Acties:
  • 0 Henk 'm!
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/header.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/algemene_informatie.jpg
Modern Warfare 2 is een first-person shooter die ontwikkeld is door Infinity Ward en die verschenen is op 10 november 2009.

Modern Warfare 2 is een direct vervolg op Call of Duty 4: Modern Warfare, dat zich in tegenstelling tot alle andere spellen uit de Call of Duty reeks in het heden afspeelt in plaats van tijdens de Tweede Wereldoorlog. De boventitel 'Call of Duty' was eerst geannuleerd, en het spel zou dus Modern Warfare 2 heten. Achteraf bleek de titel Call of Duty toch te blijven staan op de covers. Dit is slechts op het spel beter te doen verkopen. De officiële naam is Modern Warfare 2 :) .

Ontwikkelaar: Infinity Ward
Uitgever: Activision
Platformen: Xbox 360, Playstation 3 en PC
Releasedate: 10 november 2009
Spelmodi: Singleplayer, Spec-Ops, Multiplayer
Muziek: Hans Zimmer _/-\o_

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/boxart.gif

Voorgaande deeltjes op GoT: Deel 1 - Deel 2 - Deel 3 - Deel 4 - Deel 5 - Deel 6 -
Deel 7 - Deel 8 - Deel 9 - Deel 10 - Deel 11 - Deel 12 - Deel 13 - Deel 14 - Deel 15 - Deel 16 - Deel 17 - Deel 18 - Deel 19


Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/specops.jpg
Gedurende het ontwikkelproces heeft IW ervoor gekozen om voor de storymode geen co-op mode te implementeren. Dit zou ten kosten gaan van de epische en filmische actie en zou de snelheid uit de campaign halen.
Om het ontbreken van de co-op mode in de campaign te compenseren zal dit de eerste Call of Duty zijn met een zogenaamde Special-Ops modus.
Deze geheel nieuwe spelmodus is helemaal gericht om samen met elkaar spelen (splitscreen of via het internet). Infinity Ward heeft naar eigen zeggen de meest vette en geschikte elementen uit de campaign gepakt en hier diverse spec-ops missies om heen gebouw. De diversiteit tussen de in totaal 23 levels is zeer groot. Van het racen op sneeuwscooters tot het verdedigen van een mansion, het zit er allemaal in!

In elke missie zijn 3 sterren te verdienen (totaal dus 69 sterren) die verkregen te worden door de missie op verschillende moeilijkheidsgraden uit te spelen. Speel je de missie op Regular uit dan wordt je beloond met 1 ster, op Hardened krijg je 2 sterren en ben je een echte pro dan krijg je 3 sterren door de missie op Veteran uit te spelen. Hoogstwaarschijnlijk is het heel moeilijk om alle 69 de sterren te bemachtigen! :9~

ALPHA
  • The Pit
  • Sniper Fi
  • O Cristo Redentor
  • Evasion
  • Suspension
BRAVO
  • Overwatch
  • Body Count
  • Bomb Squad
  • Race
  • Big Brother
CHARLIE
  • Hidden
  • Breach and Clear
  • Time Trial
  • Homeland Security
  • Snatch & Grab
DELTA
  • Wardriving
  • Wreckage
  • Acceptable Losses
  • Terminal
  • Estate Takedown
ECHO
  • Wetwork
  • High Explosive
  • Armor Peircing
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/specops1.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/specops2.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/specops3.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/achievements.jpg

Gelukkig heeft Infinity Ward naar de gebruikers geluisterd en zijn er geen multiplayer achievements. De volledige lijst van achievements / trophies staat hier onder.
  1. Back in the Saddle (15G)
  2. Danger Close (15G)
  3. Cold Shoulder (15G)
  4. Tag 'em and bag 'em (15G)
  5. Royale with Cheese (15G)
  6. Soap on a Rope (15G)
  7. Desperate Times (15G)
  8. Whiskey Hotel (15G)
  9. The Pawn (15G)
  10. Pit Boss (10G)
  11. Ghost (35G)
  12. Colonel Sanderson (10G)
  13. Gold Star (20G)
  14. Hotel Bravo (20G)
  15. Charlie On Our Six (20G)
  16. It Goes to Eleven (20G)
  17. Operational Asset (20G)
  18. Blackjack (20G)
  19. Honor Roll (20G)
  20. Downed but Not Out (10G)
  21. I'm the Juggernaut! (10G)
  22. Ten plus foot-mobiles (10G)
  23. Unnecessary Roughness (10G)
  24. Knock-knock (10G)
  25. Some Like it Hot (10G)
  26. Two Birds with One Stone (10G)
  27. The Road Less Traveled (10G)
  28. Leave No Stone Unturned (10G)
  29. Drive By (10G)
  30. The Harder They Fall (10G)
  31. Desperado (10G)
  32. Look Ma Two Hands (10G)
  33. No Rest For the Wary (10G)
  34. Three-some (10G)
  35. Operative (30G)
  36. Specialist (30G)
  37. Professional (30G)
  38. For the Record (35G)
  39. First Day of School (25G)
  40. Black Diamond (25G)
  41. Turistas (25G)
  42. Red Dawn (25G)
  43. Prisoner #627 (25G)
  44. Ends Justify the Means (25G)
  45. Homecoming (25G)
  46. Queen takes Rook (25G)
  47. Off the Grid (25G)
  48. Star 69 (90G)
  49. The Price of War (90G)
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/helicopter.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/media.jpg



Acties:
  • 0 Henk 'm!
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/maps.jpg

Mystikal heeft een multiplayer strategy guide samengesteld met alle info die je nodig hebt over de fantastische multiplayer. Je kunt deze guide hier downloaden. :)

De game zal verschijnen met 16 multiplayer maps welke allemaal hieronder staan. Voor de Xbox 360 zijn al 2 (exclusieve) mappacks aangekondigd. Hierover is op dit moment nog niets bekend. Voor gedetailleerde plattegronden van de multiplayer maps verwijs ik je naar deze pagina.



Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/assault.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/new_assault_rifles.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/smg.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/new_smg.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/lmg.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/newlmg.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/sniper.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/newsniper.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/shotguns.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/newshotgun.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/handguns.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/newhandguns.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/machinepistols.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/newmachinepistols.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/launchers.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/newlaunchers.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/equipment.jpg

Behalve de enorme hoeveelheid wapens die hierboven staat zijn er ook nog andere dingen je kan meedragen in je Equipment slot:
  • Frag Grenade
  • C-4
  • Claymore
  • Tactical Insertion (Laat deze achter waar je de volgende ronde wil spawnen)
  • Throwing Knife
  • Semtex
  • Blast Shield (Dit is iets anders dan het Riot Shield)
En dan nog een Special Grenade slot:
  • Stun Grenade
  • Flash Grenade
  • Smoke Grenade
En dan is er ook nog het veel besproken Riot Shield. Dit schild vervangt je primaire wapen en je kan geen secondair wapen gebruiken tijdens het dragen van het schild. Je kan tactisch zijn en je team helpen door voorop te lopen en je kan klappen uitdelen :)

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/riotshield.jpg


Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/attachments.jpg

Hieronder een aantal super gave Weapon Attachments. Met de perk "Bling" is het mogelijk om 2 attachments op je primaire wapen te zetten. Wanneer je de perk "Bling Pro" unlocked kan je bovendien ook nog eens 2 attachments op je secondary weapon zetten. :*)

Primairy Weapon Attachments
  • Grenade Launcher
  • Red Dot Sight
  • Silencer
  • Shotgun
  • Holographic Sight
  • Thermal Sight
  • Heartbeat Sensor
  • Full Metal Jacket (De Deep Impact perk verdwijnt)
  • Rapid Fire (De Double Tap perk verdwijnt)
  • Extended Magazines (De Bandolier perk verdwijnt)
  • Grip
Secondary Weapon Attachments
  • Akimbo (Twee wapens in je handen, geen down-sight-aiming)
  • Red Dot Sight
  • Silencer
  • Full Metal Jacket
  • Rapid Fire
  • Extended Magazines
  • Knife Stance
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/thermal.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/hbs.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/perks.jpg

De perks, die de multiplayer van Modern Warfare 1 zo populair maakte keren natuurlijk ook weer terug in deel 2. Infinity Ward heeft er voor gekozen wat minder "basis perks" in het spel te stoppen maar hier staat tegenover dat voor elke perk ook een Pro variant unlocked kan worden door verschillende opdrachten uit te voeren. De lijst van basis perks staat hieronder.

