[PC][MMORPG] EVE-Online deel 14 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 4 ... 12 Laatste
Acties:
  • 41.412 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
Ik heb niet gestemd. Vorig jaar wel, maar ik heb het afgelopen jaar geen meerwaarde gezien in de CSM. Ik zie geen publicaties of specifieke ontwikkelingen / verbeteringen die er uit zijn voortgekomen. In het begin heb ik een poging gedaan om het forumonderdeel en de verslagen te volgen, maar die potjes bekvechten vond ik niet echt boeiend. Dit is typisch een zet van een bedrijf dat geen tijd/geld meer heeft voor behoorlijk community management (let's face it, van CCP krijgen we al helemaal geen lijst met developmentprioriteiten), en daarom maar doet alsof een club spelers het voor het zeggen krijgt. Als puntje bij paaltje komt worden issues die sterk leven bij de spelers (nano nerf, ghost training, etc.) toch op financiele gronden bepaald en niet op democratische.

Niet dat het me allemaal wat uitmaakt hoor, ik ben steeds meer de mening aangedaan die je vaak hoort: je speelt CCP's spel. Ik vind het nog steeds leuk, en als dat niet het geval zou zijn kap ik er wel mee. Moet ik alleen nog een verslavingsinstelling vinden die specifiek Eve klachten behandelt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

CopyCatz schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 12:24:
Ik heb niet gestemd. Vorig jaar wel, maar ik heb het afgelopen jaar geen meerwaarde gezien in de CSM. Ik zie geen publicaties of specifieke ontwikkelingen / verbeteringen die er uit zijn voortgekomen.
Hier is een devblog over wat de CSM bereikt heeft.
http://myeve.eve-online.com/devblog.asp?a=blog&bid=604

Zelf ook even een lijstje gemaakt:
http://evajobse.net/TakeCare/results.php

Er zijn nog wat meer dingen waar aan gewerkt word, en nog wat ander cool spul waar ik helaas niet over mag praten.

Zodra ik m'n wiki af heb, hopenlijk vanavond, is de boel ook wat overzichtelijker voor de spelers dan die hoop zooi op het forum.
In het begin heb ik een poging gedaan om het forumonderdeel en de verslagen te volgen, maar die potjes bekvechten vond ik niet echt boeiend.
Juist een reden om te stemmen op iemand die geen egotrippende bekvechter is, zou je denken? Er waren inderdaad wat conflicten in de CSM afgelopen keer, maar dat waren steeds dezelfde personen die elkaar in de haren zaten.
Als puntje bij paaltje komt worden issues die sterk leven bij de spelers (nano nerf, ghost training, etc.) toch op financiele gronden bepaald en niet op democratische.
Er waren wat CSM die met CCP om de tafel wilden voor de nano nerf (ik was er een van, niet omdat ik het per definitie slecht vond dat nanos aangepakt werden, maar juist om transparantie te verkrijgen door middel van een discussie met CCP), maar dat werd weggestemd door de meerderheid van de CSM, omdat ze geen tijd wilden steken in zaken die toen nog subject-to-change waren... :(

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 21-11-2008 12:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Nano nerf was gewoon nodig, alleen door het grote aantal FOTM chasers heb je veel tegenstanders, en daarom moet je als ontwikkelaar niet te veel naar de klanten luisteren. Hetgene wat het beste is zal het meeste spelers trekken, en dus willen die het in stand houden. Nanos zorgde ervoor dat solo combat onmogelijk werd tenzij je zelf ook ging nano'en.

Ook ghost training verwijderen is niet meer dan normaal. Dit gaan overleggen met spelers is hetzelfde als vragen aan spelers of ze liever 10 dollar of 15 dollar per maand betalen, het is gewoon doelloos.


Nano's en solo:
Ik pvp redelijk wat in rustig low sec systeem met/tegen piraten. Redelijk wat daarvan doen het voor goede gevechten en niet makkelijke ganks. Dus ik en veel van de andere hadden er geen enkel probleem mee om met slechte odds een gevecht te beginnen, al bij voorkeur wel een gevecht waarbij je nog wat schade kan doen.
Echter zodra er een nano (gang) langs kwam werd het zo ongeveer een wedstrijd wie als eerste weer bij een station kon komen. Niemand had er behoefte aan om te vechten tegen tegenstanders die je toch niet dood kon krijgen zonder zelf een flinke gang te hebben. Vooral met buffer tanked schepen was het resultaat gewoon dat je langzaam dood ging zonder iets wat je kon doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rapture
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09:09

rapture

Zelfs daar netwerken?

Maranno schreef op donderdag 20 november 2008 @ 14:09:
Drake is meestal passive tanked, Neuts hebben daar weinig tegen in te brengen, ook is zijn tank waarschijjnlijk beter dan jouw dps ^^, drakes zijn nogal über te tanken mits goed gefit, daar staat wel tegenover dat de dps niet heel hoog is, max rond de 500 geloof ik.
Ik fit voornamelijk voor dps en laat de mission runners tank achterwege. Als ik primary word, dan krijg ik gemakkelijk 2000+dps op mijn drake, het maakt dan niet veel uit hoe hard het kan tanken. Hoe meer ik op mijn dak krijgt, hoe belangrijker de buffer tank wordt.
furby-killer schreef op donderdag 20 november 2008 @ 15:41:
Invulns field van drake uit -> drake dood. Drakes hebben geen cap injectors normaal gesproken, dus zijn ze ook echt door hun cap als je ze blijft neuten, en kunnen ze niet tussendoor lekker nieuwe cap injector en alles runnen.
Interessant zwaktepunt om weg te werken, shield amp's voor buffer is een alternatief. Een neut in een high slot smijten om een harbinger te kunnen neuten om zijn tank of dps te verlagen.
Die harbinger had beter geen med cap injector kunnen fitten en daardoor grotere plate. Al moet ik me wel afvragen wat de kwaliteit is van de pvp die je krijgt als het al leuk roaming is als je 1 gepermajammede harbinger afschiet met 2 battlecruisers, HAC en een battleship, + falcon voor het permajammen.
Referentiekader: ik ben blij dat ik mijn drake niet kwijt ben, net zoals een Belg blij is als hij geen datalimiet tegenkomt.

De harbinger had zijn mwd kunnen aanzetten om buiten het bereik van mijn tackling te blijven. Van een drake wordt meestal verwacht dat het een dikke tank en HML heeft. Dat een drake als tackler vooruit gestuurd wordt, wordt niet verwacht. Ik doe mijn drake ding en laat de rest maar allerlei veronderstellingen over drakes hebben.
furby-killer schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 13:07:
Nano nerf was gewoon nodig, alleen door het grote aantal FOTM chasers heb je veel tegenstanders, en daarom moet je als ontwikkelaar niet te veel naar de klanten luisteren. Hetgene wat het beste is zal het meeste spelers trekken, en dus willen die het in stand houden. Nanos zorgde ervoor dat solo combat onmogelijk werd tenzij je zelf ook ging nano'en.
Nano's konden door gespecialiseerde luchtafweerbatterijen in een vloot buitengehouden worden. Het gevolg is dat nano-bestendige gangs voor de beter georganiseerde corps voorbehouden was. De macht naar de grote corps laten overhellen was ongewenst. Dan maar nerfen en de rest ook nerfen om solo gameplay mogelijk te maken.

Alleen heb ik in pve het gevoel dat een speed drake met tank erboven op, de nieuwe nano is. Dat ding vloog over Enemy Abound 5/5 met 3100+ dps aan rats. Tri had met 50 prepatch drakes te bont gemaakt zodat GBC met capitals moest smijten.
Ook ghost training verwijderen is niet meer dan normaal. Dit gaan overleggen met spelers is hetzelfde als vragen aan spelers of ze liever 10 dollar of 15 dollar per maand betalen, het is gewoon doelloos.
Dat je na 50% prijsverhoging door het prijskaartje van 90 dagen gtc op een 60 dagen gtc niet voldoende vind en nog een prijsverhoging van 50 tot 100% erbij wilt? Omdat jij het kan betalen? In deze tijden van recessie valt het aantal accounts terug. Vroeger had je bv 240k accounts die 60 dagen betaalden en 30 dagen ghosttrainen. Dat 2/3 van 240k levert geld op, dat is vergelijkbaar met 160k voltijdsbetalende accounts. Na de prijsverhoging mag 80k accounts verdwijnen zonder CCP ook maar 1 dollar verliest. Ze doen het omdat ze het kunnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01-09 11:43
Ach, ik zie de meerwaarde van CSM ook niet, ik geloof niet erg in de wijsheden van de speler. De problemen die aan de kaak worden gesteld zijn vrij triviaal en niet erg belangrijk, en ik zie vanuit dat perspectief niet in waarom CCP daarvoor een CSM nodig heeft. Stemmen op kandidaten is over het algemeen wel belachelijk. Er zijn 42 kandidaten, en ik heb geen behoefte om me te verdiepen in 42 'verkiezingsprogramma's'.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Dat je na 50% prijsverhoging door het prijskaartje van 90 dagen gtc op een 60 dagen gtc
Als we in dollars kijken want je kan ccp moeilijk verantwoordelijk houden voor de wisselkoers:
Van 15 dollar per maand (90 dagen GTC), naar 17.50 dollar per maand (60 dagen gtc). Dat komt bij mij niet in de buurt van 50% prijsverhoging...
nog een prijsverhoging van 50 tot 100% erbij wilt?
Dat is alleen het geval als je alleen maar zoveel mogelijk aan het ghosttrainen bent. Als je gewoon een account gebruikt wordt het helemaal niks duurder. Degene die continue aan het ghost trainen zijn, zijn ook dezelfde die continue aan het vertellen zijn dat nieuwe spelers best met weinig SP dingen kunnen doen. Maar dat klopt blijkbaar niet voor hun alts...

