Verder weet ik niet wat het doel is van die vlaggen collecten maar je moet wel gek zijn om ze allemaal te gaan verzamelen lijkt me

[ Voor 11% gewijzigd door RedruM op 20-07-2008 23:12 ]
Ik vondt A.C. wel supervet, mede door de graphics is het een pareltje op je hd-lcd. Helaas slaat de verveling gauw toe, daar heb ik de game ook in 9 avonden uitgespeeld. Elke avond speelde ik een stadsdeel vrij door alle toren te beklimmen, mensen te redden en overige taken te verrichten. MAAR dit hoeft helemaal niet, als je eaves-dropped ofiets dan heb je al gauw genoeg je hoofdtaak te pakken en kun je meteen naar de eindmissie en heb je het spel supersnel uitgespeeld. Een stadsdeel had ik vaak in 2 a 3 uur vrijgespeeld, ik denk ook niet dat je het langer moet spelen. Je krijgt trouwens een bepaalde handigheid in de game om alles 'sneller' af te werken zonder dat dit ten koste gaat van het speelplezier.
* Acer Aspire V15 Nitro - Intel Core i5-5200U 2,7Ghz - 8GB - GTX 850M 4GB- 500GB 5400RPM - 128GB SSD * MX518 * Xbox 360 + XBOX One * Philips LED 55" * Samsung Galaxy S9
Omg wat een typfoutDonnas-A schreef op zaterdag 19 juli 2008 @ 19:55:
Ik ben sinds vorige week ook begonnen met deze game! En ik moet zeggen dat ik "tot nu toe" de herhaling opzich wel mee vind vallen. De herhaling word gecompenseerd door de zweer en de gigantische mooie graphics. Maar ik heb nu net pas mn paardje en heb nog niet echt zo lang gespeeld maar nogmaals tot nu toe vind ik het echt een toffe game!

Games don't make you violent. Lag does! Battlenet: MetalPool#2909
Nu heb ik al een (redelijk oude) Logitech Wingman Extreme gamepad maar wat ik lees kan ik het beste een Xbox360 controller aansluiten?
De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!
Heb ook begrepen dat dit een trilogie is en dat Deel 1 een beetje de setup is voor de rest. Net als in films is de setup meestal wat minder.....
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Moet zeggen dat ik het verhaal in AC wel gaaf vond. Vooral in het begin en op het eind. In het midden was het dan bagger, endan heb je de herhalende gameplay nog dat is het even lastig om door te bijten. Maar blij dat ik het gedaan heb! Topgame wel, ben benieuwd naar deel 2L1nt schreef op maandag 21 juli 2008 @ 10:27:
Het verhaal achter AC is wel heel goed uitgewerkt.
spoiler:de tekens op de grond op het einde verwijzen naar allerlei bestaande belangrijke datums en feiten. Een datum die ze aangeven voor het einde van de wereld komt overeen met de aztek kalender. En zo zijn er nog meerdere verwijzingen. Staat wel ergens op internet uitgelegt
Heb ook begrepen dat dit een trilogie is en dat Deel 1 een beetje de setup is voor de rest. Net als in films is de setup meestal wat minder.....
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Als ik die burgers moest redden dan probeerde ik altijd vanaf een afstandje die kerels met een paar werpmessen het leven te ontnemen alleen is het target-systeem beetje brak zodat ik er altijd maar een a twee om het leven kon brengen. Daarna werd het knokken met de overgebleven en rondlopende militairen.
Die mesjes zijn volgens mij daar ook niet echt voor bedoeld maar meer om die wachters op de daken om te leggen zonder ernaartoe te hoeven.
[ Voor 31% gewijzigd door NeoMe op 22-07-2008 09:39 ]
* Acer Aspire V15 Nitro - Intel Core i5-5200U 2,7Ghz - 8GB - GTX 850M 4GB- 500GB 5400RPM - 128GB SSD * MX518 * Xbox 360 + XBOX One * Philips LED 55" * Samsung Galaxy S9
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Kijk alleen uit al grijp je een wachter van de zijkant (wanneer de dakrand niet parallel aan jou is). Altair doet altijd een stap voorwaarts wanneer hij een wachter eraf duwt en al staat hij te dicht bij de rand valt hij zelf ook naar beneden.MsG schreef op dinsdag 22 juli 2008 @ 11:49:
Die mesjes heb ik nog niet geloof ik. Maar ik vind het totaal niet stealth eigenlijk, zeker niet als je splinter cell gewend bent. Maar leuk vind ik de game wel. Het meest hilarisch vind ik nog om wachters te grabben op een dak en dan hem van het dak af te slingeren. Daar kan ik me uren mee vermaken.
Yar har, wind in your back, lads, wherever you go!
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Iemand hier zei iets over ondertiteling in nederlands (engels mag ook), is ie ook voor PC versie?
Zoja iemand linkje?
anders ff dialogen van AC linkjes hier posten
Ondertiteling is niet beschikbaar.Zandhaas schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 23:01:
dit AC is niet te doen voor dove.
Iemand hier zei iets over ondertiteling in nederlands (engels mag ook), is ie ook voor PC versie?