Perk Slot 1
  • Marathon
  • Sleigth Of Hand
  • Scavenger
  • Bling
  • One Man Army
Perk Slot 2
  • Stopping Power
  • Ligthweigth
  • Hardline
  • Cold-Blooded
  • Danger Close
Perk Slot 3
  • Commando
  • Sit-Rep
  • Ninja
  • Steady Aim
  • Scrambler
  • Last Stand
Een aantal perks uit MW1 zijn in MW2 verplaatst naar Weapon Attachments (bijvoorbeeld Deep Impact, Double Tap en Bandolier). Ook zijn een aantal perks veranderd naar Deathstreaks (Martydom en Last Stand).

Voor een uitgebreide beschrijving van perks, wat ze doen en wat de Pro mode inhoud verwijs ik je naar deze pagina: Modernwarfare247.com - Perks

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/killstreaks.jpg

Voor het eerst in de CoD reeks is het mogelijk om je eigen set van killstreaks en deathstreaks samen te stellen. Uit de onderstaande lijst van killstreaks kunnen er 3 geselecteerd worden. Hoeveel deathstreaks (1?) er gekozen mogen worden is niet duidelijk.
Behaalde killstreaks stapelen zich op. Wanneer je bijvoorbeeld 3 kills maakt en daarna direct een 4de kill kan je daarna beide killstreaks gebruiken (als je ten minste streaks bij 3 en 4 kills ingesteld hebt ;))

Killstreaks
  • UAV (3 kills)
  • Care Package (4 kills)
  • Counter UAV (4 kills)
  • Sentry Gun (5 kills)
  • Predator Missle (5 kills)
  • Precision Airstrike (6 kills)
  • Harrier Strike (7 kills)
  • Attack Helicopter (7 kills)
  • Emergency Airdrop (8 kills)
  • Pave Low (9 kills)
  • Stealth Bomber (9 kills)
  • Chopper Gunner (11 kills)
  • AC-130 (11 kills)
  • EMP (15 kills)
  • Tactical Nuke (25 kills)
Deathstreaks
  • Painkillers (3 deaths)
  • Copy Cat (4 deaths)
  • Marty Dom (4 deaths)
  • Final Stand
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/brazil_soldier.jpg


Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/unlockables.jpg
  1. M4A1, FAMAS, MP5k, UMP45, L86 LSW, RPD, Intervention, Barret .50 and more.....
  2. -
  3. -
  4. Create a class
  5. -
  6. Painkiller (deathstreak)
  7. Throwing Knifes
  8. SCAR-H
  9. Hardline (perk)
  10. Customizable Killstreaks
  11. Tactical Insertion
  12. Vector
  13. Scavenger (perk)
  14. Thumper
  15. -
  16. MG4
  17. Scrambler (perk)
  18. AA-12
  19. Blast Shield
  20. TAR-21
  21. Bling (perk)
  22. Glock 18
  23. -
  24. P90
  25. Cold-blooded (perk)
  26. .44 Magnum
  27. Martydom (deathstreak)
  28. FN-FAL
  29. Ninja (perk)
  30. Stinger
  31. Claymore
  32. Steyr AUG HBAR
  33. Danger Close (perk)
  34. Striker
  35. -
  36. WA2000
  37. Sit-rep (perk)
  38. M93 Raffica
  39. Final Stand (deathstreak)
  40. M16
  41. Last Stand (perk)
  42. Ranger
  43. C4
  44. Mini Uzi
  45. One Man Army (perk)
  46. M9
  47. -
  48. Bushmaster ACR
  49. -
  50. Javelin
  51. -
  52. M240
  53. -
  54. M1014
  55. -
  56. M21 EBR
  57. -
  58. TMP
  59. -
  60. F2000
  61. -
  62. Desert Eagle
  63. -
  64. -
  65. RPG
  66. -
  67. Model 1887
  68. -
  69. -
  70. AK-47
Fouten in deze lijst ontdekt? Stuur me even een DM :)
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/faq.jpg

V: Wat houdt prestige mode in?
A: Wanneer je tot level 70 geleveld bent kan je kiezen om weer helemaal opnieuw te beginnen: de prestige mode. Je krijgt een nieuwe rank icoon en je bent alle dingen die je geunlocked hebt kwijt (met uitzondering van je titles en icons). De voordelen van prestige zijn dat je een extra custrom weapon class tot je beschikking hebt en dat je wat nieuwe titles en icons erbij krijgt. Ook zijn er een aantal nieuwe weapon challenges.

V: Wat is het verschil tussen de UK en NL versie van MW2?
A: Behalve de prijs en het boekje zijn er geen verschillen.

V: Huh, een gast had last stand en hij kan gewoon zijn primary gun/grenades/shotgun etc. gebruiken?
A: Dit is de death streak Final Stand, waarbij je al je wapens kan gebruiken en ook nog wat rond kan kruipen. Als je lang genoeg blijft leven, revive je weer volledig.

V: Zijn Scavenger Pro en Extended Mags hetzelfde?
A: Nee, met Scavenger Pro krijg je meer bullets, maar je mag size blijft gelijk. Met extended mags wordt je mag size groter, maar het totaal aantal bullets blijft gelijk

V: En hoe zit het dan met Stopping Power en Full Metal Jacket (FMJ)?
A: Stopping Power geeft meer damage per kogel, Full Metal Jacket laat je kogels dieper in muren doordringen, of je kogels meer rest-damage hebben nadat ze zich door een muur hebben geboord.

V: Wat is het verschil tussen Red Dot Sight en Holographic Sight?
A: Het is een verschil in techniek en in de echte wereld zal je met HS sneller een beter resultaat halen. Omdat je in het spel voor een platte beeldbuis zit, en je oog zich dus niet hoeft aan te passen aan diepteverschillen zal het in het spel hetzelfde lijken.
Het is dus een kwestie van voorkeur, ook omdat de verschillende attachments er wat anders uitzien op verschillende wapens. Veel spelers vinden de HS op de TAR-21 fijner, maar kiezen voor de RDS op de RPD.

V: Ik zie soms mensen met een gave gekleurde naam! Hoe krijg ik dat ook?
A: Ga naar Steam-> Settings -> en verander je nick bijvoorbeeld met de volgende combinatie:
^1K^3l^7a^8a^9s. Met deze combinatie heb je dus gekleurde Klaas i.p.v. het standaard wit

V: Is er ergens een overzicht van de prestige rank icons?
A: Ja zeker! Kijk eens hier: Griffin in "[Multi] Call of Duty: Modern Warfare 2 -..."

V: Ik zie regelmatig van die vette titles en emblems langskomen in de multiplayer, hoe verdien ik deze?
A: Op deze Wiki vindt je alle titles en emblems en de opdrachten die je moet uitvoeren om ze te verdienen. Bovendien kan je met de callsign generator van Modern Warfare 24/7 kijken hoe jouw favoriete combinaties er uit zien! :)

V: Help! Ik heb last van slechte performance op een aantal maps met mijn ATi videokaart.
A: De gebruikr erA geeft aan een mogelijke oplossing gevonden te hebben. Zie: ErA in "[Multi] Call of Duty: Modern Warfare 2 -..."

Dank aan iedereen die een veelgestelde vraag + antwoord heeft ingestuurd! Stuur me gerust een DM als jij nog een goede toevoeging aan deze lijst hebt :)

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/poll.jpg

Poll: Op welk platform speel je MW2?
Xbox 360
Playstation 3
PC
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345312&layout=6&sort=prc

Poll: Wordt de Tactical Nuke een killstreak van jou?
Ja
Nee
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345335&layout=6&sort=prc

Poll: Welke deathstreak gebruik jij?
Copycat
Painkiller
Martydom
Last Stand
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345691&layout=6&sort=prc

Poll: Wat is je favoriete killstreak?
UAV
Care Package
Counter UAV
Sentry Gun
Predator Missle
Precision Airstrike
Harrier Strike
Attack Helicopter
Emergency Airdrop
Pave Low
Stealth Bomber
Chopper Gunner
AC-130
EMP
Tactical Nuke
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345693&layout=6&sort=prc

Poll: Wat is je favoriete (primary) weapon attachment?
Grenade Launcher
Red Dot Sight
Silencer
EOTech Sight
Thermal Sight
Heartbeat Sensor
Full Metal Jacket
Rapid Fire
Extended Magazines
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345694&layout=6&sort=prc

Poll: Welke vind je fijner: Frag grenades of Semtex?
Frag
Semtex
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345990&layout=6&sort=prc

Poll: Wat is je favoriete multiplayer map?
Afghan
Derail
Estate
Favela
Highrise
Invasion
Quarry
Rundown
Rust
Scrapyard
Skidrow
Sub Base
Substation
Terminal
Underpass
Wasteland
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=345989&layout=6&sort=prc

Poll: Wat is je favoriete wapen?
ACR Bushmaster
AK-47
Scar-H
TAR21
M16A4
Famas
UMP .45
P90
MP5k
Intervention
Barret .50cal
AUG HBAR
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=348971&layout=6&sort=prc

