Heb daarnet patch notes gelezen en over legendary weapons het volgende interessante:
- op lvl 10,30 en 50 krijg je 2 nieuwe legacy's waarvan je er 1 moet kiezen
- op lvl 20 en 40 kies je zelf welke legacy stijgt in tier
klopt dat heb ik ook gelezen.rik86 schreef op woensdag 26 november 2008 @ 11:41:
Heb daarnet patch notes gelezen en over legendary weapons het volgende interessante:
- op lvl 10,30 en 50 krijg je 2 nieuwe legacy's waarvan je er 1 moet kiezen
- op lvl 20 en 40 kies je zelf welke legacy stijgt in tier
Waarom kies je voor ardour eigenlijk?
Ik wil denk ik een met fervour en daarop extra damage (tot 9% ofzo)
Aan de andere kant, meer items hebben ardour en als je de pip kan versnellen en parry en evade meer kan negeren heb je bijna controlled burn
Gelukkig mag je er 6.
Alleen jammer dat ik zo op dps kick, ben ik daar zoveel punten aan kwijt
Ik wil daarom ook zo snel mogelijk bk6 afkrijgen, voor die legendary trait, gooi ik m'n controlled burn eruit en ga ik voor 3 AoE legendarys icm 5 AoE traits, de heavy shield trait en dan of de extra healing of extra power trait, die zitten volgens mij in andere sets dan de AoE, maar dat weet ik niet meer helemaal zeker.
Nu moet alleen de praktijk nog uit gaan wijzen of ik straks ook echt 5-10 gelijke lvl mobs zonder problemen aan kan
Voor mijn gevoel is een warden namelijk niks anders dan een Captain, maar dan zonder pet.. en ipv polearms een spear + shield? Voor de rest lijken ze extreem veel hetzelfde?
Van de runemaster kan ik ook bijna geen beeld krijgen.. Anders dan dat het een beetje tussen minstrel en loremaster in zweeft?
Ooit in beta Lotro gespeeld (en in begin van retail) en daarna nog af en toe eens een weekje terug geweest, maar de classes spraken me gewoon niet aan tot nu toe heb ik het volgende gespeeld gehad:
Beta:
Hunter tot 40: Die speed travel options waren wel relaxed... Maar hoe verder ik kwam des te meer moeite ik had om een groep te vinden (te veel hunters)... (Ook in retail zag ik vanaf dag 1 echt 2x tot 3x zo vaak een hunter als iedere andere class, dus al snel besloten dat mijn main geen hunter zou worden)..
Guardian tot 35 (oid): Mjah in groepen was het wel relaxt (minder wacht tijd zeker omdat mijn gf op dat moment minstrel speelde).. Duo questen was ook nog wel redelijk..Maar het halen van deeds was hel
Minstrel tot 30(oid): Redelijk relaxt.. Goeie balance tussen dingen duo doen en groeps (daarnaast was ik als minstrel gelijk een ticket voor mijn vriendins hunter om een groep te joinen).. Minstrel + Hunter LFG
Retail:
Minstrel tot 42: Class beviel me goed in beta en wilde nog meer zien.. Maar op den duur was ik dat gebitch van mensen meer dan zat.. Voorbeeld: Hunter over aggro'd de tank.. Ik heal de hunter zo goed als ik kan en bam ik heb de aggro en ik ga dood (groep whipe).. Dus ik vraag of de hunter rustig aan wilt doen.. En 5 seconde later over aggro'd de hunter weer en laat ik hem doodgaan.. Groep blijft leven.. Maar ik krijg als nog tig keer te horen dat ik suck en op den duur was ik dat gewoon zat /leave...
Champion tot 46: Aangezien ik deze toon zo snel mogelijk weer in de level range van mijn vriendin wilde hebben, heb ik hem echt zwaar gepowerleveld tot ik level 40 was ofzo.. Maar die class is gewoon saai.. Ik heb geen een andere toen zo nutteloos gevonden als een champ.. Sure voor het halen van deeds is het gigantisch relaxt (zeker met een minstrel samen, kan je grote hoeveelheden afslachten met allemaal aoe deeds/traits of hoe het ook heten).. Maar uit eindelijk stelt de class zelf niks voor..
