Popcorn firmware word net zo vaak geupdate als de HDX firmware, daar wanneer nodig dus.
De problemen die jij beschrijft worden niet met recente firmware updates gefixt, daar zit hooguit een extra taal support in voor subtitles.
Wat jij wilt is het volgende:
- HDX aan je TV via Wired?
- Downloaden via je PC en dan streamen vanaf je PC naar de HDX
- Downloaden via je Laptop en dan streamen vanaf je Laptop naar de HDX
- Eventueel overzetten van deze bestanden naar de HDX vanaf je PC
- Bekijken van deze overgezette bestanden op je HDX (op de ingebouwde HD van 1TB)
- Aansluiten van je HDX via USB op je PC (met ext2/3 drivers)
Correct me if im wrong, maar dit haal ik uit je (warrige) verhaal.
Hiervoor kan je het volgende doen:
- HDX met een fatsoenlijke Cat5E kabel op je linksys aansluiten. Indien je een wireless verbinding wilt, vergeet dan het streamen van HD content maar. Wireless is uitermate dramatisch in de meeste gevallen, vanwege de brakke implementatie van de connectie (Wireless > USB > Chipset > TV)
- Maak op je PC een share aan. Bijvoorbeeld "Share-PC".
- Maak op je Laptop een share aan. Wederom een voorbeeld "Share-Laptop".
- Maak op zowel de PC als de Laptop een user account aan, met identieke naam en password (op beide systemen gelijk dus!). Doe jezelf een plezier en maak het niet te moeilijk. Invullen met de afstandsbediening is al geen pretje

Geef dit account leesrechten op beide shares (Share-PC en Share-Laptop). Dit account ga je namelijk gebruiken op de HDX om een verbinding te maken met deze shares.
- Controleer of de firewall aan staat op deze systemen. Voor de test, het beste deze uit te zetten. Eventueel kan je bij een succesvolle verbinding de firewall weer aanzetten cq configureren zodat de HDX toch er doorheen kan.
Op je HDX kan je het volgende doen:
- Ga naar Setup -> Network Share
- Maak een nieuwe Network Share aan (dit is een share op een ANDER device dan je HDX!)
- Geef de eerste de naam Share-PC en vul bij het adres in: smb://COMPUTERNAAM/Share-PC
- Als username en password geef je het zojuist aangemaakte username en password in.
- Druk op Add.
- Doe hetzelfde voor de share op je laptop (Share-Laptop).
Hier het plaatje zoals het waarschijnlijk op je HDX eruit ziet:
http://www.networkedmedia.../images/1/1f/Setup_08.jpg (komt van
http://www.networkedmedia...i/index.php/Network_Share )
- Om je HDX aan te sluiten op je PC via USB kan je deze drivers gebruiken:
http://www.ext2fsd.com/
De drivers van fs-drivers.org oid werkten bij mij NIET. Op meerdere systemen en OS-en getest, werkte gewoon niet. Probeer die drivers eens voor de gein.
Om de interne harddisk van je HDX te kunnen benaderen maak je op je PC of Laptop een connectie met de HDX door middel van een drivemapping te maken naar \\ip.van.de.hdx\share
Default username en password is nmt \ 1234
Hoe je dit kan doen vind je op :
http://www.networkedmedia...indows_to_a_NMT_SMB_share
Mocht je er nu nog niet uitkomen of mijn aannames zijn verkeerd, probeer ze dan een keer gestructureerd te noteren. Dat maakt het lezen en begrijpen voor ons een stuk makkelijker. We proberen iedereen te helpen, maar dan moet de informatie voorziening natuurlijk ook helder en begrijpelijk zijn
Edit: afhankelijk van de harddisk die je gebruikt en of de HDX de harddisk in standby mode plaatst of niet, of je HDX staat helemaal uit, kan je inderdaad bij een reboot krijgen dat een drivemapping (naar de interne hd van je HDX) niet opnieuw gemaakt kan worden. Deze melding is normaal wanneer Windows de mapping niet kan bereiken. Meestal hersteld zich dit wanneer de HDX weer aan staat of de HD wakker is geworden.
[
Voor 5% gewijzigd door
redfoxert op 11-08-2009 18:29
]