Dat kan kloppen, als je de harde schijf uit de HDX aan een Windows pc koppelt, dan moet je op de windows pc even een EXT2/3 driver installeren. De HDX schijf wordt meestal als EXT3 geformatteerd.Anoniem: 287360 schreef op zaterdag 17 januari 2009 @ 10:59:
Wie zou mij verder op weg kunnen helpen?
HARDE SCHIJF
Hierna heb ik de harde schijf eruit gehaald en heb geprobeerd om deze harde schijf, als externe harde schijf te plaatsen op mijn pc, helaas mijn harde schijf was niet zichtbaar via mijn pc.
Je had de harde schijf er niet eens uit hoeven te halen, via de USB Slave aansluiting kun je hem ook bekijken op je pc (de EXT3 driver is wel nodig om de bestanden te kunnen zien).
Van mijn website http://www.hdx.huubmons.nl
USB slave aansluiting
Omdat de harde schijf in EXT2 of EXT3 formaat is geformatteerd, kun je de inhoud van de harde schijf standaard niet zien in Windows XP. Er moet een extra driver op je Windows pc worden geinstalleerd. Zie bijvoorbeeld deze linken:
Alleen lezen: http://www.chrysocome.net/explore2fs (hoeft niet geïnstalleerd te worden, je kan meteen de schijf bekijken!).
Lezen en schrijven driver: http://www.fs-driver.org/index.html
[ Voor 43% gewijzigd door HuMon op 17-01-2009 12:57 ]