Jack Wong has posted that these images are of an early design build model made to get a hands on feel for shape, sizing and material texture. He also commented that as it was mostly hand made it does not have the finish quality that the manufactured casing would have.
[ Voor 5% gewijzigd door Schele indiaan op 14-12-2007 15:16 ]
De schele indiaan ziet je altijd twee keer staan
Lijkt me trouwens ook dat het een dummy is, want de afwerking ziet er inderdaad niet geweldig uit op die 2 onderste pics.
Op verschillende sites, waaronder de sites in de startpost, is te vinden dat hij in januari voor het eerst op de CTP te zien zal zijn. En pas rond februari / maart / nog later in 2008 pas gereleased zal worden...
Verder zou het cool zijn als deze de software van google zou ondersteunen.
Perfect apparaatje ?
AMD XP2200+ ASUS A7V8X 2X256 RAM@333MHz Geforce4ti600
Edit: En we hebben weer verse pics
Verder post daar iemand dat de echte M8 3 knoppen aan de onderkant zal hebben. Ik hoop het van harte. Het liefst ook programmeerbaar, als het even kan. Knoppen zijn soms toch wel even net wat makkelijker, bijvoorbeeld als je het ding in je broekzak hebt en een nummer wilt skippen.
[ Voor 36% gewijzigd door RoD op 28-12-2007 00:56 ]
Alleen wat ik me nu begin af te vragen is hoe wij de meizu moeten bemachtigen, via webshops?
Op het moment is dit niet zo interessant, imo
quote: http://www.meizume.comMeizu CEO Jack Wong revealed a few days ago that the final Meizu MiniOne M8 will feature three physical buttons instead of one, and that design is currently being patented. Therefore, he says, pictures of renderings of the final model can not be published at this time.
Fans of Meizu have made a mock-up based on three physical buttons, which can be seen in the picture above (bottom left corner).
Earlier today, Jack released a photo (seen above) of what he says is the front cover of the Meizu M8 seen from behind.

Ze willen dus geen pics van het definitieve model laten zien, dus doen ze maar een foto van de binnenkant
Draadje op Meizume.
Ik heb geen idee hoe lang het patenteren en dat soort zaken duren, maar ik mag toch hopen dat dit over niet al te lange tijd afgerond is, zodat Meizu met veel pics en specs naar buiten kan komen.
Maar pas op Cebit in maart. Nogal een tegenvaller, ik had wel verwacht dat ze het apparaat nu eindelijk gingen laten zien.
Tot nu toe zie ik nog niks vergelijkbaars eerlijk gezegd, heb nog weinig gelezen over aankondigingen wat met dit toestel vergeleken kan worden. Dus ze hebben de tijd.jos707 schreef op maandag 07 januari 2008 @ 10:45:
Ik vrees dat dit toestel "too little, too late" gaat zijn. Tegen de tijd dat wij het hier met ons eigen ogen mogen aanschouwen in de vitrinekast ligt daar misschien een mooie Nokia, HTC, SE toestel naast dat wel eens met nog sexier looks en specs kan uitpakken.
En zolang nokia/htc/se niks heeft kan ik ook wel wachten.
Ik vind het zelfs prima als ze dat doen, hebben we tenminste keuze en eventueel prijstechnisch voordeel doordat het geen uniek product meer is.
Natuurlijk is het wel jammer want ik had em nu graag gehad.
Dat het ding verder telefoonfuncties heeft is ook leuk meegenomen.
Verder zijn er een aantal comments van dhr Wong verschenen op Meizume Het is allemaal nogal brak vertaald, maar er is wel het een en ander uit te halen.
Verwijderd
Neen, dit is niet gejat, het knopje heeft een iets andere vorm en de shuffle pijltjes zijn niet vervlochten.Verwijderd schreef op maandag 14 januari 2008 @ 20:11:
Wat! Dit is toch gewoon regelrecht gejat van Apple!
Ik snap niet dat mensen warmlopen voor zo'n schaamteloze kopie.
Verwijderd schreef op maandag 14 januari 2008 @ 20:11:
Wat! Dit is toch gewoon regelrecht gejat van Apple!