Als je wil trainen moet je betalen, lijkt mij logisch.
Omdat jij het kan betalen? In deze tijden van recessie valt het aantal accounts terug.
Ik ben maar een student, maar als je eve niet meer kan betalen omdat je geen ghost training kan doen had je je prioriteiten toch al verkeerd.
Vroeger had je bv 240k accounts die 60 dagen betaalden en 30 dagen ghosttrainen. Dat 2/3 van 240k levert geld op, dat is vergelijkbaar met 160k voltijdsbetalende accounts. Na de prijsverhoging mag 80k accounts verdwijnen zonder CCP ook maar 1 dollar verliest. Ze doen het omdat ze het kunnen
Gelukkig slaan jouw getallen nergens op, maar zou je het vreemd vinden als iets wat nou eenmaal in het systeem zit en door wat mensen gebruikt wordt, na loop van tijd door duizenden gebruikt wordt om onder subcription fee uit te komen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

Verwijderd schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 12:45:
[...]


Hier is een devblog over wat de CSM bereikt heeft.
http://myeve.eve-online.com/devblog.asp?a=blog&bid=604

Zelf ook even een lijstje gemaakt:
http://evajobse.net/TakeCare/results.php

Er zijn nog wat meer dingen waar aan gewerkt word, en nog wat ander cool spul waar ik helaas niet over mag praten.

Zodra ik m'n wiki af heb, hopenlijk vanavond, is de boel ook wat overzichtelijker voor de spelers dan die hoop zooi op het forum.


[...]

Juist een reden om te stemmen op iemand die geen egotrippende bekvechter is, zou je denken? Er waren inderdaad wat conflicten in de CSM afgelopen keer, maar dat waren steeds dezelfde personen die elkaar in de haren zaten.


[...]

Er waren wat CSM die met CCP om de tafel wilden voor de nano nerf (ik was er een van, niet omdat ik het per definitie slecht vond dat nanos aangepakt werden, maar juist om transparantie te verkrijgen door middel van een discussie met CCP), maar dat werd weggestemd door de meerderheid van de CSM, omdat ze geen tijd wilden steken in zaken die toen nog subject-to-change waren... :(
OMG CC... total pwnd! Asswhiped door Eva }:O

Wat had je dan verwacht... CSM heeft een jaar de tijd gehad en dit zijn de resultaten die ze kunnen melden.
Ze kunnen niet vanaf dag 1 resultaten melden om alle voor de hand liggende redenen, met als belangrijkste het zijn mensen die zich vrijwillig inzetten en pogen een samenwerking aan te gaan met een bedrijf waar xxx% zakelijke belangen behartigt en slechts x% de ruimte heeft om spelerbelangen op dit nivo te behartigen.

Op zich vinnik nog dat CCP het niet eens slecht doet, heb weleens slechter meegemaakt.

Agh ze zullen nooit voormekaar krijgen wat iedereen wil, maar het spreekwoord is toch; er is geen kok gevonden die kan koken naar alle monden? :D


Oh en Eva, je hebt wel een flink ego hoor O-) alleen komt het positief over bij de meesten wat je onderscheid van de brallers en wederom reden is dat ik op je stem ;)

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

ravenger schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 13:31:
Ach, ik zie de meerwaarde van CSM ook niet, ik geloof niet erg in de wijsheden van de speler. De problemen die aan de kaak worden gesteld zijn vrij triviaal en niet erg belangrijk, en ik zie vanuit dat perspectief niet in waarom CCP daarvoor een CSM nodig heeft. Stemmen op kandidaten is over het algemeen wel belachelijk. Er zijn 42 kandidaten, en ik heb geen behoefte om me te verdiepen in 42 'verkiezingsprogramma's'.
Schijnbaar trekt het je toch genoeg aan om een van je alweer 4e posting in deel 14 eraan te wijden met een 1.3 grotere posting dan normaal. :P

Voor mij is de discussie welke kandidaat wel/niet van belang en het wel/niet stemmen een non-issue.
Niet stemmen is gewoon dom altijd. Oké als je door het pokkeweer eruit moet om te beslissen wie bij het waterschap mag bepalen hoeveel muskusratten er uitgezet mogen worden, tja.. snap'm, maar zelfs dan gewoon je vrouw machtigen die wel sociaal-bewust is O-)

Maar in dit geval start je je EVE client op, wat je toch al doet.
Klikt op de VOTE link direct boven je login en doet CTRL-F 'Eva Jobse' of 'Ankhesentapemkah' en klik

Voila, en bedankt, zij gaat ervoor en baat het niet dan schaad het zeker niet ;)

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01-09 11:43
yared schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 14:08:
[...]
Schijnbaar trekt het je toch genoeg aan om een van je alweer 4e posting in deel 14 eraan te wijden met een 1.3 grotere posting dan normaal. :P

Voor mij is de discussie welke kandidaat wel/niet van belang en het wel/niet stemmen een non-issue.
Niet stemmen is gewoon dom altijd. Oké als je door het pokkeweer eruit moet om te beslissen wie bij het waterschap mag bepalen hoeveel muskusratten er uitgezet mogen worden, tja.. snap'm, maar zelfs dan gewoon je vrouw machtigen die wel sociaal-bewust is O-)

Maar in dit geval start je je EVE client op, wat je toch al doet.
Klikt op de VOTE link direct boven je login en doet CTRL-F 'Eva Jobse' of 'Ankhesentapemkah' en klik

Voila, en bedankt, zij gaat ervoor en baat het niet dan schaad het zeker niet ;)
:)
Dat ik niet veel post is omdat ik niet ontzettend veel speel :) En afgezien van dat ik vind dat een openbare verkiezing geen goed middel is en ik de CSM ridicuul vind, heb ik ook gewoon gestemd. Ik heb gewoon een bepaalde mening over dit soort zaken, en ik laat me graag overtuigen als iemand met goede argumenten komt, vandaar dat ik een post maak hierover ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
yared schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 13:59:
[...]

OMG CC... total pwnd! Asswhiped door Eva }:O
Zoals ik al aangaf, jij koffieleutende carebear, ik zie de meerwaarde niet in van de CSM en het hoeft van mij ook niet meer. Dat is mijn mening. Als Eva vindt dat de CSM wel bestaansrecht heeft, dan kan ik dat gezien haar context ook wel begrijpen.

Het is CCP's spel, en een democratische aanpak van features en bugs binnen een commercieel bedrijf slaat sowieso nergens op (zoals hierboven ook aangegeven, je vraagt je klant niet of ie 10 of 15 dollar wil betalen). Het draait het altijd om de pecunia, en als eve je niet bevalt ga je maar touwtje springen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
yared schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 14:08:
[...]
Schijnbaar trekt het je toch genoeg aan om een van je alweer 4e posting in deel 14 eraan te wijden met een 1.3 grotere posting dan normaal. :P

Voor mij is de discussie welke kandidaat wel/niet van belang en het wel/niet stemmen een non-issue.
Niet stemmen is gewoon dom altijd. Oké als je door het pokkeweer eruit moet om te beslissen wie bij het waterschap mag bepalen hoeveel muskusratten er uitgezet mogen worden, tja.. snap'm, maar zelfs dan gewoon je vrouw machtigen die wel sociaal-bewust is O-)

Maar in dit geval start je je EVE client op, wat je toch al doet.
Klikt op de VOTE link direct boven je login en doet CTRL-F 'Eva Jobse' of 'Ankhesentapemkah' en klik

Voila, en bedankt, zij gaat ervoor en baat het niet dan schaad het zeker niet ;)
Nee jij post opeens weinig.... waterschap kun je trouwens gewoon op de post doen hoor, niet dat ik daar behoefte aan had trouwens. CSM en waterschapsverkiezingen vind ik op een bepaalde manier toch wel weer een mooie vergelijking van je, chapeau, chapeau! 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutch2007
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 13-08 14:34
en wat vinden we van de nieuwe patch? dikke verbetering van 7 naar 27fps weer is toch wel nice :), zelfs 2x 27fps als ik 2x client open heb staan, en dat op een 3800+ 2GB ram, x1600pro 512MB agp versie...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

Yep, grote verbetering met de patch..... jita was gisteren zelfs bijna lagvrij... en dat met 850 in local! :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

CopyCatz schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 15:10:
[...]

