Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
• Run LUSETUP.EXE from the SEP client folder
• Click Yes to install LiveUpdate (this might be hidden by another window)
• <wait while LU installs>
• Click OK (this too might be hidden by another window)
• REBOOT THE COMPUTER
• Logon again
• Double click setup.exe from the SEP client folder
• Walk through the install wizard
• Let it run LiveUpdate (if you chose to, or used Typical)
• Reboot
Het kan zijn dat je BSOD's krijgt, het kan ook zijn van helemaal niet
Bron: http://www.symantec.com/c...ows-7-beta-and-sep-11-mr4
[ Voor 14% gewijzigd door Snake op 05-03-2009 06:38 ]
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Anoniem: 291618
Echt niet normaal... 20GB... knap hoor, dat ze het een jaar later makkelijk af kunnen met de helft....Petervanakelyen schreef op woensdag 04 maart 2009 @ 21:34:
[...]
[...]
Bij mij idd. ongeveer 10GB groot, kaal geïnstalleerd met wat drivers.
Maar Vista nam gemakkelijk 20GB aan, met alleen drivers en updates, dus zo slecht is het niet
chapaeu..
Anoniem: 291618
Is de driver wel voor je reader geinstalleerd? > in mijn lenovotje zit een Authentec reader, voor deze reader zijn Win7 (beta) drivers beschikbaarSnake schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 05:30:
Ik ben aan het kijken naar de 7048, en ik merk dat ik niet meer m'n fingerprint reader kan gebruiken. Is het WBF (Windows Biometric Framework) weg? Want ik heb die optie niet meer in mijn Control panel?
maar omdat die troep zo diep worteld in je OS, heb ik het maar niet geinstalleerd (tijdelijk dan maar ff WW loos
Heb je de link naar die driver?Anoniem: 291618 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 06:45:
[...]
Is de driver wel voor je reader geinstalleerd? > in mijn lenovotje zit een Authentec reader, voor deze reader zijn Win7 (beta) drivers beschikbaar
maar omdat die troep zo diep worteld in je OS, heb ik het maar niet geinstalleerd (tijdelijk dan maar ff WW loos)
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Anoniem: 291618
..kon het niet laten.. om hem ook weer even te installeren, na de installatie is Biometric devices weer terug in het configuratiescherm, en het werkt prima met build 7048 (64)AuthenTec and Windows 7
AuthenTec is pleased to provide participants in the Windows 7 beta program software that supports the use of AuthenTec fingerprint sensors in Windows 7-based PCs. AuthenTec has worked closely with Microsoft Corp. on the development of the Windows Biometric Framework within Windows 7 which allows developers of fingerprint management applications to work with supported fingerprint sensors in systems using Windows 7, providing ease of fingerprint sensor integration for PC manufacturers and a more consistent user experience.
onder 7000 had ik wel het probleem, dat nadat m'n laptop uit standby kwam, de reader het niet meer deed (weet niet of dit onder 7048 ook nog is) maar anders even proberen om in de devicemanager bij de eigenschappen van je reader 'allow windows to turn off this device' uit vinken (weet niet zeker of dat een oplossing is, maar het zou niet onlogisch zijn..)
[ Voor 111% gewijzigd door Anoniem: 291618 op 05-03-2009 09:06 ]
Ook de benchmarks op keznews laten dat zien. Build 7048 is geen fijne, 7022 is zelfs een stuk sneller.
Ik heb het op een oude laptop geinstalleerd en ik merkte het gelijk. Disk performance is zeer slecht.
Ik ga weer terug naar de officieele 7000 beta x64.



[ Voor 18% gewijzigd door MrDirect op 05-03-2009 10:20 ]

Mijn ervaring is juist compleet het tegenover gestelde, ik was juist verbaasd dat 7048 zoveel sneller aanvoelt dan 7000 of 7022. Ik draai wel de 32-bits variant, misschien heeft dat er mee te maken, maar ik heb nog niemand gehoord die 7048 langzamer vind dan zijn voorganger.Vatt schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 10:17:
7048 voelt een stuk langzamer dan de officieele 7000 beta.
Ook de benchmarks op keznews laten dat zien. Build 7048 is geen fijne, 7022 is zelfs een stuk sneller.
Ik heb het op een oude laptop geinstalleerd en ik merkte het gelijk. Disk performance is zeer slecht.
Ik ga weer terug naar de officieele 7000 beta x64.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
EDIT:
Voor de rest van de tests in de performance gelijk, of beter.Again most likely driver issue , The HDD performance was suffering , this test was executed 3 times we even saw a 22 mb/s as a read performance in a Raid 0 setup !!! .


Wat mij betreft is 7048 een blijvertje
[ Voor 19% gewijzigd door PWM op 05-03-2009 10:54 ]
Wat een onhandige grafiekjes zegVatt schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 10:17:
7048 voelt een stuk langzamer dan de officieele 7000 beta.
Ook de benchmarks op keznews laten dat zien. Build 7048 is geen fijne, 7022 is zelfs een stuk sneller.
Ik heb het op een oude laptop geinstalleerd en ik merkte het gelijk. Disk performance is zeer slecht.
Ik ga weer terug naar de officieele 7000 beta x64.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]

Is meer beter of is minder beter?
Ik kan het niet bevestigen, maar hogere build is niet perse altijd beter, zoals al paar keer in dit topic is vermeld.Gurneyhck schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 10:47:
Iemand die Vatt zijn conclusies kan bevestigen? Ik wil vandaag windows 7 voor het eerst gaan installen, dus ik dacht dan neem ik de nieuwste build. Maar nu begin ik toch te twijfelen...
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Maar goed, door die slechte HDD performance voelt het op m'n laptop met maar 1 GB geheugen gigantisch langzaam aan. De laptop heeft ook maar een 5400 rpm schijfje, dus dan voelt het allemaal dubbel zo langzaam.