Zoja iemand linkje?
anders ff dialogen van AC linkjes hier posten
Sterker nog; ik informeerde naar een fix voor die 16:9 aspect ratio, komen ze met de stomme oplossing dat ik op Alt + Enter moet drukken om in full-screen te draaien


Het effectieve beeld word groter (fov word aangepast) en dus kan je fps een beetje minder worden.
en daar heb ik mijn beroep van gemaakt

@Kain >>> Ik heb me een ongeluk gezocht naar die aspect ratio hack, maar ik kan zowel op het forum daar als op google geen downloads vinden, alleen zo hier en daar nog een verwijzing naar de oude DX9 only hack. Heb je misschien een linkje ? Heb van de week een 24" monitor aangeschaft ter vervanging voor mijn 20" (vooral voor de resolutie) en da's best genieten Ik zou die 120 extra pixeltjes dus best willen benutten.
- I've run out of sick days, so I'm calling in dead - Xbox Live Gamertag PSN id
Armada schreef op dinsdag 12 augustus 2008 @ 01:58:
Volgens mij is ook nog steeds de herkenning van een wireless 360 gamepad ook nog steeds niet gefixed.
Bij mij werkte dat gewoon hoor
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Hij herkende de linker en rechter trekker niet als separate knoppen.JuliettPapa schreef op dinsdag 12 augustus 2008 @ 02:31:
[...]
![]()
Bij mij werkte dat gewoon hoor(toen AC nog zonder patch was). Gewoon onder Vista 64x. Wat doet hij bij jou dan niet? Wel de reciever in een goede USB-poort? software gedownload ervoor? en doet hij het wel bij andere games dan
Is ook op de support fora gemeld als bug, maar er is geen reactie of patch van Ubisoft voor gekomen:
http://forums.ubi.com/eve...6?r=3581071956#3581071956
- I've run out of sick days, so I'm calling in dead - Xbox Live Gamertag PSN id
- Hoe kom ik aan nieuwe werpmesjes ? die stem tijdens laadscherm zegt, of helemaal terug naar de beginstad naar sinterklaas, of zakkenrollen van ..... Maarja wie moet ik dan zakkenrollen en hoe ?
- Hoe kom ik van mijn paard af in het kingdom. ik parkeer hem netjes bij zon hooibaal naast andere paarden. en dan ga ik tevoet verder om wat vlaggetjes te pakken en een beetje knokken met wat bewakers . Maarja elke keer loopt dat debiele beest achter me aan, hij gaat zelfs mee vechten xD. Dan stamt ie de vijanden met zijn achterpoten weg echt geinig, maarja hoe kom ik van dat beest af ??. ( en dan wel natuurlijk dat ik hem dan weer ergens kan ophalen even later )
- oh en misschien een simpele vraag maar in de stad zijn er twee soorten mensen die me echt irritere; bedelaars en gekken. Hoe kom ik op een zachtaardige manier van hun af ??. nu doe ik ze altijd grabben en dan smijt ik ze tegen een muur of in een marktkraam ( en soms per ongeluk midden in een groep bewakers en dan ben ik weer de sjaak


Die gekken kun je met een gentle push (is dat de juiste term) aan de kant duwen.
I've been mad for fucking years, absolutely years, been over the edge for yonks.
Vinyl: Discogs
PS3 versie:Skybullet schreef op zaterdag 30 augustus 2008 @ 14:59:
Alleen had ik een paar vragen :
1) Hoe kom ik aan nieuwe werpmesjes ?
2) Hoe kom ik van mijn paard af in het kingdom?
3) Hoe kom ik op een normale manier van bedelaars en gekken af....
1) Selecteer een van de vele criminelen die er rondlopen met L1 en gebruik O voor het zakkenrollen, net zoals je dat bij de missies doet.
2) Zoals jij het beschrijft, heb ik het nog niet meegemaakt. Ik vond het juist wel handig dat er altijd een paard in de buurt was om hem te smeren.
3) Dat gaat niet. Dit was een van mijn grootste frustraties tijdens het spelen. Bedelaars kan je met een gentle push nog wel wegduwen, bij die mafkezen werkt dat volgens mij niet. Het enige dat echt helpt is heel veel geduld hebben en op het juiste moment een kort sprintje trekken.
Af en toe eentje vermoorden helpt ook niet, maar het lucht wel op
Heb hier een controller liggen, en nu wil ik gaan spelen op mijn 37" full HD lcd, maar de resolutie kan niet hoger dan 1440x900 (dat ondersteund de tv niet).
Iemand een idee hoe ik de resolutie op bijvoorbeeld 1600x1200 kan zetten?
Intel 14700K | Asus ROG Strix z790 GAMING WIFI | 32GB 7200MHZ | ASUS ProArt RTX 4070 SUPER | Fractal North | CORSAIR RM750 | Samsung 2.5TB NVME | Samsung Odyssey G8 OLED
Je TV zal waarschijnlijk alleen de HD resoluties accepteren: 1280x720 en 1920x1080. Die laatste zou je wel moeten kunnen kiezen in het spel dacht ik.Deorgere schreef op dinsdag 30 september 2008 @ 08:30:
Ik heb dit spel ook sinds een paar dagen, maar ik vindt de controls erg lastig (met toetsenbord).
Heb hier een controller liggen, en nu wil ik gaan spelen op mijn 37" full HD lcd, maar de resolutie kan niet hoger dan 1440x900 (dat ondersteund de tv niet).
Iemand een idee hoe ik de resolutie op bijvoorbeeld 1600x1200 kan zetten?
Is the enemy of my enemy, my friend or my enemy?
Hallo,Wildfire schreef op dinsdag 30 september 2008 @ 15:11:
[...]
Je TV zal waarschijnlijk alleen de HD resoluties accepteren: 1280x720 en 1920x1080. Die laatste zou je wel moeten kunnen kiezen in het spel dacht ik.