Zoals ik al aangaf, jij koffieleutende [..]
Je bracht me gisteren op een idee met die opmerking :)

Hoe brengen we het stringente koffiebeleid van V3SPA in beeld...
* yared heeft al wat leuke creatieve ideetjes :D

He hou op met dat carebear gebeuren zeg, ik kan niet meer aanhoren hoeveel schepen mensen verloren hebben (en hoe gaaf ze de actie vinden) en als je nog niet overtuigd bent moet je eens naar de carebear skillset van Dim kijken :P

http://www.newforms.nl/eve/skills/Dim_Corby

Ik hoor sinds de patch van mensen dat de lag wel is opgelost (had ik geen last van) maar de ctd's nog niet (heb ik nu ook last van).

"Cannot renew IP adres" op mijn desktop terwijl mijn laptop doodleuk met twee clients erop doorgaat.
Desktop is een compleet kale install op misschien de installatie van PES2009 na. Ga dat vanavond even checken, maar tis echt super irritant.

Jita, heel fijn dat we nu met 1096 man in local kunnen zitten (gisteravond) maar net als irl, als je de file op A oplost ontstaan er problemen op punt B.

Punt B in dit geval is een zeer curieuze file... het is nm het warp-in point van IV-4.
Op dat punt proberen elke seconde 1 schip terrecht te komen terwijl er van de voorgaande secondes (zelfs een bouncende freighter heeft er een aantal nodig) nog tientallen andere schepen liggen.

Dit is dus het effect
Afbeeldingslocatie: http://www.funforall.co.uk/bowling.gif
Met als gevolg dat mijn traagste bootjes (Orca en Fenrir) 10 minuten nodig hebben om docking range te komen... 8)7 |:(

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashrah
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 01:36
Easy kom vanaf een andere gate :p


ook weer opgelost, nu eerst koffie ^^

Maar ff serieus ik heb dat nog nooit gemerkt, kom meestal vanaf "New Caldari" en heb alleen problemen met undocken op 4-4

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik ga altijd stargate -> safespot -> IV-4 in een hoek waar geen celestials zijn.. Dan kan ik ook niet van het station gebounced worden door andere schepen. Heb nooit lag in jita als ik zo werk.. en met een undockbookmark op 1300 km is wegraken ook geen probleem :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • redwing
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 09:48
rapture schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 13:25:
[...]
Nano's konden door gespecialiseerde luchtafweerbatterijen in een vloot buitengehouden worden. Het gevolg is dat nano-bestendige gangs voor de beter georganiseerde corps voorbehouden was. De macht naar de grote corps laten overhellen was ongewenst. Dan maar nerfen en de rest ook nerfen om solo gameplay mogelijk te maken.
Het probleem met nano's was dat (mits goed gevlogen) ze tijdens een gevecht op elk gewenst moment konden besluiten om of door te knallen of weg te warpen. Het was dus niet zo dat je een nano niet weg kon jagen, maar wel dat een nano op het moment dat het gevecht slecht ging gewoon ervandoor kon gaan.

[removed]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
redwing schreef op maandag 24 november 2008 @ 09:47:
[...]


Het probleem met nano's was dat (mits goed gevlogen) ze tijdens een gevecht op elk gewenst moment konden besluiten om of door te knallen of weg te warpen. Het was dus niet zo dat je een nano niet weg kon jagen, maar wel dat een nano op het moment dat het gevecht slecht ging gewoon ervandoor kon gaan.
En dat was precies het probleem, ik heb tegen genoeg nano schepen gevochten in een battlecruiser en niet verloren. Maar winnen is ook ondoenlijk omdat tenzij ze een fout maken ze er gewoon vandoor gaan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

Een safespot in Jita, tja waarom niet.. als dit probleem blijft voortduren zou dat kunnen.
Nadeel is gewoon dat freighter 40-60 seconden nodig heeft om te draaien.

Een andere gate is geen doen, ben je nog langer onderweg.

hmm waarom niet gewoon mijn eigen warp-in point maken binnen docking range, bijvoorbeeld aan de achterkant vh station...!

Thanks voor de tips

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tudeLati
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-07 16:15
Ik gebruik altijd een insta als ik uit jita 4-4 undock in een freighter.. het helpt echt enorm, voordat je alle schepen op het grid geladen hebt ben je er al weer weg en kun je rustig naar je bestemming reizen..

Ik geloof dat er ook een celestial object in lijn met de jita undock licht, daar kun je ook direct naar toe warpen. Alignen vanaf de jita 4-4 undock in iets groters dan een battleship kan soms echt ondoenlijk zijn, wegwarpen helpt echt heel veel.

When in doubt, Ctrl-Q


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AjDuLion
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10-09 12:36
gisteren even een avondje gemined (ice) met een orca.

tgaat prima maar na wat heen en weer gebabbel kom je er gewoon opuit dat je er er 2 nodig hebt..

1 voor de ''giant jetcan'' / gang bonussen

1 voor hauling

we hebben gisteren dus 1 orca in belt gehad, en daar een hauler bij.

probleem was dat met +- 10 mack's de snelheid waarmee er ice binnekomt te hoog ligt voor een rigged indy

probleem 2 was dat met out of corp haulers dat zelfs met de set for fleet config dat mensen niet uit de orca konden pakken (waardoor de orca pilot dus weer stapels van 26k moest droppen voor andere haulers.

met zo'n setup kost het je dus al 1 orca/mackinaw

2 haulers (bij +- 10 macks) die eigenlijk ook 2 macks konden zijn.

onze vraag nu is wat is het waard om de orca gewoon steeds te laten warpen naar station om te unloaden en dan weer terug te gaan (Waardoor je dus wel 1/2 cycles verliest met bonussen)

of met 2 orca's werken (dus maar max 1 hulk down)

al met al denk ik dat de orca niet helemaal goed doordacht is.

Facebook - Twitter -Twitch.tv - PSN


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

haha angel, welkom bij de concluderende meerderheid

tis geen hauler
tis geen cmd
tis geen ,.. etc

Het is net niet 1 ding laat staan 2 dingen, de Orca is gewoon een freaky abonimation :D
Je kunt er niet eens T2 miners opgooien mocht je dat willen.

Zal wel een aanpassing komen.

Voor de mensen die supercomputing intressant vinden; http://mediadl.microsoft....P%20Games%20Tech_750K.wmv

Filmpje is van 18 november en laat niet alleen veel over supercomputing zien maar ook de rol van CCP Games daarin als eerste MMO ter wereld die supercomputing gebruikt.

1.000.000 mensen?? kijk maar :D

Gebruik de pauze knop vaak, intressant altijd om te lezen wat ze op de whiteboards kliederen achter hun ;)

[ Voor 7% gewijzigd door yared op 24-11-2008 10:54 ]

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bangkirai
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 08-09 18:21
Als je 2 goeie mining gangleaders heb en 2 orca's.
Dan zet je 1 iemand op wing booster en de andere op squad booster of zoiets?
Als ze dan niet tegelijk warpen, wordt de bonus toch automatisch van de één of van de ander gepakt?

Maar ja, je kaart dus al een probleem aan, waardoor ik voorlopig nog niet aan een orca zit te denken.

[ Voor 18% gewijzigd door bangkirai op 24-11-2008 12:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
bangkirai schreef op maandag 24 november 2008 @ 12:36:

Maar ja, je kaart dus al een probleem aan, waardoor ik voorlopig nog niet aan een orca zit te denken.
De orca heeft 1 hele goeie feature:

- Hij verkoopt lekker. 8)

De eerste twee met 140% winst verkocht, dus de bpo heb ik er al weer uit. De tweede heb ik naar jita kunnen vliegen om te verkopen, maar toen had ik idd al zoiets van "wat moet je hier eigenlijk mee".

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
furby-killer schreef op maandag 24 november 2008 @ 10:15:
[...]

