Van alle GTA's had 3 wel de leukste humor! De leukste reclames (petsovernight, sleepofflard, etc) *met* bijbehorende mini-websitejes, de chatterbox, etc.Menesis schreef op woensdag 04 april 2007 @ 22:29:
[...]
Ik heb ze allemaal gespeeld op de PSP games na. bij GTA3 had ik toch de grootste wow factor, toen, waarschijnlijk omdat het er toen mooi uitzag. Achteraf vind ik GTA3 ook nog steeds speciaal, omdat het zo'n karikatuur is van NYC. Heel veel is aanwezig, industriegebieden, hoerenstraten, rijke appartementen complexen, maar allemaal heel compact en dicht bijelkaar. Dat vind ik echt super. Bij GTA:SA vind ik dat totaal niet; daar is alles uitgesmeerd over een enorm gebied waardoor alle wijken hetzelfde lijken (zijn?).
Maar goed; speel GTA3 en luister naar Chatterbox!!
Ik weet nog dat ik bang was dat ik GTA3 niet leuk zou vinden na GTA1+2, vanwege het 3D perspectief. Gelukkig was die angst volledig onterecht!
Wat ik erg leuk vond aan Vice City, waren de cynische opmerkingen van Tom nadat je net een nieuwe missie gekregen had. Het scherm werd dan zwart, en vervolgens hoor je Tom weer een of andere opmerking maken. Geweldig! Dat, en het jaren 80 sfeertje natuurlijk.
I mentioned it once, but I think I got away with it.