Descriptor schreef op zaterdag 11 april 2009 @ 00:02:
[...]
Synergy is een mod voor Half-Life 2 waarbij je zowel Half-Life 2 als Episode 1 en Episode 2 in coop kan spelen. Volgens mij is het maximale aantal 12 tot 16 spelers, echter is dit meer server afhankelijk.
Episode 2 met 12 man spelen is wel enorm gaaf moet ik zeggen, lekker crossen met de auto's of busjes (speciaal voor grote groepen).
Maar dan moet wel iedereen goed meedoen. Als ik nu een server in ga met 8 man is het al een stuk minder leuk, omdat sommigen mensen gewoon met z'n tweeën het hele verhaal door rushen en de rest er maar een beetje achteraan loopt. Het effect van de teamwork van synergy is dan compleet verdwenen.
Gisteravond trouwens het stuk in de canals met de airboat gespeeld met 6 man, echt superleuk

Maar toen deed iedereen wel mee, gewoon netjes op elkaar wachten en zo. Racejes organiseren enz.
Overigens lijkt het mij ook wel leuk mee te doen.
En synergy maakt de vijanden inderdaad een stuk sterker naarmate er meer mensen meedoen, maar het blijft natuurlijk makkelijker aangezien die vijanden nog steeds maar 1 persoon tegelijk kunnen aanvallen.