Poll: Welke handgun is het beste?
USP .45
.44 Magnum
M9
Desert Eagle
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=351823&layout=6&sort=prc

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/steam.jpg
Meld je aan voor de GoT Steam Group! d:)b
Naam op GoTSteam ID
D_StarDennissimo
Minispilie88Minispilie
Trekdude101wilcovos86
GriffinFGriffin1006
carlhendrixn3w_w4rri0r
jeroen210jeroen210
boblelieboblelie
SoaDmaggotSoaDmaggot
MnstrspeedMnstrspeed
The_WorstThe_Worst_NL
SymenGT[NDA] SymenGT
JoarieGoT_Arie
FuzzynlFuzzyNL
KillaZKillaZ
xp7amrkrn0xs3s
Dorest0rmDorest0rm
MessianoMessinaGX
ArethusaArethusa_
Peter 1981pschepens
Hoitehoite89
dimbydimby
YOGIYOGILICIOUS
X-t-r-e-m-extreme_nl
GerardHenningerGerardHenninger
SarganSargan_NL
ThapousThyx
Tweaker1987ToxicTrojan1987
SpoTsDakreal
RynjiTimon_nl
Woytekcaffran
t.coenraadtcoenraad
ronaldhofsteeR0n4ld
rhermansElfrix
CycloneNLCycloneNL
eBaiteBait90
ionicdogIonicdog
Hann1BaL[NL]Hann1BaL
TomvdBurg BootVluchteling
Tekn0zTekn0z
SpongerobieSpongerob
Fury87rutger87
TennisbalMuiterz
GoldenflameGoldenflame
EijkbEijkb
Snappie88[GoT] Snappie
shadesshades-nl
DuckiesArjen001
KooolaNL1337kooola
OlliepowerSand0rf
MurphsyMurphsy
YoupSkartfreaky
Julian018Vortex
DrFlashFlash^GL
BaRFdg_barf
Roodey[GoT]RSN[NL]
psychodudeslevidotnet
modernizationmodernization
RelisRelisVA
DennusBdennusb
IpazzaIpazza
Donniedinodoncorleone
SuperkuhrtjeSuperkuhrtje
pjzzz[GoT] aphex
Donnas-Aghostfire550
Wish[GoT] Wish
PromWarMachinepromwarm
RaborKepi
Beertje87Beertje87
SoggneySoggney@pandora.be
DacuuuDacuu
DaChosen1DaChosen1 [NL]
Yor[GoT]Yor
Michaelslijpkopwarmaster66
MarEloMarkbnl
DM.AramReAram
FrentikFrUn>OreH
GnermoMenkiller
BAS80Alt Scarface NL
ShoockNoockShoockNoock
jjwajjwa
barzibarzi1991
DelblancoDelblanco
RayNbowraynbow AT scientia.demon.nl
MaschMasch1980
Larrslarrs81
GJtje[NL]CptChaos
IzealiaGlum44f
gram.smilinggram
MuddyMagicalMuddyMagical
JamesB009jamms
BeukerzBeukerz
roodbwoyejvandewal
XenomorphhXenomorphh1
reemprivereemprive
StyxxyStyxxy
Blueberry33A2rox
Proxxqlimax_@hotmail.com
Dutch LionDutchLionNL
ebomaneboman
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/xbox360.jpg
Naam op GoTGamertag
MonnickMonnick
dooierockerdooierocker
ShoombakTimmai23
RetonatorRetonator
ijskonijnijskonijn81
RoyzRoYZz
fulgoreQuarterCask
Mars18Mars NL
rob1nDubfunked
SD5kSD5k NL
hmrStins8
MartinspireMartinspire
GerardHenningerGerardHenninger
o0oPhreako0oo0oPhreako0o
o0oPhreako0oParalinx
rhermanstfmaffia
SlideR NLSlideRnl1989
pacinoallstarsDelindaDelinde
NeSsNeSs88
Jan LarosAerschtuner
TroonStaalTroonStaal
TimocosIkkuh2000
Switchrobocopswitch
Dark GhostDarkNL08
MeesterLutherMeesterLuther
SkoezieSkoezie
sk1nny666sk1nny666
xPhantomxPhantomNL
BenignusBenignus
InZaneInZane NL
FanningBilly2139
HfdveroHfdvero
ScrooLooseScrooLooze
MadjeiMadski
BuntaGodShieldRevs
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/playstation3.jpg
Naam op GoTPSN ID
BrammelBrammel1234
bram1984Sausbert
-Mach!-Machoman44
NjayNjayNL
AutChaM_bias
Naikonicovc
Wii4allRo_Bu
CrimCriminal-NL
MrLeeeetMrLeeeet
Jackal131Jackal131
botechBotech
Jordy van eDj_unkie
Mutamutaahh
Izealiares1ght
OnlyTomRockanje
LizardzRedlizardz
_GraphixAwesome1986
klaasvd79klaasvd79
Mighty_mike33MightyMike82
MthijzMthijz
QSYSJunkYarD DoG
Vince22Vince_NL
ReFresh F5ReFreshF5
RATBORGRATBORG
Murphymurphyheerenveen
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/disclaimer.jpg
Deze topicstart is gemaakt door Monnick en een groot woord van dank gaat uit naar Neejoh die de beheerder is van www.modernwarfare247.com. Bijna alle afbeeldingen en informatie uit deze topicstart zijn afkomstig van zijn site (met toestemming uiteraard). Voor uitgebreidere en up-to-date informatie verwijs ik je dan ook naar zijn site! ;)

Heb je foutjes ondekt in deze topicstart, of heb je opmerkingen, suggesties of tips, stuur me een DM of laat een berichtje achter in het topic! :)
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/img/mw2/footer.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 246792

ik heb een vraagje over de dlc. Je kunt nu met xbox live points de volgende items kopen:
- je eigen riot shield
- een uav
- night vision goggles

De laatste is volgens mij alleen het uiterlijk, of niet? Hoe zit dit precies; wat doen deze items?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:47

D4NG3R

kiwi

:)

Hoe kom je in die lijst met spelers, voeg me er maar aan toe!

Xbox-360
GT: D4NG3R NL
GT V/A 17 april: InTeL iD4ng3r



Even verder gaand op waar we in #19 geëindigd zijn.

Als je gaat zeuren over noob-tubes grenadelaunchers, ben je behoorlijk zielig.. Bekijk het zo:

Het kost ze 2/3 secs tussen elk schot om te herladen.. aangezien de meesten Scavenger gebruiken.
ALS er dan al een met sleight of hand is, heeft deze maar 2 schoten!

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:47

D4NG3R

kiwi

:)

Anoniem: 246792 schreef op maandag 12 april 2010 @ 11:38:
ik heb een vraagje over de dlc. Je kunt nu met xbox live points de volgende items kopen:
- je eigen riot shield
- een uav
- night vision goggles

De laatste is volgens mij alleen het uiterlijk, of niet? Hoe zit dit precies; wat doen deze items?
Die kan je op je avatar (poppetje) plakken.

UAV is een klein vliegtuigje wat aan een touwtje naast je hangt.

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 246792

D4NG3R NL schreef op maandag 12 april 2010 @ 11:39:
[...]


Die kan je op je avatar (poppetje) plakken.

UAV is een klein vliegtuigje wat aan een touwtje naast je hangt.
Ah, niks ingame dus :). (gelukkig maar). Thx!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 344979

Grenadelaunchers zijn wel handig, mits ze goed gebruikt worden. En daarbij Scavenger gebruiken is al helemaal handig.


Oja, Ik mag ook wel op de lijst toegevoegd worden :$
Xbox 360:
BezemsteelNL

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 55165

Even nog als reactie op NAT-TYPE dat je je poorten open moet zetten. Dit is niet altijd het geval, Ik krijg het niet voor mekaar bij mij thuis (enige pc actief op het netwerk met een linksys Router.) Poorten open, dmz, uPNP het maakt allemaal niet uit ik krijg alleen NAT type = Strict :(

Na een complete reinstall van windows 7 heb ik 1 week NAT type OPEN gehad maar ging wonderbaarlijk weer spontaan terug naar strict.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turbo_boy
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 01-03-2024
@Deurmat

Ik heb alleen port 28960 opgezet naar mijn pc (draai ook Win7) nu heb ik nog zelde dat mijn NAT op strict komt, is dat wel het geval dan restart ik me modem weer en is het opgelost.

Het instellen van DMZ werkte bij mij ook niet.

Misschien dat het open zetten van die port wel meer effect heeft?