[ Voor 16% gewijzigd door MrDirect op 05-03-2009 11:08 ]
Anoniem: 251512
Heb er al een aantal geprobeerd (Isodisk, VirtualCloneDrive, PowerIso, Deamon Tools) maar krijg er geen werkend.
Anoniem: 300
Dat is toch gek, alleen de 64-bit variant van build 7048 is gelekt. Dus hoe jij aan de 32-bitter komt is mij een raadsel.PWM schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 10:48:
[...]
Mijn ervaring is juist compleet het tegenover gestelde, ik was juist verbaasd dat 7048 zoveel sneller aanvoelt dan 7000 of 7022. Ik draai wel de 32-bits variant, misschien heeft dat er mee te maken, maar ik heb nog niemand gehoord die 7048 langzamer vind dan zijn voorganger.
Volgens mij was hij een beta tester.Anoniem: 300 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 11:12:
[...]
Dat is toch gek, alleen de 64-bit variant van build 7048 is gelekt. Dus hoe jij aan de 32-bitter komt is mij een raadsel.
MagicISO werkt bij mij (build 7000). website en download voor windows 7Anoniem: 251512 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 11:10:
Iemand die mij in de richting kan wijzen van een goede image mounting tool die wel werkt onder windows 7.
Heb er al een aantal geprobeerd (Isodisk, VirtualCloneDrive, PowerIso, Deamon Tools) maar krijg er geen werkend.
Succes!
Uitermate vreemd en weet het zelf niet zeker of ik het op de Windows installatie moet afschuiven of omdat mijn Raptor er geen zin meer in heeft.
(Build 7000)
Je moet even Dutch toevoegen in de "Region and Language" settings (derde tabblad en dan Change keyboards) en dan je keyboard kiezen, wat waarschijnlijk gewoon US is en dan Dutch als default kiezenJBS schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:12:
Sinds een paar dagen krijg ik geen streepje meer op bijvoorbeeld de "e" door eerst op apostrof te drukken. Ook de dubbele aanhalingstekens verschijnen direct hoewel dat voorheen pas bij een volgende toetsaanslag gebeurde. Aan de keyboard en taal instellingen is volgens mij niets veranderd, staat op "US".
(Build 7000)
[ Voor 3% gewijzigd door ndsc op 05-03-2009 13:19 ]
Als je dat wilt moet je toch als toetsenbord juist "United States - International" kiezen? US zorgt er juist voor dat je "e niet als ë wordt uitgevoerd.ndsc schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:18:
[...]
Je moet even Dutch toevoegen in de "Region and Language" settings (derde tabblad en dan Change keyboards) en dan je keyboard kiezen, wat waarschijnlijk gewoon US is en dan Dutch als default kiezen
Althans... in de vorige windowsversies is dit zo
[ Voor 16% gewijzigd door Gurneyhck op 05-03-2009 13:30 ]
Ah ja, dat bedoelde ik eigenlijk..Johnny schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:28:
[...]
Als je dat wilt moet je toch als toetsenbord juist "United States - International" kiezen? US zorgt er juist voor dat je "e niet als ë wordt uitgevoerd.

Hierzo ook. B.v. het haperen van scrollen bij veel HD activiteit.TheVMaster schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:35:
Hmm....de 7048 draait op mijn laptop super (clean install), maar op mijn pc (upgrade van 7000 naar 7048) heb ik toch wat eigenaardigheden...
---
Bij nader inzien lijkt dit specifiek aan uTorrent te liggen. Bij het scrollen van de lijst hapert die om de seconde
ofzo. Vreemd.
Was dit bericht bedoeld voor mijn AHCI probleem? Chipset is Intel P965 / ICH8R met een WD740ADFD.Anoniem: 291618 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:52:
Maak dan ook ff kenbaar als je problemen hebt met welke chipset/schijf!
[ Voor 40% gewijzigd door ndsc op 05-03-2009 15:25 ]
Eh..neuhAnoniem: 291618 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:52:
Maak dan ook ff kenbaar als je problemen hebt met welke chipset/schijf!
[ Voor 32% gewijzigd door TheVMaster op 05-03-2009 14:03 ]
Hmz, US International was zomaar weg en alleen US was nog aanwezig. Naja, US International toegevoegd en het werkt weer naar behoren. Laten we hopen dat die instelling(en) niet vaker uit zichzelf een eigen leven gaat lijden.Gurneyhck schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:29:
Je hoeft geen dutch aan te maken hoor. Je moet zorgen dat je keyboard instellingen op US-International staat
Althans... in de vorige windowsversies is dit zo
Hmz, in o.a. notepad en MS Word werkt het niet, in de uitvoerregel werkt het (nu pas?) wel goed.
[ Voor 8% gewijzigd door JBS op 05-03-2009 14:19 ]
Anoniem: 291618
Probeer eens in combinatie met de instellingen onder Power Management, die hebben daar ook een invloed op.Anoniem: 291618 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 14:51:
Authentec fingerprint reader heeft nogsteeds het zelfde probleem... na standby reageerd ie niet meer. (Ook niet als je 'allow windows to turn this device off' uitschakeld.
ok, dit is allemaal echt niet windows7 gerelateerd hoor; vreemd dat je hier nog nooit eerder tegenaan bent gelopen. het is ook normaal dat het niet meteen werkt, omdat de instelling dan al vast staat voor een bepaalde applicatie. Maar enniehoe, dit dingetje kan natuurlijk in een generiek windows topic verder bediscussieerd wordenJBS schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 14:11:
[...]
Hmz, US International was zomaar weg en alleen US was nog aanwezig. Naja, US International toegevoegd en het werkt weer naar behoren. Laten we hopen dat die instelling(en) niet vaker uit zichzelf een eigen leven gaat lijden.
