Nee, je geeft namelijk helemaal geen argumenten waarom tags over de inhoud moeten gaan, dat was waar ik op doelde. Je stelt slechts dat dat zo is.
Dan zoek je naar topics met de status "probleem" en de tags "videokaart" en "model/typenummer".
Behalve dat dat nu niet kan
't Is niet alsof ik de enige ben die zich gruwelijk ergert aan het misbruiken van een systeem dat bedoeld is voor het classificeren van de inhoud van een topic door het toe te passen op de vorm ervan.
Wie heeft dat zo bedoeld dan, en is daar wel goed over nagedacht? Die wikipediapagina die ik daarnet aanhaalde (in mijn edit, wellicht heb je die gemist) stelt juist dat een tag helemaal geen semantische betekenis heeft. En dat is ook hoe ik het toegepast zie worden op allerlei sites.
Sowieso is het zo'n "tag" die alleen in combinatie met andere tags zin heeft
Klopt. Your point being...?
combinatietags zijn óók niet mogelijk
Que? Het hele tagsysteem op GoT is erop gebouwd dat je tags kunt combineren. Door meerdere tags aan een topic toe te voegen geef je die combinatie juist aan, eveneens bij het filteren erop. Dat is juist het mooie van het tagsysteem, dat je die combinaties kunt maken. En daarom hebben tags die het topic typeren in mijn ogen juist ook bestaansrecht.
Maar goed, dit is hier wel héél erg offtopic natuurlijk.

Helemaal mee eens, wellicht moet je je modrechten even gebruiken om deze discussie naar het tag feedback topic te verhuizen
[
Voor 13% gewijzigd door
.oisyn op 08-07-2010 13:57
]