Ps. kan ik ook tussen de PC games gezet worden?
Steam: Turbo_boy

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Appel
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 15:15
Ik ziek ook niet op noobtubes, het was het eerste dat mij te binnen schoot wat een admin zou kunnen uitzetten.
Heck, ik vind ze leuk om mee te spelen!

Maar mij punt is/was dat je het kan (niet moet) uit te schakelen op een dedicated server.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beany
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:28

beany

Meeheheheheh

Anoniem: 344979 schreef op maandag 12 april 2010 @ 11:43:
Grenadelaunchers zijn wel handig, mits ze goed gebruikt worden. En daarbij Scavenger gebruiken is al helemaal handig.
Vergeet de Danger Close perk niet :P

Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dorest0rm
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 16-06 13:32
Turbo_boy schreef op maandag 12 april 2010 @ 11:49:
@Deurmat

Ik heb alleen port 28960 opgezet naar mijn pc (draai ook Win7) nu heb ik nog zelde dat mijn NAT op strict komt, is dat wel het geval dan restart ik me modem weer en is het opgelost.

Het instellen van DMZ werkte bij mij ook niet.

Misschien dat het open zetten van die port wel meer effect heeft?




Ps. kan ik ook tussen de PC games gezet worden?
Steam: Turbo_boy
Volgens mij moeten er wat meer open.
Ik heb namelijk
UDP 1500 (outbound only, no forward needed)
UDP 3005 (outbound only, no forward needed)
UDP 3101 (outbound only, no forward needed)
UDP 28960 (inbound/outbound, must forward to act as a multi-player host, but no forward or inbound traffic needed to find and join games)
Een router reboot wilt nog wel eens helpen naar het open zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fist
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 21:48
Dorest0rm schreef op maandag 12 april 2010 @ 12:04:
[...]

Volgens mij moeten er wat meer open.
Ik heb namelijk


[...]


Een router reboot wilt nog wel eens helpen naar het open zetten.
Volgens jouw gequote stukje moet ook alleen maar 28960 open?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dorest0rm
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 16-06 13:32
Fist schreef op maandag 12 april 2010 @ 12:06:
[...]

Volgens jouw gequote stukje moet ook alleen maar 28960 open?
Oh, mjah als ik het zo nalees, maar ik heb ook een hele andere zooi poorten open staan ik zal het thuis eens bekijken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 88056

Jat wel eens een care package van een tegenstander maar dan krijg ik toch niets.
Is dit een bug?
Iemand anders wel eens gehad? :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimpie007
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 14-06 13:35
Anoniem: 88056 schreef op maandag 12 april 2010 @ 12:26:
Jat wel eens een care package van een tegenstander maar dan krijg ik toch niets.
Is dit een bug?
Iemand anders wel eens gehad? :?
Dan heb je denk ik een Ammo krat gepakt waardoor het lijkt dat je niks krijgt ;-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turbo_boy
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 01-03-2024
Dorest0rm schreef op maandag 12 april 2010 @ 12:04:
[...]

Volgens mij moeten er wat meer open.
Ik heb namelijk


[...]


Een router reboot wilt nog wel eens helpen naar het open zetten.
Mijn ervaring is dat alleen port 28960 voldoende is.

Outbound staat na mijn weten toch altijd op (tenzij je port restricties aan hebt)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CorVus
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 31-03 14:15

CorVus

Aka Thumbass

wimpie007 schreef op maandag 12 april 2010 @ 12:30:
[...]


Dan heb je denk ik een Ammo krat gepakt waardoor het lijkt dat je niks krijgt ;-)
dat is inderdaad altijd leuk om te laten liggen, er komen altijd zoveel mensen op af :)
en als ze hem wel pakken maakt het toch niks uit, en leverd vaak nog een laatste kill op..

I'm making a note here: "HUGE SUCCESS!!"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr. Dean
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 16-12-2020

Mr. Dean

Signature

Ik zou mezelf ook graag terugzien in de lijst :)
PC:
SteamID: daanweijers
Tweakers: Mr. Dean

En moeten de nieuwe maps van de DLC er niet al in? Ze komen over 2 weekjes (ofzo) uit voor de PC/PS3 en op de xbox zijn ze al speelbaar?

Ondertitel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M3rcury
  • Registratie: Augustus 2004
  • Niet online

M3rcury

Quick

Ik wil ook wel in de PS3 lijst

M3rcury met PSN: Green-M3rcury

:)

No signature required.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dorest0rm
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 16-06 13:32
Turbo_boy schreef op maandag 12 april 2010 @ 12:38:
[...]


Mijn ervaring is dat alleen port 28960 voldoende is.

Outbound staat na mijn weten toch altijd op (tenzij je port restricties aan hebt)
Call of Duty: Modern Warfare 2 1500 1500 UDP
Call of Duty: Modern Warfare 2 3005 3005 UDP
Call of Duty: Modern Warfare 2 3101 3101 UDP
Call of Duty: Modern Warfare 2 28960 28960 UDP
Call of Duty: Modern Warfare 2 27000 27015 UDP
Call of Duty: Modern Warfare 2 27015 27030 UDP
Call of Duty: Modern Warfare 2 27014 27050 TCP
Dit is zoals die ook vermeld staat op de support website van activision, alleen dan kreeg ik hem aan de praat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kw_nl
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 17-06 11:12
Anoniem: 344979 schreef op maandag 12 april 2010 @ 11:43:
Grenadelaunchers zijn wel handig, mits ze goed gebruikt worden. En daarbij Scavenger gebruiken is al helemaal handig.


Oja, Ik mag ook wel op de lijst toegevoegd worden :$
Xbox 360:
BezemsteelNL
Wat ik steeds vaker zie, zijn mensen met een OMA die continu opnieuw een class laden met een noobtuber. Ik was het na 10 minuten behoorlijk zat op Invasion waarbij iemand vanaf het dak bij A continu tube sprayt.

Tuurlijk kan je hem uitschakelen, maar moest iedere keer van C naar A lopen (met alle risico) om vervolgens te hopen dat je eerder was dan die noob. Een paar keer kunnen uitschakelen maar 30 seconden later vlogen de nades je weer op de oren... Ik snap de lol dan ook niet...

XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frentik
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-09-2021

Frentik

Broken, Beat and Scarred

kw_nl schreef op maandag 12 april 2010 @ 13:28:
[...]

Wat ik steeds vaker zie, zijn mensen met een OMA die continu opnieuw een class laden met een noobtuber. Ik was het na 10 minuten behoorlijk zat op Invasion waarbij iemand vanaf het dak bij A continu tube sprayt.
Zolang zijn team alleen A heeft is er niks aan de hand, lekker laten zitten...
Tuurlijk kan je hem uitschakelen, maar moest iedere keer van C naar A lopen (met alle risico) om vervolgens te hopen dat je eerder was dan die noob. Een paar keer kunnen uitschakelen maar 30 seconden later vlogen de nades je weer op de oren... Ik snap de lol dan ook niet...
de GL is een zeer handig tooltje bij het verdedigen van objectives, mits jouw team 2 van de 3 vlaggen heeft natuurlijk ;)

>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 330953

kw_nl schreef op maandag 12 april 2010 @ 13:28:
[...]

Wat ik steeds vaker zie, zijn mensen met een OMA die continu opnieuw een class laden met een noobtuber. Ik was het na 10 minuten behoorlijk zat op Invasion waarbij iemand vanaf het dak bij A continu tube sprayt.

Tuurlijk kan je hem uitschakelen, maar moest iedere keer van C naar A lopen (met alle risico) om vervolgens te hopen dat je eerder was dan die noob. Een paar keer kunnen uitschakelen maar 30 seconden later vlogen de nades je weer op de oren... Ik snap de lol dan ook niet...
pak je tactical knive, en steek hem een paar keer in zijn rug..
word ie het snel zat hoor;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r00kw0rst
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 27-05 21:09
kw_nl schreef op maandag 12 april 2010 @ 13:28:
[...]

Wat ik steeds vaker zie, zijn mensen met een OMA die continu opnieuw een class laden met een noobtuber. Ik was het na 10 minuten behoorlijk zat op Invasion waarbij iemand vanaf het dak bij A continu tube sprayt.