Hmz, in o.a. notepad en MS Word werkt het niet, in de uitvoerregel werkt het (nu pas?) wel goed.
Onder het mom van dont fix it if it aint broken.
Verder heb je het niet nodig
gewoon nee.
Ik heb dit kunnen oplossen door een Full Erase op de schijf los te laten dmv een WD Utility. Geen idee of Windows 7 iets raars met de schijf gedaan heeft of dat het gewoon moest gebeuren ongeacht het OS of build.ndsc schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 12:21:
Hmm. Ik heb build 7048 geïnstalleerd na er een tijdje 7000 op heeft gestaan. Ik stuit alleen ineens op een rare fout. Na de eerste reboot tijdens de 7048 installatie werkte mijn trouwe Raptor niet meer in AHCI modus. De BIOS blijft hangen op het detecteren van de schijf. De rest van mijn schijven werken wel gewoon prima behalve de Raptor waar Windows op staat. In IDE compatibility mode werkt die wel gewoon.
Uitermate vreemd en weet het zelf niet zeker of ik het op de Windows installatie moet afschuiven of omdat mijn Raptor er geen zin meer in heeft.
Ik ga in ieder geval 7048 er weer op zetten want zo snel geef ik niet op
Bij mijn nForce MCP410 werden de nieuwste drivers voor Windows 7 via Windows Update aangeboden.Ackermans1973 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 15:40:
Vraagje, nForce drivers, zouden die nuttig zijn, dus Vista 32/64 bits, op Win 7 build 7048?
Lijkt me beter om die te installeren, ook al zijn het beta drivers, ze worden wel officieel ondersteund.
Als het je niet bevalt kan je altijd nog andere proberen
Somewhere in Texas there's a village missing its idiot.
Anoniem: 291618
Euhheuhj ja welke dan om precies te zijn, er staan er nogal wat?TaraWij schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 14:58:
[...]
Probeer eens in combinatie met de instellingen onder Power Management, die hebben daar ook een invloed op.
Win7codecs pack staat er al op
GamePC (AMD Ryzen 5900x - Gigabyte RTX 3070 Gaming OC 8G - Gigabyte Aorus X570 ELITE - 32GB Corsair Vengeance 3600C18 - 1.5TB Samsung 970 EVO NVME - 500GB Samsung 950 EVO Sata - Fractal Design Define 7 - Corsair RM750x - 2x Asus VG27AQ 1440p@144hz)
Ben er nu achter gekomen dat de 7048 build zelfs eerder afloopt. Het staat er blijkbaar wel. Niet als je ergens op "about windows drukt", maar als je "winver" intikt in je startbalk zie je dat deze interim build 2 juli 2009 al afloopt.foppe-jan schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 00:38:
[...]
Ik zie in de about venstertjes alleen niet die expiration/countdown datum staan (en in b7000 heb ik die ooit wel ergens gevonden).. zie ik iets over het hoofd?
Dit is exact dezelfde datum als build 7000 hooroscardt schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 19:39:
[...]
[...]
Ben er nu achter gekomen dat de 7048 build zelfs eerder afloopt. Het staat er blijkbaar wel. Niet als je ergens op "about windows drukt", maar als je "winver" intikt in je startbalk zie je dat deze interim build 2 juli 2009 al afloopt.
Daarna heb je nog 30 dagen om Windows 7 'te activeren', dus is deze geldig tot 2 augustus.
Diegene die betrekking hebben tot het probleem: AHCI Link Power Management, PCI Express Link State Power ManagementAnoniem: 291618 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 18:42:
[...]
Euhheuhj ja welke dan om precies te zijn, er staan er nogal wat?
Ik kan ultramon wel gebruiken maar die ondersteund niet de nieuwe taskbar dus krijg ik zo'n lelijke oude, dat past er ook niet bij.
Andere optie zou zijn als een msn venster zich automatisch maximaliseert, maar dat is ook niet mogelijk voor zover ik weet.
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
Vind het eigelijk vrij schandalig. Ze hebben nog steeds geen final voor Vista, die fatsoenlijk een 2de taskbar renderd (ja er zijn issues).Tsurany schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 20:42:
Is er al iemand die een dual monitor systeem werkend heeft met dual taskbar? Want ik wil graag op mijn andere monitor een aparte taskbar aangezien ik daar MSN op draai en dus wil kunnen zien of iemand tegen mij praat. Nu zie ik dat wel op mijn normale taakbalk maar als ik ingame zit dan werkt dat niet.
Ik kan ultramon wel gebruiken maar die ondersteund niet de nieuwe taskbar dus krijg ik zo'n lelijke oude, dat past er ook niet bij.
Andere optie zou zijn als een msn venster zich automatisch maximaliseert, maar dat is ook niet mogelijk voor zover ik weet.
Dus het zal nog wel eventjes duren.
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Anoniem: 291618
jA maar de fingerprint reader is een USB apparaat..TaraWij schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 20:32:
[...]
Diegene die betrekking hebben tot het probleem: AHCI Link Power Management, PCI Express Link State Power Management
Ben dit probleem wel degelijk tegen gekomen, maar het simpel wisselen tussen de landinstellingen was deze keer niet voldoende. Wat betreft openstaande applicaties, dat was hier niet van toepassing. Zelfs na een herstart bleef het probleem bestaan. Vandaar dat het wellicht iets van deze build zou kunnen zijn. en ik het hier poste.Johnny schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 15:23:
[...]
ok, dit is allemaal echt niet windows7 gerelateerd hoor; vreemd dat je hier nog nooit eerder tegenaan bent gelopen. het is ook normaal dat het niet meteen werkt, omdat de instelling dan al vast staat voor een bepaalde applicatie. Maar enniehoe, dit dingetje kan natuurlijk in een generiek windows topic verder bediscussieerd worden
Fri, Mar 6, 2009
While Window 7 feature set might have been set in stone before being released as a Beta to the public, there are still a lot of new features being uncovered in the leaked pre-RC/RC build. Internet Home Media Access is another new gem uncovered from Windows 7 build 7048. It’s a new feature in Windows Media Player which lets you share your home media with anyone over the Internet or lets you access your home media from anywhere online. It seems similar to how Windows Home Server can let you access your files from anywhere via the Web, but this seems to be restricted to media files only. Users can be granted access to your media using their Windows Live ID.
