This is my signature. There are many like it, but this one is mine.
En de keys daarvan werden doorverkocht op key selling sitesSenor Sjon schreef op vrijdag 26 april 2013 @ 11:19:
[...]
Dat is gewoon fraude met gestolen creditcards.
Eerste post hier, dus als ik het fout doe moeten jullie het maar laten weten.
Heb een positieve ervaring met Gamesync, kocht gisteren een GW2 key en was binnen een minuut na betaling al binnen. Geen problemen gehad met de key en werkte direct!
Heb direct contact opgenomen met Gamecard winkel maar die deden maar vaag hierover en leggen de fout bij Origin. Komt er op neer dat ik naar mijn geld/game kan fluiten.
Nou ben ik toch al een beetje uitgekeken op EA/Origin vanwege de vaak matige kwaliteit van de games maar BF4 ga ik tzt toch maar netjes in de winkel of bij Origin kopen.
Mijn speeltje
Verwijderd
Meen je dat? Wat een service, daarom betaal ik zelf liever met PayPal bij shops die dit aanbieden, kan ik gewoon een geschil openen hiervoor. Geen werkende game = Geld terug.novalite schreef op vrijdag 26 april 2013 @ 12:02:
Dat probleem met Gamecardwinkel.nl/Origin heb ik dus ook gehad met MoH.
Heb direct contact opgenomen met Gamecard winkel maar die deden maar vaag hierover en leggen de fout bij Origin. Komt er op neer dat ik naar mijn geld/game kan fluiten.
Nou ben ik toch al een beetje uitgekeken op EA/Origin vanwege de vaak matige kwaliteit van de games maar BF4 ga ik tzt toch maar netjes in de winkel of bij Origin kopen.
eerst krijg ik netjes een email met serial
dan werkt deze niet, duplicate code in steam activatie
ik maak netjes printscreen in steam van de melding en stuur deze op
krijg een response, willen printscreen van steam games en de serial......nou vooruit, dat kan nog(op het randje)
krijg nu een email of ik even mijn steam login en PW wil doorgeven....WTF!
heb teruggemaild dat dat dus even niet gaat gebeuren en ik een werkende serial verwacht.
zucht, ben ik nu 14 euro armer? in de topicstart staan ze toch met prima referenties
Testspecialist
Eerste koop daar? Er is iets met keyshops (en paypal) dat ze sowieso de eerste keer of moeilijk doen wanneer er issues zijn binnen een bepaalde tijd. Iets met dat iemand zo een paypal account kan 'hacken' en dan even keys gaat kopen en dan vervolgens allemaal refunds gaat vragen bijvoorbeeld.ini schreef op vrijdag 26 april 2013 @ 15:39:
vandaag via G2PLAY.net total war :shogun2 gekocht....slecht idee blijkbaar
eerst krijg ik netjes een email met serial
dan werkt deze niet, duplicate code in steam activatie
ik maak netjes printscreen in steam van de melding en stuur deze op
krijg een response, willen printscreen van steam games en de serial......nou vooruit, dat kan nog(op het randje)
krijg nu een email of ik even mijn steam login en PW wil doorgeven....WTF!
heb teruggemaild dat dat dus even niet gaat gebeuren en ik een werkende serial verwacht.
zucht, ben ik nu 14 euro armer? in de topicstart staan ze toch met prima referenties
Daarom zie je hier in dit forum ook vaak dat er (ongeduldige) mensen zijn die meteen de shop mailen nadat ze binnen 5 minuten geen key hebben gehad en ze vervolgens allemaal zooi moeten gaan opsturen ter verificatie en dan onterecht de shops de grond in boren.
Maar om terug te komen op jouw probleem, gewoon netjes zeggen dat het je eerste koop is en je het inderdaad te ver vind gaan met de dingen die je moet doen gezien je gewoon betaald hebt met je eigen paypal account.
Anders morgen weer een mailtje sturen, dan zijn ze vaak ook wat minder veeleisend gezien die paypal periode voorbij is (en het logisch is dat jij ook echt betaald hebt met je eigen account)
Zelf nooit problemen gehad met g2play, zo'n key error kan best een keer gebeuren maar gezien hun reputatie (en de 10tallen sites die ze hebben) kom je er vanzelf wel uit denk ik.
[ Voor 6% gewijzigd door MusicAddict op 26-04-2013 15:50 ]
ook de live support houdt vol dat ze mijn steam account nodig hebben en zeggen dat ze 'betrouwbaar' zijn.