Uit eindelijk gekapt met de game.. Af en toe nog terug geweest.. Nog een loremaster en buglar tot ergens midden 20 gehaald.. Maar keer op keer weer gestopt omdat voor mijn gevoel characters niet uniek genoeg waren..
Dus mijn vraag hoe goed zit de runekeeper en warden class in elkaar? Hebben ze nog iets wat ze echt nuttig maakt in een fellowship (endgame)? Welke rassen kunnen welke nieuwe class spelen (hobbits en elfs ftw
Currently playing: MTG Arena (PC)
- MueR
- Registratie: Januari 2004
- Laatst online: 21:54
Anyone who gets in between me and my morning coffee should be insecure.
bij fervour geeft die +15% voor 15 seconden dacht ik en die kan je altijd aangooien (tegen 2 fervour kost, maat dat is ongeacht je stance)
Ik loop nu trouwens met een legendary build die -9% AoE power costs geeft en +6% AoE damage doet volgens mij, ook wel een leuke combo, maar meer omdat ik nog geen goed ardour item heb
Verwijderd
Persoonlijk vind ik wel degelijk dat er een behoorlijk verschil zit tussen warden en de captain en ook tussen de Rune-keeper en de minstrel/lore-master
Warden is echt een classe die je moet spelen en steeds meer nieuwe gambits uitvinden. Gambits zijn eigenlijk als het ware een soort van combo's. Hierdoor kun je erg krachtige nieuwe aanvallen maken en het is best leuk om die uit te vinden. Kan je er nog niet waanzinnig veel over vertellen want die van mij is nog maar level 16, weet alleen wel zeker dat ik die class erg prettig vind spelen en ook erg handig in solo play is.
De rune-keeper is een wat zwakkere class maar wel een die zowel qua damage aardig goed uit de voeten kan als qua healing. Het voordeel van deze class is dat je je kunt gaan focussen en aanpassen binnen een fellowship. Is er meer behoefte aan DPS, dan ga je damage dealen. Hoe meer damage je doet, hoe zwaardere en krachtigere aanvallen je ter beschikking krijgt. Is er bijvoorbeeld geen minstrel, of is er meer behoefte aan een healing class dan kun je ook die rol op je nemen. Mijn rune-keeper is nog maar level 12 maar je kunt wel merken dat dit best wel inzicht vergt. Als je echt voor de healing wil gaan zul je je daarop moeten focussen. Zo heb je bijvoorbeeld een rune-stone die je hele fellowship van healing kan voorzien. Deze runestone heeft een eigen morale bar en kan dus ook worden vernietigd door je tegenstanders.
Een runestone kun je ook alleen maar neerzetten als je healing focussed bent. Dus als je net flink in de aanval bent gegaan zul je eerst moeten zorgen dat je healing attuned bent zodat je ook een dergelijke rune-stone kunt neerzetten. Wat ik in het begin van een andere rune-keeper hoorde klopt niet helemaal. Die vertelde mij namelijk dat de runestone alleen in het begin kon worden neergezet, maar volgens mij is dat niet waar. Je kunt wel midden in de battle een runestone neerzetten, zolang je attunement maar aan de groene kant (healing) en dus niet de rode kant (battle) zit.
Met andere woorden beide nieuwe classes hebben best wel wat uitdaging in zich zitten en zijn een leuke toevoeging aan het spel, of jij ze leuk vind, dat kan ik niet voor je bepalen uiteraard.
