Gisteren alvast even wat foto's gemaakt van de oude situatie. Zoals je kunt zien is de desktop van mijn computer vrij onscherp. Ook de resolutie is beperkt, slechts 800x600. Hij kan ook op 1024x768, maar dan is de tekst helemaal onleesbaar. Mijn computer zit nu via s-video aangesloten op mijn 28inch crt. Het afspelen van een film gaat wel perfect. Ik zie geen verschil tussen dvd (scart) of computer (s-video).
28 inch crt 800x600 s-video
Vanochtend mijn 28inch (Sony Breedbeeld) crt naar mijn slaapkamer verhuisd. Viel wel tegen, wat een zwaar bakbeest, gelukkig hoefde ik niet te bukken. Daar had ik voorheen een 16inch (Sony breedbeeld) crt staan. Dus ook op mijn slaapkamer heb ik nu een veel groter beeld. Die gratis 20inch lcd ga ik trouwens in mijn computerruimte plaatsen. Dan kan ik daar ook tv kijken als ik achter mijn computer zit. Hij komt in plaats van een 19 inch crt monitor.
De tv is einde van de ochtend geleverd, hij is inderdaad erg mooi. De kleuren, helderheid en contrast vind ik nu al perfect. Ik zal dit later nog wel uitzoeken wat het beste beeld geeft. Vanmiddag even bezig geweest om mijn computer in te stellen. Helaas wordt bij deze tv 1920x1080@60Hz officieel niet ondersteund. In de gebruiksaanwijzig staat dat hij 1360x768@60Hz via pc signalen aankan.

Dat had ik niet verwacht, gezien de KDL40W3000 wel 1920x1080@60Hz aankan.
KDL40W4000 1920x1080@60Hz pc/d-sub
KDL40W4000 1280x720@60Hz dvi/hdmi
Mijn pc herkent een plug-and-play monitor met een maximale resolutie van 1920x1080@60Hz. Het vreemde is, dat dit wel gewoon werkt via de pc/d-sub aansluiting. Wel verschijnt heel even in beeld "niet ondersteunde resolutie". Helaas is het beeld zo niet helemaal beeldvullend, kleine zwarte balkjes links en rechts. Op dvi/hdmi blijft het beeld zwart bij 1920x1080@60Hz. Pas als ik terugschakel naar 1280x720@60Hz, zie krijg ik beeld op dvi/hdmi.

Hij is dan wel geheel beeldvullend, lijkt zelfs mooier dan 1920x1080@60Hz. Momenteel beide kabels erin zitten, ga nog even kijken welke van de twee het gaat worden.
Toch ben ik wel tevreden, ondanks het minpuntje op pc gebied, want het is een enorme verbetering in vergelijking met mijn oude tv. Ook de kijkhoek valt mij erg mee. Het zwart is echt zwart. Het wit is echt wit. Heb nog niet eerder zo'n goed beeld bij een lcd tv gezien. Ook het analoge beeld van Casema vind ik er prima uitzien. Wel moet ik zeggen dat ik vrij dure, maar ook erg korte kabels gebruik. Wellicht dat dit niet voor iedereen geldt.