ik ga echt niet mijn login data geven, lijkt me vergelijkbaar dat ik een nieuwe wasmachine koop, deze het niet doet en vervolgens dat ik de sleutel van mijn voordeur geef(terwijl ik zelf niet thuis ben) aan een monteur en dan maar moet hopen dat hij de wasmachine repareert en niet de rest van de spullen meeneemt/sloopt
[ Voor 49% gewijzigd door ini op 26-04-2013 16:20 ]
Testspecialist
en de nieuwe serial netjes in de mail ook
kost even tijd, maar vooralsnog tevreden
[ Voor 25% gewijzigd door ini op 26-04-2013 16:51 ]
Testspecialist
Imho ook best een acceptabele oplossing van g2play, dat ze dat standaard als optie geven ofzo.ini schreef op vrijdag 26 april 2013 @ 16:50:
heb ze uiteindelijk teamview access gegeven, kon ik zien wat ze deden. Ze hebben zelf een andere serial geplaatst welke wel werkte
en de nieuwe serial netjes in de mail ook
kost even tijd, maar vooralsnog tevreden
Het is maar dat ze niet kunnen checken of een key al gebruikt is (dat kan toch alleen maar steam, gamersgate, greenmangaminng en 'echte' steam resellers) dus hoe zou je dat kunnen checken pheace?Pheace schreef op vrijdag 26 april 2013 @ 16:22:
Je account gegevens geven is pure onzin uiteraard, als zij geen andere manier hebben om een duplicate code te controleren is dat hun probleem, niet jouw probleem.
Dat is net zo goed dat het grijze gebied niet zomaar naar steam kan lopen en een aantal keys kan laten blokkeren wat (bijvoorbeeld) gamersgate wel kan.
[ Voor 25% gewijzigd door MusicAddict op 26-04-2013 16:59 ]
Volgens mij hoeft PayPal digitale goederen helemaal niet te dekken, volgens hun eigen voorwaarden? Dat je dus een geschil met succes kunt openen en je geld terug krijgt is dus wel een service, maar in principe zijn ze niet verplicht dit te doen. Ik blijf het dus tricky vinden. Ik ga zometeen voor het eerst bij een andere key shop dan Culgame iets kopen, dus ik ben benieuwd. Zal ook even een review schrijven.Verwijderd schreef op vrijdag 26 april 2013 @ 15:36:
[...]
Meen je dat? Wat een service, daarom betaal ik zelf liever met PayPal bij shops die dit aanbieden, kan ik gewoon een geschil openen hiervoor. Geen werkende game = Geld terug.
cdkeyhouse.com, aanschaf Cities in Motion 2. Heb hem al gedownload en een week gespeeld om te 'testen', maar ik vind de game zeker zijn geld waard. Voor zo'n €12,50 (16 USD) wil ik wel een risico nemen
XBL: x0royx | PSN: XRoy_X | Raptr: x0royx
Verwijderd
Maar dit gaat twee kanten op.Royeboi schreef op zondag 28 april 2013 @ 01:58:
[...]
Volgens mij hoeft PayPal digitale goederen helemaal niet te dekken, volgens hun eigen voorwaarden? Dat je dus een geschil met succes kunt openen en je geld terug krijgt is dus wel een service, maar in principe zijn ze niet verplicht dit te doen. Ik blijf het dus tricky vinden. Ik ga zometeen voor het eerst bij een andere key shop dan Culgame iets kopen, dus ik ben benieuwd. Zal ook even een review schrijven.
cdkeyhouse.com, aanschaf Cities in Motion 2. Heb hem al gedownload en een week gespeeld om te 'testen', maar ik vind de game zeker zijn geld waard. Voor zo'n €12,50 (16 USD) wil ik wel een risico nemen.
Zij hoeven dus ook geen goederen te dekken die "verkocht" worden alsmede "gekocht". Dus als er een dispute optreed waarbij zij beiden niet de service dekken, zullen ze voor de eerlijkste gaan. Als dus de verkoper niet kan bewijzen dat iets is verkocht en vervolgens is opgestuurd zitten zij in de fout. Ik heb hier wel eerder mee te maken gehad en geen problemen mee gehad. Kreeg gewoon mijn geld terug! Liet bijvoorbeeld screenshots zien waarbij de code verstuurd door bedrijf X niet werkte op Origin. Volgens mij is het gewoon standaard protocol wat niet in hun TOS staat, wel apart.
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 28-04-2013 16:43 ]
Verwijderd
Verwijderd
Ik heb de limited editie voor 33 euro gekocht en ook binnen 5 minuten binnen en NL natuurlijk.T homass schreef op maandag 29 april 2013 @ 13:46:
Bij gamekeys4all.com simcity gekocht voor €26,- binnen 5 minuten code binnen.
Inmiddels alweer 25,42. Wat is er gebeurd met dat spel dat ie opeens de helft van de prijs is.T homass schreef op maandag 29 april 2013 @ 13:46:
Bij gamekeys4all.com simcity gekocht voor €26,- binnen 5 minuten code binnen.
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.
Het spel is uitgekomenSenor Sjon schreef op maandag 29 april 2013 @ 22:11:
[...]
Inmiddels alweer 25,42. Wat is er gebeurd met dat spel dat ie opeens de helft van de prijs is.
http://www.gamesrocket.co.uk/download/Tomb-Raider.html
Hitman absolution (Steam) 6,49:
http://www.gamesrocket.co...ion-Standard-Edition.html
Betalen via Paypal, geen account verificatie en binnen 1 seconde code voor steam.
