Update werkt hier ook goed! Verbinden (misschien een gevoel?) gaat ook soepeler als ik het vanuit Spotify doe ipv vanuit de Sonos app. Laatst genoemde en dan Spotify blijft toch echt enorm traag

[ Voor 71% gewijzigd door GerCor op 12-12-2024 06:10 ]
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Valt me op dat je Sub los staat in je systeem. Zit deze wel aangesloten op je Arc Ultra? Bij mij staan de speakers niet los in de lijst. Of kwam dit door spanningsverlies?GerCor schreef op donderdag 12 december 2024 @ 05:25:
Viel me vandaag pas op. Ik heb een IKEA Tradfri hub. Daar kun je Sonos luidsprekers in opnemen. Je krijgt dan Kamers te zien. Maar de Kamer met de Arc Ultra staat er niet in. Iemand anders die de Arc Ultra Kamer wel in de IKEA Home smart 1 app heeft?
Edit: opgelost. Mijn vrouw had de Kerstboomverlichting aangesloten, zei ze, en toen klapte de stroom eraf.
[Afbeelding]
Nu weer even de spanning van de Arc Ultra en het werkt weer. Zowel in de Sonos app als ook in de IKEA Home smart 1 app.
[Afbeelding]
4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19
Het blijft hier een verschrikking...foundqxr schreef op woensdag 11 december 2024 @ 15:59:
Update werkt hier ook goed! Verbinden (misschien een gevoel?) gaat ook soepeler als ik het vanuit Spotify doe ipv vanuit de Sonos app. Laatst genoemde en dan Spotify blijft toch echt enorm traag
Jep. Nu weer 1 Kamer.LuPo schreef op donderdag 12 december 2024 @ 06:37:
[...]
Valt me op dat je Sub los staat in je systeem. Zit deze wel aangesloten op je Arc Ultra? Bij mij staan de speakers niet los in de lijst. Of kwam dit door spanningsverlies?
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Heb inmiddels denk ik vijf uur lang met sonos aan de lijn gezeten. En zelfs de afgelopen maanden heeft ie het een tijdje beter gegaan.Rallye schreef op donderdag 12 december 2024 @ 07:14:
@MikeyMan Heb je al eens met Sonos gebeld? Zitten er powerline-verbindingen of access points in je netwerk waar Sonos last van zou kunnen hebben? Verbetert het als je een apparaat bedraad aansluit of juist via wifi?
Als je op de Engelstalige Sonos community kijkt zie je berichten tot wel 7 jaar terug over Ubiquiti.MikeyMan schreef op donderdag 12 december 2024 @ 07:39:
[...]
Heb inmiddels denk ik vijf uur lang met sonos aan de lijn gezeten. En zelfs de afgelopen maanden heeft ie het een tijdje beter gegaan.
Powerline heb ik niet. Heb Ubiquiti met hard wired access points.
Het ligt echt niet aan het netwerk, het is de app die ronduit ruk blijft.
Zoals gezegd, via Spotify en home assistant werkt het vrijwel instant. De app daarentegen heeft vaker niet dan wel verbinding en vergeet dat er iets afgespeeld wordt.
[ Voor 9% gewijzigd door GerCor op 12-12-2024 08:42 ]
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Het heeft jaren probleemloos gewerkt. Tot de beruchte update.GerCor schreef op donderdag 12 december 2024 @ 08:37:
[...]
Als je op de Engelstalige Sonos community kijkt zie je berichten tot wel 7 jaar terug over Ubiquiti.
Ik heb een Ziggo modem, dezelfde Sonos app als jij en het werkt hier al jaren probleemloos.
Ik zou, als ik jou was, me melden op de Sonos community (Engelstalig).MikeyMan schreef op donderdag 12 december 2024 @ 08:43:
[...]
Het heeft jaren probleemloos gewerkt. Tot de beruchte update.
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Je kunt de logic hier toch niet ontkennen?GerCor schreef op donderdag 12 december 2024 @ 08:55:
[...]
Ik zou, als ik jou was, me melden op de Sonos community (Engelstalig).
Daar zit toch veel kennis. Heb ik persoonlijk meer vertrouwen in dan Sonos bellen.
Maar nogmaals. Jij en ik hebben dezelfde Sonos app.
[ Voor 9% gewijzigd door MikeyMan op 12-12-2024 09:30 ]
Nou ja, weet je? De app is een afstandsbediening. Zoals vanmorgen in mijn situatie. Ik kan natuurlijk, omdat de beide One SL en Sub in mijn systeem ontbreken van alles proberen in de app. Opnieuw installeren, app verwijderen enz. Maar het enige wat helpt is de Arc Ultra spanningsloos maken en opnieuw spanning erop. En dan geeft de app aan dat het is hersteld.MikeyMan schreef op donderdag 12 december 2024 @ 08:57:
[...]