Tuurlijk kan je hem uitschakelen, maar moest iedere keer van C naar A lopen (met alle risico) om vervolgens te hopen dat je eerder was dan die noob. Een paar keer kunnen uitschakelen maar 30 seconden later vlogen de nades je weer op de oren... Ik snap de lol dan ook niet...
Ik dacht gelezen te hebben dat ze bij die nieuwe release van de nieuwe mappen dat aan gaan pakken. Althans beter balanceren. en ja tis natuurlijk een ideale manier om een nuke te halen.. aangezien je niet voor je ammo naar dode mensen moet lopen.. met je scavenger perk :)

Gister nog een super potje gespeeld had 63-3 in estate, had predator missle - harrier - en choppergunner.. toen aardig wat kills gemaakt. >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!
@Rookworst
Geinig, had gisteren exact dezelfde score in dat potje waar ik 2 keer een nuke haalde :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r00kw0rst
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 27-05 21:09
reemprive schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:06:
@Rookworst
Geinig, had gisteren exact dezelfde score in dat potje waar ik 2 keer een nuke haalde :)
Hehe! alleen had ik geen nuke :9~ maar 2x nuke in een potje is toch wel uitzonderlijk 8)

[ Voor 10% gewijzigd door r00kw0rst op 12-04-2010 14:37 . Reden: toevoeging :) ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 238040

r00kw0rst schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:01:
[...]
Gister nog een super potje gespeeld had 63-3 in estate, had predator missle - harrier - en choppergunner.. toen aardig wat kills gemaakt. >:)
Echt hoor, hoe krijgen mensen het in hemelsnaam voor elkaar om zo'n score te halen? Ik zie het regelmatig voorbij komen op dit forum. Ik ben geen slechte speler maar ook weer geen top speler. Ik kan behoorlijk mijn mannetje staan. Het beste wat ik gehaald heb is 30/4 en dat is echt uitzonderlijk voor mijn doen. Meestal zit ik rond de 20/10, soms wat hoger.

Kan ik overigens ook worden toegevoegd in de lijst met PC/Steam spelers? Ik ben overigens alweer een tijdje lid van de GoT Steam groep.

GoT: wildcat1
Steam ID: [GoT] Wildcat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:12

Fuelke

Forza Ferrari

ik had gisteren een potje op Karachi waar ik echt geen zak heb moeten doen om alles in mijn eentje op te rollen. De ronde was al ff bezig, ik haalde vrijwel meteen de emergency airdrop. en daar zat gelukkig heel wat fraais in, Counter UAV, Harrier, Apache heli & AC130. Zo is het wel rap afgelopen voor de tegenstander natuurlijk.

BTW, ook al gemerkt dat je allereerste care package in een map vaak UAV, C-UAV of Ammo bevat?

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r00kw0rst
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 27-05 21:09
Anoniem: 238040 schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:30:
[...]


Echt hoor, hoe krijgen mensen het in hemelsnaam voor elkaar om zo'n score te halen? Ik zie het regelmatig voorbij komen op dit forum. Ik ben geen slechte speler maar ook weer geen top speler. Ik kan behoorlijk mijn mannetje staan. Het beste wat ik gehaald heb is 30/4 en dat is echt uitzonderlijk voor mijn doen. Meestal zit ik rond de 20/10, soms wat hoger.

Kan ik overigens ook worden toegevoegd in de lijst met PC/Steam spelers? Ik ben overigens alweer een tijdje lid van de GoT Steam groep.

GoT: wildcat1
Steam nick: [GoT] Wildcat
Als ik ermergency airdrop doe krijg ik vaak 2/3 vd 4 pakketjes ammo, uav of c-uav.. en 1 redelijk goede zoals harrier of pavelow. Dan heb jij gelukkig alleen de eerste die die troep bevat en waarvan de rest goed is :D dat gaat helaas niet voor mij op ;(
Fuelke schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:31:
ik had gisteren een potje op Karachi waar ik echt geen zak heb moeten doen om alles in mijn eentje op te rollen. De ronde was al ff bezig, ik haalde vrijwel meteen de emergency airdrop. en daar zat gelukkig heel wat fraais in, Counter UAV, Harrier, Apache heli & AC130. Zo is het wel rap afgelopen voor de tegenstander natuurlijk.

BTW, ook al gemerkt dat je allereerste care package in een map vaak UAV, C-UAV of Ammo bevat?
Tja, soms zit het gewoon even mee O-) maar die hoge score komt dan vooral door de choppergunner daar maak je de meeste kills uiteindelijk. Verder tactisch spelen en denken.. soms wilt het bij mij ook niet lukken 8)7 en dan haal ik egt dramatische scores. :P

[ Voor 43% gewijzigd door r00kw0rst op 12-04-2010 14:36 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amahusu
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12-06 20:16

amahusu

taking over the world!

hehe, ik ben op een Nuke streak :+

afgelopen vrijdag mn eerste nuke gehaald (2e prestige), zaterdag mn 2e, en gister mn 3e. Het lijkt echt alsof het makkelijker is geworden als je em voor de eerste keer haalt :D

Ik heb em nu gehaald op Rundown, Highrise en Sub base met de volgende setup:

tar + silencer
scavenger
stopping power
commando
flashbangs
claymores

eigenlijk is het vrij 'simpel', kies een gebied uit met 1 of 2 toegangswegen (maximaal) en dominate de shit uit dat gebied :D. Door de silencer komen enemies je dan voortdurend weer opzoeken omdat ze payback willen, maar omdat ze geen rode bleep op de radar zien kan je ze keer op keer afschieten (mits je zelf een beetje slim beweegt in dat kleine gebiedje)

succes verzekerd! ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned // Some people feel the rain, others just get wet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Armada.
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 16-06 00:47
Straks de AUG weer proberen.S

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mj2sL
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 22:21
Welke gamemode haalde je die nukes op? Wel relaxed op Sub Base, rotmap voor Chopper Gunner vind ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kw_nl
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 17-06 11:12
amahusu schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:43:
hehe, ik ben op een Nuke streak :+

afgelopen vrijdag mn eerste nuke gehaald (2e prestige), zaterdag mn 2e, en gister mn 3e. Het lijkt echt alsof het makkelijker is geworden als je em voor de eerste keer haalt :D
Ik ben er druk mee bezig, nog niet gelukt, maar man wat krijg ik de zenuwe als ik bij de 20 kills kom... ga dan echt stomme dingen doen...

XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:47

D4NG3R

kiwi

:)

Mj2sL schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:59:
Welke gamemode haalde je die nukes op? Wel relaxed op Sub Base, rotmap voor Chopper Gunner vind ik.
FFA, krijg je 10x zo snel kills zodra je hariers hebt ;)

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Gewoon FFA ja, en vergeet geen Claymore mee te nemen + Scavenger.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

ik heb MW2 net na school gekocht ben hem nu aan het installeren.
voeg mij dus ook maar toe aan het lijstje
PC
dreadnaughNL

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hompu
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23:58
Waar ik me wel aan erger, dat ik mijn killstreak (chopper, harrier) meestal in dichtere maps krijg.
Zo heb ik redelijk vaak een chopper op Karachii en Skidrow, dan is het zo'n beetje impossible om een nuke te halen. Tenzij de enemy op een open plek respawmt.
Ben op Karachii wel eens tot een 23 streak gekomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Beste nukemap is imho Afghan. Daar heb ik toen ik actief met dat nuke-halen bezig was het meeste succes gehad. Overigens ook mijn hoogste killstreak, 55, daar gehaald.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 344979

Ik denk inderdaad dat je op Wasteland, Afghan en de Rail de meeste kans hebt op een nuke :)

Die andere maps zijn allemaal zo dicht dat ze makkelijk in de gebouwen kunnen schuilen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • superbassie
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 22:54
Anoniem: 238040 schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:30:
[...]


Echt hoor, hoe krijgen mensen het in hemelsnaam voor elkaar om zo'n score te halen? Ik zie het regelmatig voorbij komen op dit forum. Ik ben geen slechte speler maar ook weer geen top speler. Ik kan behoorlijk mijn mannetje staan. Het beste wat ik gehaald heb is 30/4 en dat is echt uitzonderlijk voor mijn doen. Meestal zit ik rond de 20/10, soms wat hoger.
Zit meestal ook rond die k/d's.
Word, als ik lekker bezig ben, altijd weer op zo'n lullige manier neergeschoten/getubed/geknived :'(

Wil btw ook wel op dat lijstje (PC)

GoT: superbassie
SteamID: Mr.Goodkat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

ik heb het net geïnstalleerd alleen als ik het spel opstart en het filmpje kijk heb ik heel erg slechte beeld kwaliteit het filmpje ziet er netjes uit alleen de ondertiteling bestaat uit een paar losse pixels volgens mij en ook in game ziet het er niet uit hoe kan ik dit veranderen?