Veel quests beschikbaar, maar om daar nu door te levellen tot 50? Ik vermoed dat je niet helemaal tot 50 kan geraken met questen alleen, stel dat je tegen lvl 43 in Forochel arriveert. Ik heb op lvl 45.5 al veel content achter de kiezen daar. Ter afwisseling kan je zeker en vast weer naar Misty Mountains (Goblin Town) ofwel Angmar aan de slag, al betwijfel ik of daar nog heel veel volk zal rondlopen (voor een FS te vormen). Zeker de wat gevorderde quests in Angmar (voorbij de beeldenrij) zijn small FS of full FS. Weinig solo content als ik mij niet vergis. Na 3-4 lvls in Forochel heb ik de sneeuw ook wel gehad. De chocomelk met slagroom van Angmar (Aughaire) is dan zeer aan te raden.qntal schreef op woensdag 26 november 2008 @ 10:11:
Gisteren eindelijk de laatste 2 quests in de Trollshaws gedaan (giant quests) met behulp van een paar kinnies (thanx again Botoo). En hierna op aanraden van dragonspirit niet naar de mistymountains maar naar Forochel (foroggel) afgereisd....mijn god wat is het daar mooi. Nou kan ik dat op mn laptopje (1024x768 low settings) niet goed zien. Mn voeding van mn PC is door mn nieuwe videokaart opgeblazen en ff geen geld voor een nieuwe
Maar op de PC van mn vriendin zag het er wonderschoon uit. De eerste kills daar gemaakt en ik denk dat we er verder met veel plezier gaan questen. Op naar lvl 50 en Moria
Ik vind dat als je een vraag stelt een beetje background info geen kwaad kan
Bij deze omschrijving doet het me denken aan het systeem van een rogue in WoW komt het hier een beetje mee overeen of werkt het toch heel anders?Verwijderd schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:12:
Warden is echt een classe die je moet spelen en steeds meer nieuwe gambits uitvinden. Gambits zijn eigenlijk als het ware een soort van combo's. Hierdoor kun je erg krachtige nieuwe aanvallen maken en het is best leuk om die uit te vinden. Kan je er nog niet waanzinnig veel over vertellen want die van mij is nog maar level 16, weet alleen wel zeker dat ik die class erg prettig vind spelen en ook erg handig in solo play is.
Hmm beetje het idee van 80% van normale dps en 80% van een normale healing class? Of is het gewoon echt een zwakke class? Normaal hou ik niet zo van dit soort classes.. Maar het idee dat je jezelf continue moet evalueren of je verder kan dps'en of weer de andere kant op moet trekt me eigenlijk wel aanVerwijderd schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:12:
De rune-keeper is een wat zwakkere class maar wel een die zowel qua damage aardig goed uit de voeten kan als qua healing. Het voordeel van deze class is dat je je kunt gaan focussen en aanpassen binnen een fellowship. Is er meer behoefte aan DPS, dan ga je damage dealen. Hoe meer damage je doet, hoe zwaardere en krachtigere aanvallen je ter beschikking krijgt. Is er bijvoorbeeld geen minstrel, of is er meer behoefte aan een healing class dan kun je ook die rol op je nemen.
Currently playing: MTG Arena (PC)
- MueR
- Registratie: Januari 2004
- Laatst online: 21:54
Anyone who gets in between me and my morning coffee should be insecure.
Ik had ook niet verwacht dat ik daar tot lvl 50 zou vertoeven...maar het is een soort Evendim voor de Trollshaws zeg maar. Hierna gaan we (ik speel samen met mn vriendin) naar Misty Mountains en dan naar Angmar idd. En er zullen best nog wel groepjes te vinden zijn hoor...heb ook sinds MoM nog geen moeite gehad een groepje te vinden. En anders zijn er altijd wel lieve kinnies die ff willen helpenHurtebise schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:22:
[...]
Veel quests beschikbaar, maar om daar nu door te levellen tot 50? Ik vermoed dat je niet helemaal tot 50 kan geraken met questen alleen, stel dat je tegen lvl 43 in Forochel arriveert. Ik heb op lvl 45.5 al veel content achter de kiezen daar. Ter afwisseling kan je zeker en vast weer naar Misty Mountains (Goblin Town) ofwel Angmar aan de slag, al betwijfel ik of daar nog heel veel volk zal rondlopen (voor een FS te vormen). Zeker de wat gevorderde quests in Angmar (voorbij de beeldenrij) zijn small FS of full FS. Weinig solo content als ik mij niet vergis. Na 3-4 lvls in Forochel heb ik de sneeuw ook wel gehad. De chocomelk met slagroom van Angmar (Aughaire) is dan zeer aan te raden.
Verwijderd
Daar kan ik weinig over zeggen aangezien ik WoW niet lang gespeeld heb. Dus dat laat ik even aan anderen over.Uhmmie schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:23:
Bij deze omschrijving doet het me denken aan het systeem van een rogue in WoW komt het hier een beetje mee overeen of werkt het toch heel anders?