[ Voor 17% gewijzigd door zero_cool89 op 30-04-2013 10:47 ]
Prijzen zijn alweer omhoogzero_cool89 schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 10:46:
Tomb raider (Steam) 14,95:
http://www.gamesrocket.co.uk/download/Tomb-Raider.html
Hitman absolution (Steam) 6,49:
http://www.gamesrocket.co...ion-Standard-Edition.html
Betalen via Paypal, geen account verificatie en binnen 1 seconde code voor steam.
Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps
ik heb ook een besteld bij http://www.gamekeys4all.com/ voor 25,60 euries afwachten wanneer die komt
en 30 min later de key binnen
[ Voor 42% gewijzigd door thalantis op 30-04-2013 16:47 ]
Je kan ook de megapack kopen voor € 15,63... 3 items: Colin McRae DiRT 2, DiRT 3, DiRT Showdown
http://store.steampowered.com/app/44320/
Tot 3 mei
Toch maar een weblog?
Gamekeys4all heb je paypal voor nodig.. dat heb ik niet.
Paypal laat ook toe om je cc in te geven zonder dat je een account hebt...Spanky79 schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 22:26:
Wellicht een dome vraag, maar wat is een betrouwbare winkel waa rik met creditcard terecht kan? Of ideal?
Gamekeys4all heb je paypal voor nodig.. dat heb ik niet.
Verwijderd
Zijn ook wel een aantal winkels tegenwoordig waar je iDEAL betalingen kunt verrichten indien je niet over een PP / CreditCard beschikt. Welke game zoek je dan?Spanky79 schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 22:26:
Wellicht een dome vraag, maar wat is een betrouwbare winkel waa rik met creditcard terecht kan? Of ideal?
Gamekeys4all heb je paypal voor nodig.. dat heb ik niet.
Even voor het slapen gedaan(23.15) en dacht vandaag de key wel te hebben, maar had hem gisteren om 23:36 al ! Net getest en hij is geaccepteerd in Origin.
Wist helemaal niet dat dit sooet websites bestonden voordat ik dit had gelezen.
Wilde al tijdje Sim City hebben, maar vond 60 Euro iets teveel. Game bijna niet meer.
Dank
Binnen een uur de key, de download loopt nog.
spoor12b
Black ops 2 + Season pass. Betaald met paypall en direct opgehaald (niet mijn eerste aankoop daar)
...Royeboi schreef op zondag 28 april 2013 @ 01:58:
[...]
...
cdkeyhouse.com, aanschaf Cities in Motion 2. Heb hem al gedownload en een week gespeeld om te 'testen', maar ik vind de game zeker zijn geld waard. Voor zo'n €12,50 (16 USD) wil ik wel een risico nemen.
+1 voor CDkeyhouse.com. Levering van de productcode binnen 3 minuten. Productcode als .jpg geleverd, niet als scan. Werkt prima via Steam, geactiveerd en wel. Mooie eerste ervaring met een key site buiten Culgame om dan.
XBL: x0royx | PSN: XRoy_X | Raptr: x0royx
Ik zoek nog een oude Counterstrike 1.6 Steam code en tot nu toe daar het goedkoopst
http://www.iamcdkey.com/i...o&cPath=3&products_id=687
[ Voor 25% gewijzigd door WhySoSerious? op 05-05-2013 16:08 ]
Zover ik weet, is Starcraft 2 nu inderdaad Global Play. In options kun je dat aanpassen. Ik heb zelf geen ervaring met die website of die betrouwbaar is, dat zal iemand anders moeten bevestigen of moet je zelf ff checkenHolland1994 schreef op maandag 06 mei 2013 @ 15:37:
Ik wil dus Starcraft II bestellen via GK4.ME, en zij bieden een "WORLDWIDE KEY" aan. Ik heb daar nog nooit van gehoord bij de spellen van Blizzard, dus zou dat impliceren dat je op elke server zou kunnen registeren? (EU/USA?)
Je krijgt een Steam-key dan.
After Hours | Dawn FM | Hurry Up Tomorrow
Tweakers Discord || Mijn V&A ads
Ik was voor beide games minder kwijt dan voor een van beiden in andere winkels of op steam..
[ Voor 22% gewijzigd door Spanky79 op 06-05-2013 20:24 ]
[ Voor 42% gewijzigd door TommyGun op 07-05-2013 07:58 ]
“In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates".
just cause 2 Dagaanbieding op steam €3,75,- en alle dlc €2.18,-TommyGun schreef op dinsdag 07 mei 2013 @ 07:58:
Weer +1 voor OnlineKeyStore, Just Cause 2 gekocht voor een tientje.
Maar dat wist ik afgelopen weekend, toen ik 'm kocht, nietrayvonrk schreef op dinsdag 07 mei 2013 @ 08:09:
[...]
just cause 2 Dagaanbieding op steam €3,75,- en alle dlc €2.18,-

“In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates".
Gisteren middag Starcraft 2 key bestelt, op voorraad. Er waren geen zogenaamde bijkomende kosten, althans, dat merkte pas vlak voor ik ging betalen, toen kwam er ineens 90 cent bij.
