Nog een vraagje:
Hoe heb jij je Harmony geconfigureerd? Ik heb de aanpassingen namelijk doorgevoerd en merk dezelfde haperingen als voorheen. Ik heb hem als Microsoft MCE keyboard ingesteld.
Voor de grap even Microsoft MCE (dus niet de keyboard versie) geprobeerd, maar dan reageert XMBC op geen enkele toets.
Ben nu de HP Pavilion HDX aan het proberen. Ik heb namelijk deze, met als enige verschil dat de vier bovenste knopjes bij mij de rood, groen, geel, blauw knoppen zijn.
Edit: hmm ook dat werkt niet. XMBC reageert echt nergens meer op nu, tenminste... niet op IR commands. Misschien register backup maar weer terugzetten zo.
Edit2: Wat me nu ook opvalt. Als ik notepad open, en dan wat willekeurige knoppen op de MCE remote intoets, dat de boel dan ook zeer traag en vaak ook niet reageert. Cijfertjes en letters verschijnen blijkbaar wanneer ze zin hebben.
Bekend probleem?
Edit3: Fuck.. ik denk dat ik mogelijk een verkeerde HP receiver te pakken heb. Het serienummer is OVU400102/71 en ik lees net dat je een OVU400103/00 moet hebben. Punt is alleen dat je via ebay vaak genaaid wordt mbt die serienummers, schijnt.
Wat is nu echt een goede IR receiver en waar is ie te krijgen?
[
Voor 29% gewijzigd door
jagermeister op 19-04-2011 21:05
]