Mooie Ubiquiti router

(die heb ik hier ook op plateau).
http://www.licht-geluid.n...ackframe-voor-mixers.html ?
Anders rack profiel kopen voor een tientje en zelf wat hobbyen (vb:
http://www.licht-geluid.n...n-170-mtr-penn-elcom.html )
I.c.m 20x20x100 metaal L hoekprofiel van de Gamma ~2eur.
Zo heb ik nu x2 4U racks + x2 1U van restanten (tbv 19inch switch/ 10inch patchpanel)onder mijn IKEA U-shaped bureau (80cm diep)
Voor audio/server/netwerk, daar netwerk/switches dus ondiep (max ~30cm diep)op het frame aan de achterkant zit, zonder L profiel want het gewicht is laag, en 1U lang maakt weinig hefwerking op de "as"
Kabels uit het zicht met een stuk
http://kabelgoot.info/ind...10000460&aid=3341&lang=NL aan de muur zijde (tevens onder bureau gemonteerd), alles strak op één lijn, weer vollop ruimte op m'n bureau en tevens de vloer nagenoeg geheel vrij.
Top ingezaagd/omgebogen van zowel hoeklijn als rackprofiel, 6 gaten(+ tappen) 6 boutjes met veerringen, carroserie ringen voor de vierkante rackprofiel gaten(alles M6/M5), even de spuitbus zwart er overheen en één gemonteerd met 2/3 uurtjes werk(dat is gemonteerd terwijl de verf half droog was, maar het is zwart en uit het zicht dus np

)
achteraf nog een paar mooie bolvoormige M5 sier-moeren op de kant in het zicht gedraaid(onderkant).
Ik had een 1U blindplaatje mee besteld wat een handzame/makkelijke maatvoering tijdens montage was.
*mocht je kooimoeren/bouten bestellen. kooimoeren van DAP waren hier crap, ze blijven niet zitten, één en al getob met zware 19inch apparatuur.
Voor een MK is het misschien nog wel makkelijker, dat profiel heeft gewoon een paar "schroef/bout" gaten op de blinde kant.
========== «- Bureaublad
..[]...........[] «- BureauFrame
..-............|| «- Rackprofiel x2 4U ( || ) HoekLijn x2 ( \ )
...\...........||
........\......||
..............\||
========== «- Bureaublad
.[]...........[] «- BureauFrame
.|| «- Rackprofiel 1U x2 tbv switch/patch
.[_] «- Kabelgoot
Als je wilt, heb ik er een tekening met maten van, aangezien alles on the fly was uitgemeten, leek me het handig wat op papier(*.PNG) te hebben
De meeste tijd zat in het her-controleren van rack maten op profiel voor aanschaf en nogmaals voor het aan bonken zagen ervan
In de hoeklijnen wil ik nog een 4tal gaten boren zo ik er netjes een 19inch stekkerblok
https://www.alternate.nl/...roduct/81623?event=search op kan bouten daar waar enkel ondiepe componenten in zitten(versterker/19inch plateau's).
Nu liggen er een paar verlengblokken in de goot
[
Voor 40% gewijzigd door
Verwijderd op 26-08-2015 14:37
]