Na een paar uur begon ik toch wel af te vragen waar die key bleef, want het was immers op voorraad en de levertijd was 'instant'.
Dus toen heb ik ze via Skype toegevoegd, dat was zeer nuttig gezien de uiterst hulpvolle informatie: "Ich habe momentan kein Zugriff auf das System, ich gebe das weiter". (Geen toegang tot systeem)
Dat was vandaag ook al zo?
En na een ticket aangemaakt te hebben op de site, pas om half één een antwoord met, hier is de sleutel, met zo'n knipoog.
Sleutel was al ingenomen, dus weer terug om een nieuwe ticket te maken. (de vorige was weg).
En dan doodleuk net mijn ticket dichtgooien waarin ik klaag over deze situatie, en de status is veranderd naar "Erstattet" (vergoed).
Dus nu proberen om mijn geld terug te krijgen, mijdt deze shop als je je zelf leed wilt besparen, ik twijfel zelfs aan de goedwillendheid van deze winkel.
Dat had je vanaf moment 1 al moeten hebben.Holland1994 schreef op dinsdag 07 mei 2013 @ 22:14:
Nou, pro tip of the day, mijdt GK4.me.
Gisteren middag Starcraft 2 key bestelt, op voorraad. Er waren geen zogenaamde bijkomende kosten, althans, dat merkte pas vlak voor ik ging betalen, toen kwam er ineens 90 cent bij.
Na een paar uur begon ik toch wel af te vragen waar die key bleef, want het was immers op voorraad en de levertijd was 'instant'.
Dus toen heb ik ze via Skype toegevoegd, dat was zeer nuttig gezien de uiterst hulpvolle informatie: "Ich habe momentan kein Zugriff auf das System, ich gebe das weiter". (Geen toegang tot systeem)
Dat was vandaag ook al zo?
En na een ticket aangemaakt te hebben op de site, pas om half één een antwoord met, hier is de sleutel, met zo'n knipoog.
Sleutel was al ingenomen, dus weer terug om een nieuwe ticket te maken. (de vorige was weg).
En dan doodleuk net mijn ticket dichtgooien waarin ik klaag over deze situatie, en de status is veranderd naar "Erstattet" (vergoed).
Dus nu proberen om mijn geld terug te krijgen, mijdt deze shop als je je zelf leed wilt besparen, ik twijfel zelfs aan de goedwillendheid van deze winkel.
Aangezien er nergens via google een review te vinden is, plus dat deze al helemaaal niet op pagina 1 in de schema staat.
http://tinyurl.com/5sdar8p
Dat is niet waar. Gelijk verschijnt er: http://www.trustpilot.nl/review/gk4.me?page=2Ienni1983 schreef op woensdag 08 mei 2013 @ 19:59:
[...]
Dat had je vanaf moment 1 al moeten hebben.
Aangezien er nergens via google een review te vinden is, plus dat deze al helemaaal niet op pagina 1 in de schema staat.
Er zijn toch aardig wat mensen die vaker een beoordeling hebben gegeven bij andere webshops, die deze shop een 4 of een 5 (van de 5) hebben gegeven, dus het lijkt mij sterk dat het onbetrouwbaar zou zijn.
Ik heb verder nog wat gezocht, en er waren geen aanwijzingen dat dit een malafide webshop zou zijn.
[ Voor 4% gewijzigd door Holland1994 op 10-05-2013 13:29 ]
Laat maar..
Prijzen verschillen nou eenmaal per valuta, maar ook de regio heeft soms invloed daarop. Eigenlijk hoorde je niet eens de mogelijkheid te hebben om op de uk site te kopen (als ik naar gamersgate.co.uk ga dan wordt ik meteen doorgestuurd naar .com = EU). Heb zelf wel eens iets via proxy gekocht uit de US store, of het 'mag' is een tweedemelk0r schreef op vrijdag 10 mei 2013 @ 15:20:
Ik heb zojuist voor het eerst via gamersgate.co.uk een steam key voor Skyrim gekocht voor 7.49 pond en geactiveerd..nu kost hetzelfde spel via gamersgate.com 14,95 euro..waarom zou iemand bij hetzelfde bedrijf meer willen betalen voor hetzelfde spel? Of zit hier een addertje onder het gras wat ik mis en kan ik op een of andere manier problemen verwachten?
Dus eigenlijk weet men vaak niet beter, als je in de UK zit krijg je de UK store met desbetreffende prijzen, terwijl je hier normaal gesproken alleen maar de euro prijzen te zien krijgt. Dat er een verschil in zit ligt aan zoveel factoren.
Krijg je verder geen issues mee, tenzij de game region locked zou zijn. Maar gezien UK ook gewoon Europa is zal dat wel meevallen, vaak zit het verschil daar in US vs EU.
[ Voor 17% gewijzigd door MusicAddict op 10-05-2013 16:12 ]
Bedankt voor de opheldering!MusicAddict schreef op vrijdag 10 mei 2013 @ 16:09:
[...]