Hebben jullie ook nog iets nuttigs toe te voegen?Verwijderd schreef op maandag 14 januari 2008 @ 21:15:
[...]
Neen, dit is niet gejat, het knopje heeft een iets andere vorm en de shuffle pijltjes zijn niet vervlochten.![]()
Ik snap niet dat mensen warmlopen voor zo'n schaamteloze kopie.
Als de prijs en de specs goed zijn is er zeker wel interesse.
#36
Verwijderd
Zoiets breng je als zelfrespecterend bedrijf toch niet op de markt.. wie neemt je dan in godsnaam nog serieus.Vos schreef op maandag 14 januari 2008 @ 21:17:
[...]
[...]
Hebben jullie ook nog iets nuttigs toe te voegen?
Als de prijs en de specs goed zijn is er zeker wel interesse.
Als ze het lukt om een iphone achtig apparaat te bouwen met betere specs, wel de voordelen maar niet de nadelen (ik ga even niet noemen wat, dat valt maar even onder persoonlijke voorkeur), dan krijgen ze mijn respect in ieder geval voluit!Verwijderd schreef op maandag 14 januari 2008 @ 22:00:
[...]
Zoiets breng je als zelfrespecterend bedrijf toch niet op de markt.. wie neemt je dan in godsnaam nog serieus.
Deed iedereen dat maar.. het beste pakken wat er is en daar weer verder op bouwen (los van smaak-gerelateerde variaties dan he..). Is markt- en kapitaaltechnisch misschien niet zo slim/handig, maar lang leve de vooruitgang!
You are the all-dancing, all-singing crap of the world - Jack
beter goed gejat dan slecht verzonnen om de apple mensen tevreden te stellen
Ik wacht ook met smart op definitieve pictures en ervaringen... maar zal nog wel even duren..helaas
edit. m.u.v. BramT, die zat blijkbaar tegelijk met mij te tikken maar drukte wat eerder op post
[ Voor 9% gewijzigd door Rene op 14-01-2008 22:28 ]
2021 Magnesium P2, non PP, 20" - 2024 Mazda MX-30
Goed, ontopic; Uit het linkje wat ik hierboven gaf valt te destilleren dat er officiële informatie naar buiten komt in maart, volgens J. Wong. Dat is nog te overzien, maar het lijkt me erg handig dat het niet verder uitgesteld wordt.
Verder interessant; Volgens bovengenoemde zal de audiochip beter zijn dan die van de M6. De M6 was al vrij goed, dus dat is zeer interessant voor de wat meer audiofiele Tweaker.
Fijn, dan is er eindelijk een iPhone die iedereen kan kopen en gebruiken met het abbonement van zijn keuze, waar je je eigen programma's op kunt zetten zonder gedoe, en die nog betaalbaar is ook.Verwijderd schreef op maandag 14 januari 2008 @ 20:11:
Wat! Dit is toch gewoon regelrecht gejat van Apple!
http://www.meizume.com/mi...-13rd-jan-go-waiting.html
Kortom wachten tot Cebit!
Keep it simple stupid
Juist. NOFI maar ik vindt dat apple veel te ver doordraaft en vooral hoe ze de iPhone verkopen vind ik bespottelijk.Djerique schreef op dinsdag 15 januari 2008 @ 10:37:
Ik ben niet zo fan van de iPhone vanwege de hierboven geposte nadelen. Dat is ook een reden waarom ik wacht op de Meizu M8. Ik ben alleen benieuwd of de M8 ook net zo krasbestendig is als de iPhone.
Ik werk veel rond China, en ik zit in maart in Shanghai. Ik kan misschien wel een batch meenemen, ik vlieg toch niet
Wat houdt een batch precies in?Megamind schreef op dinsdag 15 januari 2008 @ 21:27:
[...]
Juist. NOFI maar ik vindt dat apple veel te ver doordraaft en vooral hoe ze de iPhone verkopen vind ik bespottelijk.
Ik werk veel rond China, en ik zit in maart in Shanghai. Ik kan misschien wel een batch meenemen, ik vlieg toch niet
alleen is dan de vraag of de Chineze M8's wel op het Europese telefoonnetwerk draaien...
Like we care..........Verwijderd schreef op vrijdag 18 januari 2008 @ 11:37:
wat een dikke ripoff, de interface is gewoon indentiek.