Nee ik kan tot maximaal 1440x900 gaan..
Intel 14700K | Asus ROG Strix z790 GAMING WIFI | 32GB 7200MHZ | ASUS ProArt RTX 4070 SUPER | Fractal North | CORSAIR RM750 | Samsung 2.5TB NVME | Samsung Odyssey G8 OLED
sudo apt-get rekt
Zou natuurlijk kunnen maar heb hem op 2,10 Ghz draaien dat zou toch voldoende moeten zijn. Blijkbaar niet dus. Maar toch raar dan dat ie ook op lagere resoluties niet supervloeiend loopt. Ik noem het trouwens supervloeiend, wat ik mis, omdat het spel wel goed speelbaar is. Waar het mij om gaat is dat ik soepelheid verwacht die je ook op consoles ziet. Niet op hogere resoluties dan toch in ieder geval op lagere resoluties. Maar zou goed kunnen dat de cpu de bottleneck is. Maar voordat ik naar de winkel ren om ook nog die cpu te upgraden ben ik benieuwd hoe anderen het ervaren met hun systemen. Maakt die cpu inderdaad uit en hoe soepel loopt het spel bij jullie?MazeMouse schreef op donderdag 09 oktober 2008 @ 07:40:
Ik denk dat je opgehouden wordt door je processor en niet door je RAM en videokaart
Bedankt alvast!
helaas niks over te vindenDaywalk3r schreef op dinsdag 30 september 2008 @ 19:07:
Al iets bekend over een volgende AC?
Alleen geruchten dat Ubisoft er vanaf ziet en dat de boekenreeks er niet komt.
Trouwens sinds een paar dagen speel ik 'em weer en nu lijkt het alsof de mensen die je verslaat met je zwaard langer op de grond liggen te kermen. Ik speel op de xbox en hij is geupdate. Kan dat door de update komen of viel het mij eerst niet op?
Heb naar aanleiding van dit spel het boek The Templars and the Assassin's gekocht bij Bol.com. Gaat oa over de assassin's waar je lid van bent...Ben benieuwt of het wat is.
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Het is heel normaal dat als een CPU de bottleneck is hij bij uberlage resoluties net zo sloom loopt. Aangezien het beeld render werk door de GPU wordt afgehandeld en de CPU niet significant minder hoeft te doen bij een lage resolutie ivm een hoge resolutie.ffb schreef op donderdag 09 oktober 2008 @ 11:32:
[...]
Zou natuurlijk kunnen maar heb hem op 2,10 Ghz draaien dat zou toch voldoende moeten zijn. Blijkbaar niet dus. Maar toch raar dan dat ie ook op lagere resoluties niet supervloeiend loopt. Ik noem het trouwens supervloeiend, wat ik mis, omdat het spel wel goed speelbaar is. Waar het mij om gaat is dat ik soepelheid verwacht die je ook op consoles ziet. Niet op hogere resoluties dan toch in ieder geval op lagere resoluties. Maar zou goed kunnen dat de cpu de bottleneck is. Maar voordat ik naar de winkel ren om ook nog die cpu te upgraden ben ik benieuwd hoe anderen het ervaren met hun systemen. Maakt die cpu inderdaad uit en hoe soepel loopt het spel bij jullie?
Bedankt alvast!
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Je hebt een vrij zware videokaart op een (relatief) heel lichte processor draaien, dat is zeker je bottleneck. Ik heb een 8800GTS512 gehad, wat snelheid betreft ongeveer vergelijkbaar, die draaide op een 3800+ op alle fronten langzamer dan op een latere 5000+ en kwam pas echt los op een overklokte Q6600.ffb schreef op donderdag 09 oktober 2008 @ 00:52:
Hallo, ik had even een vraag over de prestaties van dit spel qua graphics etc. Ik heb een C2d 1.87 ghz op 2.10 lopen een 9800GTX+ XFX kaart, vista x64 en 4 gigabyte geheugen. Je zou denken een top opstelling voor een beetje game. Nu speel ik AC met alle settings max, multisampling uitgeschakeld (niet meer beschikbaar) op 1600x1200. Sowieso zie ik geen HD resolutie (1920x1080) wat ik gek vind met de videokaart die er in zit, maar dat geldt voor heel vista. Zal wel aan mijn monitor liggen neem ik aan (oude crt). Hoe dan ook ik speel dus alles met max, maar het gaat best soepel alleen als ik op een view point sta en het beeld draait rond dan loopt het niet supervloeiend. Ook niet als ik het spel op een lagere resolutie speel, ik word hier een beetje gek van aangezien ik probeer de beste omstandigheden te creeeren en het gewoon niet supervloeiend wil lopen. Ik vraag mij heel erg af hoe dat is op een PS3, of het daar ook soms schokkend loopt. Ik vermoed van niet, ook al zijn de eisen misschien minder aan een ps3, op een lagere resoluti loopt ook niet supervloeiend. En dat is eigenlijk wat ik wel verwacht. Wie ervaart dit ook en wat kun je er nog meer aan doen? Ik bedoel x64 met 4 gig (hoewel ik me af vraag of die 4 gig benut worden door AC) en een 9800GTX moet toch minstens zo vloeiend lopen als een console??
Dat je geen HD (of überhaupt breedbeeld-) resoluties kunt draaien ligt inderdaad gewoon aan je CRT. Die zal 1600x1200 als maximum hebben en alleen geforceerd een breedbeeldresolutie weergeven (wat waarschijnlijk nog fullscreen wordt opgerekt ook).