En dat was precies het probleem, ik heb tegen genoeg nano schepen gevochten in een battlecruiser en niet verloren. Maar winnen is ook ondoenlijk omdat tenzij ze een fout maken ze er gewoon vandoor gaan.
Standaart nano boot:
T2 cruiser 80 mill
T2 fit 15 a 20 mill
Policarbs 70 mill
Totaal 170 mill

Ben ik de enigste die het niet gek vind dat een noob boot als een battlecruiser met zijn 60 mill en 38 mill enshurance pay out het aflegt tegen een schip van 170mill en een enshurance van niks?
Ik was een curse/zealot piloot met aardig wat skills in speed en een stack zor hyperlinks voor als het mis gaat. Nu vlieg ik een BC omdat T2 cruisers te duur zijn om met een lagere overlevings kans te vliegen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01-09 11:43
CopyCatz schreef op maandag 24 november 2008 @ 12:50:
[...]


De orca heeft 1 hele goeie feature:

- Hij verkoopt lekker. 8)

De eerste twee met 140% winst verkocht, dus de bpo heb ik er al weer uit. De tweede heb ik naar jita kunnen vliegen om te verkopen, maar toen had ik idd al zoiets van "wat moet je hier eigenlijk mee".
Hoe lang duurt het om een BPCtje te maken van die BP? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Voorlopig veel te lang om er winst uit te halen in vergelijking met de enorm overprijsde schepen zelf op de market... :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bangkirai
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 08-09 18:21
Helghast. schreef op maandag 24 november 2008 @ 13:50:
[...]


Standaart nano boot:
T2 cruiser 80 mill
T2 fit 15 a 20 mill
Policarbs 70 mill
Totaal 170 mill

Ben ik de enigste die het niet gek vind dat een noob boot als een battlecruiser met zijn 60 mill en 38 mill enshurance pay out het aflegt tegen een schip van 170mill en een enshurance van niks?
Ik was een curse/zealot piloot met aardig wat skills in speed en een stack zor hyperlinks voor als het mis gaat. Nu vlieg ik een BC omdat T2 cruisers te duur zijn om met een lagere overlevings kans te vliegen.
Nou neem je een bc, die ook een dure fitting heeft en resultaat blijft nog steeds zelfde.
Over het algemeen kwamen de meeste nano encounters, die ik gezien heb, er op neer, dat de nano gang niet dichtbij durfde te komen om defensieve vloot aan te pakken en dat de defensieve vloot niks kon uitrichten zolang ze niet dichtbij kwamen.
Leuk hoor, zit je tijd naar elkaar te gapen in space :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Helghast. schreef op maandag 24 november 2008 @ 13:50:
[...]


Standaart nano boot:
T2 cruiser 80 mill
T2 fit 15 a 20 mill
Policarbs 70 mill
Totaal 170 mill

Ben ik de enigste die het niet gek vind dat een noob boot als een battlecruiser met zijn 60 mill en 38 mill enshurance pay out het aflegt tegen een schip van 170mill en een enshurance van niks?
Ik was een curse/zealot piloot met aardig wat skills in speed en een stack zor hyperlinks voor als het mis gaat. Nu vlieg ik een BC omdat T2 cruisers te duur zijn om met een lagere overlevings kans te vliegen.
Als ik een core X type armor repper fit dan kan ik nog steeds niet ervandoor gaan zodra dat me uitkomt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
Als je een nano gang niet kan aanpakken ben je een noob, een fleet hoorde alteid ceptors hacs en rapiers te hebben om vijandelijk support af te maken. En dat werk! Nu zijn het de BS fleets die hem er snel tussenuit piepen omdat je nano's er niet snel genoeg bij zijn.

En een core X type armor repper fitten heeft niks te maken met snelheid, maar als jij in een vaga vliegt met HG snakes policarbons en een gist a type MWD dan vind ik dat jij hem er uit mag naaien waneer je wil! waarom zou je anders die schepen en fits kopen? Omdat ze mooi staan op je killmail?

Nano's waren al zwak (instapopt als ze eenmaal gewebt zijn en lage dps) maar ze konden tenminste heel snel gaan. Nu kunnen ze dat niet meer en zijn ze nutteloos geworden. Iedereen die die skillpoints er in heeft gestoken is ze gewoon kwijt, dat zijn veel skillpoints in tegestelling tot battlecruiser en ja ik verglijk ze met de battlecruiser omdat ze nu gewoon kleine battlecruisers zijn geworden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

De resultaten van de verkiezingen zijn binnen, en ik ben als 2e ge-eindigd. Echt super bedankt iedereen!

't lijkt een goed groepje, veel diversiteit en alle speelstijlen zijn vertegenwoordigd. Ik denk dat deze CSM meer gaat bereiken dan de vorige, voor zover ik op het forum heb kunnen zien gedraagt men zich in iedergeval professioneel.

Het verbaasde me dat Bunyip is verkozen, nauwelijks campagne gevoerd en in een NPC corp enzo, maar hij lijkt wel veel inzet te willen tonen en daar gaat het om. Zoals we al weten hoeft een NPC corp zeker geen belemmering te zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
@hel, we hadden het over solo pvp, en solo was het onmogelijk om nanos dood te krijgen zonder zelf te nano'en. En jouw idee is om maar een blob te beginnen, dat is een leuke counter...

Waarom als jij polycarbs, snake set en dure mwd fit zou je onmogelijk te pakken moeten zijn, terwijl als ik t2 shield rigs, crystal set en een estamel invuln field fit ik nog steed keihard dood ga als ik tegen 2 tegenstanders moet vechten, en ik geen keuze heb om ervandoor te gaan. Zelfs de nanos die werden gemold door niet nano's, gebeurde het zo goed als alleen door lag of doordat ze zelf besloten aan het gevecht deel te nemen. In syndicate hadden we last van een enkele nano'er in ishtar, deed niet heel veel schade, maar was wel irritant. Dus pak je een gate, bubble je de gate, paar rapiers en interceptors erbij, en vliegt de ishtar gewoon terug naar de gate en jumpt hij terug.

Editje hierbij: en hacs zijn nu nutteloos? (al je nav skills zijn altijd goed voor hacs). Dat laat wel zien dat je gewoon een FOTM runner bent, hacs zijn nog steeds prima. Door de mindere webs kunnen ze probleemloos zich ontrekken aan BS damage.

@eva, feli :)

Er hebben redelijk veel nederlanders gestemd, alleen aantal hongaren was echt relatief veel.

[ Voor 16% gewijzigd door Sissors op 24-11-2008 21:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
furby-killer schreef op maandag 24 november 2008 @ 21:01:Editje hierbij: en hacs zijn nu nutteloos? (al je nav skills zijn altijd goed voor hacs). Dat laat wel zien dat je gewoon een FOTM runner bent, hacs zijn nog steeds prima. Door de mindere webs kunnen ze probleemloos zich ontrekken aan BS damage.
Als jij geen doelwit ten grote van een carier dat nog geen 2k/s haalt kunt raken in je BS op afstand dan moet je toch echt iets anders vliegen, en ik heb het nooit over BS gehad dat is zoiets als dreads en battlecruisers verglijken en dan zeggen dat de BC beter is omdat de dread hem niet raakt.

Dat jij die ishtar niet kon vangen zegt niks over nano's ik heb die truuk nog met een domi geflikt in syndicate tegen een nano gang van 5 man en ja met rapier. Mensen bij de gate pakken is alteid moeilijk geweest daarom camp je niet als je nano's wil pakken maar lok je ze met een BS en grijp je ze waneer ze die aanvallen.

Overriggens CCP heeft het niet op solo/gang pvp, daarom nerfen ze de schepen die goed zijn in solo vliegen en stimuleren blobs en BS slugfests. Het nerfen van nano's is gewoon de volgende stap in het killen van de kleine pvp corps en het stimuleren van de grote alliances. De kleine corp kon de grote jongens pesten met nano's terwijl blobwarfare alteid een slachting wordt voor de kleintjes.

Nano's kunnen vluchten voor een gigantische monsterblob (+100) maar battlecruisers sniper hacs en battleships krijgen het een stuk moeilijker.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • IJzerlijm
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

IJzerlijm

Is net nieuw

Helghast. schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 01:09:
[...]


Overriggens CCP heeft het niet op solo/gang pvp, daarom nerfen ze de schepen die goed zijn in solo vliegen en stimuleren blobs en BS slugfests.
De 'small gang nano' groep was vaak 50+ schepen en dat dwingt de verdediger om met zeker zoveel te komen. Niemand heeft zoveel schade aan kleine gangs gedaan dan de corps/alliances die met hun mega nano vloten aan kwamen zetten als universele wapen tegen alles.

And to think they once said that computers would take away jobs.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tudeLati
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-07 16:15
Dat de nano nerf kleine corps/gangs nerfed is onzin, je hoeft helemaal niet zo snel te gaan in een kleine gang. Ik heb vaak genoeg gangs gedaan met ongeveer 5-6 mensen waar we dan 7-8bs en een paar tacklers hadden maar. En ook vaak zat als ik maar met 1 iemand anders vlieg, ook gewoon battlecruisers, of battleships. Ja, in 0.0 . Je krijgt vaak genoeg kills, en als je snel moet wegkomen dan lukt dat meestal ook gewoon (goed gebruik van scout characters).