Je kunt de logic hier toch niet ontkennen?
Vanaf 2018 dezelfde setup. Werkt vlekkeloos.
Tot de update begin dit jaar.
Vanaf dat moment werken home assistant en Spotify nog als vanouds. Maar de app is constant de weg kwijt.
Welke breaking change zie je hier?
Zal me er nog eens toe zetten, maar de hoeveelheid tijd en geld die dit gedonder gekost heeft is redelijk bizar inmiddels.
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Yep, staat op Nederland. Heb cache en gegevens van Android app al leeggegooid, helpt niet... ☹️Rallye schreef op donderdag 12 december 2024 @ 20:04:
@Canis Lupus Staat het land waar je woont goed ingesteld in je profiel op de website van Sonos?
[ Voor 59% gewijzigd door Canis Lupus op 13-12-2024 10:31 . Reden: Last.fm verhaal toegevoegd. ]
[ Voor 16% gewijzigd door Rallye op 13-12-2024 09:04 ]
Waar zou Sonos nu opener over moeten zijn? De aansturing van de surrounds? Daar is Sonos open over, dat gaat via 5 GHz vanaf de soundbar naar de surrounds en sub.Rallye schreef op vrijdag 13 december 2024 @ 08:39:
Nadeel daarvan is, is dat een soundbar geen center speaker is. Je krijgt dan dubbelingen in het geluid, tenzij je in de soundbar speakers uitzet, waar een deel van de gebruikers dan weer allergisch voor is, zie de reacties op het uitzetten van speakers in de Era 300 in sommige situaties. Zie bijvoorbeeld ook https://en.community.sono...nt-with-arc-ultra-6923569
Jouw voorstel vraagt eigenlijk een dedicated center speaker. En dan komen vragen op of Sonos nu wel is van het vullen van de ruimte met zoveel mogelijk speakers (en of anderen dat niet beter doen) en of zoiets technisch mogelijk is op de manier waarop Sonos de aansturing van surrounds nu regelt.
Sonos zou daar overigens best opener over kunnen zijn. Zoals meer bedrijven, maar ik mis ook hier wel enige transparantie.
Technisch is (bijna) alles mogelijk natuurlijk, dus de vraag is denk ik meer of zo'n product (aparte center) populair genoeg zou zijn.Rallye schreef op zaterdag 14 december 2024 @ 19:34:
Klopt. Maar is het uitbrengen van een center met aparte FL en FR speakers wellicht technisch niet mogelijk? Sonos zou daar best eens iets over kunnen zeggen. Dat is bijvoorbeeld de reden dat de analoge ingang bij Era’s en Five’s niet aan staat bij surround gebruik.
/post
[ Voor 15% gewijzigd door EValentino op 16-12-2024 15:40 ]
Ik had ook wat problemen met Spotify / Last.fm, wat bij mij heeft geholpen is de Spotify account uit Sonos verwijderen en weer toevoegen...Sand0rf schreef op maandag 16 december 2024 @ 14:15:
Nou ik heb het hele jaar gelukkig nog geen last gehad van de problemen met de nieuwe app maar sinds de laatste versie (82.2-59204) werkt Spotify Connect niet meer... Ik weet vrij zeker dat het de laatste software versie is want ik had nog een Sonos Roam liggen die nog niet geupdated was. Voor de update geen problemen, na de update niks meer doen.
(Bijna) 3 weken eigenaar van beam2 + 2 x Era100 en bevalt echt enorm goed. Geen enkele problemen met de producten en/of app gehad.LukaVR schreef op dinsdag 17 december 2024 @ 11:38:
Hoi,
Door alle gedoe met de Sonos app twijfel ik nu of ik er goed aan doe een setje Era 100 (in de aanbieding bij Coolblue) aan te schaffen. Het zou onze eerste Sonos worden als vervanging van een JBL 5; om toch een iets betere geluidservaring in de (vrij grote) woonkamer te hebben. De eisen en verwachtingen zijn dus laag
Maar toch. Als je zoiets aanschaft hoop je wel dat je het ook 'normaal' kunt gebruiken en de perikelen met de sonos-alles-in-de-cloud app klinken eigenlijk weinig bemoedigend.
Dus, kan iemand hier een zinnig advies over geven?
Dank alvast!
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
[ Voor 18% gewijzigd door Rallye op 17-12-2024 19:12 ]
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Bedankt voor je reactie, dat geeft toch wel enige hoopsmaiden schreef op dinsdag 17 december 2024 @ 11:40:
[...]
