Haha, "Intermediair zegt 1400, dus ons eindbod is 1300". Hij heeft een kleine typo gemaakt, dat moet zijn
STARTbod. Maak je niet dik, de eerste aanbieding bevat nooit, laat ik dat even duidelijk maken
NOOIT een eindbod.
Laat je ook niet in de luren leggen door mooie vooruitzichten, want tegen de tijd dat er evaluatie aan zit te komen krijg je zaken als "toestand van de markt", "vraag", "bankzitten" en wat niet meer te horen. Maakt niet uit of jij 100% bezetting hebt en er bij de klant aan je getrokken wordt door 3 afdelingen die je allemaal willen hebben, dan zijn het je teleurstellende collega's die op de bank zitten en waarvoor jij mag bloeden. Of wat dan ook, er zijn legio "redenen".
Sterker nog, als zo'n muts (m/v) mailt met "ja, wij gaan gewoon zwaar onder de markt zitten", dan denk ik "Oh, dus jullie zijn op zoek naar losers". Ben jij dat? Tuurlijk niet. Vergeet niet dat er maar een paar momenten zijn waarop je echt wat aan je salaris kunt doen: Bij binnenkomst bij een werkgever en bij een significante transfer (qua job, locatie, verantwoordelijkheden). Verder zit je vaak vast aan de typische HR-bullshitterij van normen, schalen en Gaussische curves. Dat laatste zie ik bij veel werkgevers, en geeft mijns inziens aan dat HR ervan uitgaat dat ze hun eigen taken (het binnenhalen van de beste mensen) ook maar zozo doen.
Sorry voor deze HR-rant. Mijns inziens een alomgehate groep binnen een bedrijf.
edit: Sweet baby jeebus almighty, ze hebben het ook nog eens over een contract voor
6 (ZES!!!) maanden!! "Ja, we halen voor een appel en een ei wat sneue droeftoeters binnen die in onze grappen trappen". Een kortdurend contract is reden om juist hoog in te zetten, want je hebt 0,0 zekerheid.
[
Voor 9% gewijzigd door
Hillie op 16-05-2010 19:21
]
Liefhebber van schieten en schijten. Ouwehoer en niet-evangelisch atheist.
Daniel36: Dat zeg ik(?) Nee, dat zeg ik niet, je hebt gelijk.