Nee op een PS3 op 720P (waarop hij standaard draait, of je moet de PS3 forceren naar 1080P, waarbij hij dus 720P upscaled naar 1080P en het er toch niet mooier van wordt) zijn de view points ook zeker niet vloeiend hoor.ffb schreef op donderdag 09 oktober 2008 @ 00:52:
Hallo, ik had even een vraag over de prestaties van dit spel qua graphics etc. Ik heb een C2d 1.87 ghz op 2.10 lopen een 9800GTX+ XFX kaart, vista x64 en 4 gigabyte geheugen. Je zou denken een top opstelling voor een beetje game. Nu speel ik AC met alle settings max, multisampling uitgeschakeld (niet meer beschikbaar) op 1600x1200. Sowieso zie ik geen HD resolutie (1920x1080) wat ik gek vind met de videokaart die er in zit, maar dat geldt voor heel vista. Zal wel aan mijn monitor liggen neem ik aan (oude crt). Hoe dan ook ik speel dus alles met max, maar het gaat best soepel alleen als ik op een view point sta en het beeld draait rond dan loopt het niet supervloeiend. Ook niet als ik het spel op een lagere resolutie speel, ik word hier een beetje gek van aangezien ik probeer de beste omstandigheden te creeeren en het gewoon niet supervloeiend wil lopen. Ik vraag mij heel erg af hoe dat is op een PS3, of het daar ook soms schokkend loopt. Ik vermoed van niet, ook al zijn de eisen misschien minder aan een ps3, op een lagere resoluti loopt ook niet supervloeiend. En dat is eigenlijk wat ik wel verwacht. Wie ervaart dit ook en wat kun je er nog meer aan doen? Ik bedoel x64 met 4 gig (hoewel ik me af vraag of die 4 gig benut worden door AC) en een 9800GTX moet toch minstens zo vloeiend lopen als een console??
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Hallo met Tim
Iemand enig idee?Timlog schreef op donderdag 06 november 2008 @ 22:01:
Kan iemand me uitleggen hoe nou precies de bedoeling is om als je het spel hebt uitgespeeld de additional memories te halen? Moet ik dan maar een willekeurige oude memory kiezen en die opnieuw spelen? Kan ik niet gewoon verder spelen?
En om het niet helemaal een nutteloze post te maken nog een leuke teaser:
http://www.gametrailers.com/player/32472.html
Hallo met Tim
Wat is de bedoeling daar nou vanTimlog schreef op zaterdag 08 november 2008 @ 23:54:
[...]
Iemand enig idee?
En om het niet helemaal een nutteloze post te maken nog een leuke teaser:
http://www.gametrailers.com/player/32472.html

Dat is een April's fool van dit jaar, gemaakt door Konami, voordat Metal Gear Solid 4 uit kwam. Dat spel is gewoon MGS4, maar ze konden het game-model van Altaïr heel makkelijk porten en overzetten naar de engine en het model van snake in MGS4, dus hebben ze er een April's fool van gemaakt.Avalaxy schreef op zondag 09 november 2008 @ 00:06:
[...]
Wat is de bedoeling daar nou vanIs het een mod ofzo? Mag hopen van wel
Er staat iig "April's Fools", maar het is nog lang geen April.
Als je een (sub)missie hebt behaald of een vlag hebt gepakt staat er onder in beeld 'saving progress'...Dan wordt het automatisch opgeslagen.JanW schreef op maandag 24 november 2008 @ 19:30:
[...]
Enige wat ik wat vaag vind is het save systeem, wanneer slaat hij nou op en wanneer moet ik nou even doorspelen?
Laatste assassination van memory 6 heb ik het dus over trouwens
[ Voor 10% gewijzigd door JanW op 04-12-2008 01:28 ]
Nu weer een nieuwe supergame zoeken
-- All science is either physics or stamp collecting
Spielerei...
Maar even een vraagje hoe kan ej het beste van die view points af komen als er geen berg hooi ligt .
Systeem:AMD Ryzen 7 9800X3D ,RTX 5080 OC,FURY 64 GB DDR5-6000,ASUS TUF Gaming B850M-PLUS WIFI, SAMSUNG 990 EVO Plus 4 TB
Is er volgens mij altijd hoor, beetje links of rechts...zijn ook wagens met hooi.ravw schreef op maandag 05 januari 2009 @ 20:16:
ach het is zelf zo erg met die vlaggen dat als je er een stuk of 30 heb en je gaat dood heb je er in eens 0erg vreemd maar ach ik heb ergere games gespeeld
Maar even een vraagje hoe kan ej het beste van die view points af komen als er geen berg hooi ligt .
* Acer Aspire V15 Nitro - Intel Core i5-5200U 2,7Ghz - 8GB - GTX 850M 4GB- 500GB 5400RPM - 128GB SSD * MX518 * Xbox 360 + XBOX One * Philips LED 55" * Samsung Galaxy S9
Hoe kan dat nou, na elke vlag heb je een autosave.ravw schreef op maandag 05 januari 2009 @ 20:16:
ach het is zelf zo erg met die vlaggen dat als je er een stuk of 30 heb en je gaat dood heb je er in eens 0erg vreemd maar ach ik heb ergere games gespeeld
Cunning linguist.
Verwijderd
ravw schreef op maandag 05 januari 2009 @ 20:16:
ach het is zelf zo erg met die vlaggen dat als je er een stuk of 30 heb en je gaat dood heb je er in eens 0erg vreemd maar ach ik heb ergere games gespeeld
Maar even een vraagje hoe kan ej het beste van die view points af komen als er geen berg hooi ligt .