Verwijderd
hier word er toch nog gegeven om patenten......
Helaas denk ik zelf ook niet dat de M8 op de strenge Europese markt komt. Bovendien loopt Europa sowieso 5 jaar achter op Azie en USA.
We hebben al een mooie poll in de topicstart waar je deze mening kunt uiten. Het lijkt me beter om dergelijke reacties niet in het topic zelf te plaatsen. Ten eerste voegen ze inhoudelijk niets toe, ten tweede krijg je er reacties op die ook niets toevoegen.Verwijderd schreef op vrijdag 18 januari 2008 @ 11:37:
wat een dikke ripoff, de interface is gewoon indentiek.
SE-NSE | Sony Ericsson - News, Services, Entertainment
Ayofe Theme for Symbian S60
En dan krijg je toch van mij weer een reactie. Die poll vind ik ten eerste niet goed, want ik kan mijn mening daarin niet uiten. In plaats van dan wordt gezegd, ja rip-off en gewoon een discussie voeren over waarom nu eigenlijk een rip-off in dit geval beter zou kunnen zijn. Ik hoor hier alleen maar fanboys reageren die op de een of andere manier wat tegen Apple hebben. De Meizu is een mooi apparaat, maar ik vind het gewoon zwak dat je niet zelf een goed apparaat kunt maken en het per sé voor 90% moet afkijken. De specs zijn wel mooi, maar komt dit ook goed naar voren in de software? Windows Mobile is niet echt jé van hét! Dan betwijfel ik nog maar of deze überhaupt uitkomt, al dan niet te laat!Eggy schreef op vrijdag 18 januari 2008 @ 13:08:
[...]
We hebben al een mooie poll in de topicstart waar je deze mening kunt uiten. Het lijkt me beter om dergelijke reacties niet in het topic zelf te plaatsen. Ten eerste voegen ze inhoudelijk niets toe, ten tweede krijg je er reacties op die ook niets toevoegen.
Het zal voor mij en ik denk velen een worst wezen dat het een ''namaak'' is.
HP Brio - Pentium iii 733 MHz - 128 MB SDRAM - 20 GB Ultra-ATA/66 - 3.5" 1.44MB FDD - S3 ProSavage 8MB graphics - 1024x768 - Windows Me
Of het nu wel of niet een rip-off is, is ten eerste een onzinnige discussie, dat mogen Apple en Meizu onderling op juridisch gebied uitvechten. Verder loopt dit uit op een welles/nietes discussie en daar schieten we hier ook weinig mee op. Technische vergelijkingen en verschil in kwaliteit kan natuurlijk inhoudelijk besproken worden, maar aangezien de M8 nog niet eens uit is lijkt het me niet dat er hier iemand is die er wat zinnigs over kan zeggen, op dit moment.
Rip-off of niet, zwak, slecht of juist goed en slim van Meizu, er valt over te discussiëren, maar liever niet in dit topic. Het namaakgehalte verandert verder helemaal niks aan de gebruikerservaringen en de kwaliteit van de speler en daarom is voor ons, consumenten, dus een vrij abstracte discussie. En om deze discussie nou elke keer weer op te halen... (zie het begin van dit topic)
Dus, ontopic graag
Ik denk het niet. De M7 is een echte PMD, dus zonder belfuncties.. en de M8 is hetzelfde met daar aan toegevoegt een aantal belfuncties. Ik zie de M8 dus ook in de basis als PMD, met daaraan toegevoegt belfuncties. Imo niet gek als je beseft dat Meizu een PMD-fabrikant iscoptician schreef op zaterdag 19 januari 2008 @ 21:24:
Hoe zit het eigenlijk met het OS van de M7? Is deze ook WM gebaseerd, terwijl hij niet kan bellen, of zitten ze daar custom firmware voor te schrijven ala de M6 en M3?
Verwijderd
http://translate.google.c...ir=zh%7Cen&hl=nl&ie=UTF-8.
(Als je er wat wijzer van wordt
Dat betekent dat dit dan het uiteindelijke design wordt. (?) Hij lijkt iets dik, maar voor de rest ziet het er goed uit.
