Max|Burn schreef op maandag 04 juni 2007 @ 08:36:
[...]
Wie heeft het over Demo's? Ik heb het over nieuwe content. Ik heb helemaal geen zin om maar 1-4 gekochte/gratis online games op te slaan. Daarnaast zou ik het ook met Demo's irritant vinden..als je 2-3 demo's leuk vind moet je dus elke keer als je een ander wil doen weer opnieuw downloaden.
Wie heeft het over demo's? Het gaat hier over het
demokanaal, daar staat lijkt me demo's op.
Ikke ikke ikke, misschien val jij wel niet in de doelgroep dan?
+/- 70 euro voor 8gB opslag noem ik anders een grove prijs. Zeker als ik een tB aan externe opslag heb in de vorm van HDD's. Ik heb het nooit over een probleem gehad, dat zijn jouw woorden. Het is geen probleem, het is irritatie/ongemak. Ik heb geen tijd voor ongemak.
Wederom, ikke ikke ikke, jij valt dus blijkbaar niet in de doelgroep, het is heel leuk voor je dat jij een TB aan opslag hebt en dat jij 8GB prijzig vind, maar als 99% van de doelgroep al helemaal happy is met een SD kaart van 4 euro waarom zou Nintendo dan moeilijk doen.
Tuurlijk..ook nog zwaar compressed..de Wii is immers al zo'n gigantisch rekenwonder en de Wii decompressed dat allemaal probleemloos zonder enige vorm van performance verlies... Je vergeet even dat het ook allemaal decompressed moet worden en dat kost rekenkracht. Zeker bij zware compressie kost dat flink wat PK's en die heeft de Wii niet.
Ach stel je niet aan, de Wii is een behoorlijk krachtig ding hoor. Dat de XBox360 en PS3 nou met van die enorme specs gooien. De CPU in de Wii is nog altijd krachtigere als de gemiddelde thuis PC en een beetje decompressen is de moeite niet.
Helemaal mee eens, alleen waarom kan het dan niet? Juist..geen idee.
Dat zeg ik toch? Het is gewoon enorm beperkt bruikbaar en dus voor Nintendo niet de moeite waard om er support voor te bakken
Hoezo beperkt, ik koop liever een externe HD van een paar honderd gB van 60 euro voor me Wii dan een paar 8gB SD kaartjes van 70 euro. Als ik wil kan ik die HD nog altijd voor PC Backups e.d. inzetten.
Wederom ikke ikke ikke, dat jij het nu leuk vind alles op een externe schijf te gooien, dat is echt niet wat de doelgroep doet en ook echt niet waar Nintendo naar kijkt. Nintendo kijkt puur naar de bruikbaarheid van zo'n schijf voor zijn doelgroep mbt de Wii. Voor de Wii is zo'n schijf compleet nutteloos en vergt het wel een investering van minstens 50 euro.
Dit terwijl een kaartje van 5 euro ook prima voldoet.
Je moet eens proberen het vanuit Nintendo te kijken in plaats van wat jij graag wilt hebben, jij wilt volgens mij gewoon een XBox360 of een PS3 en dat is nu eenmaal niet wat de Wii is.
Max|Burn schreef op maandag 04 juni 2007 @ 09:52:
..je hebt niet 1 soort compressie. De "Zware" compressie waar nu mee gehint wordt is teveel voor de Wii. Het is niet voor niets dat sommige GC games b.v. crap geluidskwaliteit hadden, het geluid moest
met loss gecomprimeerd worden i.v.m. ruimtegebrek op de 1.5gB GC disks. Zo super zal die compressie niet geweest zijn.
Jij ziet ze echt vliegen he?
Ten 1e: De Gamecube is een ding ontwikkeld in 2001, dat is inmiddels al ruim 6 jaar geleden
Ten 2e: ARGH ramp audio compressie met loss!!!
Hallo 
Het gros van de wereld luistert naar MP3 of erger nog iTunes muziek
met loss. Daarnaast kan zelfs een MP3 speler van 2 euro bij de Aldi al die 'zware' audio compressie aan. De Wii is nu niet echt bedoelt voor hi-fi audio, er zit niet eens een digitale uitgang op. Maar om de audio nu crap te noemen gaat echt te ver.
Ten 3e: Gelukkig hebben ze nu 8GB beschikbaar, dus dat zal niet meer gebeuren. Daarnaast is het vooral video en audio wat de ruimte inneemt (zoals al eerder gezegd) en de kwaliteit daarvan is niet heel bijzonder op de Wii en neemt dus weinig ruimte in.
Ten 4e: De Wii is gewoon een enorm krachtig ding ook al roepen de XBox en PS fanboys heel hard van niet, dit was ook al bij de Gamecube het geval. Het is niet het snelste van het snelste maar het is echt absoluut niet traag.
Ga geen problemen zoeken waar ze er helemaal niet zijn. (En ook al noem je het geen probleem, de dingen die je beschrijft zijn volgens jou problemen, als je ze niet zo bedoelt moet je ze niet zo omschrijven zoals je nu doet).
[
Voor 22% gewijzigd door
Verwijderd op 04-06-2007 11:34
]