offtopic:
Dat spel is van Take Two, die, voor zover ik me kan herinneren, de laatste jaren alleen bagger produceren. Bovendien is 24 een serie die IMHO gewoon niet naar een game om te zetten valt. Je komt in de problemen omdat 1 uur in het echt tijdens het spelen ook 1 uur in het verhaal zou moeten zijn. Ik ben daarom ook erg sceptisch over de 24 bioscoopfilm die er aan zit te komen.
Waypoint schreef op dinsdag 23 mei 2006 @ 22:37:
Zijn er mensen hier die ervaringen hebben met de gameboy player voor de GC? Werkt dat goed? Zit al een poosje te zoeken naar een super nintendo, maarja die moet je net goedkoop tegenkomen. Op marktplaats staan er ook wel wat, maar ik heb ook nog oude gameboy spellen (die zwart witte:P) die ik dan in de gameboy player zou kunnen doen.
De Game Boy Player werkt erg goed, vooral als je er een Hori Digital Controller bij koopt. Die heb ik zelf ook en is ideaal voor Game Boy spellen(de controller is zelfs bedoeld om in combinatie met de Game Boy Player gebruikt te worden).
De meeste gameboy color games zijn toch rips van de SNES versies? Dus dan zou dat wellicht een beter idee zijn. Alleen de prijs staat mij nog een beetje tegen. 45 euro 2e hands voor een gameboy player vind ik nog aardig van geld.
Zover ik weet zijn er geen Game Boy Color spellen die overgezet zijn vanaf de SNES. Zelfs op de veel krachtigere GBA valt dit aantal wel mee. Als je alleen SNES-achtige games wilt, dan voldoet de Game Boy Player prima, maar als je echt de SNES-games zoekt, dan kun je beter wachten op de Wii, waar ze waarschijnlijk een paar Euro per stuk gaan kosten.
Laatst sprak ik mijn nicht (volwassen vrouw die ook een GC thuis blijkt te hebben staan

) en wij kwamen tot dezelfde conclusie; wij missen de platformers, daarvoor hadden wij een GC gekocht.

.
Misschien is Super Paper Mario wat voor je?
[
Voor 59% gewijzigd door
MetroidPrime op 23-05-2006 23:43
]
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'