Prijzen verschillen nou eenmaal per valuta, maar ook de regio heeft soms invloed daarop. Eigenlijk hoorde je niet eens de mogelijkheid te hebben om op de uk site te kopen (als ik naar gamersgate.co.uk ga dan wordt ik meteen doorgestuurd naar .com = EU). Heb zelf wel eens iets via proxy gekocht uit de US store, of het 'mag' is een tweede![]()
Dus eigenlijk weet men vaak niet beter, als je in de UK zit krijg je de UK store met desbetreffende prijzen, terwijl je hier normaal gesproken alleen maar de euro prijzen te zien krijgt. Dat er een verschil in zit ligt aan zoveel factoren.
Krijg je verder geen issues mee, tenzij de game region locked zou zijn. Maar gezien UK ook gewoon Europa is zal dat wel meevallen, vaak zit het verschil daar in US vs EU.
Laat maar..
Ikzelf zit net eventjes te kijken waar ik naartoe verwezen word en dat is ook gewoon de co.uk site via telfort.MusicAddict schreef op vrijdag 10 mei 2013 @ 16:09:
[...]
Prijzen verschillen nou eenmaal per valuta, maar ook de regio heeft soms invloed daarop. Eigenlijk hoorde je niet eens de mogelijkheid te hebben om op de uk site te kopen (als ik naar gamersgate.co.uk ga dan wordt ik meteen doorgestuurd naar .com = EU). Heb zelf wel eens iets via proxy gekocht uit de US store, of het 'mag' is een tweede![]()
Dus eigenlijk weet men vaak niet beter, als je in de UK zit krijg je de UK store met desbetreffende prijzen, terwijl je hier normaal gesproken alleen maar de euro prijzen te zien krijgt. Dat er een verschil in zit ligt aan zoveel factoren.
Krijg je verder geen issues mee, tenzij de game region locked zou zijn. Maar gezien UK ook gewoon Europa is zal dat wel meevallen, vaak zit het verschil daar in US vs EU.
http://tinyurl.com/5sdar8p
Ah, ik sta standaard ingelogd bij gamersgate, dan krijg ik meteen de EU site te zien omdat daar mijn gegevens zijn ga ik van uit. Als ik uitlog krijg ik wel de .co.uk voorgeschoteld wanneer ik dit invoer. Alleen kan ik dan zo niks kopen, want dan krijg ik weer meteen de EU site. Dus de automatische verwijzing naar de EU site is normaal gesproken niet zoIenni1983 schreef op vrijdag 10 mei 2013 @ 17:59:
[...]
Ikzelf zit net eventjes te kijken waar ik naartoe verwezen word en dat is ook gewoon de co.uk site via telfort.
[ Voor 9% gewijzigd door MusicAddict op 10-05-2013 18:29 ]
$4,99 of €3.80 bij Amazon.com. Creditcard en US-adres vereist!
Edit: En al in m'n Steam-account. Als adres m'n BorderLinx-adres gebruikt maar die wordt toch niet gebruikt.
[ Voor 37% gewijzigd door BobB op 10-05-2013 19:14 ]
Verwijderd
Holy shat good findBobbus schreef op vrijdag 10 mei 2013 @ 19:11:
Net toch maar even toegeslagen, vond deze prijs voor Hitman: Absolution toch wel heel aantrekkelijk
$4,99 of €3.80 bij Amazon.com. Creditcard en US-adres vereist!
Edit: En al in m'n Steam-account. Als adres m'n BorderLinx-adres gebruikt maar die wordt toch niet gebruikt.
dennisvdweg schreef op zondag 05 mei 2013 @ 16:07:
Iemand ervaring met http://www.iamcdkey.com ?
Ik zoek nog een oude Counterstrike 1.6 Steam code en tot nu toe daar het goedkoopst
http://www.iamcdkey.com/i...o&cPath=3&products_id=687
Helaas niks gekregen, en ze reageren ook niet op mailtjesthorgal21 schreef op zondag 05 mei 2013 @ 16:27:
hmm, 4 dollar kan ook geen kwaad als het niet lukt.
[ Voor 42% gewijzigd door WhySoSerious? op 10-05-2013 21:06 ]
De goedkope die ik tot nu toe heb gevonden zijn allemaal russish/pools. Daar hoor ik nogal wisselende verhalen over qua activatie. Met Black Ops 1 heb ik ook problemen gehad met russish vs engels bij zombie mode.
if (!coffee) {
Work = false; }
Bij FRS in bussum hebben ze nog fysiek black ops 2 liggen inc nuketown voor 35 euro, maar heeft gele sticker(1+1= gratis). Koop nog een exemplaar of iets anders erbij met gele sticker en je hebt ze voor 17,50naaitsab schreef op zaterdag 11 mei 2013 @ 15:47:
Iemand laatst nog ergens een goeie Black Ops 2 gekocht voor een nette prijs ?
De goedkope die ik tot nu toe heb gevonden zijn allemaal russish/pools. Daar hoor ik nogal wisselende verhalen over qua activatie. Met Black Ops 1 heb ik ook problemen gehad met russish vs engels bij zombie mode.
Geen idee welke FrS nog meer, bel van te voren even?