Het is zeker geen zwakke class, wel een class die je absoluut moet leren kennen. Als je goed met de skills om gaat die er tot je beschikking staan denk ik dat je eigenlijk zelfs aardig sterk bent. Je kunt jezelf healen tenslotte, als je maar op tijd daarmee begint anders zet het geen zoden aan de dijk, dus goed op blijven letten is erg belangrijk.Uhmmie schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:23:
Hmm beetje het idee van 80% van normale dps en 80% van een normale healing class? Of is het gewoon echt een zwakke class? Normaal hou ik niet zo van dit soort classes.. Maar het idee dat je jezelf continue moet evalueren of je verder kan dps'en of weer de andere kant op moet trekt me eigenlijk wel aan..
Worden 2 Runekeepers in een fellowship geaccepteerd? Ik bedoel toen ik en mijn gf allebei hunter speelde was het echt hell om een groep te vinden.. Maar toen we in retail allebei een minstrel speelde waren we juist (ondanks 2x dezelfde class) onwijs wantedVerwijderd schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:37:Het is zeker geen zwakke class, wel een class die je absoluut moet leren kennen. Als je goed met de skills om gaat die er tot je beschikking staan denk ik dat je eigenlijk zelfs aardig sterk bent. Je kunt jezelf healen tenslotte, als je maar op tijd daarmee begint anders zet het geen zoden aan de dijk, dus goed op blijven letten is erg belangrijk.
Weet iemand trouwens een online winkel waar je alleen de cd-key kan kopen? Ik ben hier namelijk alle winkels af geweest gisteren en nergens (mediamarkt, bartsmit, gameplaza, v&d, etc) hadden ze hem meer op voorraad of ze hebben de game nooit binnen gehad
[ Voor 14% gewijzigd door Uhmmie op 26-11-2008 12:50 ]
Currently playing: MTG Arena (PC)
- MueR
- Registratie: Januari 2004
- Laatst online: 21:54
Anyone who gets in between me and my morning coffee should be insecure.
Dit is waar.. maar toch niet helemaalVerwijderd schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:12:
Nogal een lap tekst Uhmmie.
Een runestone kun je ook alleen maar neerzetten als je healing focussed bent. Dus als je net flink in de aanval bent gegaan zul je eerst moeten zorgen dat je healing attuned bent zodat je ook een dergelijke rune-stone kunt neerzetten. Wat ik in het begin van een andere rune-keeper hoorde klopt niet helemaal. Die vertelde mij namelijk dat de runestone alleen in het begin kon worden neergezet, maar volgens mij is dat niet waar. Je kunt wel midden in de battle een runestone neerzetten, zolang je attunement maar aan de groene kant (healing) en dus niet de rode kant (battle) zit.
als je nog even doorspeelt dan kun je met je class skills ervoor zorgen dat je runestone ten aller tijden beschikbaar is, dus ook als je vollop in je DPS attunement zit. En zo kun je ook met je class skills ervoor zorgen dat je meer dps spells hebt terwijl je healing attuned bent. Dus zo kan je toch nog een beetje met je skills schuiven.
Helemaal niet bij stil gestaan dat CM zelf online de keys verkoopt.. Denk dat ik hem daar maar ga bestellen, want geen een winkel kon mij vertellen wanneer ze weer boxes binnen kregen..MueR schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:53:
Alleen CDkey is dan ook niet beschikbaar in de retail. Enkel op de CM site kan je de losse CD key kopen.
Gr.
Currently playing: MTG Arena (PC)
Ik denk 't wel. Je zou zelfs met 1 tank en 5 runekeepers kunnen gaan die dan onderling goed coordineren wie healt en dps't. Je mist dan wel buffs.Uhmmie schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:49:
[...]
Worden 2 Runekeepers in een fellowship geaccepteerd? Ik bedoel toen ik en mijn gf allebei hunter speelde was het echt hell om een groep te vinden.. Maar toen we in retail allebei een minstrel speelde waren we juist (ondanks 2x dezelfde class) onwijs wanted.. Hoe zit dat bij runekeepers?
