Ik heb zelf de SSD achter de SuperDrive geplaatst en de originele drive gewoon laten zitten waar ie al zat. Daarnaast heb ik met symbolic links de mappen die Mac OS X normaliter op de bootdisk wil hebben, geplaatst op de grote datadisk van 1TB (de standaard disk).TranceSetter schreef op vrijdag 10 mei 2013 @ 18:40:
Ah, das fijn om te weten. Liefste natuurlijk 2 hdd's én een superdrive.
Volkan, Deze iMac heeft toch SataIII?
Ik ben nu aan het twijfelen tussen de volgende SDD's:
pricewatch: Samsung 840 series Pro 512GB
pricewatch: Samsung 840 series Pro 256GB
Ik wil eigenlijk zowel een Mac partitie als een Win7 partitie op de SDD hebben staan, dus dan hou ik zo'n 125GB over per partitie bij de 256gb versie. Is het dan niet verstandiger om voor de 512GB versie te gaan? Of heeft deze nadelen tov de 256GB versie?
Deze iMac heeft inderdaad SATAIII. Het is wel belangrijk dat je de goede SATA-kabel koopt. Je kan die kopen bij bijv. iCentre, neem even contact met ze op. Zonder deze kabel zal je fan extreem hard gaan blazen, zoek maar even op internet en je weet wat ik bedoel.
Betreffende de SSD: je kan natuurlijk gaan voor de 512GB. Er zijn geen nadelen om voor die te gaan ipv de 256GB. De 512GB is zelfs nog net iets sneller, alhoewel dit zo miniem is dat je dit niet eens zal merken. Maar: waarom een 125GB reserveren voor Windows? Wat ga je in Windows doen?
[ Voor 5% gewijzigd door Volkan1984 op 11-05-2013 13:30 ]