Bij mij saved ie bij elke vlag of viewpoint. Heb je auto-save uitstaan ofzo? Kan dat uberhaupt?
Ik heb hem 2 weken terug uitgespeeld, maar nu kan ik dus niet meer verder. Als ik nog even wil spelen moet ik dus een nieuwe game beginnen ofzo? Want als ik load, dan kom ik weer bij het laatste filmpje uit en dan eindig je dus weer in die kamer met dat memoryapparaat (hoe heet dat ding ook alweer, iets met A... Anymus ofzo?) maar daar kun je niet meer in en je kan daar gewoon niks. Heb ook geen credits voorbij zien rollen volgens mij.
Mis ik nog iets misschien?
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
Verwijderd
Nee nog niet gedaan. Hoe kwam jij er dan achter dat je dat moest doen?Fanatix schreef op donderdag 08 januari 2009 @ 14:39:
@ Hierboven![]()
spoiler:De muren al bekeken in je slaapkamer en de kantine? Met 'E" was het volgens mij wanneer je stilstaat.
Maar kan ik dan alsnog verder of zie ik dan de credits op de muur ofzo
Als het dat laatste is, dan ga ik AC niet meer in m'n xbox stoppen.
Ik speel het op de Xbox, maar ik denk dat 'E' is om je eagle vision te gebruiken?
Als ik het me goed herinner komen daarna de credits langs rollen, lang geleden dat ik hem uitgespeeld heb en sinds kort na een full reinstall opnieuw begonnen (spel blijft gewoon vet).
Ik bedoelde inderdaad Eagle Vision (Dat mensen in je gezichtsveld oplichten in een specifieke kleur, zoals je zelf al hebt meegemaakt
[ Voor 17% gewijzigd door Fanatix op 08-01-2009 18:47 ]
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
Verwijderd
Ah ok, thanks!Fanatix schreef op donderdag 08 januari 2009 @ 18:46:
Ik heb het volgens mij een keer hier op Tweakers voorbij zien komen in een normaal bericht (zonder spoiler tag).
Als ik het me goed herinner komen daarna de credits langs rollen, lang geleden dat ik hem uitgespeeld heb en sinds kort na een full reinstall opnieuw begonnen (spel blijft gewoon vet).
spoiler:Zijn hints over het vervolg van AC en als je dat hebt bekeken in beide kamers (iirc) dan komen de credits voorbij en kan je daarna verder spelen in de memory modules.
Ik bedoelde inderdaad Eagle Vision (Dat mensen in je gezichtsveld oplichten in een specifieke kleur, zoals je zelf al hebt meegemaakt)
Zal 'm binnenkort weer even in mn Xbox doen, wie weet kan ik nog wat dingetjes doen voor achievements ofzo.
Raar dat ik er niet op gekomen ben, was ff rondgelopen enzo maar dacht echt dat het daarmee afgelopen was als je hun weg zag lopen en je verder niks kon doen.
EDIT:
Verschillende grote sites hebben dit vermeld heb het dus niet uit eigen bron. Bovendien heeft de grote man achter Prince of Persia zijn mond al voorbij gepraat door te zeggen dat het personage uit AC2 kan zwemmen. Dat deeltje 2 er komt staat vast, daarbij is achterin het jaar ook een logische keuze om het uit te brengen.
Daarbij wist GameKings ook nog te melden dat play.com pas datums erbij zet als het officieel door de uitgever bevestigd is.
[ Voor 63% gewijzigd door Metalbuster op 12-01-2009 18:00 ]
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Ondanks dat GameKings best leuk is naar te kijken, praten ze lang niet altijd de warheid. Play.com heeft ook de datum aangegeven van Operation Flashpoint 2, maar op het officele forum, is dat gewoon door medewerkers van codemasters zelf ontkracht. Er is helemaal nog geen release datum bekent, terwijl play.com die al wel heeft.Metalbuster schreef op maandag 12 januari 2009 @ 17:29:
Daarbij wist GameKings ook nog te melden dat play.com pas datums erbij zet als het officieel door de uitgever bevestigd is.
Korreltje zout nemen dus.
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
Karakter staat de hele tijd vast tegen de muur
Vecht dan weer wel en dan weer niet.
Als je ontdekt wordt, wat trouwens ook gebeurd in blend, loop je weer de hele tijd vast tegen een muur en is w dus niet meer rechtdoor maar bv a omadat je camerapositie veranderd is.
Ik word eerlijk gezegd helemaal knettergek van dit spel.
Dit is dus NIET leuk.
Ik garandeer Ubisoft 1 ding... als AC2 geen cutscenestopbutton heeft, dan laat ik het spel sowieso liggen.
Als je dit spel gewoon speelt met een xbox360 controller op je pc, is er niks aan de handMatMich schreef op donderdag 26 februari 2009 @ 13:27:
Waardeloos irritant spel
Karakter staat de hele tijd vast tegen de muur
Vecht dan weer wel en dan weer niet.
Als je ontdekt wordt, wat trouwens ook gebeurd in blend, loop je weer de hele tijd vast tegen een muur en is w dus niet meer rechtdoor maar bv a omadat je camerapositie veranderd is.
Ik word eerlijk gezegd helemaal knettergek van dit spel.
Dit is dus NIET leuk.
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Helaas ik heb een PCJuliettPapa schreef op donderdag 26 februari 2009 @ 14:32:
[...]