En op alle vlakken is small gang pvp nog levend hoor, sniper BS hebben nooit echt gewerkt voor small gangs maar gewoon long range HAC's (ongeveer 50-80km) werken gewoon nog even goed als altijd.

Mensen die claimen dat HAC's nu bijvoorbeeld nutteloos zijn kennen ze alleen maar als nanoships, maar ze kunnen zo veel meer! De enige HAC die er eigenlijk slechter op is geworden is de vagabond omdat snel gaan gewoon hetgene was waar dat schip een beetje in uitblonk (veredelde stabber, en de stabber is ook al echt slecht als je de snelheid weghaalt).

Voor zo ver de meeste schepen die ik vlieg is de nano nerf goed geweest. Ik vind het een beetje jammer van mijn polycarbed nano-ishtar, die nu niet echt meer nano is maargoed je kunt niet alles hebben. Maar met mijn halo-set en een lichtelijk veranderde setup is mijn sig-tank op mijn ishtar nu ook wel leuk. Met AB ga ik toch snel genoeg nu.

Ik vind nog steeds Adapt or Die het leukste van heel eve online!

When in doubt, Ctrl-Q


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
ravenger schreef op maandag 24 november 2008 @ 15:22:
[...]

Hoe lang duurt het om een BPCtje te maken van die BP? :)
Een maand (pos) tot 6 weken (station). Dus dat doe ik voorlopig niet, levert te weinig op in verhouding.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01-09 11:43
CopyCatz schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 11:27:
[...]


Een maand (pos) tot 6 weken (station). Dus dat doe ik voorlopig niet, levert te weinig op in verhouding.
Als ik je nu eens alle benodigde minerals zou geven met wat extra isk, zouden we dan een deal kunnen maken? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Laat hem maar de volle pot betalen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bangkirai
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 08-09 18:21
Verwijderd schreef op maandag 24 november 2008 @ 20:28:
De resultaten van de verkiezingen zijn binnen, en ik ben als 2e ge-eindigd. Echt super bedankt iedereen!

't lijkt een goed groepje, veel diversiteit en alle speelstijlen zijn vertegenwoordigd. Ik denk dat deze CSM meer gaat bereiken dan de vorige, voor zover ik op het forum heb kunnen zien gedraagt men zich in iedergeval professioneel.

Het verbaasde me dat Bunyip is verkozen, nauwelijks campagne gevoerd en in een NPC corp enzo, maar hij lijkt wel veel inzet te willen tonen en daar gaat het om. Zoals we al weten hoeft een NPC corp zeker geen belemmering te zijn.
Sommige NPC corps hebben VEEL meer communicatie op hun corps channel, dan veel spelers corps.
En als je met die mensen praat, dan kiezen grootste gedeelte er bewust voor om in npc corps te blijven.
Dus, stel dat veel mensen van zijn npc corps op hem gestemd hebben en anderen die hem kennen van local chat of andere kanalen, dan zie ik er niks vreemds aan, dat zo iemand gekozen is.
In tegendeel, ik denk, dat het goed is. Niet iedereen heeft zin om in een speler corps te zitten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

Feli Eva, maak er wat van.

Wat je op je agenda kunt zetten is een verbeterd stemsysteem.

Ik mag met 4 accounts maar 1x stemmen terwijl theoretisch mijn accounts verschillende belangen hebben en in die zien een verschillende keuze kunnen maken.

Het restricten op een IP adres is achterhaald.

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Jij wilt het stemsysteem verbeteren door een enkele persoon meerdere stemmen te geven? Lijkt mij geen verbetering. Mijn enkele char heeft ook meerdere belangen, ik spec niet in 1 ding.


@hel, als jij in een HAC veel schade krijgt van een BS die op je schiet, doe je toch iets verkeerd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MazeMouse
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 06-09 11:47

MazeMouse

Ja, of niet natuurlijk

Sowieso restricten op IP is kut. Als mijn broer (die ik niet heb maar toch) toevallig ook EvE speelt vanaf dezelfde internet verbinding en net iets eerder is met stemmen dan ik telt mijn stem niet meer terwijl ik misschien wel totaal niet geinteresseerd ben in zijn keuze :)

sudo apt-get rekt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

furby-killer schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 13:05:
Jij wilt het stemsysteem verbeteren door een enkele persoon meerdere stemmen te geven? Lijkt mij geen verbetering. Mijn enkele char heeft ook meerdere belangen, ik spec niet in 1 ding.
Wanneer je vanuit de database op character checkt ipv op IP adres, heb je meer stemmen en een beter systeem los van de argumenten die jij en ik aandragen over doelstellingen. Excuus, dit had ik beter moeten splitsen.

Ik heb zowaar een nuttig feit ontdekt aan de Orca!!

Ik heb een item genaamd 'Credits', zoek maar niet op, je kunt het niet terugvinden 8)
Het is zo'n item uit de vergeten oudheid van EVE die overbodig is geworden.

Verzamelaars betalen genoeg voor dit soort items, just don't ask how much. tis wat de gek ervoor geeft.

Voorheen kon je niet eens 'show info' doen, sinds een jaar kan dat wel. Je kunt het niet contracten, verkopen op market of, en daar komt ie; in een container doen en op die manier alsnog in een contract gooien. Je kunt het niet eens in je cargo bay meenemen want dat is eigenlijk een container volgens EVE.

Wat wel kan is in een corphangar gooien..

CCP moet gedacht hebben; zo die hebben we te pakken, niemand die dat ding en andere van dat soort relics ooit in Jita krijgt want corphangars vliegen niet... ja oke, een capital ship maar die komen niet in Empire... oops.. ORCA! O-)

Ik had een FLINK bod liggen van een bekende verzamelaar tot we erachter kwamen dat ik het niet kon vervoeren. Hmm... of ik contact hem en verkoop of.. ik ga hem straks als item gebruiken bij WIS in mijn shop ;)
zie fanfest WIS filmpje waar ze het over corpses in displays hebben

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Calamor
  • Registratie: Oktober 2004
  • Nu online
Waarvoor werd 'Credits' gebruikt?
Volgens mij heb ik dat ook nog wel liggen bij een con"zooi"
Hoeveel wordt er voor betaalt per unit?

[ Voor 4% gewijzigd door Calamor op 25-11-2008 16:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb er ook wel nog heel wat.. volgens mij hebben meerdere oudere spelers die wel nog ergens liggen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
ravenger schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 11:45:
[...]

Als ik je nu eens alle benodigde minerals zou geven met wat extra isk, zouden we dan een deal kunnen maken? :)
Heb ik geen bezwaar tegen, alleen heb ik de orca bpo en capital cargo bay, dus je zult ook de bpc's moeten aanleveren van de overige components. Convo me maar ff een keer ingame.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CopyCatz
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
yared schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 13:01:
Feli Eva, maak er wat van.

Wat je op je agenda kunt zetten is een verbeterd stemsysteem.

Ik mag met 4 accounts maar 1x stemmen terwijl theoretisch mijn accounts verschillende belangen hebben en in die zien een verschillende keuze kunnen maken.

Het restricten op een IP adres is achterhaald.
Uhuh, ik ben in het echte leven schizofreen en stem altijd op Wouter Bos én Geert Wilders 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hoezo kan je maar 1 keer stemmen?
Per account gestemt hoor. En ook in de lijn van hoe de main character denkt.
Alhoewel heb ik bewust voor zittende leden gekozen zodat ze iig wat meer de kans krijgen om hun werk af te maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

hmmm straks in mn ceptor rondvliege :)
eindelijk evasive maneuvering 5 klaar :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
furby-killer schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 13:05:@hel, als jij in een HAC veel schade krijgt van een BS die op je schiet, doe je toch iets verkeerd.
Een bs op een sloom doelwit (750-1000m sig) met 100km range er tussen doet pijn. Maar zeg ik juist dat het verglijken van BS en hac niet opgaat vanwegen de te grote verschillen.

  • tudeLati
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-07 16:15
Heb laatst nog een beetje gespeeld met een AB interceptor, werkt echt geweldig. Hoewel je niet zo snel gaat, duurt het een eeuwigheid voordat een BS je gelocked heeft en ze zijn ook niet te raken door BS sized wapens, en cruiser sized doet er redelijk lang over om ook maar door je shields heen te komen.

Had ik echt veel eerder moeten doen!