Ik vraag me af wat voor apps er zijn voor Windows CE? Er zal vast veel homebrew komen en handige snufjes voor de M8. Dat vindt ik nog steeds een van de grote voordelen van de M8, dat je er je eigen apps op kan draaien.
E: Oh, die link is van de eenalaatste post voor mij. Maar het feit dat ze een patent hebben gevraagd bevestigt wel dat dit dus het huidige design is, lijkt mij.
[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 22-01-2008 13:51 ]
Ik ook dan zou het echt een goede gsm worden...Djerique schreef op dinsdag 22 januari 2008 @ 14:17:
het liefste zie ik nog een schuifbare qwerty toetsenbord onder het toestel
De beste die er dan op de markt isxminator schreef op dinsdag 22 januari 2008 @ 17:30:
Ik ook dan zou het echt een goede gsm worden...
Dit moet ik even verhelderen, een discussie kan naar mijn mening geen kwaad. Beide toestellen kunnen ook best vergeleken worden, zolang hiervoor maar (degelijke) argumenten gebruikt worden.Fab1Man schreef op zaterdag 19 januari 2008 @ 20:50:
[...]
En dan krijg je toch van mij weer een reactie. Die poll vind ik ten eerste niet goed, want ik kan mijn mening daarin niet uiten. In plaats van dan wordt gezegd, ja rip-off en gewoon een discussie voeren over waarom nu eigenlijk een rip-off in dit geval beter zou kunnen zijn. Ik hoor hier alleen maar fanboys reageren die op de een of andere manier wat tegen Apple hebben. De Meizu is een mooi apparaat, maar ik vind het gewoon zwak dat je niet zelf een goed apparaat kunt maken en het per sé voor 90% moet afkijken. De specs zijn wel mooi, maar komt dit ook goed naar voren in de software? Windows Mobile is niet echt jé van hét! Dan betwijfel ik nog maar of deze überhaupt uitkomt, al dan niet te laat!
Opvatting als "wat een dikke rip-off" voegen echter niks toe. Deze mening kan men ook uiten in de poll. In het topic krijg je vaak ook nog reacties hierop welke off-topic zijn.
Mocht je hier nog op willen reageren, stuur me gerust een DM. Laten we nu in ieder geval weer verder on-topic gaan
[ Voor 3% gewijzigd door Eggy op 24-01-2008 13:54 ]
SE-NSE | Sony Ericsson - News, Services, Entertainment
Ayofe Theme for Symbian S60
Verwijderd
Dat zou betekenen dat de M8 in Q2 (April, mei) uit zou komen
En ik maar denken dat het maar speculeren bleef tot maart. Die gasten (DusL van MeizuMe in dit geval) zijn geniaal in het vinden van informatie.
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 24-01-2008 17:27 ]
En een goede 3mp camera, dan heb je niets anders meer nodig.
Zou ook cool zijn als hij de sms funktie van de iphone heeft, (je ziet elke sms van die persoon onder elkaar).
Ik wacht er vol spanning op, maar het mag niet te lang duren natuurlijk
AMD XP2200+ ASUS A7V8X 2X256 RAM@333MHz Geforce4ti600
Dank je welVerwijderd schreef op donderdag 24 januari 2008 @ 17:25:
Tja, je ziet heel vaak dat zulke mensen populaire stukjes schrijven over een bedrijf. Aan de andere kant gebeurt het ook vaak dat ze 'per ongeluk' informatie neerzetten die ze van Meizu hebben gekregen. CeBit wilt vast graag weten wat ze kunnen verwachten. Het lijkt me in ieder geval toch redelijk betrouwbaar.
Dat zou betekenen dat de M8 in Q2 (April, mei) uit zou komenDat zou toch wel mooi zijn.
En ik maar denken dat het maar speculeren bleef tot maart. Die gasten (DusL van MeizuMe in dit geval) zijn geniaal in het vinden van informatie.
Denk maar dat ik hem los koop, ik verwacht niet dat deze het 1ste kwartaal beschikbaar zal zijn.
Maar wanneer is nou de release in Azië?
Want dan kan ik via mn tante misschien 1tje op laten sturen. Wel hopen dat het in Nederland werkt.
