Uiteraard hoor je het wel maar minder imo.
Als een straight beat er net een klein tikkeltje naast loopt krijg je zo'n klik geluid, dit heb je met D&B minder vind ik maar uiteraard hoor je het wel degelijk.
Ik praat dan ook over hele kleine foutjes, geen complete train wrecks.
Inderdaad, zoals ik al eerder aangaf. Dat je dan onbewust telt had ik eigenlijk niet eens over nagedacht, zal wel komen omdat het puur automatische piloot werk is.
Je hebt natuurlijk D&B platen die uitzondering zijn, heb er zelf ook een aantal in m'n platen koffer, en die zul je in ieder genre wel hebben maar over het algemeen is techno een stuk minder voorspelbaar dan andere genres vind ik.
Kan zoals -_D_- zegt gewenning met het genre op zich te maken hebben want draai net een half jaartje een beetje techno. Het ging ook niet over feiten maar over meningen als je mijn eerste post wat deze discussie betreft terug leest.
IK vind D&B, trance, house, hardcore, hardstyle etc veel makkelijker te voorspellen dan techno doordat het meer melodieën en herkenbare breaks bevat. Dat jij of anderen het daar niet mee eens bent is jouw/jullie mening.
De discussie begon met het feit dat bepaalde mensen 4x4 beats simpeler te mixen vinden als gebroken beats wat ik dus niet zo vind per definitie en hier mijn mening over geef die volgens sommige mensen niet als correct word gezien.
Ik mag inderdaad hopen dat je je platen goed kent als je op feesten draait ja.
Ik zou nu dus ook niet snel op een serieus feest te vinden zijn aangezien ik nog lang niet tevreden ben over m'n mix werk met techno platen doordat ik de platen kennis nog niet helemaal op pijl heb.
Op feesten waar je het kan maken om van techno naar house naar trance naar dubstep te gaan (dans cafe stijl) zou ik er geen moeite mee hebben om nu voor publiek te staan, is alleen maar een goeie mogelijkheid om een beetje te experimenteren op een PA
[
Voor 15% gewijzigd door
Radiance op 22-09-2011 14:28
]