When in doubt, Ctrl-Q


  • AjDuLion
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10-09 12:36
eergisteren en gisteren sinds lange tijd weer eens 2 goeie roams/support runs gehad..

wat quote's van mensen in local :+

---eve space diplomacy---
deze mensen zitten +- 2 jumps van onze main HQ af in low sec en claimen volgens hun charter smack free te zijn en volgens een nrds systeem te werken.
inmiddels al aardig wat conflicten met hun gehad in low sec en ze lijken wel iedereen on sight neer te halen.

na een paar skirmishes heeft hun alliance head onze CEO benadert waarom we dit doen etc, ons antwoord was smacktalk en als ze doorgingen krijgen ze miss wardec aan hun broek (sidenote dit is dus alliance vs corp)


[ 2008.11.24 21:04:11 ] Professor Jonny > have enough people to dare come to low sec now?

[ 2008.11.24 21:08:00 ] Professor Jonny > what have we here
[ 2008.11.24 21:08:08 ] Kalgurth > a smack talking noob ?

[ 2008.11.24 21:27:57 ] ADMIRAL R1MMER > why?
[ 2008.11.24 21:28:07 ] Kalgurth > because of your smack talking new members
[ 2008.11.24 21:28:13 ] Kalgurth > they want a fleet
[ 2008.11.24 21:28:16 ] Kalgurth > they're getting one
[ 2008.11.24 21:28:36 ] Kalgurth > we start with the fleets and then we start on your towers
[ 2008.11.24 21:28:48 ] Kalgurth > i've had enough of being smack talked

day 1

[ 2008.11.24 22:54:31 ] Xuskii > o.O is it necessary to have that many people on 1 gate scurring me when I come through?

[ 2008.11.24 23:09:05 ] Arctic Monkey > holy shit lol
[ 2008.11.24 23:09:21 ] TRITON ALTOR > lawls

[ 2008.11.24 23:16:00 ] LS Sledgehammer > /emote changes underwear

-- day 2... random comments --

Amaya Sigil > HOly crap thats a large fleet

Superbrinkie > what are you going to do with such a fleet!? =\

hashnuts > come on guys wait
hashnuts > just dont pod me
hashnuts > thanks i dont care about the ship just getting a book
hashnuts > wow that is a lot of you guys
after he died...
hashnuts > behave your selfs im gonna go back and get another reaper

even later komt hij naar belt 1 gewarped..

[22:19:53] hashnuts > oh not again <<- As he warped in on the fleet and got killed the 2nd time.


heb me heerlijk vermaakt sinds een lange tijd in eve (zakte nogal in)

Facebook - Twitter -Twitch.tv - PSN


  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

Oké ik snap geen bal van dit soort conversaties. 8)7 8)

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


  • AjDuLion
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10-09 12:36
dit waren reacties in local nadat we een systeem injumpte en/of 2 lone rupturs zagen @ gate

tja met een 20+ bs heavy fleet is het dan snel bepaalt :X

Facebook - Twitter -Twitch.tv - PSN


  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Jullie gooien 20 BS op een rupture en vinden het vreemd als mensen sacherijnig worden en wat smacken?


Alliance tournament geen remote repping deze keer

  • AjDuLion
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10-09 12:36
furby-killer schreef op donderdag 27 november 2008 @ 15:54:
Jullie gooien 20 BS op een rupture en vinden het vreemd als mensen sacherijnig worden en wat smacken?


Alliance tournament geen remote repping deze keer
neenee

wij kwamen met 20+ gang in evespace omdat we daar de vorige keer met een 5 man gang kwamen en daarna door 20+- gang eruit gejaagd werden door evespace.

nadat wij met onze 20 man gang gisteren/eergisteren terugkwamen na meerdere keren smack naar ons te krijgen dat wij rende als zij achter ons aan kwamen was het nu andersom.

was in dit geval spierballen laten zien dat we er waren en ze graag tegemoet kwamen,

helaas kwamen zij niet opdagen (zelfs niet na een uur te hebben gewacht)

maar wel ondertussen smacken in local.

de andere roaming was gewoon omdat we caps moesten jumpen en support nodig hadden.

Facebook - Twitter -Twitch.tv - PSN


  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Ah zo.

Ik ben ondertussen niet meer in een NPC corporation, zit nu bij paxton industries in providence. Nog een industrial ship en heb alles daar voor isk maken, en ga nu langzaam aan pvp vloot opbouwen. (Heb niet veel haast omdat ik nog een week in +4 clone zit, en heb weinig behoefte om met +4 clone in 0.0 te pvp'en).

Is wel heel anders dan syndicate. 90% van loot van rats kan je onmiddelijk voor redelijke prijs om market verkopen. Je kan niet ervan uitgaan de elke neutral erop uit is om je te pakken, aangezien het vol met neutrals zit. Ratting is stuk beter dan syndicate, al zijn er wel een hoop meer mensen. Maar toch nog een stuk beter.
Nadeel weer dat ik niet kan produceren totdat ik een industrial heb, want ene station kan reprocessen, andere kan produceren, dus moet ik minerals haulen. Wel nu voor het eerst dat ik jump bridges gebruik, die zijn wel ideaal. Insta warp van station naar jump bridge, jumpen, en warpen naar volgende station.

  • AjDuLion
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10-09 12:36
furby-killer schreef op donderdag 27 november 2008 @ 16:32:
Ah zo.

Ik ben ondertussen niet meer in een NPC corporation, zit nu bij paxton industries in providence. Nog een industrial ship en heb alles daar voor isk maken, en ga nu langzaam aan pvp vloot opbouwen. (Heb niet veel haast omdat ik nog een week in +4 clone zit, en heb weinig behoefte om met +4 clone in 0.0 te pvp'en).

Is wel heel anders dan syndicate. 90% van loot van rats kan je onmiddelijk voor redelijke prijs om market verkopen. Je kan niet ervan uitgaan de elke neutral erop uit is om je te pakken, aangezien het vol met neutrals zit. Ratting is stuk beter dan syndicate, al zijn er wel een hoop meer mensen. Maar toch nog een stuk beter.
Nadeel weer dat ik niet kan produceren totdat ik een industrial heb, want ene station kan reprocessen, andere kan produceren, dus moet ik minerals haulen. Wel nu voor het eerst dat ik jump bridges gebruik, die zijn wel ideaal. Insta warp van station naar jump bridge, jumpen, en warpen naar volgende station.
nadeel is dat prov space heel hostile gaat worden de komende weken.

wij hebben ons er al uitgetrokken omdat we hele anderen plannen hebben :)

prov is idd leuk maar de niet neutrals schieten heeft heel veel nadelen..

Facebook - Twitter -Twitch.tv - PSN


  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Waarom gaat het heel hostile worden? Wij waren net blij dat onze buren met goons gaan spelen ipv met ons.

  • Paul
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:24
Op dat filmpje fan die alliance panel ofzo heeft die linker dude (AAA?) het erover dat ze CVA / Provi weer lastig gaan vallen toch? Waarop die vertegenwoordiger van CVA een aantal komische ontkennende en bevestigende gebaren maakt.

Hoop alleen dat ze mijn POS met rust laten, hangt er net en heeft zichzelf nog niet terugverdiend :P

"Your life is yours alone. Rise up and live it." - Richard Rahl
Rhàshan - Aditu Sunlock


  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Van wat ik begrepen heb is AAA altijd de voornaamste vijand van providence holders, en hebben ze er regelmatig gevechten mee. Al weten ze ook dat als AAA het echt wil, ze sterker zijn (maar ze kunnen waarschijnlijk niet nog een complete regio controleren). Zijn een paar AAA freighters en andere dingen vernietigd, dus mensen maakte zich inderdaad wel zorgen dat AAA zou kunnen aanvallen, maar nu dat AAA goons aan het aanvallen zijn, zullen ze wel nuttigere dingen te doen hebben dan ook nog eens CVA en allies aan te vallen. We hebben niet de best georganiseerde vloot, maar we hebben toch een flinke.


Dat heeft CVA op zich wel handig gedaan, de positionering van sov. Van waaruit we ook worden aangevallen, CVA heeft altijd een buffer (wat paxton federation/sylph is wanneer AAA aanvalt).

Vanuit strategisch oogpunt zou het kunnen zijn dat we AAA aanvallen als goons het niet trekken, al heb ik mijn twijfels of AAA en GBC het lukt om van goons/RA/allies te winnen. Vooral omdat het me niet zou verbazen als NC goons gaat helpen.

[ Voor 26% gewijzigd door Sissors op 27-11-2008 23:08 ]


  • tudeLati
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-07 16:15
NC is volgensmij iets te egoistisch om goons te gaan helpen. Zij claimen volgensmij liever de space die TRI en GODS nu hebben terug. Meer iskies voor hen om supercaps mee te bouwen, en hun gebied is dan weer een stuk veiliger.
Of ze dat gaat lukken is weer een andere vraag.

Politiek gezien word dit wel interessant nu!