(Bijna) 3 weken eigenaar van beam2 + 2 x Era100 en bevalt echt enorm goed. Geen enkele problemen met de producten en/of app gehad.
Tot nu toe ik het zeker aanraden.
Kun je een simpel plattegrondje delen? @LukaVRLukaVR schreef op woensdag 18 december 2024 @ 13:29:
[...]
Dan heb ik nog wel een vraag: omdat de ruimte groot is (bijna 60 m2, met keuken en een werkhoek) is het een idee om 4x Era 100 te kiezen? Of beter 2x Era 300? Het zal echt alleen om muziek gaan, voor de TV volstaat de huidige (niet-Sonos) soundbar. Nogmaals, onze huidige oplossing is een enkel verplaatsbaar JBL speakertje dus we verwachten op zich weinig.
[ Voor 5% gewijzigd door Canis Lupus op 18-12-2024 14:33 ]
Wat is een gemiddelde gebruiker. De app is door zijn nieuwe opzet voor vele nog traag en regelmatig niet responsief.Canis Lupus schreef op dinsdag 17 december 2024 @ 11:58:
De app is voor de gemiddelde gebruiker nu prima, de meeste grote problemen zijn er wel uit.
Mijn Arc is via een ethernet kabel en een switch met mijn router verbonden. Verder heb ik een Sub Gen2, een Beam Gen 1 en een oude Play:1 en een Play:3. Airplay werkt prima met mijn Arc en Beam. Op de Play:1 en Play:3 werkt het vanzelfsprekend niet aangezien die geen Airplay ondersteunen.loyske schreef op woensdag 18 december 2024 @ 10:53:
Aangezien Sonos zelf ook van Sonosnet afstapt en ik al maanden geen Airplay kan starten naar de Sonos set, ben ik bezig om alles via Wifi aan te sluiten.
Arc, 2x One SL en Sub gen 3.
Voorheen Arc via ethernet, One SL en Sub via Sonosnet.
Nu net is het gelukt om One SL en Sub op mijn eigen wifi te zetten.
Maar zolang de Arc aan ethernet hangt, kan je daar niet de wifi settings aanpassen via de app.
Trek ik de ethernet uit de Arc, dan kan in dit wel, maar gaat het steeds fout.....
Iemand de gouden tip hoe je de Arc netjes van Ethernet overzet naar Wifi? Hoop niet via een factory reset.
Als ik de Arc op Ethernet laat en de One SL en Sub op eigen wifi, dan werkt alles wel behalve Airplay.
Vandaar dat ik de Arc ook nog op wifi wil hebben om te kijken of dit mijn Airplay probleem oplost.
Helemaal eens. Ik gebruik Sonos al 15 jaar en ben ook nog niet 100% tevreden hoe de app nu werkt, vooral Music Library en Folders is nog echt mank (maar dit is meer een Power User functie)Yamahaa schreef op woensdag 18 december 2024 @ 14:38:
[...]
Wat is een gemiddelde gebruiker. De app is door zijn nieuwe opzet voor vele nog traag en regelmatig niet responsief.
Er zin de afgelopen periode ( laat ik zeggen 3 jaar) mooie opties bij gekomen. Maar laat ik zeggen dat er in de 12 jaar daarvóór ook mooie opties waren die weer weg zijn. Er is een mooie herstel actie geweest. Maar de boel rammelt nog steeds!
Hoi,Canis Lupus schreef op woensdag 18 december 2024 @ 14:31:
[...]
Kun je een simpel plattegrondje delen? @LukaVR
Met hierop de beoogde speakerlocaties en je (favoriete) luisterpositie.
Zo heb ik zelf recent de 1x Play:3 (jaja, old skool) in de woonkeuken uitgebreid met een tweede, waardoor nu veel ruimtevullender (stereo) geluid is ontstaan, op de plek waar ik 80% van de tijd beneden muziek luister.
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Your Friendly Neighborhood Moderator
Okay, dank voor de hint. Ben nieuw hier. Fijn dat er zoveel kennis is! Ik zoek verder in de bestaande info.Jorgen schreef op donderdag 19 december 2024 @ 11:10:
@LukaVR Aankoopadvies hoort in Beeld en geluid koopadvies
Als je ervaringen wilt horen over bepaalde setups kan dat natuurlijk hier. Als je specifiek advies wilt over wat je in jouw situatie het beste kunt aanschaffen dan moet je een nieuw topic openen in bovengenoemd subforum.
Helemaal prima. We helpen graagLukaVR schreef op donderdag 19 december 2024 @ 11:39:
[...]
Okay, dank voor de hint. Ben nieuw hier. Fijn dat er zoveel kennis is! Ik zoek verder in de bestaande info.