This feature along with incremental backups and Home Group have actually made their way from Windows Home Server to Windows 7. It’s great to see that Microsoft is actually making such options accessible to every Windows user instead of just Home Server ones, making Windows 7 seem more value packed than Vista already. I’m not sure yet if this feature is just tied with Windows Media Player or just certain SKU’s of Windows 7. But I can already see many users happy with it and many other software vendors who provided such remote media access features having their hearts broken.
Any guesses on whether Internet media streaming to Windows Mobile 6.5 devices from Windows 7 would be available down the road? I, for one, wouldn’t be surprised.
Bron: http://www.ithinkdiff.com...n-windows-7-media-player/
Zorg dat je maar 1 keyboard hebt staan bij landinstellingen. En dan pas je die instellingen ook toe op de System account. En dan zou het in orde moeten zijn.JBS schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 23:24:
[...]
Ben dit probleem wel degelijk tegen gekomen, maar het simpel wisselen tussen de landinstellingen was deze keer niet voldoende. Wat betreft openstaande applicaties, dat was hier niet van toepassing. Zelfs na een herstart bleef het probleem bestaan. Vandaar dat het wellicht iets van deze build zou kunnen zijn. en ik het hier poste
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Anoniem: 291618
dit terwijl Windows Search is uitgeschakeld, evenals System-restore. Wat zou dit zijn, hebben jullie dit ook?
-edit: w00ps!
Ik was Windows-Defender vergeten uit te schakelen, nu hoor ik niks meer na het zien van m'n desktop.
Dus SJAAK4000 tips, voor als je een nog veel snellere Windows 7 wilt...
- Windows search uit
- System restore uit
- Windows defender uit
[ Voor 40% gewijzigd door Anoniem: 291618 op 06-03-2009 07:25 ]
Mij lijkt het dat het in de praktijk hier juist trager van wordt?Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 07:14:
Dus SJAAK4000 tips, voor als je een nog veel snellere Windows 7 wilt...
- Windows search uit
(Na de initiele indexering neemt Windows Search nauwelijks resources in, maar zorgt er wel voor dat het systeem heerlijk vlot is)
[ Voor 21% gewijzigd door anandus op 06-03-2009 08:46 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Anoniem: 291618
Kan je dit ergens mee onderbouwen?
In de 3 wiki sites over Windows-Search kan ik er niks over vinden, mischien dat je iets wat geillusioneerd bent omdat het systeem idd een heel stuk sneller is nadat je dit uitschakeld/ indexeren is gestopt.
[ Voor 52% gewijzigd door Anoniem: 291618 op 06-03-2009 09:42 ]
Nou, als ik iets nodig heb dan typ ik winkeykeywords.Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 09:38:
"maar zorgt er wel voor dat het systeem heerlijk vlot is"
Kan je dit ergens mee onderbouwen?
Anders zou ik handmatig in mappen moeten gaan zoeken en dergelijke, dat duurt echt een stuk langer.
Ik weet niet hoe het start menu qua configuratiescherm dingen doet zonder WS4, die staan er wel gewoon tussen lijkt mij?
[ Voor 14% gewijzigd door anandus op 06-03-2009 09:41 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Anoniem: 291618
Als ik nu m'n laptop met build:7048(64) opstart, en ik zie het desktop, dan is vervolgens m'n machine helemaal klaar - geen geratel van de HD meer etc, en dus gaat m'n accu ook langer mee.
-edit: als je echt snel wil kunnen zoeken > www.voidtools.com (ook een mooi tooltje, wat niet eindeloos lang blijft indexeren)
[ Voor 11% gewijzigd door Anoniem: 291618 op 06-03-2009 09:57 ]
Die 2 uur na een verse install? Da's een kwestie van doorbijtenAnoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 09:53:
Zal met persoonlijke voorkeur te maken hebben, ik word gek van dat eindeloos irritante geindexeer
Als ik mijn computer/laptop opstart en ik zie de desktop dan hoor ik ook niets meer, anders?Als ik nu m'n laptop met build:7048(64) opstart, en ik zie het desktop, dan is vervolgens m'n machine helemaal klaar - geen geratel van de HD meer etc, en dus gaat m'n accu ook langer mee.
En Windows Search staat gewoon aan, hoor
Deze reply kwam later, omdat ik even mijn computer afgesloten en opnieuw opgestart heb.
Tijdens het booten van de desktop hoor ik de harde schijf even per desktopgadget ratelen, een seconde, maar verder ook gewoon stil
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Nu werkt alles prima.
Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.
Anoniem: 291618
Mwah, als je het niet gebruikt / niet nodig hebt zoals mij.. waarom zou je.. + zoals ik al eerder zei, als je met grote hoeveelheden bestanden in je 'my documents' werkt, kom je nooit van dat geratel afanandus schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 10:10:
[...]
Die 2 uur na een verse install? Da's een kwestie van doorbijten
daar pas ik voor
Raar, totdat ik Windows Defender uitschakelde had ik hier last van.[...]
Als ik mijn computer/laptop opstart en ik zie de desktop dan hoor ik ook niets meer, anders?
En Windows Search staat gewoon aan, hoor
Anoniem: 291804
Is dit bij meer mensen bekend?
Ik heb behoorlijk wat documenten (en plaatjes en bla) in mijn documents, maar heb geen last van geratel.Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 10:38:
[...]