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chimera2
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 16:31
pretty weird filmpje dit

http://www.youtube.com/wa...=KP6XWOAMPu4&feature=grec

Weet niet of het werkt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 344979

Game graphics aanpassen zoals resolutie ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hompu
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23:58
Lol, dat einde met die tactical insertion. Dat zou een gave killcam zijn, iemand dood schieten met dat ding xD

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • addinjo
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 10-03-2021
Folks,

Ik ben op zoek naar een tweedehands COD MW2 versie. Iemand een tip voor me, ben ook al op Marktplaats bezig maar wil niet echt vlotten. Tis een kadootje voor iemand.

swing when you're winning!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

Anoniem: 344979 schreef op maandag 12 april 2010 @ 15:53:
Game graphics aanpassen zoals resolutie ?
gaat moeilijk als ik in game zit en niks kan lezen:p als je wat screenshots laat zien van ingame hoe het moet kan ik het misschien wel aanpassen

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amahusu
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12-06 20:16

amahusu

taking over the world!

Mj2sL schreef op maandag 12 april 2010 @ 14:59:
Welke gamemode haalde je die nukes op? Wel relaxed op Sub Base, rotmap voor Chopper Gunner vind ik.
Alle nukes gehaald in FFA

maar de chopper gunner is idd niet zo handig voor sommige maps, tho dat ding wordt vaak al uit de lucht geschoten voordat je een paar kills hebt. Van de 3 nukes die ik gehaald heb heb ik minstens 18 kills zelf gemaakt (dus de kills uit je killstreaks niet meegerekend), met andere woorden moet ik het meer van mn eigen skills hebben dan van de killstreaks, en dan gaat idd je hart wel sneller en harder kloppen als je nog 5 kills verwijderd bent van de nuke :+

de 'open' maps zoals afghan en derail vind ik juist niet zo prettig om een nuke op te halen. Die maps zijn te groot en het duurt gemiddeld langer voordat je een vijand ziet. Geef mij maar de compacte maps. Kleine maps + claymores + silencer is dodelijk :)

[ Voor 4% gewijzigd door amahusu op 12-04-2010 16:22 ]

Always Outnumbered, Never Outgunned // Some people feel the rain, others just get wet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 344979

Tijn96 schreef op maandag 12 april 2010 @ 16:05:
[...]


gaat moeilijk als ik in game zit en niks kan lezen:p als je wat screenshots laat zien van ingame hoe het moet kan ik het misschien wel aanpassen
Ik speel MW2 op xbox dus ik heb daar geen last van haha :) Even googlen misschien dat er meer mensen met hetzelfde probleem zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Spongerobie
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 16-06 21:45

Spongerobie

Keizacht de sponsigste!!

addinjo schreef op maandag 12 april 2010 @ 15:58:
Folks,

Ik ben op zoek naar een tweedehands COD MW2 versie. Iemand een tip voor me, ben ook al op Marktplaats bezig maar wil niet echt vlotten. Tis een kadootje voor iemand.
Mits dit voor de console is dan zou ik zeggen doorzoeken, kan je hier helaas niet bij helpen maar de pc dat word lastig omdat hier je steam account aan vast zit..

Ik kwam juist dit tegen bij onze buren:

http://www.pcgameshardwar...ke/Action-Spiel/Download/

Als je dat filmpje goed kijkt dan zie je wel wat bekende taferelen, zoals Terminal, Estate en de nog een hele boel SP stukken, best grappig 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tower410
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-06 07:45
Even over die poorten openen: Omdat MW2 (PC) nogal vaag doet met die NAT type, wil ik even de poorten open zetten in mijn D-Link DIR-655. Omdat mijn broertje ook MW2 speelt, moet ik dat als ik het goed begrijp in 'Application Rules' instellen. Wat moet ik dan bij de Trigger en wat bij de Firewall neerzetten? Want de Trigger moet dus een verbinding naar buiten zijn, en dan worden de poorten bij de Firewall open gezet voor inkomend verkeer. Hoe weet ik welke poorten bij wat horen?

Deze pagina dus: http://support.dlink.com/...Special_Applications.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Je kan inderdaad ook een nuke halen in maps als Scrapyard. Gewoon omdat er zo veel tegenstanders zijn om af te maken :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Als je je naam in het lijstje wilt: PB de TS'er. Hij gaat echt niet het hele topic post voor post doorspitten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
reemprive schreef op maandag 12 april 2010 @ 17:08:
Je kan inderdaad ook een nuke halen in maps als Scrapyard. Gewoon omdat er zo veel tegenstanders zijn om af te maken :)
Scrapyard is nu niet bepaald een map waarop je je lekker kan verstoppen als je met een controlable killstreak bezig bent.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hompu
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23:58
Spongerobie schreef op maandag 12 april 2010 @ 16:23:
[...]


http://www.pcgameshardwar...ke/Action-Spiel/Download/

Als je dat filmpje goed kijkt dan zie je wel wat bekende taferelen, zoals Terminal, Estate en de nog een hele boel SP stukken, best grappig 8)7
Wow, dat ziet er wel geniaal uit.

Zijn die problemen met dat map package op de X360 al verholpen en dan doel ik op de playlists en matchmaking. Niet op die patch, die iets te laat was uitgebracht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NickThissen
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 25-05 11:39
TheBleeder schreef op maandag 12 april 2010 @ 17:32:
[...]

Zijn die problemen met dat map package op de X360 al verholpen en dan doel ik op de playlists en matchmaking. Niet op die patch, die iets te laat was uitgebracht.
Behalve de te late patch waren er geen probleme voor zover ik weet...?

Mijn iRacing profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

ik heb een probleempje met grafisch de achtergrond en de filmpjes laat hij gewoon erg mooi zien terwijl de tekst niet te lezen is en de game play is nogal korrelig. mijn pc voldoet gewoon goed aan de min systeem eisen dus wie weet waar het aan ligt?

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jeroen210
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 11-04 18:49
Tijn96 schreef op maandag 12 april 2010 @ 18:58:
ik heb een probleempje met grafisch de achtergrond en de filmpjes laat hij gewoon erg mooi zien terwijl de tekst niet te lezen is en de game play is nogal korrelig. mijn pc voldoet gewoon goed aan de min systeem eisen dus wie weet waar het aan ligt?
Nieuwste videokaart drivers al geïnstalleerd?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

jeroen210 schreef op maandag 12 april 2010 @ 19:45:
[...]

Nieuwste videokaart drivers al geïnstalleerd?
ja ik heb hem opnieuw opgestart alleen moest meteen daarna weg dus dadelijk ff kijke of hij het wel goed doet nu

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 339442

Nou het weekend is nu echt voorbij -O-
Ben tot level 34 gekomen,12h gespeeld en nog behoorlijk wat challenges gehaald.
FAL is het chillste wapen imo, hoge damage en redelijk hoge rate of fire. Wel SoH gebruiken want je kan dus niet sprayen!

nu sparen 4 life

Acties:
  • 0 Henk 'm!
bram1984 schreef op maandag 12 april 2010 @ 17:27:
[...]


Scrapyard is nu niet bepaald een map waarop je je lekker kan verstoppen als je met een controlable killstreak bezig bent.
Ga vanavond even testen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 338166

Net een potje op scrapyard.
Ik kreeg na 45 seconden al een care package met een chopper gunner erin.
die maakte Welgeteld 31 kills voor me.(team deathmatch)
Toen kreeg ik heeel snel ook mijn harrier die ook nog 14 kills voor me maakte.
Kortom het was een geniaal potje.(eindelijk een keertje)

3100 punten van chopper gunner
1400 punten van harrier
1800 punten gewone kills.
6300 punten totaal

ik ownde dus gewoon dat hele potje.
Screen volgt snel.(Zodra ik hem van mij mobiel heb gehaald(speel op de ps3 dus))

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hompu
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23:58
Anoniem: 339442 schreef op maandag 12 april 2010 @ 19:51:
Nou het weekend is nu echt voorbij -O-
Ben tot level 34 gekomen,12h gespeeld en nog behoorlijk wat challenges gehaald.
FAL is het chillste wapen imo, hoge damage en redelijk hoge rate of fire. Wel SoH gebruiken want je kan dus niet sprayen!

nu sparen 4 life
Jammer is dat ik niet met een FAL overweg kan, alleen in de hardcore modus kan ik er nog redelijk mee.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RetroTycoon
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 13:33
Ik had een server die werd overgenomen door XP hack. Bummer :|

[ Voor 11% gewijzigd door RetroTycoon op 12-04-2010 21:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bazs2000
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-05 22:46

bazs2000

Pixels zo groot als een atoom

FAL is een drakenwapen voordat je er goed mee kan omgaan. :(
Alleen nog 40 kills met FMJ en dan is het wapen 'af'.

Ik zie trouwens nog steeds veel laag gerankte spelers in het spel (tot 10 minuten geleden nog wel, toeval of kan er nog gespeeld worden voor nop? Vond het wel leuk zo. :)

Krankzinnige muziek vind je hier.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

ik heb het programma steam in dezelfde map staan als MW2 staat is dit juist goed of juist slecht?