Groetjes,
Luka
Your Friendly Neighborhood Moderator
Die 4 Era’s werken prima samen. De vraag is alleen of je er 2 stereoparen van wilt maken of 4 alleenstaande luidsprekers. Als het jou alleen om muziek te doen is zou ik 1 in de keuken doen, 1 in de eetkamer, 1 in de woonkamer en 1 in de werkplek. Als je dezelfde muziek in alle ruimtes wilt hebben moet/kun je de 4 luidsprekers groeperen.LukaVR schreef op woensdag 18 december 2024 @ 16:45:
[...]
Hoi,
Dank voor je reactie en het meedenken.
Hierbij een plattegrondje van de benedenverdieping. De kast links is kamerhoog. Ik dacht eraan om de Sonos links en rechts (boven) de bank te hangen, de luisterpositie is ook daar, maar eigenlijk ook aan de eettafel (naast de keuken - niet ingetekend) en die mist dan natuurlijk wel wat dekking. Dus daarom de vraag of het misschien handig/nodig/mogelijk is om er ook één in de keuken en dan misschien helemaal achterin de hoek (linksboven op de tekening) toe te voegen. Ik weet niet in hoeverre 4 Era 100's samenwerken.
[Afbeelding]
Bedankt!
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Kijk, dat wilde ik horenGerCor schreef op donderdag 19 december 2024 @ 20:05:
[...]
Die 4 Era’s werken prima samen. De vraag is alleen of je er 2 stereoparen van wilt maken of 4 alleenstaande luidsprekers. Als het jou alleen om muziek te doen is zou ik 1 in de keuken doen, 1 in de eetkamer, 1 in de woonkamer en 1 in de werkplek. Als je dezelfde muziek in alle ruimtes wilt hebben moet/kun je de 4 luidsprekers groeperen.
Gamertag: I Darks I PSN: Sgt_Darks
https://www.soundrepair.nlDarks schreef op vrijdag 20 december 2024 @ 13:28:
Ik heb een One SL in surround setup die sinds enige tijd rammelt bij bepaalde tonen (vooral lagere bas). Eerst dacht ik dat iets in de omgeving aan het trillen ging, maar na nader onderzoek komt het geluid effectief uit de speaker, alsof er iets plastic los is binnenin.
Volgens ondervraging van diverse gezinsleden is ie niet gevallen zonder mijn weten.
Product is 3 jaar oud dus garantie kan ik wel vergeten. Een bekend issue voor iemand / eventuele fix?
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Heb dit probleem al een jaar, sinds ik een Samsung TV met e-ARC heb. Zolang ik de TV instel op ARC dan is er geen probleem. Gebruik ik e-ARC dan gaat het haperen. Nu is dat geen groot probleem. Want lossless Atmos kan ik toch niet afspelen. Maar.... ik heb een Apple TV. Als ik gebruik wil maken van lossy Atmos dan moet ik de Apple TV instellen op Atmos geluid.rm84 schreef op zondag 8 december 2024 @ 20:00:
[...]
Heeft iemand tips want het probleem speelt nog steeds. Of is het een kwestie van gewoon accepteren?
Hij gaat mis in de stap waarbij de gegevens van mijn wifi ssid vanuit de app naar de Arc gestuurd wordt. Dan komt er een foutmelding en probeer opnieuw. Maar na 10x proberen denk ik wel dat er wat mis gaatRallye schreef op woensdag 18 december 2024 @ 12:49:
@loyske Je zegt “Trek ik de ethernet uit de Arc, dan kan in dit wel, maar gaat het steeds fout.....”
De woorden “gaat (…) fout” geven niet veel handvaten om je te helpen. Wat gaat er fout?
Vergeten te melden dat Airplay altijd gewerkt heeft. Maar sinds een (lange) tijd niet meer. Heb in verleden al eens contact gehad met Sonos support die een factory reset aanraadde.jacox schreef op woensdag 18 december 2024 @ 15:54:
[...]
Mijn Arc is via een ethernet kabel en een switch met mijn router verbonden. Verder heb ik een Sub Gen2, een Beam Gen 1 en een oude Play:1 en een Play:3. Airplay werkt prima met mijn Arc en Beam. Op de Play:1 en Play:3 werkt het vanzelfsprekend niet aangezien die geen Airplay ondersteunen.
De manier waarop je je Sonos spullen hebt aangesloten zou dan ook geen probleem moeten zijn om Airplay te gebruiken.
[ Voor 25% gewijzigd door Rallye op 21-12-2024 15:02 ]
AMD 7800X3D, ASUS ROG STRIX X678E-E GAMING, G.Skill Trident Z Neo F5 6000mhz, Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G
Je zet dat niet aan/uit optie is er nietJinShepard schreef op zaterdag 21 december 2024 @ 17:14:
Hey, ik heb dus een telefoon gevonden bij de buuren die trueplay kon doen, heb ik gedaan, alles okay. Maar nu op mijn android telefoon kan ik nergens trueplay on or off zien. Heb ik iets verkeerd gedaan?