Mwah, als je het niet gebruikt / niet nodig hebt zoals mij.. waarom zou je.. + zoals ik al eerder zei, als je met grote hoeveelheden bestanden in je 'my documents' werkt, kom je nooit van dat geratel af
De enige keren dat ik de harde schijf hoor aangaan is als ik een programma start.
Ik heb overigens 2Gb, misschien heb jij 1Gb, dat-ie daarom moet swappen?
Even gecheckt en Windows Defender staat gewoon aan (moest het even opzoeken in Action Center).Raar, totdat ik Windows Defender uitschakelde had ik hier last van.
Maar de harde schijf staat gewoon 'uit', hier.
(Zoals ik zei, ik weet dat omdat ik hem hoor opspinnen als ik een spel start, bijv.)
Edit:
Build 7022, trouwens
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Tony Krijnen vertelt in Hardware.Info van alles over Windows 7: Hardware.Info TV - Windows 7 special
Mooie Macbook heeft hij trouwens
Daar heb ik hier ook last van, maar dan met phenom X3 8750 en 4 gig geheugen. En mkv bestanden kan ik in vlc helemaal niet soepel afspelen maar in media player weer wel.wontcachme schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 18:53:
Iemand hier met build 7000 die ook last heeft van video problemen (en misschien een oplossing)? In media player als ik een .avi afspeel, switch naar firefox bijvoorbeeld en dan weer terug dan hapert het beeld in media player voor ongeveer 10 seconde een beetje. Alsof de framerate flink omlaag valt. En mkv bestanden kan ik al helemaal niet afspelen. In media player is het ene grote stotter en in Vlc werkt het beter,maar daar hapert het ook nog ontzettend. Dit terwijl de processor niet eens 100% wordt. Je zou zeggen dat een core 2 duo en 2 gig geheugen genoeg moet zijn (Het is een laptop)
Win7codecs pack staat er al op
Voor de rest in de 4 weken dat ik het gebruik geen serieuse problemen gehad, nu 1 keer een BSOD maar nooit meer teruggezien. Het wordt een blijver denk ik zo!
[ Voor 8% gewijzigd door Iceszz op 06-03-2009 10:53 ]
Anoniem: 291618
"Ik heb behoorlijk wat documenten (en plaatjes en bla) in mijn documents..."
Ja maar als dat niet veranderd (en er dus een hoop documenten bij komen / uit gaan) veranderd er ook niets in je index. Hier is dat anders, ik krijg dagelijks veel documenten binnen, en dan word je een beetje 'akelig' geirriteerd door Windows Search

Stel dat je een map hebt waar echt debiel veel verloop hebt (lees: paar honderd (duizend?) bestanden van x MB's per dag) , kan je die map natuurlijk ook excluded in de opties.
[ Voor 11% gewijzigd door PWM op 06-03-2009 13:44 ]
jullie hebben wel een driver draaien voor jullie gpu?Iceszz schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 10:52:
[...]
Daar heb ik hier ook last van, maar dan met phenom X3 8750 en 4 gig geheugen. En mkv bestanden kan ik in vlc helemaal niet soepel afspelen maar in media player weer wel.
Voor de rest in de 4 weken dat ik het gebruik geen serieuse problemen gehad, nu 1 keer een BSOD maar nooit meer teruggezien. Het wordt een blijver denk ik zo!
als je een beetje tussen de regels door had gelezen had je waarschijnlijk wel kunnen concluderen dat dit kwam doordat hij alles weer opnieuw aan het indexeren is..?Anoniem: 291804 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 10:45:
Sinds gisteren heb ik ook de nieuwe build (7048) geïnstalleerd (upgrade). Maar ik vind nogal dat me HDD veel leest terwijl ik niks aan het doen ben.
Is dit bij meer mensen bekend?
[ Voor 31% gewijzigd door foppe-jan op 06-03-2009 11:42 ]
The new Ultimate Answer to the Ultimate Question of Life, The Universe, and Everything: Debt: The First 5,000 Years
PSN: DutchTrickle PVoutput
Anoniem: 291618
34 minuten je laptop dus niet kunnen gebruiken..PWM schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 11:24:
Ik heb gisteren mijn laptop een schone installatie gegeven, en na 34 minuten was dit het resultaat (2 maanden data):
ik zit er niet op te wachten.
Iets anders, ik had voordat ik Vista-64 & 7048-64 in dualboot installeerde eergister, nog een WINDOWS map op een andere partitie staan (E:\WINDOWS is dat nu) op deze partitie staat geen Windows installatie (ook staan er geen programma's op geinstalleerd), het is gewoon een partitie voor data\downloads.
Maar die Windows map krijg ik dus niet weg
als ik kijk wat er in staat, zie ik alleen > E:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash (met een exe en een .ocx .. dat is dus Adobe\Macromedia flash
Ik ben owner/administrator, maar ik krijg de read-only er niet van af (en dus ook niet gedelete), permissies staant goed (op security tab). Via Vista krijg ik de map ook niet verwijderd.
Suggesties?
Ik heb een driver draaien voor me gpu ja (onboard ati gpu).foppe-jan schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 11:41:
[...]
jullie hebben wel een driver draaien voor jullie gpu?
Anoniem: 291804
Jaa, had het al gevonden!foppe-jan schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 11:41:
als je een beetje tussen de regels door had gelezen had je waarschijnlijk wel kunnen concluderen dat dit kwam doordat hij alles weer opnieuw aan het indexeren is..?
Eh....volgens mij kun je de laptop gewoon blijven gebruiken en daarbij heb je naderhand lekker snel resultaat als je iets zoekt of iets wilt opstartenAnoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 12:03:
[...]
34 minuten je laptop dus niet kunnen gebruiken.... nogmaals, als je het wel wilt gebruiken moet je dat zelf weten
ik zit er niet op te wachten.