En dan natuurlijk een mooie review erover maken
[ Voor 7% gewijzigd door DNA_Saint op 01-02-2008 23:42 ]
Huub Huub Barbatruc!
Meizu zelf heeft het ook over het derde kwartaal. Dit kreeg ik in reactie op mijn mail namelijk:RoD schreef op zaterdag 02 februari 2008 @ 00:52:
Ik denk dat eerst de release in Azië is. Het is immers een Chinees bedrijf. Verder gaan er inderdaad geruchten dat de speler rond die tijd uitkomt, maar andere geruchten hebben het weer over het 3e/4e kwartaal van dit jaar. Het is even afwachten tot Cebit, om te kijken of daar wat concreets uit voortkomt.
Dear Sir,
Thanks for your email and attention on Meizu.
Yes, M8 has been postponed a little bit, it is expected to be released around the third quarter of 2008. Also we are going to present it at the upcoming CeBIT for the first engineering sample.
Pls keep attention on our progress.
Sincerely,
Ella Wong
Ik ga zeker deze topic in de gaten houden dan.
Huub Huub Barbatruc!
rofl, een beetje? De eerste release-periode die we kregen was Q3....van 2007(!).djceebee schreef op zaterdag 02 februari 2008 @ 08:59:
[...]
Meizu zelf heeft het ook over het derde kwartaal. Dit kreeg ik in reactie op mijn mail namelijk:
[...]
Dit noem je geen vertraging meer, dit is gewoon uitstellen voor eeuwig.
Evenzogoed jammer, dit had Meizu in een klap erg groot kunnen maken denk ik.
You are the all-dancing, all-singing crap of the world - Jack
Patrick Stewart:"So you are not married, you don't have a girlfriend AND you've never seen Star Trek?"
Wanneer is er nu eens echt iets bekend zeg..
[ Voor 81% gewijzigd door Tonkey op 11-02-2008 16:52 ]
2.0?Djerique schreef op woensdag 13 februari 2008 @ 23:58:
Het duurt nog wel een tijdje, denk ik. Dan ga ik maar voor de iPhone 2.0
Ach, ik heb net een nieuwe, als er deze rond december is is het goed


Meer info op http://www.eastbuyer.com/newproduct_view.asp?id=170
Met Windows Mobile 6.0, GPS, Wifi, WM Player 10, Bluetooth, TouchFlo interface, scherm van 3,2" en 260.000 kleuren, etc.
Lijkt me een goed alternatief om de tijd te overbruggen voordat de Meizu M8 komt.......
Ik heb familie in China en zou daarom een inkoopactie hiervoor kunnen beginnen voor een prijs van € 239,95 per stuk. Ik hoor wel of er interesse voor is. Bij 15 geinteresseerden kan ik ze binnen 3 weken leveren.
[ Voor 42% gewijzigd door nathalia op 25-02-2008 15:40 ]
Mazda MX-30
Zo da's een goeie: 200 mega pixels double camerasnathalia schreef op maandag 25 februari 2008 @ 10:17:
Heeft iemand de volgende phone al eens gezien:
Meer info op http://www.eastbuyer.com/newproduct_view.asp?id=170
Met Windows Mobile 6.0, GPS, Wifi, etc.
Lijkt me een leuk alternatief om de tijd te overbruggen voordat de Meizu M8 komt.......
Ik zou wellicht een inkoopactie hiervoor kunnen beginnen
Zitten er nou 200 camera's op of eentje met 200 MP?
Dit is dus de ultieme rip: zowel van HTC (HTC Home en TouchFLO) als van Iphone (uiterlijk, menu) jatten.
Patrick Stewart:"So you are not married, you don't have a girlfriend AND you've never seen Star Trek?"
Ziet me er best interessant uit!nathalia schreef op maandag 25 februari 2008 @ 10:17:
Heeft iemand de volgende phone al eens gezien:
[afbeelding]
[afbeelding]
Meer info op http://www.eastbuyer.com/newproduct_view.asp?id=170
Met Windows Mobile 6.0, GPS, Wifi, WM Player 10, Bluetooth, TouchFlo interface, scherm van 3,2" en 260.000 kleuren, etc.