[ Voor 12% gewijzigd door merlin1201 op 21-12-2024 18:10 ]
4800 Wp 10x ZO 6x NW https://pvoutput.org/intraday.jsp?id=74451&sid=66030
Op Android heb je deze functie welmerlin1201 schreef op zaterdag 21 december 2024 @ 17:25:
[...]
Je zet dat niet aan/uit optie is er niet
AMD 7800X3D, ASUS ROG STRIX X678E-E GAMING, G.Skill Trident Z Neo F5 6000mhz, Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G
Dat komt waarschijnlijk omdat je nu TruePlay op ios hebt gedaan en nu op Android kijkt.JinShepard schreef op zaterdag 21 december 2024 @ 19:41:
He wat raar... ik heb alleen EQ, Audio van surround speakers, hoogte audio, volume limiet en Spatial Music. Dat is het onder geluid..
Betekent het dan wel dat het ia toegepast? Want daar ging het allemaal om.. de zoektoch naar een iphone..DON PAPA schreef op zaterdag 21 december 2024 @ 19:50:
[...]
Dat komt waarschijnlijk omdat je nu TruePlay op ios hebt gedaan en nu op Android kijkt.
AMD 7800X3D, ASUS ROG STRIX X678E-E GAMING, G.Skill Trident Z Neo F5 6000mhz, Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G
Vast wel. In de oude app kon je dat zien. Zal wel 'Work in Progress' zijn. Ze zijn nog maar een half jaar bezig met de app en 4 miljoen verder. Hebben we nog steeds niet wat we hadden. Prutsers.JinShepard schreef op zaterdag 21 december 2024 @ 20:52:
[...]
Betekent het dan wel dat het ia toegepast? Want daar ging het allemaal om.. de zoektoch naar een iphone..
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Laten we het hopen.. Het is moeilijk testen om te weten of het aan staat want volgens mij is het best subtiel, het verschil. Mss maar blijven kijken naar goedkopen ios 16+ telefoons...GerCor schreef op zondag 22 december 2024 @ 03:26:
[...]
Vast wel. In de oude app kon je dat zien. Zal wel 'Work in Progress' zijn. Ze zijn nog maar een half jaar bezig met de app en 4 miljoen verder. Hebben we nog steeds niet wat we hadden. Prutsers.
AMD 7800X3D, ASUS ROG STRIX X678E-E GAMING, G.Skill Trident Z Neo F5 6000mhz, Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G
Het zit nog niet in de Android app. Als ik op mijn iPad kijk zie ik dat mijn beide One SL Trueplay hebben. Heb ik gedaan voor de nieuwe app dus voor 7 mei. Kijk ik op mijn Samsung S24 dan staat Trueplay er niet bij.JinShepard schreef op zondag 22 december 2024 @ 08:52:
[...]
Laten we het hopen.. Het is moeilijk testen om te weten of het aan staat want volgens mij is het best subtiel, het verschil. Mss maar blijven kijken naar goedkopen ios 16+ telefoons...
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Nee de nieuwe apparaatRallye schreef op zondag 22 december 2024 @ 11:00:
Dus het plaatje van @DON PAPA is van de oude app?
Je zou eens de app Sonophone kunnen overwegen, wat betreft besturing gaat het net even beter en eenvoudiger. De app is alleen een controller, dus geen beheer. Voor hier is deze app echt ideaal, zeker ook omdat huisgenoten niet worden lastig gevallen met vage meldingen en beheer alleen voor mij is.Yihaaa schreef op zondag 22 december 2024 @ 11:08:
Ik heb hier ca. 16 Sonos producten door het hele huis.
Heb de woonkamer samen met de keuken in een groep en speelt een radio zender. Prima.
Maar dan wil ik in de badkamer (aparte ruimte dus) ook muziek aanzetten (radio zender).
Echt meerdere keren geprobeerd in de app (Android), maar dit meest basale stukje werkt gewoon niet.
De Woonkamer+keuken gaat uit en in de badkamer krijg ik de zender die ik in de woonkamer had.
Ik dacht dat Sonos een multi-room systeem was!
Ongelooflijk dat dit meest simpele al niet werkt, heel erg frustrerend.
Ik heb de laatste updates etc. allemaal. Vriendin heeft iOS en dezelfde slechte werking.
Zit zat te denken om nog nieuwe Sonos-en te kopen (Arc Ultra, etc), maar ik weiger gewoon.