Je bent de owner van die map? En als je een opnieuw probeert owner te worden...kun je ze dan nog niet verwijderen?Iets anders, ik had voordat ik Vista-64 & 7048-64 in dualboot installeerde eergister, nog een WINDOWS map op een andere partitie staan (E:\WINDOWS is dat nu) op deze partitie staat geen Windows installatie (ook staan er geen programma's op geinstalleerd), het is gewoon een partitie voor data\downloads.
Maar die Windows map krijg ik dus niet weg
als ik kijk wat er in staat, zie ik alleen > E:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash (met een exe en een .ocx .. dat is dus Adobe\Macromedia flash
Ik ben owner/administrator, maar ik krijg de read-only er niet van af (en dus ook niet gedelete), permissies staant goed (op security tab). Via Vista krijg ik de map ook niet verwijderd.
Suggesties?
Anoniem: 291618
"of iets wilt opstarten" ??????TheVMaster schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 12:45:
[...]
Eh....volgens mij kun je de laptop gewoon blijven gebruiken en daarbij heb je naderhand lekker snel resultaat als je iets zoekt of iets wilt opstartenJe maakt wel een beetje een groot probleem van iets wat helemaal geen groot probleem hoeft te zijn....
[...]
Correct, krijg die klere map gewoon niet wegJe bent de [/i]owner[/i] van die map? En als je een opnieuw probeert owner te worden...kun je ze dan nog niet verwijderen?
Zullen we hier over ophouden? Het is toch niet mogelijk om elkaar over te halen om het indexeren wel of niet te gebruiken.Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 12:51:
[...]
"of iets wilt opstarten" ??????
[...]
Correct, krijg die klere map gewoon niet weg
WP: Ecodan PUHZ-SW50
Anoniem: 291618
Dat hangt er natuurlijk helemaal vanaf waar je het voor gebruikt.Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 13:05:
Mwah krijg het idee dat sommige mensen hier beweren/suggereren dat je machine in het algemeen sneller word door Windows-Search, ik denk dat dat niet zo is > als dat wel zo is, hoor ik graag waarom dan wel niet.
Maar mijn ervaring is dat ik zeker sneller bij mijn programma's en documenten ben mét Windows Search.
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
WP: Ecodan PUHZ-SW50
Anoniem: 291618
[ Voor 26% gewijzigd door Anoniem: 291618 op 06-03-2009 13:12 ]
Ik heb een flink aantal binaries die niet braaf geïnstalleerd worden, zoals bijvoorbeeld Putty.Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 13:12:
Hoe bedoel je dat nou weer, sneller bij m'n "sneller bij mijn proggrama's" ben... dat startmenu gaat toch wel open, met of zonder Windows-Search (dat zoeken naar bestanden kan je inmiddels wel achterwege laten, want dat heb je al 10x gezegd)
Hier zijn geen snelkoppelingen voor in het startmenu. Met Windows Search heb ik ze zo via het 'start menu' (wat eigenlijk meer is dan dat).
Daarbij, waarom zou ik bestanden buiten wegen laten? Da's het hele punt van Windows Search
Overigens, werken control panels ook zonder Windows Search? Dat weet ik niet, namelijk, al vermoed ik van wel
(Dus winkey+'uac', bijv.)
[ Voor 16% gewijzigd door anandus op 06-03-2009 13:17 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Maar goed, ik ben dan ook geen échte tester binnen Microsoft dus deze build is niet voor mij bedoelt. Dacht toch maar even delen met jullie.
Ja ik snap jou ook niet zo goed hoor. Maar ik ben nu eenmaal sneller met typen dan door m'n startmenu zoeken waar het programma ook alweer staatAnoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 13:12:
Hoe bedoel je dat nou weer, sneller bij m'n "sneller bij mijn proggrama's" ben... dat startmenu gaat toch wel open, met of zonder Windows-Search (dat zoeken naar bestanden kan je inmiddels wel achterwege laten, want dat heb je al 10x gezegd)
en binnen 1 sec kan ik de appl starten, gaat heel wat sneller dan door het startmenu heen worstelen.
En dan heb ik het nog niet over het doorzoeken van je e-mail wat ook gewoon vanaf dezelfde locatie gebeurt pfffff....Hulde voor Windows Search 4.0
Anoniem: 291618
thevmaster: ook zonder Windows-Search werkt dat START -> typetpypepe, net zo goed.
(voor email -> gmail, ingebouwde search, niks geen indexer nodig)
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
Ik gebruik een Creative Zen V Plus 1GB, die ik via een usbkabel aan m'n PC koppel. Dit werkt prima, W7 herkent hem en via WMP11 kan ik gemakkelijk syncen. Maarrr! Ik kan niet files afspelen in WMP11 die nog op mijn PMD staan. Dan moet ik eerst syncen e.d., terwijl WMP11 wel perfect alle muziek op mijn PMD kan uitlezen. Meer mensen hier last van?
Systeempje: [MSI P45 Neo2 - Intel C2Q6600@3.2Ghz - OCZ 4GB PC8000 Platinum - Spinpoint F1 750GB - MSI ATi HD4850 - Cooler Master Real Power M620Watt - Antec Solo Piano Black]
Ik heb nergens nog een device stage gezien? Zit dat er al in dan?Tsurany schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 13:39:
Is het al mogelijk om apparaten van HTC te gebruiken met device stage? Momenteel werkt enkel device manager van Vista nog bij mij.
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Dit kwam door een brakke X64 driver voor de raidcontroller in die review.
Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.
:-) Ja..voor m'n prive e-mail gebruik ik jammer genoeg ook GMail (wegens gebrek aan beter..maar da's een ander verhaal), maar ehh...zakelijk gewoon Outlook icm Exchange en dan is die search toch wel lekker. Enneh..dat indexen versnelt het verhaal alleen maar....Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 13:28:
anandus: daar heb je snelkoppelingen voor
thevmaster: ook zonder Windows-Search werkt dat START -> typetpypepe, net zo goed.
