mukkel schreef op dinsdag 09 juli 2013 @ 11:28:
Aan de achterkant van een D5 kun je toch de snelheid instellen of je moet het perse willen op de voorkant van je PC, Dan moet je kijken hoeveel wat een controller kan leveren op een kanaal.
Als het goed is kan ik het idd op de pomp instellen, want het is een Vario. Het lijkt me dat het staat voor variabele snelheid. (Óh wat slecht

Dat is dus pure speculatie van mijn kant) En de info over hoeveel watt per kanaal, is denk ik wel online te vinden, lijkt me. Volgens mij heb ik wel de variant die niet het extra 'controller draadje' heeft. Maar daarmee kon je dacht ik de pomp regelen vanuit de post of het besturingssysteem.
Het is alleen de vraag of ik erbij kan, om de snelheid op de pomp in te stellen, nadat hij is ingebouwd. Anders zou ik tijdens de lekkage test, voordat ik alles inbouw, moeten inschatten welke snelheid het beste is.
Waterblokjes op je geheugen... ja het oogt goed, maar is voor de rest vrij nutteloos. Vooral als je al Dominators hebt met grote heatsinks.
Yup de Platinums, met die verlichtte balk. Ik kan de latencies wel nog veel strakker instellen, en hoe stabiel het dan is weet ik nog niet. Maar tot nu toe presteren ze uitstekend op 1866Mhz en de NB op 2200Mhz. Maar dat is verder zonder astronomische overclock, afgezien van een system boost.
Een 2depomp is niet nodig voor cpu-mobo en evnt. gpu.
De 420mm rad kan dit koel koel houden, wil je SLI zou ik ruimer gaan zitten.
Maar ja een extra rad ertussen prikken is zo gedaan. Deze hebben amper restrictie en veranderen weinig betreft flow / druk.
Betreft een WC blok op je 570 is inderdaad een dilemma. Het is nog steeds een leuk kaartje alleen loop je dadelijk tegen de lamp met de beschikbare Vram 1280MB.
Ik heb ook een 570 gehad (enkel en SLI) en in BF3 loop je al tegen de lamp op ultra 1080P.
Dit gaat op eeen moment iets schokken omdat de totale vram in gebruik is.
(ultra 1080P gebruikt 1500 / 1600MB Vram) en dat heeft de 570 niet.
Als ik jou was zou ik met oog op komende games zoals BF4 een andere kaart in gedachte nemen.
De 570 niet op water en wanneer nodig upgraden. Voor nu heb je ook nog geen andere rad en pomp nodig.
Ja, daar komt jouw gedachte ook wel helemaal op lijn met de mijne. Alleen heb ik deze videokaart ietsje langer dan een jaar, wat ook voornamelijk de reden is dat ik hem nog even wil laten zitten. (al doe ik mezelf daarmee wel tekort op grafisch gebied.)
Mijn twijfel over de loop zelf komt omdat ik geen enkele persoonljike ervaring heb met waterkoeling. Maar je reactie geeft me wel het gevoel dat ik me iig al redelijk heb ingelezen op het onderwerp.
Het filmpje
'Watercooling Fail: How to screw up your system.' Is overigens ook wel een komische eye opener voor wie voor het eerst aan een waterkoeling begint.

Verwijderd schreef op dinsdag 09 juli 2013 @ 11:34:
Zit ik helemaal te tiepen, komt her mukkel met dit..Nah, De hitte schijnend op het doffe plakfolie geplakt op de balkon panelen, geeft aan de andere weerszijde van van de panelen een omgevingstemperatuur, dus aan de kant waar m'n terrasstoel staat, wier opstijgt in een door de natuurkunde gemaakte vorm die we hitte noemen en wier optrekt tot raamhoogte welke vervolgens door de staande zon op het raam meegenomen word, waardoor je dus theoretisch gezien een wat koelere zonnedruk op de ramen krijgt althans hier met het T'sillever...
Hahaha. Ik heb het met je te doen. Maar beiden toch bedankt voor jullie reacties. Want ook al lees en bekijk ik wel veel, even bevestigd krijgen dat ik het ook goed begrepen heb, is wel zo fijn. Als ik te veel af zou gaan op al die leuke building guides op youtube ben ik zó onnodig een kapitaal kwijt. Het valt me ook wel op, dat veel van die filmpjes geliëerd zijn aan één of ander merk hardware of benodigdheden. Leuke verkooptruuk.
En je brengt me op een goed idee Fishsmell.
Ik ga maar eens een ijsje halen, én zo'n verkoelend blondje met schuim in haar kraag.