De runekeepers is volgens mij de meest handige class om dubbel te hebben in een fs, omdat die naar gelang de situatie kunnen switchen tussen healen en damage doen
Yup maar dan kan ik hem dus net zo goed via codemasters zelf bestellenRonnieB82 schreef op woensdag 26 november 2008 @ 16:58:
hier hebben ze ook online de keys te koop: http://gamecard.nu/ (onderaan de keys voor volledige games)
Currently playing: MTG Arena (PC)
is incl mom, ben een female warden (wil mn diablo2 javalin namakenVerwijderd schreef op woensdag 26 november 2008 @ 18:17:
Als het inclusief MoM is, dan is het een hele goede prijs.
wel vaag af en toe waar je naar toe moet overigens, maar het spel ziet er beter uit dan ik had verwacht (en tot nu toe 10x beter dan wow lol)
Guardian vind ik een leuke klasse om te spelen, omdat ik wel van een goede verdediging hou. Je kunt nog eens een foutje maken of niet helemaal erbij met je gedachten zonder dat het direct gevolgen heeft, en daar hou ik wel van. Ook tijdens het sparren sta je in eerste instantie gewoon stil en er gaat bijna niets van je morale af!
Jammer is wel dat het solo-questen (en vooral de deeds!) uitermate traag gaan. Ik speel op Snowbourn, en ik begreep van een kinmember daar dat er weinig (goede) lvl 50 guardians zijn. Mooi doel voor mij, lijkt me zo!
Verwijderd
Mooi dat inderdaad, als je nieuwe gebieden in loopt en het gevoel hebt dat je kin op de grond valt omdat je niet had gedacht dat het nog mooier kon zijn.
Pfoe das och best een stevig robbetje knokken, zeker als je mobs + mini boss pullt
Dus was bijna iedereen wel dood gegaan, maar gewoon retreaten gelijk weer meevechten! thats the spirit.
Uiteindelijk ben ik voor 750 S aan reparaties het schip in gegaan, iets van 10 keer dood ^^
De laatste trollen inderdaad gedaan zoals eerder in het topic beschreven, iets met kamer en kite.
Maarja nu moet ik nog een keer voor nog weer 4 defilers en wat coins. (waar zijn trouwens de items voor die je loot van die treasure piles? (pot of gold, mirror dacht ik)
Uiteraard, maar gelukkig vind ik LotR:O (méér dan WoW) vooral op solo quest gericht. Er zijn wel fellowshipquests genoeg, maar je kunt je prima vermaken in je eentje in elk gebied waar ik tot nu toe ben geweest. Soms heb ik gewoon geen zin of tijd om met anderen te questen met bijbehorende verantwoordelijkheden...Verwijderd schreef op donderdag 27 november 2008 @ 09:05:
Dan moet je wel in de gaten houden dat het er niet helemaal met je gedachten bij zijn in een fellowship WEL grote gevolgen kan hebben.
Verwijderd
Kan het trouwens zijn dat er een flink aantal quests makkelijker zijn gemaakt. Meende mij van vroeger te herinneren dat de laatste quest van de proloog questline (assault on rag therag meen ik uit mijn hoofd te herinneren, waarbij je uiteindelijk belandt in die trap met de vader van je metgezel) vroeger een group quest was. Gisteren solo gedaan en ging er echt fluitend doorheen.
Vanavond wordt het dus tijd om de laatste losse eindjes in Ered Luin af te maken (moet nog 1 gear ophalen en nog een quest ineleveren) en dan op naar Breeland om daar achter de brigands aan te gaan jagen. Denk dat ik ook deze keer weer the old forest links laat liggen. Weet niet wat het is met die plek maar ik vind er werkelijk niets aan en sla bijna alle quests daar over.
Verwijderd
Ikzelf blijf ook het liefst weg uit the Old Forest. Moest er laatst voor een deed wel heen, maar toen was ik al lvl 50. Ik ken wel meer mensen die the Old Forest het liefst links laten liggen en er met een grote boog omheen lopen.Verwijderd schreef op donderdag 27 november 2008 @ 10:38:
Denk dat ik ook deze keer weer the old forest links laat liggen. Weet niet wat het is met die plek maar ik vind er werkelijk niets aan en sla bijna alle quests daar over.
Toen ik met LOTRO begon voor de eerste keer was er nog geen kaart voor en was het een echt dolhof, ik denk dat ik daarom het vervloekte bos liever links laat liggen ondanks dat de nieuwe kaart uitstekend werkt.
