Damn, kanjer van een salaris. Maar inderdaad hangt er een nadeel aan vast: denk niet dat je snel een bedrijf zal vinden dat dergelijke bedragen zal neertellen, je zit al makkelijk 1000 à 1500 euro lager vziw. Volgens vacature.com wordt je ongeveer 2000 euro per maand teveel betaaldUnknown Alien schreef op vrijdag 30 juli 2010 @ 12:22:
Ben wel op zoek naar een nieuwe uitdaging. Ik kan hier niet echt verder komen wat erg jammer is, maar ik ben nog te jong om te blijven hangen en niet verder te kunnen ontwikkelen. Nadeel is alleen als ik verder kijk dat ik bij veel bedrijven enorm kan inleveren qua salaris. €200 minder p/m is geen prob. maae 1000E p/m kan niet eens ook al zou ik dat willen vanwege de hypotheek en andere vaste lasten enzo. gelukkig trekt de markt weer wat aan.
Oeps, blijkt dat je 34 bent en geen 24. Dan nog is het een erg goed salaris hoor. Maar op leeftijd 24 met MBO leek het idd wel te mooi om waar te zijn.
[ Voor 13% gewijzigd door phobosdeimos op 30-07-2010 14:13 ]