Ben er eigenlijk gewoon na al die maanden klaar mee.
Is er ergens een work-around, of blijft het hopen op updates??
(sorry voor deze post (heb hier nooit gepost), maar moet ook even mn maandenlange frustratie kwijt
[ Voor 5% gewijzigd door Mr. Freeze op 22-12-2024 12:18 ]
XBL gamertag StayingPow3r
Zitten alle boxen op hetzelfde Wifi netwerk?Yihaaa schreef op zondag 22 december 2024 @ 11:08:
Ik heb hier ca. 16 Sonos producten door het hele huis.
Heb de woonkamer samen met de keuken in een groep en speelt een radio zender. Prima.
Maar dan wil ik in de badkamer (aparte ruimte dus) ook muziek aanzetten (radio zender).
Echt meerdere keren geprobeerd in de app (Android), maar dit meest basale stukje werkt gewoon niet.
De Woonkamer+keuken gaat uit en in de badkamer krijg ik de zender die ik in de woonkamer had.
Ik dacht dat Sonos een multi-room systeem was!
Ongelooflijk dat dit meest simpele al niet werkt, heel erg frustrerend.
Ik heb de laatste updates etc. allemaal. Vriendin heeft iOS en dezelfde slechte werking.
Zit zat te denken om nog nieuwe Sonos-en te kopen (Arc Ultra, etc), maar ik weiger gewoon.
Ben er eigenlijk gewoon na al die maanden klaar mee.
Is er ergens een work-around, of blijft het hopen op updates??
(sorry voor deze post (heb hier nooit gepost), maar moet ook even mn maandenlange frustratie kwijt
Ik heb Trueplay voor beide One SL met de oude iOS app gedaan. In de oude Android app kon ik dat zien. Kon ik Trueplay aan- en uitzetten.Rallye schreef op zondag 22 december 2024 @ 11:00:
Dus het plaatje van @DON PAPA is van de oude app?
Hier alleen Apple, dus ik kan het niet checken.
[ Voor 22% gewijzigd door GerCor op 22-12-2024 16:10 ]
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
AMD 7800X3D, ASUS ROG STRIX X678E-E GAMING, G.Skill Trident Z Neo F5 6000mhz, Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G
De nieuwe Android app laat geen Trueplay zien die is gedaan met iOS.JinShepard schreef op zondag 22 december 2024 @ 19:32:
Ik heb een arc, en 2 300, zou het zo zijn dat door de arc het dan het niet laat zien? Ik wilde volgend jaar de arc naar de ultra upgraden.. mss eerder doen.
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Peter Pee legt de verschillen uit tussen: volledige Trueplay met iOS, snelle Trueplay met IOS en snelle Trueplay met Android.
YouTube: Does an iPhone make your Sonos sound better? Any difference between ...
[ Voor 156% gewijzigd door GerCor op 23-12-2024 01:18 ]
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
Dat is een goede tip, vanavond even kijken!GerCor schreef op maandag 23 december 2024 @ 00:43:
[...]
De nieuwe Android app laat geen Trueplay zien die is gedaan met iOS.
De oude Android app liet helemaal geen Trueplay zien totdat je Trueplay deed met iOS. Daarna kreeg je Trueplay in beeld in de Android app.
Toen introduceerde Sonos de Era 100 en Era 300. En kon je met de Android app Trueplay doen bij de Era 100 en Era 300. En nu is daar de Arc Ultra bij gekomen.
Op 7 mei kwam de nieuwe app. Alle Trueplay gedaan met iOS ontbrak en ontbreekt in de nieuwe Android app. Dus, toen vroegen mensen zich af: ik zie Trueplay niet meer bij mij Arc, Beam, One, Five enz. Is Trueplay nu ongedaan gemaakt? Het antwoord is dus nee. Want kijk je in iOS, bijvoorbeeld met een iPhone, dan zie je Trueplay er gewoon nog bij staan.
Jij hebt net Trueplay gedaan en dat is niet ineens weg omdat je Android gebruikt. Je kunt het alleen niet zien in Android dat je Trueplay hebt gedaan.
Je kunt het wel controleren in de Android app. Als je Trueplay gedaan hebt worden de surround luidsprekers afgestemd en kun je de afstand niet meer handmatig afstellen.
[Afbeelding]
AMD 7800X3D, ASUS ROG STRIX X678E-E GAMING, G.Skill Trident Z Neo F5 6000mhz, Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G
Ik heb 1 SSID voor 2,4Ghz en 5Ghz. Zie ook dat de 2x One SL en Sub Gen 3 op 5Ghz verbinden.Rallye schreef op zaterdag 21 december 2024 @ 09:13:
@loyske Ik geloof best dat het fout gaat, maar als je iets meer uitlegt, komt iemand hier misschien op een idee.