Lijkt me een goed alternatief om de tijd te overbruggen voordat de Meizu M8 komt.......
Ik zou wellicht een inkoopactie hiervoor kunnen beginnen voor een prijs van € 250,- per stuk!
Dit ding heeft alle functies van de iphone en nog meer aan de helft van de prijs, tja..ik vraag mij af waarom ik dan nog een iphone zou kopen ? Misschien voor dat mooi zilveren apple-logootje ?.. hmm denk het niet..
Heeft iemand al hands-on ervaringen kunnen vinden van dat ding ?
Mazda MX-30
BronIn other forum posts, Jack also mentioned that the Meizu M8 will have a multi-touch touchscreen utilizing better technology than the Apple iPhone and that he expects the 8GB Meizu M8 to cost 2380 CNY (approx. $340 USD).
Gallery van pics van de M8 vs. de iPhone
Pic van het pre-prototype:


En een video
Duidelijk te zien dat er wel degelijk drie knoppen op zitten. Perfect!
Woei, enzo
Het werkt allemaal nogal brak en schokkterig, maar dat komt omdat het nogal gerushed is. Dus dat verbeterd nog, mag ik aannemen. Verder schijnt het niet de final versie te zijn.
Edit: Ik heb maar even de M7 uit het topic gesloopt + bijbehorende titelfix. Die is toch niet zo interessant (op het moment).
[ Voor 19% gewijzigd door RoD op 04-03-2008 17:07 ]
Ik vind het wel frapant hoor, na-apen en zo betere features er instoppen is een ding, maar dan ook nog ontkennen dat het veel op de iPhone lijkt vind ik wel ver gaan. En nogal gerushed, dan apparaat is nu al meer dan een jaar in "ontwikkeling" en het is ver van klaar.RoD schreef op dinsdag 04 maart 2008 @ 16:56:
Nog een video, nu van de GUI:
[video]
Het werkt allemaal nogal brak en schokkterig, maar dat komt omdat het nogal gerushed is. Dus dat verbeterd nog, mag ik aannemen. Verder schijnt het niet de final versie te zijn.
Edit: Ik heb maar even de M7 uit het topic gesloopt + bijbehorende titelfix. Die is toch niet zo interessant (op het moment).
En ja, hij is al een tijd in ontwikkeling, maar het is in ieder geval geen vaporware meer. Tot zover is dit nog steeds het apparaat wat het dichtst in de buurt komt bij wat ik wil.
Iets minder grappig om te lezen. Een verklaring komt morgen.
Misschien heeft meneer Jobs de Duitse politie getipt
Nouja, in China komt ie toch wel uit.. maar ik hoop niet dat dit een EU/VS-release in de weg gaat staan.
Verwijderd
Dat is een hoog aantal, maar het is dan ook wel over *alle* beurzen te samen.
[ Voor 19% gewijzigd door Verwijderd op 05-03-2008 18:04 ]
Readers are pointing out that the reason for the shut down is because of MP3 codec licensing issues. The same thing SanDisk had a problem with last year. My apologies for miss reporting this. However, I still stand my my strong words of Meizu being a thief of intellectual property.
[ Voor 3% gewijzigd door Vihaio op 05-03-2008 22:15 ]
Verwijderd
RoD schreef op woensdag 05 maart 2008 @ 18:05:
Gaat een beetje offtopic, maar, is dat specifiek voor Duitsland?
Afaik is het toezicht op Dts beurzen redelijk uniek. Komt o.a. omdat Dts graag dé beursorganisator van Europa wil blijven met lokaties als Hannover, Leipzig, Berlijn en Frankfurt. Daarnaast kunnen merkrechthouders i.t.t. NL veel eerder beroep doen op de namaak-brigade van douane. En die laatste club is ook nog een keer goed op de hoogte.
Om 2 recente voorbeeld te geven: op de vakbeurs voor kantoor artikelen begin dit jaar zijn op de 1ste dag >800 nepartikelen in beslaggenomen. Paar weken later op de dts huishoudbeurs 1ste dag >200 nepartikelen.