Als je dit spel gewoon speelt met een xbox360 controller op je pc, is er niks aan de hand
The devil is in the details.
Ducati 899 Panigale / CM MB511 RGB/ 7800X3D @ ML360R RGB/ RTX4090 FE/ Gigabyte B650 GAMING PLUS/ G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 CL30 A-Die / Team MP34 M2 PCIe 1TB SSD/ Crucial MX500 2,5" 1TB/ 5TB SATA / Gbyte WBAX200/ CM V850/ Scarlett Solo / AOC AG493UCX
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Ik gebruik hem zelf heel veel.
Ducati 899 Panigale / CM MB511 RGB/ 7800X3D @ ML360R RGB/ RTX4090 FE/ Gigabyte B650 GAMING PLUS/ G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 CL30 A-Die / Team MP34 M2 PCIe 1TB SSD/ Crucial MX500 2,5" 1TB/ 5TB SATA / Gbyte WBAX200/ CM V850/ Scarlett Solo / AOC AG493UCX
Voor deze game hoef je geen controller te kopen, gewoon de dvd uit je raam keilen of als bierviltje gebruiken.Hahn schreef op donderdag 26 februari 2009 @ 15:32:
Wat snap je niet aan 'Xbox 360 controller op je pc'? Je kan een ontvangertje kopen voor de pc waardoor Xbox 360 controllers ook op je pc werken.
Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps
Verwijderd
Moeilijk is het verder ook amper, alleen irritant af en toe. Wat een waardeloos spel
Was een vereise van Microsoft. Zonder fatsoenlijke ondersteuning van de controller krijgen spellen niet het Games for Windows labelRappieRappie schreef op donderdag 26 februari 2009 @ 17:12:
Yep. De meeste alle "games for windows" werken met de 360 controller.
Ik gebruik hem zelf heel veel.
Ja en die Kutridder verdomd het ineens ook nog om een beetje te vechten.Verwijderd schreef op donderdag 26 februari 2009 @ 22:47:
Pff ik had het spel voor de PS3 gekocht... Was in begin leuk, maar na een tijd (paar uur) ben je het wel goed zat. Je verbetert amper (je krijgt er amper nieuwe bewegingen/vaardigheden bij), het kost allemaal erg veel tijd en missies komen uiteindelijk allemaal op hetzelfde neer. Alleen staan er andere gebouwen.
Moeilijk is het verder ook amper, alleen irritant af en toe. Wat een waardeloos spel
In het begin lukte het nog wel een beetje, maar nu is het volstrekt onduidelijk welke knop wat doet.
Die lul de behanger staat maar een beetje dom om zich heen te zwaaien en er gebeurd helemaal geen reet meer.
En zelfs al staat ie 10 min. op een figuur in te hakken wordt ie gewoon bij zijn kraag gepakt en opzij gegooid.
Counter,attack.assasinate, het maakt echt geen reet uit hij staat gewoon maar een beetje dom om zich heen te maaien.
Wat een ongeloofelijk slecht ,saai en waardeloos spel is dit.
Dit is echt een waste of money.
En trouwens, iedere stad ziet er precies hetzelfde uit ,alles is opgebouwd uit dezelfde herkenbare Lego.
Verwijderd
Whehehe, het probleem met andere spellen is gewoon dat alles hetzelfde is. Natuurlijk zijn de gebouwen net iets anders, staan ze net op een andere plaats in elke stad... Maar je bent niet echt intensief bezig met de gebouwen of met routes (alleen met de radar), waardoor je niet eens met de (prachtige) omgeving bezig bent. In dat opzicht verschilt het spel gewoon van andere spellen.MatMich schreef op vrijdag 27 februari 2009 @ 15:42:
[...]
Ja en die Kutridder verdomd het ineens ook nog om een beetje te vechten.
In het begin lukte het nog wel een beetje, maar nu is het volstrekt onduidelijk welke knop wat doet.
Die lul de behanger staat maar een beetje dom om zich heen te zwaaien en er gebeurd helemaal geen reet meer.
En zelfs al staat ie 10 min. op een figuur in te hakken wordt ie gewoon bij zijn kraag gepakt en opzij gegooid.
Counter,attack.assasinate, het maakt echt geen reet uit hij staat gewoon maar een beetje dom om zich heen te maaien.
Wat een ongeloofelijk slecht ,saai en waardeloos spel is dit.
Dit is echt een waste of money.
En trouwens, iedere stad ziet er precies hetzelfde uit ,alles is opgebouwd uit dezelfde herkenbare Lego.
Het vechten met de soldaten.. Tsjah, bij mij werkt het ook allemaal niet zo soepel (counteren, of als je gegrepen wordt vastgrijpen), maar dat zal wel aan mij liggen
Ik vind het gewoon erg jammer dat er weinig progressie in het spel zit. Ja je wordt vast wel beter en je krijgt er een paar bewegingen bij (counteren, 10 gooimessen ipv 5, etc) maar niks waarvan ik zeg 'Yey, snel levelen zodat ik in het bezit kom van ........
Erg jammer, ik doe ook al die kleine missies (burgers redden, afluisteren, zakkenrollen) maar heb echt het idee dat ik dat voor de katse viool doe: wat verdien ik daar eigenlijk precies mee?

Ben blij dat het spel maar € 20,- kostte
Maar saai wordt het wel ja, zeker op de console versies. In de PC versie heb ie nog iets meer variatie in de opdrachten die je moet doen.