When in doubt, Ctrl-Q


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Paul Nieuwkamp schreef op donderdag 27 november 2008 @ 22:49:
Op dat filmpje fan die alliance panel ofzo heeft die linker dude (AAA?)
Da's Jade Constantine.. CEO van Star Fraction (en vermoedelijk titan eigenaar ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tudeLati
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-07 16:15
Verwijderd schreef op vrijdag 28 november 2008 @ 08:44:
[...]


Da's Jade Constantine.. CEO van Star Fraction (en vermoedelijk titan eigenaar ;)
Volgens mij niet... De laatste keer dat ik JC heb gezien zat hij niet in een Erebus. Dus waarschijnlijk is een alt de piloot, of is het schip gewoon al weer door verkocht omdat het eigenlijk nutteloos voor hun was.

When in doubt, Ctrl-Q


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Tri en Atlas gaan daar niet snel weg, uit Vale of the silent in ieder geval. KIA Trekt zich ook terug van dat stukje, en Goons gaan in het zuiden tegen BOB en AAA vechten. Dan blijft in het noorden alleen NC vs Tri/Atlas over, en die kicken ze er echt niet zomaar uit. Ik denk dat KIA etc ook in het zuiden gaan helpen, dus daar wordt het gezellig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Er gaan in ieder geval ook redelijk wat mensen vanuit dat NC goons gaan helpen. Misschien niet actief helpen met verdedigen, maar wel met aanvallen van AAA/GBC gebied.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Vorige week gingen we met een mannetje of 35 even 'hallo' zeggen in Providence en in het bijzonder CVA.
Wat scheepjes van ze in hun thuissysteem afgeknalt wat op zich wel grappig was bleven we nog even wachten om te kijken wat hun reaktie zou zijn. Komen ze met een 100+ man aanzetten. Dat was toch iets teveel van het goede. (mijn alliance ticker is WTD)
Dat is al heel wat anders dan die russen die als je met 2 man in een systeem jumpt het al op een rennen zetten. Of denken met 3:1 kans te maken als de tegenpartij RR BS en falcons gebruikt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ScytheNL
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 06-06 15:57

ScytheNL

Mooiste deal ooit.

furby-killer schreef op donderdag 27 november 2008 @ 16:32:
Ah zo.

Ik ben ondertussen niet meer in een NPC corporation, zit nu bij paxton industries in providence. Nog een industrial ship en heb alles daar voor isk maken, en ga nu langzaam aan pvp vloot opbouwen. (Heb niet veel haast omdat ik nog een week in +4 clone zit, en heb weinig behoefte om met +4 clone in 0.0 te pvp'en).

Is wel heel anders dan syndicate. 90% van loot van rats kan je onmiddelijk voor redelijke prijs om market verkopen. Je kan niet ervan uitgaan de elke neutral erop uit is om je te pakken, aangezien het vol met neutrals zit. Ratting is stuk beter dan syndicate, al zijn er wel een hoop meer mensen. Maar toch nog een stuk beter.
Nadeel weer dat ik niet kan produceren totdat ik een industrial heb, want ene station kan reprocessen, andere kan produceren, dus moet ik minerals haulen. Wel nu voor het eerst dat ik jump bridges gebruik, die zijn wel ideaal. Insta warp van station naar jump bridge, jumpen, en warpen naar volgende station.
Welcome in Prov Furby ;) Spreek je nog wel een keer in alliance chat denk ik zo, zit zelf sinds een maandje of wat in geocorp...rats zijn wel aardig maar niet je van het hoor, ook veel mensen idd die aan het ratten zijn en aangezien veel systems niet echt veel belts hebben gaat het toch lastig. Providence is wat betreft ores en ratting toch wel wat slechter af dan vele andere regio's maja, we doen het er maar mee :P
NRDS is af en toe toch wel irritant, was laatst aan het ratten en toen kwam er een neut in mijn belt. Begint ie mooi met z'n Enyo mijn wrecks te salvagen terwijl ik er bij hang 8)7
Logischerwijs meteen gewaarschuwd dattie dat eerst maar eens moet vragen, zeker als de eigenaar in de belt hangt...Geen reactie. Dan begint het bij mij al aardig te kriebelen dus locken en t2 guardes uit. Dan moet je dus nog eerst in alliance chat toestemming vragen om te knallen :X ondertussen dat ik op antwoord wacht krijgt die kerel al de kans om me te convo'en en komt ie er dus met een waarschuwing en tip vanaf.
En die plaatsing van de JB is idd ideaal, undock en instawarp in het geval dat je station gecamped word.. _/-\o_

PS. als je even wat hauling hulp nodig hebt dan kan ik je wel een keer een handje helpen..hoor het wel in alliance chat dan ;)
Verwijderd schreef op vrijdag 28 november 2008 @ 10:51:
Vorige week gingen we met een mannetje of 35 even 'hallo' zeggen in Providence en in het bijzonder CVA.
Wat scheepjes van ze in hun thuissysteem afgeknalt wat op zich wel grappig was bleven we nog even wachten om te kijken wat hun reaktie zou zijn. Komen ze met een 100+ man aanzetten. Dat was toch iets teveel van het goede. (mijn alliance ticker is WTD)
Dat is al heel wat anders dan die russen die als je met 2 man in een systeem jumpt het al op een rennen zetten. Of denken met 3:1 kans te maken als de tegenpartij RR BS en falcons gebruikt.
Hehe, die melding kan ik me nog wel herinneren idd O-) ik geloof dat de algemene reactie was "Dat zullen we nog wel eens even zien" Duurde niet lang of de fleet was aanzienelijk gegroeid..Een mooie "hallo" terug zou ik zeggen >:)

[ Voor 16% gewijzigd door ScytheNL op 28-11-2008 11:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Als het goed is brengt volgende jumpfreighter mij een iteron 3, dus dan zit ik weer snor met haulen. Kan ik zelf mijn ishkur brengen en jumpfreighter brengt ook nog wat modules voor mijn cane mee, dan heb ik in ieder geval wat pvp schepen.

Je merkt er niks van, maar als ik in alliance forum kijk naar mensen die hun locatie hebben ingevuld, zitten er volgens mij best wat nederlanders in paxton.

[ Voor 25% gewijzigd door Sissors op 28-11-2008 12:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DingieM
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 18-11-2024
Voor welke roles gebruikt men een Ishkur vooral?
Tot nu toe de mijne ingezet bij oude complex (1/10 en 2/10) "raids" om snel af te handelen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

Het is niet de mijne, maar ik bewaar wreckage van jouw vorige om in mij display the plaatsen straks als we walking in stations hebben.

Wat jij met de jouwe doet is simpel; verliezen :D

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Deathscythehell schreef op vrijdag 28 november 2008 @ 10:59:
Hehe, die melding kan ik me nog wel herinneren idd O-) ik geloof dat de algemene reactie was "Dat zullen we nog wel eens even zien" Duurde niet lang of de fleet was aanzienelijk gegroeid..Een mooie "hallo" terug zou ik zeggen >:)
Beetje te enthousiast maar dat mocht de pret niet drukken. ;)
Denk dat we nog wel een keer komen buurten. Maar dat moet een verrassing blijven natuurlijk. ;)
Trouwens zijn furb en ik ook bekenden toen we allebei nog in Syndicate vertoefden.
Zo zie je maar. Voordat je het weet sta je aan de 'andere kant'.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutch2007
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 13-08 14:34
DingieM schreef op vrijdag 28 november 2008 @ 13:20:
Voor welke roles gebruikt men een Ishkur vooral?
Tot nu toe de mijne ingezet bij oude complex (1/10 en 2/10) "raids" om snel af te handelen...
tackling... small gang pvp

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tudeLati
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-07 16:15
Ishkur is leuk om inties en newbies mee te killen. Dat geld eigenlijk zo'n beetje voor alle AF's. In 0.0 gangs zijn AF's eigenlijk nutteloos. He is veel handiger als je een intie of een schip wat schade kan aanrichten vliegt in een gang.

Als je een AF kunt vliegen, kun je waarschijnlijk ook wel gewoon goed een t1 cruiser vliegen, en die zijn een stuk handiger...


Nog iets anders, zijn hier nog ex-ncm'ers aanwezig? Ik heb wel een leuk nieuwtje voor jullie, danti is terug uit zijn emo-retirement \o/

When in doubt, Ctrl-Q


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Sinds web nerf hebben AFs een stuk grotere kans om te overleven, en zie je AF gangs in 0.0.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Jah klopt, wij hadden laatst ook een AF gang die bij ons op bezoek kwam! Bleef helaas weinig van over >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
[b]furby-killer schreef op donderdag 27 november 2008 @ 23:00
Vooral omdat het me niet zou verbazen als NC goons gaat helpen.
De NC is begonnen aan het terug nemen van gebieden verloren in de bob oorlog, dus ik zie de NC nog niet snel goons helpen. (Zit momenteel in ROIR bob/pets possen te killen) Goons heeft ons niet geholpen tegen bob (TCF wel) dus ik schat de kans dat wij hun gaan helpen erg klein in.

