Maar zo is het niet, naar wat ik ervan begrepen hebt, kun je gewoon een gratis spel uitzoeken, ter waarde van 60 euro. Dus dat is geen slechte actie!Richard schreef op donderdag 19 oktober 2006 @ 20:56:
[...]
Je had echt nergens aangegeven dat het hier al eerder in het topic besproken was, dus ik had geen enkel benul om ook maar te gaan zoeken.
Verder vind ik die kortingsbonnen ter waarde van €60 wel meevallen, je weet immers nooit welke kortingsbonnen het zijn. Het kan bijvoorbeeld zijn:
"10 Euro korting op aanschaf Red Steel"
Als je dan geen interesse hebt in de game "Red Steel", dan kun je dat tientje eigenlijk niet meerekenen als kortingsbon is mijn mening. Ik ben altijd een beetje huiverig voor dit soort acties, het is namelijk niet te vergelijken met €60 cash korting.
"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."