Weekendboek!
Geen geweldig weekend gehad, maar toch nog wat kunnen spelen. Ik speel het dan ook als ontspanning en even m'n gedachten op iets anders te kunnen zetten
Vrijdagavond was er een raid naar ICC10. Ik had me ingeschreven, maar werd niet geselecteerd. Jammer, omdat ik maar eenmaal per week raid en ik als reserve sta voor deze bijna-vaste raidgroep. Er werden echter wel mensen geselecteerd die niet reserve waren. Geen idee waarom, maar ik accepteerde het maar gewoon; had geen zin om er een groot probleem van te gaan maken.
Ik logde in op m'n level 60 Paladin om wat te questen. M'n vriendin en ik waren begonnen in Outland, waar de experience binnenstroomd. Iets voor 8uur werd ik echter gewhispered, met de vraag of ik alsnog mee wilde als healer. Vooraf had ik me voorgenomen om een eventueel aanbod af te slaan, omdat ik het onredelijk vond. Maar ik had toch stiekem wel zin om te raiden met m'n Druid boom. Dus ik accepteerde, en verdubbelde het healer-aantal in de raid van 1 naar 2. Een Elemental Shaman zou eventueel kunnen helpen met healen in de nieuwe fights. De andere healer was een Discipline Priest.
De raid was vers, en we begonnen dus eerst met de 4 'oude' bazen. Op Lady Dinges (naam?) ging de Priest in fase 2 dood door random damage, waar ik me de klere in healde om de raid levend te houden. Eén van de tanks was een beer, dus die combat ressde de Priest en gaf 'm een Innervate. Ik had m'n CR al op een goede DPS gebruikt in het begin van het gevecht. Maar weer ging hij dood; squishy Priests toch ook

Anyway, ik healde me de takken van m'n stam en we haalden het wel.
Gunship was supermakkelijk, waar wij als healers op de rand van de boot staan en dus alles kunnen healen. Beetje bombs ontwijken en ondertussen een beetje chatten in /say tussen de HoTs gooien.
Saurfang was voor mij een eerste kill, aangezien ik ICC nog maar 1x geraid had in de eerste week met m'n Mage. Die kregen we toen niet dood, nu wel voor de eerste mark.
Toen naar de nieuwe wing. De meeste hadden al iets ervaring door de 25mans ICC raid van donderdagavond. Krijg je te horen op TS: "Let's see who will die now"... 'Saleen has died'... klere blauwe rook! Klere guildies!

Anyway, we gingen door naar de schoothondjes, en degene met het lintje kregen we de 1e keer niet neer, door de healing debuff op de tank(s). Tweede try ging wel goed door het nuken van de Chihuahua en het rooten van de skeletten, waarna AoE hen afmaakte.
We gingen als eerste naar Festergut. Kleine uitleg later, en waar iedereen moest staan, gingen we van start. De tank lag al met de 2e Inhale, omdat het niet superduidelijk was wie wat zou healen. Tweede try hadden we de Shaman ingezet als 3e healer, die de raid zou healen. De Priest zou alles een beetje gaan shielden en ik zou de tank levend houden. Alle HoT's erop, Lifebloom laten bloomen als het nodig was en verder Nourish spammen. Ik hou van m'n nieuwe Resto build die "Nature's Grace" heeft. Na elke non-HoT crit 20% haste voor 3 seconde. Met de enorme crit chance op Regrowth en Nourish is die buff enorm veel actief, waardoor je 1sec Nourish casts hebt die voor 11k met mijn gear critten. Dat gaf een mooie 5,5k HPS over het hele gevecht, en het stacken van de Spores ging goed, waardoor we een first kill in de guild hadden!
Door naar Rotface, waar we minder succes hadden. We hebben verschillende dingen geprobeerd om te kiten. Pala tank, Frost Mage, Arcane Mage... altijd ging de kiter dood. Na meerdere tries was de raidtijd op, en namen we ons voor om volgende keer Rotface minder stationair te tanken, zodat de kiter meer ruimte krijgt.
Daarna nog snel Jaraxxus neergelegd voor de weekly raid.
Ik heb van 5 ICC bazen 3 Leather Healing items mogen looten! Erg veel mazzel met de loot, en ik was de enige boom natuurlijk

3 nieuwe 251 ilevel's ftw.