(voor email -> gmail, ingebouwde search, niks geen indexer nodig)
Wat betreft snelkoppelingen? tja....moet je weer zoeken in het startmenu
Wat dat betreft is het inderdaad wel fijn dat je heel snel je mailtje kan doorzoeken (winkey+$zoekterm).TheVMaster schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 14:01:
[...]
:-) Ja..voor m'n prive e-mail gebruik ik jammer genoeg ook GMail (wegens gebrek aan beter..maar da's een ander verhaal), maar ehh...zakelijk gewoon Outlook icm Exchange en dan is die search toch wel lekker. Enneh..dat indexen versnelt het verhaal alleen maar....
Ik heb mijn gmail-accounts in Windows Live Mail, dus die worden dan ook geïndexeerd.
Dus je ziet de betreffende mailtjes gelijk staan
En Outlook zal-ie inderdaad ook wel indexeren.
Edit:
Zoals je ziet heb ik blijkbaar 1000 mailtjes in mijn verschillende emailaccounts waar het woord 'tweak' in voorkomt

[ Voor 14% gewijzigd door anandus op 06-03-2009 14:10 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Wat me vooral aantrekt is de notie van "het OS dat Vista had moeten zijn". Ik stapte over naar XP bij SP1 en geniet er pas echt van sinds SP2. Vista heb ik geprobeerd, maar ik was er niet zo productief in als in XP. Windows 7 voelt aan de hand van de ervaringen hier en de grote gelijkenis echt als een soort 'SP2' (alhoewel die uiteraard ook los uit komt voor Vista) en op de een of andere manier overtuigd mij dat enigzins terwijl ik het nog niet eens gedraaid heb

Toch maar eens een dual-bootje bouwen. Dit keer overstappen van 32 naar 64bit as well.
De meeste mensen deugen!
Oke, blijkbaar heb ik de derde (en in jouw geval meest belangrijke) optie over het hoofd gezien, namelijk USB Selective Suspend. Dat het om een USB appaart ging had ik niet gelezen, maar een van deze drie opgenoemde opties kan er altijd wel iets mee te maken hebben.Anoniem: 291618 schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 23:06:
[...]
jA maar de fingerprint reader is een USB apparaat..
Tenzij je de functionaliteit totaal niet gebruikt zou ik het niet aan raden deze dingen uit te schakelen...Anoniem: 291618 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 07:14:
Als ik m'n laptop opstart dan hoort ik na het inloggen nog zo'n 2 minuten geratel (zit 2GB in), daarna is het stil
dit terwijl Windows Search is uitgeschakeld, evenals System-restore. Wat zou dit zijn, hebben jullie dit ook?
-edit: w00ps!
Ik was Windows-Defender vergeten uit te schakelen, nu hoor ik niks meer na het zien van m'n desktop.
Dus SJAAK4000 tips, voor als je een nog veel snellere Windows 7 wilt...
- Windows search uit
- System restore uit
- Windows defender uit
Windows Search
Merk allereerst op dat je in kan stellen welke locaties en welke bestand typen er geïndexeerd worden, zodat hij geen overbodige bloat gaat indexeren. Verder indexeert Windows Search enkel als je computer idle draait, dit zal dus niet doorwegen in de performantie van jouw systeem, jouw frame rate, (de)compressie snelheid, kopieer snelheden of wat dan ook zal hier dus niet slechter door worden.
Windows Search is geen magisch wondermiddel om jouw systeem sneller te doen draaien, echter zal je wel veel sneller naar bestanden kunnen zoeken. Zonder index moet hij immers lineair alles afgaan en vergelijken, dit heeft inderdaad geen invloed op de snelkoppelingen binnen het start menu, maar wel op alles daarbuiten. Met index is het zoeken van een woord in je documenten een koud kunstje, of bijvoorbeeld het starten van jouw favoriet liedje.
Als je harde schijf hierdoor opmerkelijk en storend gaat ratelen dan raad ik je aan een nieuwe te kopen of het indexeren in te perken, zelf werk ik hier op een laptop en ik hoor alleen maar wind buiten. (Hij is uiteraard nu niet aan het indexeren, maar het gaat hem er om dat dit niet constant gebeurd en dat ik nu snel naar dingen kan zoeken.)
Overweeg het maar eens, het enigste nadeel is een initieel (normaal niet storend) geratel dat niet zal doorwegen in performantie.
System Restore
Net zoals Windows Search is dit iets wat niet frequent draait, dit draait enkel bij het installeren en verwijderen van bepaalde toepassingen en drivers om er voor te zorgen dat je bij problemen (register, blauw scherm) steeds terug kan gaan. Dit heeft misschien een beetje invloed op de performantie bij het installeren en verwijderen, iets wat je normaal niet elk uur van de dag doet. Vroeger had ik het ook uit staan, maar heb met alle spijt mijn systeem moeten herinstalleren. Sindsdien zet ik het nooit meer uit, deze week gaven de nieuwste NVIDIA Beta drivers mij een mooi blauw scherm, met de ingebouwde recovery environment en system restore was het oplossen geen enkel probleem.
