Ik ben eens lekker bezig geweest vandaag
Hoe de auto eruit zag voordat ik begon:
De auto staat in de Chemical Guys - Mr Pink Shamphoo, volgende keer iets meer erbij doen volgens mij niet iets teveel verdunt.
Hoe de auto eruit zag nadat ik met de hand verder gewassen heb middels de Chemical Guys - Multi-Fiber Super Thick Washmitt met een emmer water voorzien van Chemical Guys - Mr Pink Shamphoo. vervolgens afgespoten met de hogedrukreiniger en afgedroogt met de Chemical Guys - Fat Angry Orange Drying Towel.
Vervolgens heb ik de hele auto gekleid met Meguiars - Smooth Surface Clay Kit, waarbij ik één stuk klei liet vallen helaas. En de spray die erbij zat is volgens mij ook nog 10% van over
Hierna heb ik de auto in de SmartWAX gezet wat trouwens verdomt lastig is op een witte auto waardoor ik dus geen idee heb of ik teveel of te weinig erop gedaan heb.
De velgen kennis laten maken met Chemical Guys - Purple Rain Safe Wheel Cleaner, helaas zie ik weinig verschil, antraciet velgen hebben heeft zijn voordelen
De ruiten zijn schoon gemaakt met Chemical Guys - Signature Series Glass Cleaner en ook hier met de SmartWAX overheen.
Todo:
Wat nog niet gedaan is de velgen ook in de wax gezet, hiervoor moeten ze toch echt nog wat schoner voor worden waarschijnlijk teveel water erbij gedaan. De banden zijn niet gedaan en de plastic/rubber randen niet.
Foto's van hoe de auto er nu bijstaat komen morgen, dan schijnt de zon weer