Ik gebruik hem qua dagelijkse sport: 80% fitness - 20% hardlopen, daarnaast ook altijd tijdens wandeltochten. De Fenix en Forerunner zijn meer cardio gericht volgens mij dan de Venu.Flipm0de schreef op zaterdag 12 oktober 2024 @ 12:21:
[...]
Wat voor sportactiviteiten leg je vast? Beetje bang voor wat Energy zegt idd, dat Garmin teveel gefocust is op cardio. Zie dat ie via de ing winkel ook wel scherp geprijsd is.
Ik stel geen fitness schema's in via de app, gewoon 'Kracht' starten en dan via de 'Lap' knop switchen tussen set en rust. Trainingen hou ik bij in andere app.
De recovery metrics enzo laat Ik aan me voorbij gaan, ik bekijk ze wel eens maar reken meer op m'n eigen gevoel.
Ik heb de Venu gekocht omdat ik een mix zocht tussen een sport en smartwatch, voor één waar ik op vakantie s avonds niet mag vergeten om te laden of ik kan de volgende wandeling niet tracken bij wijze van spreken 😊
Voordelen:
- weegt niet veel en zit makkelijk rond de pols
- door lange batterij en laag gewicht ook 's nachts te dragen en dus prima als wekker.
- geeft alle meldingen door van de door mij ingestelde apps (via Android kun je zelf antwoorden maar dat gebruik ik niet)
- offline muziek, ideaal voor tijdens het hardlopen
- mooi amoled scherm
Nadelen:
- momenteel nog niks gevonden waar ik me echt aan stoor🤷
(met bovenstaande punten zeg ik niet dat ik de andere Garmins slecht zijn, maar dat zijn de redenen dat ik voor de Venu gegaan ben 😊).
Mocht je nog iets willen weten roep je maar 👌