Verwijderd schreef op zaterdag 21 april 2012 @ 19:45:
[...]
Valve reageert hierop door bepaalde games in steam store RU only te maken.
Dit geldt voor Confrontation, Ridge Racer en The Witcher 2.
Als je deze activeert op je account krijg je de melding dat je hem niet kan installeren vanwege 'kan hier niet worden geinstalleerd' ofzo iets dergelijks.
Je moet inderdaad wel je huiswerk doen. Niet alle games zijn vrij ruilbaar tussen deze regio's (zonder problemen), maar er zijn er nog veel. Heb zelf Jagged Alliance Back In Action en Kingdoms of Alamur van een rus meegepakt bijvoorbeeld.
Steam Daily Deal
Postal 3 - €19,99 (schijnbaar een afschuwelijk slecht spel xD)
Steam Weekend Deal
Jagged Alliance Back in Action -40% €23,99
Mount and Blade Franchise -75%
Ben zelf echt fan van Jagged Alliance Back in Action, hoewel het blijkbaar niet helemaal opleefde ten opzicht van zijn voorganger. Maar ik heb me er toch goed mee vermaakt voor bijna 80 uur. En zometeen komt er een patch waar een paar redelijk goede aanvullingen in zitten waar om gevraagd werd zoals sector inventory, Tactical Mode (Fog of War zonder de fog), betere Milita control etc.
Mount and Blade is ook een geweldige serie en is zowel single player als multiplayer zeer interessant. Beste is waarschijnlijk om Warband te halen. Fire and Sword is 'nieuw'-er maar de toevoeging van toevoeging van schietwapens verandert het spel aanzienlijk en niet perse beter en de Oost Europese stijl is toch wat minder herkenbaar voor de meesten. Er is geen reden om het origineel nog te hebben als je Warband hebt/haalt.
[
Voor 49% gewijzigd door
Pheace op 21-04-2012 20:33
]