Windows Defender
Wat je hier stoort is waarschijnlijk de automatische dagelijkse scan, zelf doe ik wekelijks een manuele scan want de automatische kan inderdaad wel eens ongelegen en onopmerkelijk irriteren. De andere beveiliging uitschakelen is daar een persoonlijke optie, zelf is mijn systeem (op updates na) onbeveiligd en vind ik wekelijks met verschillende snelle scanners en manuele tools ook voldoende. (Weten wat je installeert en weten waar je surft kan al heel wat doen, de MVP hosts file doet ook wel wat wonderen)
Mensen hebben de neiging veel dingen uit te schakelen terwijl dit totaal geen voordelen heeft en je alleen maar functionaliteit beperkt, als je dan toch performantie wilt dan kan je eerder eens gaan kijken naar de taken die automatisch worden uitgevoerd en naar de idle performantie. (Om maar een voorbeeld te geven, als je Visual Studio installeert komt daar een SQL Server service bij, met Resource Monitor heb ik eens geconstateerd dat die constant 4% processor gebruikt, deze en andere uitschakelen heeft volgens mij veel meer effect dan de drie bovenstaande opties)
[ Voor 81% gewijzigd door TaraWij op 06-03-2009 15:24 ]
Anoniem: 105569
Ik vind het ook vreemd dat McAfee wel een beta heeft voor de consumentenversie voor 7 maar niet voor zakelijke klanten. Ik ga maar eens de beta proberen voor consumenten, wellicht dat dit wel goed werkt. Is er al een virusscanner dit goed werkt en met dagelijkse updates? Ik heb kaspersky er ook op gehad maar die had soms een week geen updates.
Bij Devices and Printers staat het, alleen dan moet je wel hardware hebben die ondersteund wordt, zoals de Nokia N95 bijvoorbeeld.anandus schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 13:48:
[...]
Ik heb nergens nog een device stage gezien? Zit dat er al in dan?
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
Anoniem: 271850
Ik heb de niet bootable versie nu blijkbaar, terwijl er wel bootbestanden bij zitten. Ik kan hem wel lezen via Windows Vista 32 Bit.
Hoe kan ik hem instaleren, zonder te booten vanaf cd? Ik kan niet instaleren vanaf Windows Vista want dat is 32 bit en ik wil een 64 bit instaleren.
Anoniem: 190494
Op Usenet zijn bootable versies te vinden van deze build.Anoniem: 271850 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 19:50:
Weet iemand waar ik een bootable versie van de nieuwste build kan vinden? (7048) Pm me!!
Ik heb de niet bootable versie nu blijkbaar, terwijl er wel bootbestanden bij zitten. Ik kan hem wel lezen via Windows Vista 32 Bit.
Hoe kan ik hem instaleren, zonder te booten vanaf cd? Ik kan niet instaleren vanaf Windows Vista want dat is 32 bit en ik wil een 64 bit instaleren.
Of je haalt met UltraISO de boot sector van een andere build af en zet die in de niet bootable ISO die je hebt.
Of je leest de startpost even. Daar staat netjes uitgelegd hoe je hem bv. vanaf een USB stick kunt booten (incl instructies hoe je die bootable krijgt).Anoniem: 271850 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 19:50:
Weet iemand waar ik een bootable versie van de nieuwste build kan vinden? (7048) Pm me!!
Ik heb de niet bootable versie nu blijkbaar, terwijl er wel bootbestanden bij zitten. Ik kan hem wel lezen via Windows Vista 32 Bit.
Hoe kan ik hem instaleren, zonder te booten vanaf cd? Ik kan niet instaleren vanaf Windows Vista want dat is 32 bit en ik wil een 64 bit instaleren.
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
http://www.hardware.info/...nfo_TV_Windows_7_Special/
HD torrent: http://www.hardware.info/...aA/wmv/Windows_7_Special/
Goud is geen geld
Wel een aardig filmpje, wel oudfrankknopers schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 20:44:
Bij HWI is een Windows 7 Special te zien waarin Tony Krijnen van Microsoft wat vertelt over Windows 7. Best interessant, maar voor mensen die al een tijdje met Windows 7 werken niet zoveel nieuws..
http://www.hardware.info/...nfo_TV_Windows_7_Special/
HD torrent: http://www.hardware.info/...aA/wmv/Windows_7_Special/
LOL wat je oudkunt noemenniels88 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 20:48:
[...]
Wel een aardig filmpje, wel oudDaMarcus in "[Windows 7] Ervaringen en discussies - D..."
Kan dat alleen in Windows Vista? In XP kan dat namelijk niet volgensmijInstalleren vanaf een USB Stick
• Kopieer de Windows 7 source van de dvd (of uitgepakte iso) naar de USB stick
• Open Command Prompt als Administrator (Start -> type in cmd -> rechtermuisklik op cmd.exe en dan Run as Administrator.
• Run nu [drive:]\boot\bootsect /nt60 [drive:] (Waarbij drive: de driveletter van de USB stick is)
• Start nu de computer opnieuw op en wijzig in de BIOS eventueel nog de opstartvolgorde zodat er wordt opgestart vanaf je USB stick.
[ Voor 7% gewijzigd door Raven op 06-03-2009 22:23 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
In XP is dat niet nodig denk ik, aangezien je daar meer een 'echte admin' bent dan in Vista.Raven schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 22:21:
[...]
Kan dat alleen in Windows Vista? In XP kan dat namelijk niet volgensmij
Inderdaad in XP is dat niet nodig.Ilya schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 22:24:
[...]
In XP is dat niet nodig denk ik, aangezien je daar meer een 'echte admin' bent dan in Vista.
Anoniem: 286523

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
... en geen (last van) UAC hebt?Ilya schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 22:24:
[...]
In XP is dat niet nodig denk ik, aangezien je daar meer een 'echte admin' bent dan in Vista.
Ok
Dan van 't weekend maar eens kijken of ik veel zin heb (tussen het studeren door) om Windows 7 eens goed uit te proberen op Thor/Dash-X.
Maar dan trek ik de stekkers van de XP en Kubuntu HDD('s) er wel even uit om te voorkomen dat Grub overschreven wordt en de XP HDD ook niet voorzien wordt van een (ander) OS's keuzemenuutje.
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Erg handig jaSnake schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 23:52:
Voor diegene die Windows Live Messenger draaien: Zet 'm NIET in Compatibiliteitsmodus, maar leer gewoon er mee werken dat Windows Live Messenger altijd een icoontje op de startbalk heeft. Zo is het bedoelt, en eens je daaraan gewent bent is het veel fijner.


Dit topic is gesloten.