Ben wel geinteresseerd hoe goons het doen tegen bob, zeker nu RA weg gevallen is als bondgenoot. Ik heb goons nooit gemogen maar hoop toch dat ze niet ten val komen want dat zou voor veel regions hard aan komen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Denk wel dat de goons hulp zullen krijgen van omringende alliances hoor, even los van RA. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Ik ga er niet vanuit dat NC direct goons gaan helpen, maar met het aanvallen van bob en pets help je goons natuurlijk wel indirect.

En ik denk dat hoewel goons niet populair zijn, bijzonder weinig niet GBC mensen willen dat ze echt verliezen. Voordat dat gebeurd gaan er al meer helpen.

[ Voor 37% gewijzigd door Sissors op 29-11-2008 15:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • REDSD
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08:39
furby-killer schreef op zaterdag 29 november 2008 @ 15:49:
Ik ga er niet vanuit dat NC direct goons gaan helpen, maar met het aanvallen van bob en pets help je goons natuurlijk wel indirect.

En ik denk dat hoewel goons niet populair zijn, bijzonder weinig niet GBC mensen willen dat ze echt verliezen. Voordat dat gebeurd gaan er al meer helpen.
NC zal wel helpen als de goons er om vragen, maar ik denk dat de steun niet overweldigend zal zijn vanwege de afstand.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashrah
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 01:36
Koth Fluff heeft ergens al gezegt dat ze zich aan het voorbereiden zijn om naar het zuiden te gaan op SSC, alhoewel er nog gezien moet worden of het blub is of niet lijkt me dat ze iig de intentie wel hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
Maranno schreef op zondag 30 november 2008 @ 09:04:
Koth Fluff heeft ergens al gezegt dat ze zich aan het voorbereiden zijn om naar het zuiden te gaan op SSC, alhoewel er nog gezien moet worden of het blub is of niet lijkt me dat ze iig de intentie wel hebben.
Ik denk dat er niet zoveel van terecht komt maar ik hoop van wel.
Overiggens heeft bob de slapende reus wakker gemaakt, dit het beste dat goons kon overkomen.
De alliance heeft eindelijk weer een doel voor ogen en piloten loggen massaal in om bobbits te killen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashrah
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 01:36
Was een jaar geleden andersom :) dat houdt het spannend, btw dit geintje danken Goons aan -A- niet aan ons ^^

- Gisteren gehotdropped door Solar in 1v- toen we goon towers aan het slopen waren, lekker outnubered en 6 solar / 5 bob dreads lost, daarna nog een en ander aan skirmish met support fleets, maar we hebben nu 3 posses in een 5 moon system.

- Zondagavond schijnt er een redelijk gevecht te zijn geweest nog geen reports gezien hiervan.

[ Voor 96% gewijzigd door Ashrah op 01-12-2008 10:58 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Zo komen jullie wel gezellig dichtbij ons :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Vond CAOD topic van goons over nieuwe naam voor AAA/GBC coalitie wel grappig :P

Is in ieder geval geen echt geweldig begin voor GBC/AAA

[ Voor 44% gewijzigd door Sissors op 01-12-2008 16:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

GBC en goons zitten allebei in hun eigen rol gevangen dus geen wonder dat steeds weer elkaar het leven zuur maken. Zij hebben gewoon constant strijd nodig om het spannend te houden.
En ik dit geval vind ik het helemaal niet erg dat AAA zich vertilt door zich in te laten met ebayers. Het zijn altijd al arrogante spelers geweest (met name The Collective) en ze verdienen het ook flink op hun lazer te krijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Gisteren nog even in 1V- gespeeld en volgens mij zijn alle towers nu weer opgeruimd en is het systeem gejammed.... :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashrah
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 01:36
Geen idee gisteren overwerken, geen idee wat er is gebeurd :p geloof dat ze in P7-UZT een safe moesten zoeken daar er een beetje een overmacht was :p 70 tegen 200 ......

Blijft toch raar dat we in Goon Space komen en alleen maar ED/IRC/Solar/XX/RA als tegenstanders krijgen waar zijn al die Goons die hebben geresubbed nu?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Mja geen idee, 1v zat gisteren toch écht vol met blues. Wij/IRC/Solar/RA/XXX en Goon was er ook :)

We kwamen nog 'n BoB fleet tegen op de terugweg die toch wat groter was dan wij hadden gewild :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • REDSD
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08:39
Maranno schreef op dinsdag 02 december 2008 @ 14:03:
Geen idee gisteren overwerken, geen idee wat er is gebeurd :p geloof dat ze in P7-UZT een safe moesten zoeken daar er een beetje een overmacht was :p 70 tegen 200 ......

Blijft toch raar dat we in Goon Space komen en alleen maar ED/IRC/Solar/XX/RA als tegenstanders krijgen waar zijn al die Goons die hebben geresubbed nu?
bob had toen hun space aangevallen werd ook veel hulp gehad van allies.
Goons space is groot en een goede verdeling is noodzakelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashrah
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 01:36
Was bedoelt als een vraag niet als een stab ;), AAA vecht tegen Goons maar dat waren er nu ook niet geweldig veel als ik het AAA killboard bekijk.

Lol anyway veel te gebeuren hopelijk weer mooie gevechten (ty stackless IO en 64 bit servers)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
Het tower schieten voor de NC is bijna voorbij, we hebben +20 high end moons terug genomen van bobbits, pets en de rest. Na het weekend hebben we waarschijnlijk antwoord op de vraag op we goons gaan helpen of dat we een tijdje gaan carebearen.

Nog niks op de MM aliance fora over een move naar het zuiden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • De_Bastaard
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-09 22:08
Hehe, dat zou nog gezellig worden dan! Zit jij bij MM ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MazeMouse
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 06-09 11:47

MazeMouse

Ja, of niet natuurlijk

Zijn er meer mensen die op dit moment ruzie hebben met de Direct Debit optie?
Ik krijg steeds "incorrect information" errors terwijl alles wel degelijk klopt...

sudo apt-get rekt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helghast.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-03 11:49
De_Bastaard schreef op woensdag 03 december 2008 @ 23:42:
Hehe, dat zou nog gezellig worden dan! Zit jij bij MM ?
Madness0906 is de naam van mijn main char en die zit in Oberon/Morsus Mihi.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashrah
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 01:36
Aah dat komt me bekent voor, voormalige T-bag ;)

(en nee is geen bob pun, zo werden Tgrads in Bruce al genoemd door de ander corps)

[ Voor 47% gewijzigd door Ashrah op 04-12-2008 14:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Gisteren is m'n 8800GTS overleden. Nu had ik nog een 8600GTS als backup maar dan merk je toch wel dat fps lager is.
Kijken wat de RMA uitwijst en dan hopelijk een leuke aanbetaling op een GTX270 als goedmakertje. Moet dat kreng wel in jan op de markt komen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutch2007
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 13-08 14:34
Verwijderd schreef op vrijdag 05 december 2008 @ 08:07:
Gisteren is m'n 8800GTS overleden. Nu had ik nog een 8600GTS als backup maar dan merk je toch wel dat fps lager is.
Kijken wat de RMA uitwijst en dan hopelijk een leuke aanbetaling op een GTX270 als goedmakertje. Moet dat kreng wel in jan op de markt komen.
zet je de shadows toch uit?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yared
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-01 18:40

yared

No Scope, Bitch!

Piet hoorde een roddel die klopte misschien
Waarop Sint hoorde dat Dim in low-sec was gezien
Wat deed Dimmie daar toch in zijn vliegmasjien

Dim was aan het testen in zijn nieuwe boten
En werd vervolgens door een POS neergeschoten
Wat pijn deed aan zowel de wallet als aan zijn kloten

Ai Wouter, ken dat.. had een tweede gfx gekocht maar bleek dat Asus bord alleen Crossfire (ATI) ondersteunde dus die 2e was nutteloos. Heb toen de nieuwe teruggestuurd en de paar maanden oud huidige verkocht V&A aangeboden: Asus EN8600GT SILENT/HTDP/512M
Voor het geld van deze en de RMA + kleine extra bijdrage een hele mooi 4850 gekocht :)

So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

M'n laptop heeft zon Intel GFX kaart dus die trekt ook alleen maar de classic client maar vooralsnog kan ik me nog prima redden. Zowieso heb ik toch nog een rits lvl5 skills te gaan.
Of ik kan dat Eve boek nog eens uitlezen. (Wat een saai droog k*tboek is dat zeg.)
Pagina: 1 ... 4 ... 12 Laatste

Dit topic is gesloten.