Denk zelf niet zozeer dat het 2012 zal worden. Ze willen vast aanhouden om minimaal 1 grote titel per jaar uit te brengen. En de opties zijn momenteel gering:Dakreal schreef op woensdag 30 juni 2010 @ 09:53:
[...]
En daarnaast, er is nog geen eens een beta aangekondigd, dus een release date van 14 januari ( hoe graag ik dat ook wil ) zit er zeker niet in. 14 jan 2012 komt vast dichterbij.
SC2 first expansion? Lijkt me binnen het jaar aan de vlotte kant, ik denk dat Blizzard SC2 wat meer wilt stretchen.
Nieuwe WoW expansion? In de afgelopen jaren hebben we intervallen van 1.5 a 2 jaar gezien tussen de WoW expansions, zal nu wel weer zo zijn.
De next-gen MMO? Nog niet eens aangekondigd wat het is, plus na de aankondiging van WoW bijv duurde development alsnog 3 jaar tot uiteindelijk launch, dus die lijkt het ook niet te worden.
Voor een 2011 release lijkt D3 de enige echte kandidaat. Feit dat er nog geen beta is aangekondigd en zo zegt verder ook niet zoveel, tussen start SC2 beta en de launch zit namelijk ook niet zo heel lang.
Een januari release geloof ik echter niet zo in