Ik zelf heb ook nooit niets met deze franchise gehad, zelfs nu twijfel ik nog of het wel iets voor me is.
Ik heb meer met bv Battlefield en met Destiny, dat trekt me nu meer aan. Wil niet zeggen dat wat ze nu gaan neer zetten geen goede game gaat worden, de vorige games verkochten wel relatief goed maar zo ver ik weet waren het geen games die extreem goed verkochten ten opzichte van bepaalde block busters die ik denk toch een relatief grote groep mensen blindelings jaar in jaar uit aanschaffen om welke redenen dan ook.
Verkopen zeggen mij persoonlijk ook weinig tot niets over of een game kwalitatief goed is of slecht, vaak heeft het met andere zaken te maken dan dat een game niet goed in elkaar zou zitten al word dat wel vaker aangehaald door zelfs game magazine's/websites/ op forums( niet hier overigens!)
Er zijn pareltjes van games die gewoon weg niet veel verkocht zijn,zonde maar vaak komt het ook vanwege waar de devs zich op richten kwa publiek of groep gamers, is spijtig want je gunt het die games wel, wie weet dat deze shadow fall een groter publiek gaat aanspreken.
Wat ik mooi vind is wat ze willen doen met het multiplayer vlak, wat ook uit de video van Jurian blijkt, dat kan wel eens zeer interessant gaan worden en zorgt voor keer op keer een totaal andere gameplay in mijn ogen aangezien je op die manier steeds moet aanpassen aan de instellingen die gekozen zijn.
Of het een game is die ik zou halen? ik denk het eigenlijk niet, althans niet voor de volledige prijs, daarvoor is er toch te veel concurrentie door andere in mijn ogen veel belovende games die mijn voorkeur op dit moment hebben.
Wel gun ik dat deze game echt een succes word al is het alleen maar vanwege dat hij in ons landje word gemaakt.
[
Voor 52% gewijzigd door
pino85 op 24-08-2013 23:19
]