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 22:17

steveman

Comfortabel ten onder

Met alle MG's toch redelijk makkelijk alles vrijgespeeld... Maar met de M240 wil 't maar niet opschieten met FMJ kills 8)7

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mystic_Jack
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
RetroTycoon schreef op maandag 12 april 2010 @ 21:23:
Ik had een server die werd overgenomen door XP hack. Bummer :|
Ik was er in eentje gekomen waar een iemand vroeg om de xp hack. En ik zei: no. En hij weer: Why not? En toen verdween plotseling de hacker.
De hacker was een Brit en degene die het vroeg een Nederlander. Schijnbaar kent niet iedereen de gevaren van de xp/prestige hack.

Ook een keer meegemaakt dat een hacker een slechte verbinding had en twee keer aan toe de boel dicht klapte en iedereen een time-out kreeg. :+

'We're losing touch with ourselves in the technological world, and it is increasingly important to take time out.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Larrs schreef op maandag 12 april 2010 @ 23:35:
[...]

Ik was er in eentje gekomen waar een iemand vroeg om de xp hack. En ik zei: no. En hij weer: Why not? En toen verdween plotseling de hacker.
De hacker was een Brit en degene die het vroeg een Nederlander. Schijnbaar kent niet iedereen de gevaren van de xp/prestige hack.

Ook een keer meegemaakt dat een hacker een slechte verbinding had en twee keer aan toe de boel dicht klapte en iedereen een time-out kreeg. :+
Wat voor gevaren dan? Volgens mij is er geen enkel risico aanwezig wanneer een hacked server jou een bak xp geeft voor 1 kill. IW of Valve kunnen hier echt niets aan doen, het is niet de schuld van de spelers maar van degene die de server customized.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Anoniem: 338166 schreef op maandag 12 april 2010 @ 20:46:
Net een potje op scrapyard.
Ik kreeg na 45 seconden al een care package met een chopper gunner erin.
die maakte Welgeteld 31 kills voor me.(team deathmatch)
Toen kreeg ik heeel snel ook mijn harrier die ook nog 14 kills voor me maakte.
Kortom het was een geniaal potje.(eindelijk een keertje)

3100 punten van chopper gunner
1400 punten van harrier
1800 punten gewone kills.
6300 punten totaal

ik ownde dus gewoon dat hele potje.
Screen volgt snel.(Zodra ik hem van mij mobiel heb gehaald(speel op de ps3 dus))
We geloven je wel hoor, dus een screen zal niet nodig zijn. :O

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mystic_Jack
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
reemprive schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 08:00:
[...]

Wat voor gevaren dan? Volgens mij is er geen enkel risico aanwezig wanneer een hacked server jou een bak xp geeft voor 1 kill. IW of Valve kunnen hier echt niets aan doen, het is niet de schuld van de spelers maar van degene die de server customized.
Vanwege de ban die je krijgt omdat je te snel omhoog bent gegaan in korte tijd.

'We're losing touch with ourselves in the technological world, and it is increasingly important to take time out.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beany
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:28

beany

Meeheheheheh

Larrs schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 09:46:
[...]

Vanwege de ban die je krijgt omdat je te snel omhoog bent gegaan in korte tijd.
Zou helemaal mooi zijn. Ik kom niets vermoedend een server binnen. Maak 1 kill, schiet ineens naar level 70 ga onmiddelijk weg en dan krijg ik een ban ??

Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Larrs schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 09:46:
[...]

Vanwege de ban die je krijgt omdat je te snel omhoog bent gegaan in korte tijd.
Is onzin, ik ben ook 2 prestiges doorgevlogen door hacked servers. Het probleem ligt in deze niet bij de speler maar bij degene die de server hacked en IW die het onvoldoende heeft dichtgetimmerd. Als speler merk je niet dat je in een hacked server zit tot je een kill maakt en ineens op level 70 zit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrHarry
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 12-06 09:33
zoek nog een actieve clan voor de pc, ben geen noob en zoek dus ook beetje volwassen clan. Iemand een tip voor een beetje goeie clan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 335417

je kan opzich bij mijn clan als je wil, TiDE. redelijk leuke spelers, niks niet noob =D
trouwens, heeft er iemand nog handige tips voor quickscopen ?
het lukt opzich redelijk maar scores hoger dan 15-10 haal ik er toch niet mee =/
<edit>
Mn steam is puurkool, voor als je me wil toeveogen (over die clan)
</edit>

[ Voor 15% gewijzigd door Anoniem: 335417 op 13-04-2010 10:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 209081

Anoniem: 339442 schreef op maandag 12 april 2010 @ 19:51:
Nou het weekend is nu echt voorbij -O-
Ben tot level 34 gekomen,12h gespeeld en nog behoorlijk wat challenges gehaald.
FAL is het chillste wapen imo, hoge damage en redelijk hoge rate of fire. Wel SoH gebruiken want je kan dus niet sprayen!

nu sparen 4 life
Nja sparen 4 life valt wel mee hoor, klik

Vind ik nog meevallen. Je kan ook eens kijken of je hem 2e hands vindt. Ik heb em 2e hands gekocht. Was wel van een onwetende moeder... Ik vroeg of het al online geactiveerd was, zij zei nee... Ik krijg hem binnen en kon het niet spelen omdat het al geregistreerd was op iemands steam account -O- . Vervolgens maar ff heen en weer gemailed en nu heb ik haar steam account ^^ . Gelukkig had ik nog geen steam account...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr. Dean
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 16-12-2020

Mr. Dean

Signature

Larrs schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 09:46:
[...]

Vanwege de ban die je krijgt omdat je te snel omhoog bent gegaan in korte tijd.
VAC checkt ook of je überhaupt een cheat(engine) hebt draaien op je PC tijdens het spelen, als dit niet het geval is zullen ze je ook niet zomaar bannen hoor :)

Ondertitel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:51
Ik heb nou ook alle SMG's compleet unlocked maar de challenges worden wel een beetje vervelend. Heb maar voorgenomen om de 2500 kills met de TAR-21 te maken. Zit op de 2100 kills nu. Slow but steady kom ik er. Om maar over sitrep niet te beginnen :@

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kw_nl
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 17-06 11:12
BootVluchteling schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 11:47:
Ik heb nou ook alle SMG's compleet unlocked maar de challenges worden wel een beetje vervelend. Heb maar voorgenomen om de 2500 kills met de TAR-21 te maken. Zit op de 2100 kills nu. Slow but steady kom ik er. Om maar over sitrep niet te beginnen :@
Ik ken het, ben nu bezig met me 1000 headshots voor me SCAR... wat een klote job... en dat allemaal voor een fel begeerde golden batch :)

XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • superbassie
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 22:54
Larrs schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 09:46:
[...]

Vanwege de ban die je krijgt omdat je te snel omhoog bent gegaan in korte tijd.
Nope, je wordt niet gebanned als je in een gehackte server hebt gespeeld.
Ik merk wel vaak dat als ik in zo'n server terecht kom er vaak iets in de zin van 'Your daily XP boost' op m'n scherm verschijnt.
Niemand killen en gelijk wegwezen dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StgMt
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 31-01 19:56
Kan je mij ook bij PC lijstje zetten.

GoT: Ryuku
SteamID: {DR} Stigmata

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Laidback Luc
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 27-05 17:30

Laidback Luc

Ondertitel.srt

Anoniem: 335417 schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 10:42:
je kan opzich bij mijn clan als je wil, TiDE. redelijk leuke spelers, niks niet noob =D
trouwens, heeft er iemand nog handige tips voor quickscopen ?
het lukt opzich redelijk maar scores hoger dan 15-10 haal ik er toch niet mee =/
<edit>
Mn steam is puurkool, voor als je me wil toeveogen (over die clan)
</edit>
Speel met wat vrienden S&D of FFA in een private match, snipers only en quickscoping only.

Heb dit een groot deel in het weekend gedaan en het was erg leuk. Daarna kan je het beste FFA spelen om te oefenen. Voelt soms echt geweldig om iemand te quick/drag scopen als ze lastig te raken zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bazs2000
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-05 22:46

bazs2000

Pixels zo groot als een atoom

BootVluchteling schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 11:47:
Ik heb nou ook alle SMG's compleet unlocked maar de challenges worden wel een beetje vervelend. Heb maar voorgenomen om de 2500 kills met de TAR-21 te maken. Zit op de 2100 kills nu. Slow but steady kom ik er. Om maar over sitrep niet te beginnen :@
Sitrep is makkelijk, zoek speltypes waar je veel claymores kunt verwachten en ka dat een tijd lang spelen.
Voor deze challenges ben ik een paar dagen lang claymores aan het hunten geweest. Mijn doel was niet zo zeer om kills te maken maar om claymores te ruimen (dat is het meest eenvoudige).

