Weer een dagboek van mij, na ik een weekend in Nederland op bezoek ben geweest, en dus niet gespeeld heb.
De computer van m'n vriendin is stuk

denk dat de videokaart ermee opgehouden is, maar ik moet het nog even testen, of de computer wel werkt met de videokaart uit mijn computer. Zo ja, dan is het zeker dat.
Tot die tijd moeten we de tijd op de computer maar wat delen. Gisterenavond heb ik even kunnen spelen. Van een guildie had ik de volledige Cobalt groene level 70 tankingset gekregen, nadat ik de mats naar hem had gestuurd. Daar heb ik een paar goedkope enchants opgezet met m'n Priest, en daarna doorgestuurd naar m'n Paladin. Die is ondertussen level 71, maar ik zou graag wat instances willen gaan doen op haar.
Bleek dat mijn 1H Swords skill nog onder de 300 stond, dus die heb ik even een beetje geleveled door alleen een Judgement op een mob te gooien in Prot spec en te alt-tabben en wat te surfen.
Daarna m'n Warrior gepakt en de daily random heroic gedaan voor de Emblems of Frost. Daar had ik er 46 van, en zou dus bijna de tanking Cloak kunnen kopen. Samen met 2 guildies en 2 PuG's kreeg ik ToC5 heroic. Snelle instance, als iedereen doet wat ie moet doen. Dat deden ze. Na het mounted stuk, konden we aan de 3 champions beginnen. Ik doe een Heroic Throw op de caster, Charge de Shaman, Thunderclap, Shield Slam, Shockwave, mobs despawnen.... aarghhh!!
Zo irritant, als je net je 'cooldowns' gebruikt hebt. Heroic Throw dus op cooldown, Shockwave kon wel weer toen ze terug spawnden. De champions lager snel hierna.
Toen kwam de volgende baas, met de 9 adds die je eerst moet slopen. Stonden de totems van de DPS Shaman nog te dichtbij, waardoor we alle 9 mobs tegelijk kregen. Ik deed m'n best om ze allemaal te pakken, maar 2 DPS begonnen meteen hun AoE spells te spammen, waardoor het onmogelijk voor mij werd. Ik liet dit ook even weten, maar het was ondertussen al te laat.
Terug naar binnen, en toen was het natuurlijk appeltje-eitje.
De Retri Pala stond ver onder mij in damage done (reset na mounted stuk), terwijl ik 'maar' 2200 DPS aan het doen was als Warrior tank. Hij stond op 1700, en een kleine blik op z'n spells liet zien, dat hij Seal of Light gebruikte. Ik gaf hem netjes de tip om Seal of Command op trash te gebruiken en Seal of Corruption op bazen, en op de laatste baas stond z'n DPS dan ook op 2200.
De EoF teller staat nu op 48, dus vanavond kan ik die Cloak kopen. Dat wordt een dikke upgrade. Maar ik heb nog steeds ilevel 200's in m'n Head, Gloves en Shield slots. De laatste is zonder raids niet te vervangen (alleen normal HoR dropt een iets betere), maar de eerste 2 wel. In HoR heroic dropt een mooie tank Head, maar dan moet ik wel mazzel hebben. Als Gloves kan ik uiteindelijk de T9 kopen, maar dan ga ik wel veel Expertise missen volgens mij, zeker omdat ik nu met een Sword rondloop i.p.v. een Axe (ben een Orc).
Een reallife vriend vroeg of ik wilde tanken in zijn ICC10 run op woensdag, omdat de andere 2 guildruns 'vaste' (vriendjes)groepen zijn geworden, waar ik dus geen kans heb om binnen te komen. Ik vraag me alleen sterk af of ik genoeg gegeared ben om offtank te spelen daar. Zie m'n
Armory, waar je de nieuwe
Cloak bij moet denken. Ik ga voor de raid niet genoeg Emblems of Triumph hebben, om de T9 Gloves te halen. WoW-heroes geeft net geel aan bij ICC10.
M'n Druid ga ik trouwens omzetten in kitty DPS. Druid tanking is zo saai, en ik vind het veel leuker op m'n Warrior, die heel binnenkort beter gegeared is. Daarbij lijkt kitty DPS me best leuk/uitdagend.