EDIT: misschien offtopic en naar ander topoc verplaatst moet worden?
[ Voor 5% gewijzigd door iamzero456 op 12-05-2013 11:17 ]
Verwijderd
Code: DOUBLEDRAGON
Direct geleverd +1 ben hem nu van uplay store aan het downloaden!
[ Voor 111% gewijzigd door Verwijderd op 18-05-2013 13:54 ]
U SIR, ARE THE MAN !!Verwijderd schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 13:53:
Far Cry 3 Blood Dragon gehaald bij DirectGameCards voor €5.99
Code: DOUBLEDRAGON
Direct geleverd +1 ben hem nu van uplay store aan het downloaden!
Wel grappig, halverwege begint die customer agent uit zicht zelf uit te leggen hoe dit allemaal zou werken.
Ik ga er vanuit dat het een of ander dom botje is, en zit er wat onzin uit te kwallen.
Blijkt het de eigenaar van de site zelf te zijn die er achter zit
Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d
Ik had ook zon promo code van iemand kunnen regelen, spreekt voor zich, je 'besteld' BloodDragon maar door die code wordt hij 0,00€ euro, hoeft dus geen betalingsgegevens bij uplay in te voeren en minuutje later kan je hem downloadenheuveltje schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 14:40:
[...]
U SIR, ARE THE MAN !!
Wel grappig, halverwege begint die customer agent uit zicht zelf uit te leggen hoe dit allemaal zou werken.
Ik ga er vanuit dat het een of ander dom botje is, en zit er wat onzin uit te kwallen.
Blijkt het de eigenaar van de site zelf te zijn die er achter zit![]()
Verwijderd
Haha ja, dacht eerst ook bot, standaard welkom bericht zo elke keer.. retro 80 Far Cry (L)_(L)heuveltje schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 14:40:
[...]
U SIR, ARE THE MAN !!
Wel grappig, halverwege begint die customer agent uit zicht zelf uit te leggen hoe dit allemaal zou werken.
Ik ga er vanuit dat het een of ander dom botje is, en zit er wat onzin uit te kwallen.
Blijkt het de eigenaar van de site zelf te zijn die er achter zit![]()

if (!coffee) {
Work = false; }
Verwijderd
Ik gisteren hier toevallig een aankoop gedaan. Was snel rond en ook snel de key gekregen. Die krijg je overigens op je account binnen de site.ZeroController schreef op donderdag 25 april 2013 @ 23:33:
Ik heb mijn eerste aankopen gedaan via http://www.kinguin.net/
Moet zeggen, goede site en altijd bijna de laagste prijs.
Grappig is dan weer dat als je een uplay game via steam koopt, je uplay nog steeds nodig hebt en het via steam wordt opgestart. Dus steam > uplay > eindelijk kunnen gamen.naaitsab schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 16:56:
Uplay is voor mij sowieso de reden om geen games van Ubisoft te kopen tenzij deze via Steam werken, wat een bout programma is dat zeg
En de game komt dan ook nog eens niet in je uplay lijst van games als je uplay los opstart...
Dat is pas irritant.
Niets...
Ik vind Origin erg fijn werken.Verwijderd schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 17:46:
Om eerlijk te zijn vind ik Origin echt fijn... ben waarschijnlijk de enige, iedereen is dolgelukkig met Steam zo te zien
Overzichtelijk, snel en gebruikt minder RAM. Kan ik helemaal niet van Steam zeggen
Verwijderd
Idd. En grootste pluspunt is het feit dat als je ooit een probleem hebt, het opgelost binnen 30 minuten kan worden. Met steam een probleem? Reken maar op 3 dagen zonder live-chat.Xepos schreef op zondag 19 mei 2013 @ 00:52:
[...]
Ik vind Origin erg fijn werken.
Overzichtelijk, snel en gebruikt minder RAM. Kan ik helemaal niet van Steam zeggen
Verwijderd
Je moet er maar wat voor over hebben hé. 1 minuut extra op de interwebs voor een Far Cry 3 BD voor 6 euro, of in één keer voor 10 euro. Ik zou best mijn diensten aan willen bieden voor 4 euro per minuutBlue Knight schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 16:50:
Is wel een beetje omslachtig, eerst bij directgamecards betalen, dan met de code bij uplay hem "gratis" bestellen, dan uplay downloaden en dan eindelijk pas de game downloaden
Mijn ervaring met de service is juist andersom. Die enkele keer dat ik de support van steam nodig had, was het snel (<1 dag) en meteen opgelost. Bij origin heb je wel eens waar live-chat, maar die zijn vaak niet capabel genoeg om het te regelen, dus dan moet je maar weer gaan mailen, waarbij het eigenlijk altijd zo is dat ze de eerste mail op 1 of andere manier verkeerd lezen en dus het verkeerde proces voor je starten.Verwijderd schreef op zondag 19 mei 2013 @ 03:34:
[...]
Idd. En grootste pluspunt is het feit dat als je ooit een probleem hebt, het opgelost binnen 30 minuten kan worden. Met steam een probleem? Reken maar op 3 dagen zonder live-chat.