Tip: Gebruik een WA2000 met FMJ, schiet beter door muren dan welk ander wapen ook. :)

Krankzinnige muziek vind je hier.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chimera2
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 16:31
kw_nl schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 12:00:
[...]

Ik ken het, ben nu bezig met me 1000 headshots voor me SCAR... wat een klote job... en dat allemaal voor een fel begeerde golden batch :)
Dat is het meest klote die headshots :S
En met site rep ben ik nu al aardig ver ik heb er al 90 :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:47

D4NG3R

kiwi

:)

Elk assault rifle maak ik makkelijk kills mee met mijn favo combo :P

(Assault ) Silencer + HBsensor
(Sidearm) Silencer (+ FMJ)
Claymores
Stun's
P1: Bling (pro)
P2: Stopping Power (pro)
P3: Ninja (pro)

Geniale combo.. met anme als je Ninja Pro erbij hebt!
Je kan constant rond rennen, zonder gespot te worden.

Edit:
Iemand al opgevallen dat 3rd Person Cagematch eruit is :P?
Ik zie het nu net pas :+ . -ben geen booster-

[ Voor 15% gewijzigd door D4NG3R op 13-04-2010 13:30 ]

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 330953

D4NG3R NL schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 13:28:
Elk assault rifle maak ik makkelijk kills mee met mijn favo combo :P

(Assault ) Silencer + HBsensor
(Sidearm) Silencer (+ FMJ)
Claymores
Stun's
P1: Bling (pro)
P2: Stopping Power (pro)
P3: Ninja (pro)

Geniale combo.. met anme als je Ninja Pro erbij hebt!
Je kan constant rond rennen, zonder gespot te worden.

Edit:
Iemand al opgevallen dat 3rd Person Cagematch eruit is :P?
Ik zie het nu net pas :+ . -ben geen booster-
Op de ps3 kan je geen 3rd person cage match spelen tegen vrienden, alleen tegen random mensen..
Vind ik wel jammer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NickThissen
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 25-05 11:39
Anoniem: 330953 schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 13:36:
[...]


Op de ps3 kan je geen 3rd person cage match spelen tegen vrienden, alleen tegen random mensen..
Vind ik wel jammer
Logisch toch, anders kun je wel heel makkelijk boosten.

Kun je dat niet in een private match doen?

Mijn iRacing profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chimera2
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 16:31
NickThissen schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 13:48:
[...]

Logisch toch, anders kun je wel heel makkelijk boosten.

Kun je dat niet in een private match doen?
Bij een private match krijg je er geen xp voor anders was het wel HEEL erg makkelijk

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NickThissen
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 25-05 11:39
chimera2 schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 14:07:
[...]

Bij een private match krijg je er geen xp voor anders was het wel HEEL erg makkelijk
Ja, dat snap ik ook wel, vandaar dat ik ook denk dat het in een private match wel kan, maar niet in een normale match, omdat het anders te makkelijk is om te boosten. In een private match kun je uiteraard niet boosten, dus zou het daar geen probleem moeten zijn om 1v1 tegen een vriend te doen.

Maakt het zoveel uit dat je geen XP krijgt als je een keer tegen je vriend wil spelen? Lijkt me niet toch.

[ Voor 9% gewijzigd door NickThissen op 13-04-2010 14:24 ]

Mijn iRacing profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 330953

NickThissen schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 14:20:
[...]

Ja, dat snap ik ook wel, vandaar dat ik ook denk dat het in een private match wel kan, maar niet in een normale match, omdat het anders te makkelijk is om te boosten. In een private match kun je uiteraard niet boosten, dus zou het daar geen probleem moeten zijn om 1v1 tegen een vriend te doen.

Maakt het zoveel uit dat je geen XP krijgt als je een keer tegen je vriend wil spelen? Lijkt me niet toch.
Oh nee, ik wil gewoon ff kijken wie er beter is mijn broertje of ik :P
Maar dan doe ik het wel met private match :D

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 330953 op 13-04-2010 14:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blik1984
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 16-06 19:27
D4NG3R NL schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 13:28:
Elk assault rifle maak ik makkelijk kills mee met mijn favo combo :P

(Assault ) Silencer + HBsensor
(Sidearm) Silencer (+ FMJ)
Claymores
Stun's
P1: Bling (pro)
P2: Stopping Power (pro)
P3: Ninja (pro)

Geniale combo.. met anme als je Ninja Pro erbij hebt!
Je kan constant rond rennen, zonder gespot te worden.

Edit:
Iemand al opgevallen dat 3rd Person Cagematch eruit is :P?
Ik zie het nu net pas :+ . -ben geen booster-
Wat heb je aan de silencers als je toch geen cold-blooded hebt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 338166

Blik1984 schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 14:36:
[...]


Wat heb je aan de silencers als je toch geen cold-blooded hebt?
Dat mensen hem niet horen schieten,en hem niet zien schieten op de radar? :P
Cold blooded heeft daar helemaal niets mee te maken

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 16-06 15:27
RetroTycoon schreef op maandag 12 april 2010 @ 21:23:
Ik had een server die werd overgenomen door XP hack. Bummer :|
Netwerk kabel eruit rossen.... niks geen XP gezeik :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:47

D4NG3R

kiwi

:)

Blik1984 schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 14:36:
[...]


Wat heb je aan de silencers als je toch geen cold-blooded hebt?
Cold blooded maakt je ontzichtbaar voor UAV's en vliegtuigen ect.
Silencers maken je schoten ontzichtbaar op de radar -dus als je schiet.. geen rode stippen- (behalve voor de M9 & M240.. maar deze zijn glitched :+ )

in FFA (waar ik dit voornamelijk gebruik) gebruikt bijna niemand Ninja of Coldblooded.. dus ik zie ze allemaal mooi op mn schermpje :D.

[ Voor 5% gewijzigd door D4NG3R op 13-04-2010 14:54 ]

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turbo_boy
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 01-03-2024
En nu bleiken er ook nieuwe hacks te zijn dat je gewoon niet kan lopen :/

Heb nu al 4 verschillende servers gehad. Nog meer mensen hier last van (PC)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:47

D4NG3R

kiwi

:)

Turbo_boy schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 15:08:
En nu bleiken er ook nieuwe hacks te zijn dat je gewoon niet kan lopen :/

Heb nu al 4 verschillende servers gehad. Nog meer mensen hier last van (PC)
Sommige modded xp lobbies zorgen ervoor dat je niet kan lopen, maar alleen op een van de pijltoetsen kan klikken om iets te krijgen (XP/KILLS/CHALLENGES ect) -xbox360-. Hierin mag niet gekilled worden dus word iedereen frozen op 1 plek.

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beany
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:28

beany

Meeheheheheh

D4NG3R NL schreef op dinsdag 13 april 2010 @ 15:10:
[...]

Sommige modded xp lobbies zorgen ervoor dat je niet kan lopen, maar alleen op een van de pijltoetsen kan klikken om iets te krijgen (XP/KILLS/CHALLENGES ect) -xbox360-. Hierin mag niet gekilled worden dus word iedereen frozen op 1 plek.
|:(

Ik bedacht me laatst nog dat het ontbreken van dedicated servers eigenlijk niet eens zo erg was. Altijd wel een potje te vinden. Ik speel dan ook puur voor de fun, geen clans e.d.

Maar de laatste dagen kom ik regelmatig op servers met allerlei hacks. Ik denk dat ik CoD4 toch er weer eens naast ga installeren...

Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Het valt me op dat wel al een aantal hackers die ik heb getaped en gemeld bij VAC zijn gebanned. Deze hacker is helaas nog niet verdwenen, maar ik heb Valve net een mail verzonden betreft deze persoon: http://www.youtube.com/watch?v=swfDbiHIyFQ Hij geeft namelijk op zijn kanaal op youtube ook nog eens uit hoe een VAC d!sabler te gebruiken, kijk hier maar: http://www.youtube.com/user/TheFaTeg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijn96
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 15-05 11:22

Tijn96

In speed we trust

ik heb mijn probleem opgelost: heb m'n drivers geupgraded maar hoe kun je je naam veranderen want mijn naam is nu zazababa96 want dat is zo'n beetje m'n email en ik wil het veranderen in DreadnaughNL wie weet hoe dit moet.
ps het spel is tot nog toe wel super ik ben online nu al lvl4 bijna 5 in het begin gaat dat echt razendsnel

Regelmatig op circuits te vinden zowel digitaal als in het echt. iRacing Profiel

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Houd het ontopic.
Voor problemen moet je in Problemen rond PC-versie Modern Warfare 2 wezen.