Hmm ik denk dat de small scale testing al aan de gang is, lijkt me eerder dat ze ook willen testen hoe B.net zich gedraagt onder redelijke stress. En hoe meer mensen het testen des te meer bugs komen boven.Ward Vr schreef op dinsdag 17 mei 2011 @ 12:26:
De kans dat je wint is toch klein, aanvankelijk zal het volgens de D3wiki.net faq maar om een 1000tal testers gaan, die niet random geloot woorden, maar op basis van system specs, woonplaats, ... De kans is groot dat het eerst in de VS getest wordt.
[...]
En jij wil beweren dat als je D3 zelf onder de boom gaat leggen, je hem ook echt ingepakt laat nadat je hem hebt gekocht de dag of een paar dagen ervoor?Anoniem: 399205 schreef op dinsdag 17 mei 2011 @ 11:44:
[...]
i want more, more, MORE i tell ye
zucht ze kunnen maar beter de beta op 1 juli beginnen, dan kan ik het met kerst nog onder mn boom leggen, en ik zweer je dat wordt de beste kerstochtend ooit
[ Voor 30% gewijzigd door Bulls op 17-05-2011 13:38 ]