Vandaag eindelijk overstag gegaan en ik heb Scarface gehaald. Binnenkort natuurlijk weer een reviewtje op WiiDS waar nu ook een leuk "rooskleurig" columnpje te vinden is van mijn hand(schaamteloze zelfpromotie

). Scarface is een hele toffe game en Tony is perfect nagebootst uit de film. De enige tekortkomingen die het spel heeft zijn cliche voor het genre. Neem bijvoorbeeld de stad die veelal bestaat uit blokkendozen. De gebieden uit de film zijn wel weer perfect nagemaakt en ik durf te beweren dat deze versie van Scarface mooier/beter is als die op de PC, Xbox en PS2. De pop-up(gebouwtjes die zomaar voor je neus staan) is helemaal weggewerkt in de Wii versie. Daarnaast zijn de controls goed uitgewerkt zonder overdreven extraatjes. The Godfather was aardig maar Scarface vind ik wat betreft GTA-klonen op de Wii het echte werk. Het enige minpunt is de manier van dealen en dergelijke. Een wit metertje waarbij je de A knop moet timen. Het komt nu al mijn neus uit, bij alle onderhandelingen over geld, wapens en zelfs bij het versieren van textures en polygonen op het strand krijg je zo een "druk op het juiste moment A" gebeuren.
waar kopen jullie je controllers?
Music Store, Free Record Shop, Dixons, Dynabyte, Mediamarkt, Intertoys, Toys 'r us, E-plaza en heel veel webshops verkopen Wii remotes. Het lijkt me sterk dat ze echt overal uitverkocht zijn, gewoon in de stad, dorp, winkelcentrum wat zaken af gaan.
[
Voor 11% gewijzigd door
Verwijderd op 31-08-2007 00:00
]