Zit je netwerk op 2, 4Ghz, of 5? Of een gecombineerd netwerk? Met dezelfde naam of verschillende namen? Kun je de wifigegegevens niet invullen als de Arc bedraad aangesloten is? Staat de wifi aan op de Arc? Hier al eens gekeken: https://github.com/IngmarStein/unifi-sonos-doc ?
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
[ Voor 72% gewijzigd door Rallye op 25-12-2024 15:53 ]
Oost west 127.0.0.1 best
Heb je MyTuner al als service toegevoegd? Volgens mij heeft deze de hoogste bitrate voor npo radio 2, 256kbps als ik me niet vergis.draak42 schreef op zondag 29 december 2024 @ 16:44:
Hoi,
Einde van het jaar betekent voor mij tijd voor de Top 2000, en daarbij loop ik tegen twee issues aan.
1. Airplay werkt niet naar mijn Sonos Era300 paar. Ik krijg de melding "geen verbinding mogelijk" op mijn iPhone en iPad met iOs 18.2 Alle andere functies werken wel, en airplay naar een andere (niet Sonos) speaker in huis werkt prima via hetzelfde netwerk. Ik heb router (Odido klik & klaar) gereset, de Sonos speakers gereset en de telefoon gerestart, maar dit helpt allemaal nog niet. Iemand enig idee hoe ik dit zou kunnen debuggen of oplossen?
2. Als alternatief vraag ik de spraakassistent om Radio 2. Dat werkt prima, alleen pakt de Sonos dan een hoorbaar lagere bitrate. Is het ergens mogelijk een hoge kwaliteit te streamen, ik weet dat er wel een hogere kwaliteit beschikbaar is, maar lijk deze nergens te kunnen selecteren.
[ Voor 6% gewijzigd door Mr. Freeze op 29-12-2024 18:46 ]
XBL gamertag StayingPow3r
Dankjewel, de stream via deze My Tuner service klinkt inderdaad een stuk beter. Uit interesse, waar zie je de gebruikte bitrate bij Sonos?Mr. Freeze schreef op zondag 29 december 2024 @ 18:27:
[...]
Heb je MyTuner al als service toegevoegd? Volgens mij heeft deze de hoogste bitrate voor npo radio 2, 256kbps als ik me niet vergis.
Edit: npo radio 2 op MyTuner is 192kbps, radio 2 via Sonos service (Tunein) is 96 kbps.
Echter kan ik niet zien hoe de streams gecodeerd zijn (mp3 of aac)
Oost west 127.0.0.1 best
Die kan je aflezen in een router zoals een Fritzbox, en met de laatste firmware zelfs ieder netwerkapparaat apart.draak42 schreef op maandag 30 december 2024 @ 07:47:
[...]
Dankjewel, de stream via deze My Tuner service klinkt inderdaad een stuk beter. Uit interesse, waar zie je de gebruikte bitrate bij Sonos?
[ Voor 13% gewijzigd door Mr. Freeze op 30-12-2024 09:59 ]
XBL gamertag StayingPow3r
Ik ben benieuwd of het probleem dan weg is. Als dit de oplossing is bestel ik ook zo’n kabel.Cloud_VII schreef op vrijdag 20 december 2024 @ 16:06:
[...]
Heb dit probleem al een jaar, sinds ik een Samsung TV met e-ARC heb. Zolang ik de TV instel op ARC dan is er geen probleem. Gebruik ik e-ARC dan gaat het haperen. Nu is dat geen groot probleem. Want lossless Atmos kan ik toch niet afspelen. Maar.... ik heb een Apple TV. Als ik gebruik wil maken van lossy Atmos dan moet ik de Apple TV instellen op Atmos geluid.
Speel ik dan DD5.1 af dan krijg ik slechts Stereo. Dan moet ik dus weer schakelen naar DD5.1 op mijn Apple TV. Nu heb ik een oplossing gelezen op het Sonos forum. Een One-Direct HDMI kabel. Ik heb hem besteld en ga volgende week testen.
https://www.amazon.nl/-/e...jector/dp/B09YPRB8T8?th=1
[ Voor 12% gewijzigd door TFZ61 op 30-12-2024 15:00 ]
Ja. Voor 99%. Ik heb het probleem alleen nog maar af en toe met NL Ziet app. Met andere apps. Andere devices en interne apps geen probleem meet gehad.rm84 schreef op maandag 30 december 2024 @ 14:08:
[...]
Ik ben benieuwd of het probleem dan weg is. Als dit de oplossing is bestel ik ook zo’n kabel.
