Nou mijn omzetting is bijna gelukt.. Ben van IPB overgegeaan naar Telfort. Telefoonnummer is alleen nog niet over, maar zit ook nog in status 4.
Nu viel mij gisteren op dat modem aangeeft down 20444 en up 1151. Ik heb het wilrelless Zyxel modem maar haal toch bij leaseweb heel even 1,2 Mb/sec dan loopt die snel terug naar zo'n 300 kb/sec. Of ik nu 1 of meerdere bestanden doe scheelt een zo'n 100 k.
Ik heb een aantal tracerts uitegvoerd en ik mis zelfs hops.. Ofwel de r*k verbinding die ik had bij ooit KPN lijkt nu weer terug te komen
Ik zie we dat ik langs tiscali weg ga. Heb zo de ip's niet bij de hand zal ze vanavond is posten. Aan het einde van de avond haalde ik bij Leaseweb zelfs 109 Kb/sec. Wat nog minder is dan voorheen IPB.
de lijn geeft 20DB aan dus dat zou ook meer zijn dan voorheen / 13,6 geeft dit 1,4 Km aan voorheen 16 DB.
TCPoptimizer al geprobeerd maakt niks uit. Mensen nog ideeen? Overal kabels heenleggen is ook niet echt een optie..
De kabel leek op het moment van installeren wel even snel, zal vanavond ook eens even via de kabel test bestanden downloaden. Het zyxel modem is niet druk gezien zijn 13 % load.
Zijn er limieten met WLAN waar ik tegenop zit te hikken? Ik verbind met 54Mb die soms wisselt naar minimaal 24 Mbits...
Ben nog niet echt super happy
We're machines just like everything else in nature. (gasloos sinds 01-10-2020, WP: SW75YAA/ERSD-VM2D, DJG WPS 300, 18 hp CPC, 8820 wp)