Over RAM ed. Steam gebruikt 100MB, Origin gebruikt 40MB. Dat is een factor 2,5, maar als ik kijk naar het bedrijf wat achter de software zit, en de schandalen die zijn geweest rondom de software, vertrouw ik steam veel meer. Daarnaast: met 8GB ram op al mijn game PC's maakt die 60mb mij niet uit.
Borderlands 2 besteld via paypal voor €10.88 en direct geleverd gekregen.
Download via Steam is nu in volle gang.
Huh? Zie hem op GMG staan voor euro? Heb ik wat gemist?brugman schreef op zondag 19 mei 2013 @ 12:55:
+1 voor Greenmangaming.com
Borderlands 2 besteld via paypal voor €10.88 en direct geleverd gekregen.
Download via Steam is nu in volle gang.
Het is de weekend deal voor €13,59 en met de code GMG20-LLASD-D8WBQ gaat daar nog eens wat af, waardoor je uiteindelijk voor €10,88 het spel kan kopen.xxxneoxxx schreef op zondag 19 mei 2013 @ 17:58:
[...]
Huh? Zie hem op GMG staan voor euro? Heb ik wat gemist?
if (!coffee) {
Work = false; }
Steam=∞>origin, uplay, GFWL, Securom, Tages (ik wil graag de discussie met je voeren waarom steam beter is, maar niet hier)Xepos schreef op zondag 19 mei 2013 @ 00:52:
Kan ik helemaal niet van Steam zeggen
GMG is 100% betrouwbaar, naast steam en de verschillende indie-bundels heb ik met GMG nog nooit problemen gehad. Daarnaast geven ze geregeld gratis spellen weg die je later weer kan inruilen voor tegoed. Let wel, niet elke titel van GMG is te activeren op steam. Let daar dus op (staat er altijd bij als het steam activeerbaar is)
Alleen als het er expliciet bij staat, de echte etailers hebben vaak wel allemaal DLC's als pre-order bonus (die amerikaanse shops zoals gamestop enzo)naaitsab schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 15:27:
Als je GRID2 via Steam koopt/pre-order dan krijg je allerhande DLC er gratis bij. Geld hetzelfde ook met een pre-order key via een key store? Iemand hier ervaring mee?
Zoek een buddy uit de UK die die game voor je kan kopen uit de steam store, daar is hij omgerekend (nog steeds!) 31€ ipv dat gekloot hier met de prijs. Dat betaal je ook in een keystore, heb je wel de DLC.
Ik wacht nog even de lv3 bonus af voordat ik hem koop. (en anders zie ik hem wel in de budget bak
[ Voor 4% gewijzigd door MusicAddict op 21-05-2013 16:41 ]
if (!coffee) {
Work = false; }
spoor12b
Tsja, als je iemand in Rusland kent ben je nog voordeliger uit (mits het niet region restricted is natuurlijk):MusicAddict schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 16:41:
[...]
Alleen als het er expliciet bij staat, de echte etailers hebben vaak wel allemaal DLC's als pre-order bonus (die amerikaanse shops zoals gamestop enzo)
Zoek een buddy uit de UK die die game voor je kan kopen uit de steam store, daar is hij omgerekend (nog steeds!) 31€ ipv dat gekloot hier met de prijs. Dat betaal je ook in een keystore, heb je wel de DLC.
Ik wacht nog even de lv3 bonus af voordat ik hem koop. (en anders zie ik hem wel in de budget bak)
http://www.steamprices.com/eu/app/44350/grid-2
Edit: € 17,76 dus op dit moment.
Als je het allemaal te omslachtig vind kan je hem ook voor 15 euro bij uplay kopen...Blue Knight schreef op zaterdag 18 mei 2013 @ 16:50:
Is wel een beetje omslachtig, eerst bij directgamecards betalen, dan met de code bij uplay hem "gratis" bestellen, dan uplay downloaden en dan eindelijk pas de game downloaden
http://tinyurl.com/5sdar8p
Verwijderd
Ze hebben een promo gaande op dit moment:
Bioshock 1 at €4.99 - bio1000 coupon code
Bioshock 2 at €6.99 - bio2000 coupon code
Bioshock 1+2 pack at 9.99 - bio12pack coupon code
Als je Infinite erbij wilt gaan kopen heb je het voor 28 euro de hele pakket (bioshock 1+2 en bioshock infinite)
beiden voor $5 op amazon.comVerwijderd schreef op zondag 26 mei 2013 @ 22:57:
Na Bioshock Infinite te hebben gespeeld heb ik Bioshock 1 en 2 gehaald bij www.Directgamecards.com:
Ze hebben een promo gaande op dit moment:
Bioshock 1 at €4.99 - bio1000 coupon code
Bioshock 2 at €6.99 - bio2000 coupon code
Bioshock 1+2 pack at 9.99 - bio12pack coupon code
Als je Infinite erbij wilt gaan kopen heb je het voor 28 euro de hele pakket (bioshock 1+2 en bioshock infinite)
www.amazon.com/Bioshock-Dual-Pack-Online-Game/dp/B0083W649I/
Batman 1&2 voor $11,49
http://www.amazon.com/Bat...ck-Download/dp/B00APOVDKW
Als je hier een US adres gratis aanvraagt, kan je ze zonder problemen bestellen
http://www.borderlinx.com/
[ Voor 14% gewijzigd door Manke op 27-05-2013 14:27 ]
http://www.amazon.com/Unw...on-Download/dp/B009VJJK84
Bedankt voor de tip, werkt als een tierelier.Manke schreef op maandag 27 mei 2013 @ 14:23:
[...]