"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney
Verwijderd
Mja, ik heb nu 20 levens en volgens mij kan ik niet meer krijgen. Althans, net nog 15 opdrachten gehaald maar er veranderde niksCreepy schreef op vrijdag 27 februari 2009 @ 23:10:
Extra leven verdien je er mee ja. Het vechtsysteem ligt je blijkbaar niet als "die kutridder" niks staat te doen. De juiste knop met de juiste timing levert bij mij in elk geval een leuk resultaat op
Hmzz, heeft het verder nut om tussenopdrachten te doen of vlaggen te halen? Krijg je dan nog een keer een boog ofzo? Want extra zwaard schade is natuurlijk wel grappig, alleen zie je er niks vanMaar saai wordt het wel ja, zeker op de console versies. In de PC versie heb ie nog iets meer variatie in de opdrachten die je moet doen.

Nog een vraagje. Ik heb alle opdrachten gedaan, behalve de extra opdrachten (templars doden, vlaggen verzamelen). In het lab staat een computer, als ik daarop ga krijg ik 'access denied'.Timlog schreef op donderdag 06 november 2008 @ 22:01:
Kan iemand me uitleggen hoe nou precies de bedoeling is om als je het spel hebt uitgespeeld de additional memories te halen? Moet ik dan maar een willekeurige oude memory kiezen en die opnieuw spelen? Kan ik niet gewoon verder spelen?
Was dit nou het hele spel, of doe ik iets fout waardoor ik veel mis?
[ Voor 28% gewijzigd door Verwijderd op 28-02-2009 18:48 ]
Heeft geen nut.Verwijderd schreef op zaterdag 28 februari 2009 @ 12:03:
[...]
Mja, ik heb nu 20 levens en volgens mij kan ik niet meer krijgen. Althans, net nog 15 opdrachten gehaald maar er veranderde niks
[...]
Hmzz, heeft het verder nut om tussenopdrachten te doen of vlaggen te halen? Krijg je dan nog een keer een boog ofzo? Want extra zwaard schade is natuurlijk wel grappig, alleen zie je er niks van
Eagle Vision in je slaapkamer gebruiken.Nog een vraagje. Ik heb alle opdrachten gedaan, behalve de extra opdrachten (templars doden, vlaggen verzamelen). In het lab staat een computer, als ik daarop ga krijg ik 'access denied'.
Was dit nou het hele spel, of doe ik iets fout waardoor ik veel mis?
Cunning linguist.
Verwijderd
Gedaan, je ziet wat op de muur en that's it.. Verder kan je op de computer van de dame, maar daar lijkt het spel mee op te houden? Gisteren nog op Google gezocht en daar kwam naar voren dat het spel gewoon een incompleet einde heeft, dat zal het dan wel zijn...Merovingian schreef op zondag 01 maart 2009 @ 10:40:
Eagle Vision in je slaapkamer gebruiken.
Blech, wat een teleurstellend spel


De besturing op PC is zo dramatisch slecht dat het onspeelbaar is.
Tijdens het vechten kan je locken (F) maar wat dit nu daadwerkelijk doet is vaag ,je kan net zo goed w.s.a.d indrukken want het effect blijft hetzelfde.
Je staat binnen no time toch weer klem tegen een muur of in een hoek en de camera gaat ook random alle kanten op.
Ik vind dat als ik een X box controller moet kopen om dit spel normaal te kunnen spelen op een PC het een zeer grove misdleiding om het voor dat platform te verkopen.
Zo wordt het wel een erg dure grap voor een niet al te beste game.
Bah waardeloos, ik ga maar eens kijken of ik hem weer in de verpakking kan omruilen voor iets anders.
Tja, het worden nou eenmaal drie delen...Verwijderd schreef op zondag 01 maart 2009 @ 10:44:
[...]
Gedaan, je ziet wat op de muur en that's it.. Verder kan je op de computer van de dame, maar daar lijkt het spel mee op te houden? Gisteren nog op Google gezocht en daar kwam naar voren dat het spel gewoon een incompleet einde heeft, dat zal het dan wel zijn...
Blech, wat een teleurstellend spel
Cunning linguist.
Nonetheless, ben ik echt onder de indruk, ik vind dat hoe verder je in het spel zit, hoe vetter het verhaal word.
Eentonigheid is aanwezing ja, maar vond ik toch meevallen, alle 9 keer. Wel leuk dat ze bij elke belangrijke persoon nou wat anders doen, maakt het interessanter.
Besturing is wennen maar dat heb je zo door. Ook heb ik 1 (grafische) bug in de hele game ontdekt.
Naar MatMich : Ik sta bijna nooit klem tegen een muur of in de hoek. Camera is hartstikke stabiel.
Het was wel leuk geweest een aantal specials te unlocken dmv de vlaggen op te zoeken, net als in GTA.
Wat een onzin. Zonder locken word je in elkaar geslagen omdat je geen wapen pakt en autom. een aanvaller kiest om zich tegen te verdedigen. probeer dat eens. Enne... oefening baart kunst. Gaat hier prima op t tobo.MatMich schreef op maandag 02 maart 2009 @ 02:21:
Spel gedeinstalleerd en opgegeven
De besturing op PC is zo dramatisch slecht dat het onspeelbaar is.
Tijdens het vechten kan je locken (F) maar wat dit nu daadwerkelijk doet is vaag ,je kan net zo goed w.s.a.d indrukken want het effect blijft hetzelfde.
Je staat binnen no time toch weer klem tegen een muur of in een hoek en de camera gaat ook random alle kanten op.
