit probleem, gezien 10 man gewoon veel aantrekkelijker is atm.
Enfin, zondag lekker 'Hahaha' killen op HC (hoop ik) en dan volgende week gaan voor een full clear. Nordic landen zijn leuk, maar als 70% van je guild er uit bestaat dan maakt het het raiden wel verdomd moeilijk rond feestdagen; die gasten trekken een blik vakantie dagen open waar je ziek van word.
Nog een leuk iets; ik speel al sinds jaar en dag destro, mijn mede lock niet. Hij rolde en won (epgp) Yor's trinket (BiS destro) en voelde zich zo schuldig dat hij nu destro gaat spelen

. Dit gaat nog grappig worden gezien hij altijd miept dat destro easy is, en demo/afflic complex. Ik haal tegenwoordig consequent WoL ranks (ik geef gelijk grif toe; het is mijn gear voornamelijk) en zelfs een #2 spot hier en daar in FL/DS de afgelopen 6 maanden. Hij doet hetzelfde voor afflic. Switchen is altijd moeilijk, en hij zal dus voorlopig wel even niet helemaal mee komen. Nu wil het dat hij me al maanden mokt met destro, en ik hem er in een keer terug ga op pakken:
Zaterdag = ik promoot hem tot officer van de guild (big deal bij ons, tevens ook ongerelateerd en wel verdiend voor hem)
Zondag = zijn eerste destro raid, en to top it off als destro. EN zijn eerste raid als officer.
Flame on

.
Ik ga op de officer rank heel even /g uitzetten, in /g iedereen vragen om hem zo veel mogelijk te mocken dat hij sinds zijn promotie zijn keyboard niet meer weet te vinden, en dat hij hielen likkend zijn weg omhoog heeft gewerkt en pas officer werd toen hij destro koos (om de een of andere reden is de hele guild betrokken bij destro vs rest verhaal gezien ik aardige nummers trok in FL terwijl de popiejopie sites dicteerde dat spriest moesten rulen). Daarna gelijk weer /g aan.
Eens kijken hoe hij daar mee om kan gaan