Daar ben je dan heel aardig mee weggekomen. Ik kreeg 15k voor mijn lvl 20 halberd... (of ik had gewoon dikke pechMueR schreef op woensdag 26 november 2008 @ 11:58:
Goh, maar 40k? Dan was het wapen vast niet hoogIk kreeg een 100k bij een level 23 boog. Binnenkort mn huidige boog eens deconstructen als ie op 30 zit (nu op 28,5).
The Flying Dutchman
Als ik 55 ben ga ik mijn wapen ook deconstructen hopelijk heb ik wat geluk & geraak ik aan een mooie mace.
Wel al aan ééntje geraakt met 1 redelijke legacy (+ crit voor surprise strike dus leuk voor crit chainen e.d.) maar spijtig genoeg maar rank 1. De mace in kwestie heeft wel maar 2 legacies dus als ik toch die gebruik bij gebrek aan iets beters dan zal hij er dus ook al bijkrijgen doordat ik de andere niet meer kan levelen.
Is iemand eigenlijk al aan een third age wapen geraakt met legacies met een level hoger dan level 1?
Ik had een mazzeltje en vond een lvl54 second age burglar mace op AH (15G), gekocht en nu inmiddels aardig geleveld (+/- 18). Doet het best goed dat ding
Ik heb op beide wapens Ancient Dwarf damage genomen, maar ik overweeg sterk om naar Westernesse te switchen zodra ik daar de kans voor krijg, een lvl58 hunter uit mijn kin is ook overgeschakeld naar Westernesse en doet gemiddeld meer damage in Moria.
Moet naturlijk wel eerst Westernesse damage vinden . . .
Third age kan max lvl30 worden maar second age kan naar 40
FXDLS 'S&S edition'
💀 memento mori 💀
The Flying Dutchman
@botoo: zijn de legacies wat fatsoenlijk? (ben zelf aan het rondkijken, ben ook een burglar)
Verwijderd
Ik vind juist dat heen en weer schuiven van DPS naar Healing wel uitdagend. Voordeel is dat de DPS ook gewoon ranged is.Rexcore schreef op woensdag 26 november 2008 @ 12:54:
[...]
Dit is waar.. maar toch niet helemaal![]()
als je nog even doorspeelt dan kun je met je class skills ervoor zorgen dat je runestone ten aller tijden beschikbaar is, dus ook als je vollop in je DPS attunement zit. En zo kun je ook met je class skills ervoor zorgen dat je meer dps spells hebt terwijl je healing attuned bent. Dus zo kan je toch nog een beetje met je skills schuiven.
Verder heb ik gemerkt tijdens de eerste classquest dat je met de runekeeper ook best goed kan kiten
Verwijderd
Kan het je niet met zekerheid zeggen, maar zou best wel eens maintenance kunnen zijn momenteel.gotfurrr schreef op donderdag 27 november 2008 @ 12:09:
ik krijg nu een datacenter error (kan niet connecten), weet iemand hoe dit op te lossen is? (heb op dit moment geen firewall draaien, geen proxy etc)
Verwijderd
Daar ben ik nu bijna aan toe. Ben inmiddels namelijk level 14. Gisteren ook alle intro epic quests gedaan, moet nog wel een paar andere quests uitvoeren voor ik echt uit de Low Lands ga vertrekken. Ik merk nog dat ik iets te overmoedig ben soms. De meeste targets gaan wel vrij makkelijk neer, maar ik ben al regelmatig verrast en ineens dood gegaan.Verwijderd schreef op donderdag 27 november 2008 @ 12:12:
[...]
Ik vind juist dat heen en weer schuiven van DPS naar Healing wel uitdagend. Voordeel is dat de DPS ook gewoon ranged is.
Verder heb ik gemerkt tijdens de eerste classquest dat je met de runekeeper ook best goed kan kiten
Verwijderd
[ Voor 96% gewijzigd door Verwijderd op 27-11-2008 12:52 ]
- MueR
- Registratie: Januari 2004
- Laatst online: 21:54
Anyone who gets in between me and my morning coffee should be insecure.
Verwijderd
Bij het unlocken van een Third age wapen, dan zijn sommige legancies grijs in je wapen pop up. Worden deze nog gekleurd? Zijn ze werkzaam?
Anyhoe, hoe werkt dit>
edit
ik verplaatst m wel even muer
[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 27-11-2008 12:54 ]
And I'm the only one and I walk alone.
Dit topic is gesloten.
![]()