beiden voor $5 op amazon.com
www.amazon.com/Bioshock-Dual-Pack-Online-Game/dp/B0083W649I/
Batman 1&2 voor $11,49
http://www.amazon.com/Bat...ck-Download/dp/B00APOVDKW
Als je hier een US adres gratis aanvraagt, kan je ze zonder problemen bestellen
http://www.borderlinx.com/
Napalm Racing Team Holland - @ STEAM aka NRTH
Regio restrictie kan je ook zelf controleren. Als je op bovenstaande pagina op de Russische prijs klikt, ga je naar de Russische steam-store pagina van Grid2.crizyz schreef op donderdag 23 mei 2013 @ 17:51:
[...]
Tsja, als je iemand in Rusland kent ben je nog voordeliger uit (mits het niet region restricted is natuurlijk):
http://www.steamprices.com/eu/app/44350/grid-2
Edit: € 17,76 dus op dit moment.
Daar staat in het oranje de melding "Opmerking: Aankopen die in Rusland of GOS-landen worden gedaan zijn alleen speelbaar in die landen.". Ergo Grid2 is regio-locked en moet je dus zeker niet via iemand uit Rusland kopen.
Heb ze weliswaar ook op dvd liggen maarja dat is zo'n domme windows live games versie en ik heb ze liever op steam
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
[ Voor 72% gewijzigd door Sn0wblind op 28-05-2013 16:08 ]
Het is niet een kwestie van enkel een vraag dumpen en hopen op antwoord.
[ Voor 25% gewijzigd door psychoclown op 29-05-2013 11:34 ]
Te veel sites, heb al gezocht, wie _weet_ vraag ik, niet: wie wil voor me zoeken.Manke schreef op dinsdag 28 mei 2013 @ 14:50:
[mbr]Op Tweakers.net wordt meer zelfinzet verwacht. In de startpost staan verschillende sites weergegeven waar je kan zoeken.[/]
http://www.steamblackmarket.com/
ik zie dat ie vorig jaar al een keertje genoemd is, maar vind em waardig genoeg voor een plekje in de startpost
[ Voor 26% gewijzigd door Magic op 29-05-2013 15:44 ]
Steam: Brainfrz82 | PSN: Brainfrz | Discord: Brainfrz
----------Magic schreef op woensdag 29 mei 2013 @ 15:42:
Voor de prijsvergelijkers: ik gebruik al even http://isthereanydeal.com/ en bevalt me heel goed, synct ook met je steam watchlist en collection. en stuurt mailtjes als je gewenste game onder je ingestelde prijs te koop is
ik zie dat ie vorig jaar al een keertje genoemd is, maar vind em waardig genoeg voor een plekje in de startpost
Beiden bedankt voor tips, zal er een plek voor vinden vandaagManke schreef op woensdag 29 mei 2013 @ 15:37:
deze kan ook in de startpost
http://www.steamblackmarket.com/
[ Voor 81% gewijzigd door Sn0wblind op 04-06-2013 19:53 ]
Twee weken geleden heb ik daar twee codes gekocht voor Anno: Deep Ocean voor €18 ongeveer. Heb de beheerder nog gemaild omdat ik mijn codes niet direct kreeg. Uit mijn ervaring met gamecardwinkel.nl e.a ben ik gewend dat de codes meteen per mail geleverd worden. Dat duurde bij RandyRun een uurtje. Toen ik hierover mailde kreeg ik direct antwoord terug, erg vriendelijk en snel. De codes volgden daarna snel en ondertussen ben ik weer wat uren van mijn leven aan Anno kwijt.
Dit topic is bedoeld voor discussie en ervaringen rond aanbieders van gamekeys.
- niet vragen om ervaringen: gebruik de zoekfunctie.
- houd het specifiek op de webshop gericht
- vraag niet om aanbiedingen, daarvoor is dit topic niet bedoeld
Dit topic is nadrukkelijk niet bedoeld voor het bespreken van dubieuze manieren om keys werkend te krijgen en andere vormen van het omzeilen van beveiligingen. Houdt het a.u.b. bij aankoopervaringen, dan kan dit topic gewoon open blijven.
Wil je prijzen vergelijken van keys, dan kan je hier terecht:
http://www.dlcompare.com/
http://www.gamekeyfinder.de/
http://www.cdkeyprices.com/
Gezien de overlap met AK is het topic vanaf nu (02-04-'13) ook daar als alias te vinden. Let wel, alles is op eigen risico