Klinkt als een tof project. Ben benieuwd naar het eindresultaat. Via een ESP8266 moet dit inderdaad ook wel te doen zijn zover ik weet. Compacter en goedkoop: Het grote ESP8266 topictrekker22 schreef op woensdag 24 februari 2016 @ 17:07:
wat is de beste/makkelijkste manier om vanuit een iOS apparaat een arduino te beinvloeden?
Ik wil een ledstrip onder bed gaan bevestigen icm motion sensor. Echter wil ik het ook gebruiken als wakeup-light in de morgen en ook middels mijn iPhone instellen dat de ledstrip gewoon werkt als sfeer verlichting.
Het leuke App Inventor is er alleen voor Android. Is het beste dan te gaan voor het draaien van een simpele webserver op de arduino icm een WiFly Shield?
Of toch Bluetooth?
Edit WiFi lijkt me ook handiger voor tijdsync -> wakeup light / wekker.
Edit na wat meer rondkijken, is een ESP8266 ook niet voor iemand met weinig ervaring? Dan heb je voor weinig geld meteen WiFi erbij:
http://www.instructables....el-LEDs-using-Arduino-ID/
En zou zoiets niet wat zijn: http://kino.pad2play.com/