(tot zover mijn Off Topic bijdrage)
Verwijderd
Ik was eigenlijk alweer naar een andere PDA, tot ik het (tot nu toe) 2e filmpje zag. Hoewel erg schokkerig en buggy, ziet het er toch wel veelbelovend uit. Ik zag het hele touch gebeuren meer als een handicap (kleine games spelen wordt lastig omdat je geen knopjes hebt) maar als ze multitouch erop zetten wordt het toch wel interessant. Daarom denk ik dat ik toch maar wacht op de M8
Edit: nieuws: Meizu keert terug op Cebit-vloer met iPhone-kloon
[ Voor 33% gewijzigd door RoD op 06-03-2008 13:46 ]
Mestreechs volksleed:
Jao diech höbs us aon 't hart gelege, Mestreech door alle ieuwe heer
Veer bleve diech altied genege, En deilde dreufheid en plezeer....etc.
Daar staat overigens ook dat ze de UI nog verder gaan tweaken zodat ie minder op de iPhone lijkt. Ik hoop eigenlijk vooral dat ze nog leuke features toe gaan voegen
Edit: En ik vond nog een interessante post op Meizume:
En nog een interview: KlikI talked to Mr. Wong today at CeBIT.
All the following information is just what I understand, English is not my native language and also not Mr. Wongs. So this information could be wrong/bad translated etc...
He said the UI will change so it will not be similar to the UI of the iPhone!
There is also no final decision if the m8 will be locked or unlocked!
It will not have DVB-T!
It will support many different codecs!
There will be an SDK or a way to develop softwear for the m8!
It is possible that we will have the m8 by the end of 2008 in Germany! <--- This is not for sure or anything just an assumption made by Mr. Wong
The screen on the Dummy was, when I understood it right, the final screen... And it is really a nice screen! It is really crisp. You can look at it by almost every angle and the colors stay the same!
En over de knoppen; het schijnt een geheel te worden. Dus niet 3 aparte knoppen, maar één "vlak" met 3 knoppen erop. En het wordt volledig vlak. Zie hier een pic, die het vast allemaal verduidelijkt had als het allemaal niet in het Chinees was.and the current ui of m8 is just made for function demo, it will changed while the final version comes out, we are doing our best to distinguish m8 from iPhone.
Dit plaatje laat ook wel duidelijk de 3 knoppen zien:

Het plaatje met 00 erop schijnt het huidige design te zijn.
Ook goed om te lezen dat er nog meer expo's aankomen waarop Meizu de M8 gaat showen. Hopelijk kunnen we binnenkort nog wat nieuw videomateriaal of pics zien.. en concrete informatie over specs en features die het ding nog meer gaat krijgen
[ Voor 75% gewijzigd door RoD op 07-03-2008 20:22 ]
#36
Verwijderd
E: Haal ik net van het meizume forum:
"The price may be 2380" - J. Wong
"2380 CNY = 334 US$ = 220 €uro (best part, very cheap for Europeans!)" Hendrik
200 euro is makkelijk te doen. Dit is voor de 8 GB versie, maar de update waarin dit gezegd wordt is ook al 2 weken oud.
[ Voor 37% gewijzigd door Verwijderd op 19-03-2008 12:24 ]
Mag je mij eens vertellen wat er volgens jou zoveel beter aan is.sander886 schreef op dinsdag 18 maart 2008 @ 17:10:
Dit ding is zo veel mooier (mening) als de iPhone en veel beter.
"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein
• Betere codec-support
• Hogere resolutie scherm
• Betere audiokwaliteit (er komt een betere geluidschip in dan dat er in de M6 zat)
• Knoppen
• Ik neem aan dat er UMS-support opzit zodat je geen brakke software nodig hebt om je apparaat vol te laden met media.
• Prijs
• USB Host
En ik twijfel er niet aan dat er (voor mij persoonlijk) althans nog een aantal dingen bijkomen.. als Meizu vergelijkbare kwaliteit levert als dat ze met de M6 hebben gedaan. Ik heb er in ieder geval goede hoop op. Hopelijk komt het ding hier ook daadwerkelijk uit.
Probeer overbodige reacties achterwege te laten. Mocht je dit toestel een rip-off vinden van de iPhone, voel je vrij om je mening te uiten in de poll (zie topicstart). Zo blijven flamewars zonder inhoud mooi achterwege.