Ik vind dat als ik een X box controller moet kopen om dit spel normaal te kunnen spelen op een PC het een zeer grove misdleiding om het voor dat platform te verkopen.
Zo wordt het wel een erg dure grap voor een niet al te beste game.
Bah waardeloos, ik ga maar eens kijken of ik hem weer in de verpakking kan omruilen voor iets anders.
Overigens: op een gegeven moment kan je de prof zakkenrollen, hem van z'n pen (dat ding met dat groen oplichtende stukje bovenaan) ontdoen. Toch kan je er niets mee, je hobbelt van je kamer naar de Anymus en dat is het. Of is dit ook weer ter voorbereiding op Deel 2?
"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney
Damn, ik zat me ook al af te vragen wat ik met die pen moest. Kan je dat nog doen nadat je het spel hebt uitgespeeld??Creepy schreef op maandag 02 maart 2009 @ 10:30:
Je kan er niet gelijk iets mee. Maar er komt een moment dat je bij de laptop van de prof. kan en dan hebje dat ding nodig.
Spielerei...
Verwijderd
Waarvoor dan?Creepy schreef op maandag 02 maart 2009 @ 10:30:
Je kan er niet gelijk iets mee. Maar er komt een moment dat je bij de laptop van de prof. kan en dan hebje dat ding nodig.
Ik heb alle missies gehaald, behalve de extra's (vlaggen / templars). De prof is verdwenen: ik ben in een leeg lab en kan met Eagle Vision wel tekeningen op de muur en op de grond vinden alleen kan je daar niks mee?
Heb nooit iets van de prof gestolen, maar kan op de computer van de vrouw komen en de deur naar een grote hal openen... Daar kan ik niet op de pc
"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney
Teaser staat online:
http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins-creed-2/teaser/
Kunnen we Da Vinci en de kunst van vliegen verwachten? Kan een zeer interessante game worden, hopelijk zijn de dialogen net zo goed als het eerste deel, en is er minder repetitie.
Dit is ook wel interessant. Heeft iemand het al het al geprobeerd? Heb hier geen webcam dus kan het zelf helaas niet proberen. Je moet dat uitprinten, dat voor de webcam leggen en dan aan de zijkant van de teaser dat icoontje drukken.
[ Voor 49% gewijzigd door Fox op 07-04-2009 12:42 ]
* Acer Aspire V15 Nitro - Intel Core i5-5200U 2,7Ghz - 8GB - GTX 850M 4GB- 500GB 5400RPM - 128GB SSD * MX518 * Xbox 360 + XBOX One * Philips LED 55" * Samsung Galaxy S9
Dit heb ik geprobeerd en werkt goed, als je het logo ervoor houd komt er een nieuwe animatie die interactief is met het logo, knap gedaan.SniperFox schreef op dinsdag 07 april 2009 @ 12:29:
Goede teaser.
Kunnen we Da Vinci en de kunst van vliegen verwachten? Kan een zeer interessante game worden, hopelijk zijn de dialogen net zo goed als het eerste deel, en is er minder repetitie.
Dit is ook wel interessant. Heeft iemand het al het al geprobeerd? Heb hier geen webcam dus kan het zelf helaas niet proberen.
39
http://www.youtube.com/watch?v=1VaEzyqHaZA
http://www.youtube.com/watch?v=P8mXAvAIEfM
Misschien vinden jullie dit wel aardig?
Assassin's Creed 2Alsatian schreef op woensdag 08 april 2009 @ 22:32:
http://www.youtube.com/watch?v=ky7unZQl5nc
http://www.youtube.com/watch?v=1VaEzyqHaZA
http://www.youtube.com/watch?v=P8mXAvAIEfM
Misschien vinden jullie dit wel aardig?
Dat zeg ik....
Ik neem aan dat hij zelf ook wel weet dat dat topic er is. Hij is immers de topicstarter
And I'm the only one and I walk alone.
PromoX schreef op vrijdag 10 april 2009 @ 14:40:
[...]
Ik neem aan dat hij zelf ook wel weet dat dat topic er is. Hij is immers de topicstarter.
Cunning linguist.
Verwijderd
Dit is inderdaad onzin. Je kan namelijk alle toetsen toewijzen op een manier waarop het voor jou goed speelt. Toen AC uitkwam gaf Jade aan dat Ubisoft de controls heeft uitgewerkt om Altaïr te besturen alsof hij een marionet zou zijn. Dat gaat alleen niet helemaal werken met de default-pc-keyboard instellingen. Neem gewoon even vijf minuutjes de tijd om alle keybindings te deleten en opnieuw toetsen toe te wijzen.MatMich schreef op maandag 02 maart 2009 @ 02:21:
Spel gedeinstalleerd en opgegeven
De besturing op PC is zo dramatisch slecht dat het onspeelbaar is.
Tijdens het vechten kan je locken (F) maar wat dit nu daadwerkelijk doet is vaag ,je kan net zo goed w.s.a.d indrukken want het effect blijft hetzelfde.
Je staat binnen no time toch weer klem tegen een muur of in een hoek en de camera gaat ook random alle kanten op.
Ik vind dat als ik een X box controller moet kopen om dit spel normaal te kunnen spelen op een PC het een zeer grove misdleiding om het voor dat platform te verkopen.
Zo wordt het wel een erg dure grap voor een niet al te beste game.
Bah waardeloos, ik ga maar eens kijken of ik hem weer in de verpakking kan omruilen voor iets anders.