[ Voor 22% gewijzigd door Rallye op 30-12-2024 15:14 ]
Kijk dat wist ik niet, dat er een betere radio stream is. gelijk geïnstalleerd.Mr. Freeze schreef op zondag 29 december 2024 @ 18:27:
[...]
Heb je MyTuner al als service toegevoegd? Volgens mij heeft deze de hoogste bitrate voor npo radio 2, 256kbps als ik me niet vergis.
Edit: npo radio 2 op MyTuner is 192kbps, radio 2 via Sonos service (Tunein) is 96 kbps.
Echter kan ik niet zien hoe de streams gecodeerd zijn (mp3 of aac)
4800 Wp 10x ZO 6x NW https://pvoutput.org/intraday.jsp?id=74451&sid=66030
Tnx! Zo had ik het nog niet bekeken!Rallye schreef op maandag 30 december 2024 @ 15:03:
@TFZ61 De soundbar is het hart van een surround set up. De soundbar verdeelt het geluid over alle speakers in de “kamer”. Dat hart er zomaar uithalen leidt tot problemen. Wat mij betreft doet Sonos niet moeilijk, maar met iets meer inzicht van jouw kant zou je het logische gevolg van het verwijderen van het hart van een systeem hebben kunnen voorkomen. Zowel op de Sonos Community als hier heb ik mijn methode recent weergegeven, zie Rallye in "Sonos ervaringen- en discussietopic" Aan de andere kant: Sonos zou hier ook een stappenplan voor op de site kunnen zetten.
Surrounds en Subs horen netjes verwijderd te worden van de soundbar. Als je dat hebt gedaan kun je ze aan de nieuwe soundbar toevoegen nadat deze is geïnstalleerd. Eventueel kun je de naam van de “kamer” waarin de oude soundbar staat voor het verwijderen even wijzigen, dan kan je de nieuwe de voormalige naam van de oude geven. Als je daarna de oude verwijdert valt hij binnen een paar dagen uit het systeem. Voor eventuele verkoop resetten.
Edit: waarschijnlijk heb je inmiddels mijn post op de Sonos Community gevonden.
Ik heb mijn arc ontkoppeld, mijn play:1's ontkoppeld. Arc Ultra aangesloten, beide Era 100's aangesloten en werkt gewoon hoor. M'n arc en play:1's verdwenen uit m'n setup.Rallye schreef op maandag 30 december 2024 @ 15:03:
@TFZ61 De soundbar is het hart van een surround set up. De soundbar verdeelt het geluid over alle speakers in de “kamer”. Dat hart er zomaar uithalen leidt tot problemen.
Samsung Qled | Sonos Arc Ultra; Sub 2nd; 2x Era100 | PS5 | DS218+ | DIRIGERA | Iptv | B&W 607s3 | NAD C338 | Argon Audio TT4SE | Streetfishing |
[ Voor 6% gewijzigd door Rallye op 31-12-2024 10:37 ]
Samsung Qled | Sonos Arc Ultra; Sub 2nd; 2x Era100 | PS5 | DS218+ | DIRIGERA | Iptv | B&W 607s3 | NAD C338 | Argon Audio TT4SE | Streetfishing |
Sonos Arc Ultra | Sonos Sub gen 3 | Sonos One SL (4x) | Sonos Move | Sonos Boost
[ Voor 18% gewijzigd door Rallye op 31-12-2024 14:49 ]
Ik wilde mijn bestaande Arc vervangen voor een Arc Ultra. In het systeem zatten ook 2 Era 300 en een Sub gen 3.Rallye schreef op dinsdag 31 december 2024 @ 13:10:
@..Christiaan.. Ik zie nu dat je ook nieuwe surrounds hebt. Mijn stappenplan is vooral als je dezelfde surrounds en Sub(s) wilt houden, maar de soundbar vervangt. Waarbij bij herlezing ook de vraag opkomt of dat nou was wat @TFZ61 ging doen….
Als je speakers een poos niet meer in het systeem hebt zitten, zijn ze na een paar dagen niet meer zichtbaar.
Heb je voor mij ook een link naar de thread op het Sonos forum? Ik heb namelijk geen issues met content via apps op min tv.Cloud_VII schreef op maandag 30 december 2024 @ 14:22:
[...]
Ja. Voor 99%. Ik heb het probleem alleen nog maar af en toe met NL Ziet app. Met andere apps. Andere devices en interne apps geen probleem meet gehad.
https://en.community.sono...ince-14-10-update-6871845rm84 schreef op woensdag 1 januari 2025 @ 10:28:
[...]
Heb je voor mij ook een link naar de thread op het Sonos forum? Ik heb namelijk geen issues met content via apps op min tv.
Alleen met content die ik afspeel via bv de Ziggo media box of mijn console.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq