[PC] Battlefield 2 - Deel XXVIII Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 11.361 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/logo11.jpg

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Picture+of+the+day
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/potd/potd.php
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Vanaf heden zal ik wat strenger toezien op de kwaliteit van de POTD’s.

totalbf2.com POTD zou je ook inspiratie fkunnen opdoen. De titel (omschrijving) kan ook belangrijk zijn, soms is dat nodig om het 'grapgehalte' beter te begrijpen zeg maar.

Mogelijkheid om te voten op de huidige POTD
Submit zelf een POTD
Archief
Hall of shame
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Inhoud+–+startpost+1
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Laatste+nieuws
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
bf2wiki.whyz.nl - een poging om een Battlefield 2 gerelateerde encyclopedie te maken.
• Patch 1.03 is uit: lees hier er meer over
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/pics/mirc_logo.gif irc.tweakers.net #bf2 om te chatten over Battlefield 2, ook om afspraken te maken om samen online te spelen e.d.
• De full Battlefield 2 game (met keygen!) kun je hier, hier of hier downloaden!
Het Army of GoT forum (GoT clan).
• Links naar sites met no-cd patches zijn NOT DONE! Ook al heb je de beste bedoelingen voor de mensen met een legale kopie van Battlefield 2.
• Lees eerst een paar posts terug voordat je besluit ‘nieuws’ te gaan posten. Een handige optie van het forum is om op het mapje voor de topicnaam te klikken om naar het laatst gelezen bericht te gaan: voorbeeld.
DJMantri GoT server: 84.244.131.181:16567
• Reacties in alle mogelijke vormen als "De accountserver is offline" zijn redelijk zinloos en dragen niet veel bij aan het topic behalve irritatie. Bezoek in de tussentijd anders wat Battlefield 2 fansites of forums, wellicht vind je daar meer informatie. Mocht je relevante informatie hebben gevonden dan zal dat ongetwijfeld interessant zijn om hier te posten, vergeet niet een bron erbij te vermelden.
Bij problemen op servers (kicks/bans/ruzies/whatever): kijk via de servernaam en/of infotext van de server om een website/forum te vinden. GoT is niet de plaats om dit soort zaken af te handelen! I3D servers: forum.i3d.nl
De naam GoT van de DJMantri server heeft verder niets te maken met Gathering of Tweakers zelf (behalve dat er vaak GoTters spelen) daarom horen ook zaken die deze server aangaan niet thuis op GoT.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Notes
Waarom 3 posts?
De bedoeling van deze eerste post is om direct aan de slag te kunnen met Battlefield 2, zoals bijvoorbeeld waar je de demo kunt downloaden en in de toekomst de laatste patches. Vanaf heden heb ik de FAQ ook in de eerste post gedaan omdat ik anders ruimte tekort kom in de tweede post.

Copyright en dankwoord
Alle afbeeldingen worden gehost door [url= whyz]primemaximuz[/url], waarvoor dank :)

De Battlefield 2 playerguide is geschreven door Compile, suggesties etc. m.b.t. de playerguide kun je Compile mailen op dvdstelt{at}gmail[punt]com

Dingen verbieden werkt imho vaak averechts, maar houdt er rekening mee dat hosting niet gratis is! Dus gelieve niet direct linken naar afbeeldingen die gehost staan op lighteye.whyz.nl buiten GoT! Ik heb er verder geen problemen mee als je de afbeeldingen zelf host.

Verder is de startpost gemaakt voor GoT, letterlijk tekst of afbeeldingen overnemen zonder een bronvermelding naar GoT toe staat ook niet netjes.

Tot slot: laat weten als er onjuistheden voorkomen in de twee startposts. Of als je bepaalde items verwijderd/toegevoegd ziet worden, of andere verbeteringen.
[/small]
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Frequently+Asked+Questions
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
De Frequently Asked Question (FAQ) zal behalve veelgestelde vragen ook mogelijk oplossingen bieden voor veelkomende problemen.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Systeemeisen
- OS: Windows XP (incompatible met Windows 2000 en/of ME!)
- CPU: Pentium IV 1,7 GHz. Aanbevolen: Pentium IV 2-2.5 GHz of vergelijkbare Athlon XP
- Geheugen: 512 MB RAM. Aanbevolen: 1 GB RAM
- DVD: 16x (er is ook een zogenaamde 'Asian Pacific version' beschikbaar welke bestaat uit 3 cd's).
- Videokaart geheugen: 128 MB.
Videokaarten die minimaal 1.4 shaders ondersteunen:
ATI

Radeon 8500 series
Radeon 8800 series
Radeon 9000 series
Radeon 9100 series
Radeon 9200 series
Radeon 9500 series
Radeon 9600 series
Radeon 9700 series
Radeon 9800 series
Radeon x300 series
Radeon x600 series
Radeon x700 series
Radeon x800 series
Radeon x850 series


NVIDIA

Geforce FX 5200 series
Geforce FX 5300 series
Geforce FX 5500 series
Geforce FX 5600 series
Geforce FX 5700 series
Geforce FX 5800 series
Geforce FX 5900 series
Geforce 6200 series
Geforce 6600 series
Geforce 6800 series
Geforce 7800 series


Een goede pagina om een overzicht te krijgen van wat je videokaart specificaties zijn vind je hier: http://www.neeyik.info/3dspecs/

- Geluidskaart: moet compatible zijn met DirectX 9.0b (9.0c wordt meegeleverd).
- Multiplayer: 1 DVD per PC
- Internet: dialup/ISDN wordt sterk afgeraden en officieel ook niet ondersteund!

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Console commands
De console van Battlefield 2 kun je ingame oproepen met de tilde key (~ links naast de nummer 1 op je keyboard).

Wat handig is om te weten dat je gebruik kunt maken van de <TAB> key om de woorden automatisch te laten aanvullen. Druk je bijvoorbeeld alleen de letters co in en daarna 2x op de <TAB> key dan zal er automatisch console. moeten komen te staan.

Verder is het belangrijk om te weten dat de nummer 1 AAN betekent en de 0 UIT! Ook is het handig om te weten dat je strings tussen “ “ zet, zodat je ook gebruik kunt maken van spaties bijvoorbeeld.


Consolecommands:
renderer.drawfps 1 – laat de FPS linksboven in het rood zien, eerste getal is de actuele fps en de tweede getal is het gemiddelde fps.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

The All Seeing Eye
Meestal afgekort met ASE. Momenteel ondersteunt ASE Battlefield 2.

Doe dit:
Ga in de opties naar Configure Games en dan zie je bij "Program Location" je path staan naar BF2, voeg de volgende parameters toe:
<jouw gamepath><spatie>+username JOUWUSERNAME +playerPassword JOUWPASSWORD

Uiteraard JOUWUSERNAME en JOUWPASSWORD respectievelijk met je username en password vervangen.

Zoek nu naar servers in ASE en join ze, nu zal je kunnen joinen. In het begin voordat je de EA intro filmpjes ziet, zal het even zwart blijven, in deze "zwarte periode" is het spel aan het inloggen bij de database van EA.

Forum ASE
Homepage ASE
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Geforce 4 fix
Er is een fix voor de Geforce 4 TI series (dus niet de MX). Lees hier er meer over (Duits).

Let hierbij wel op dat het een onofficiële fix is en dat een officiële bijna zeker nooit zal komen. Het is eigenlijk onspeelbaar met de huidige fix, misschien dat toekomstige versies het nog beter zullen maken.

Let er ook op dat Battlefield 2 een hele hoop textures bijvoorbeeld niet laad, veel mensen zullen denken hij laadt wel lekker snel en de game loopt opzich vrij soepel maar dit is gedeeltelijk maar schijn omdat de GF4 series bepaalde features niet ondersteunen en daardoor de zooi niet ingeladen wordt wat dus ook geen performance kost.

Tot slot is het belangrijk om te weten dat je mogelijk (in de toekomst) gekickt kan worden van servers door Punkbuster. Hoewel de huidige fix niet echt als een cheat kan worden gezien omdat, zoals eerder gezegt, het eigenlijk onspeelbaar is kunnen toekomstige versies misschien wel voor kicks of misschien zelfs bans gaan zorgen.

Feit is dat deze fix bepaalde dingen niet inlaadt om het werkend te krijgen voor de GF4 series. Het is hoogstwaarschijnlijk niet de bedoeling van de makers om dit als cheat te verspreiden maar het kan een oneerlijk voordeel gaan geven in de toekomst t.o.v. de users die wel ‘normaal’ spelen.

Dat wordt dus je videokaart upgraden als je Battlefield 2 wilt gaan spelen. De doel van deze startposts zijn om te informeren dus ik denk niet dat het mijn plaats is om hier advies te geven welke kaart je nu het beste kan gaan kopen. Dat moet je zelf beslissen aan de hand van reviews etc.

Mijn advies is wel om goed na te denken over wat voor videokaart je gaat kopen, ik persoonlijk zou voorzichtig zijn om een ‘budget’ kaart te gaan kopen, denk ook aan de toekomstige spellen/houdbaarheid van de kaart. Spaar dan even wat langer om een goede kaart te kopen die een langere levensduur heeft.

Op de GoT mainindex kun je diverse subfora vinden om je te helpen met de keuze van een nieuwe videokaart. Open niet klakkeloos een topic met de vraag ‘is dit een goede videokaart’ maar lees de stickies (daar zijn ze voor) die je meestal goed op weg kunnen helpen om een goede keuze te kunnen maken.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Punkbuster
Battlefield 2 (demo) wordt standaard geleverd met de anti-cheat software Punkbuster.
Homepage punkbuster BF2 voor het laatste nieuws.

Bij problemen met updaten van Punkbuster kun je het beste handmatig updaten. Op deze pagina vind je instructies hoe je dit kunt doen. Het hoeft niet perse helemaal handmatig je kunt ook PBWEB.exe downloaden, aanklikken en alsnog automatisch updaten zeg maar. Let wel op dat PBWEB.exe erg lang kan duren voordat je enig progressie ziet, heb gewoon geduld.

Om cheats of iets soortgelijks te melden kun je hier terecht voor contactinformatie. Meestal krijg je een standaard mailtje terug dat je reactie is ontvangen. Probeer zoveel mogelijk informatie mee te zenden als in bijvoorbeeld een screenshot, de cheat/exploit zelf en als je denkt dat het van belang is zo uitgebreid mogelijk je systeeminformatie (hardware met eventuele revisienummers, software met driver versies etc. etc.).
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Toetsen instellen (keyboard bindings)
Als een toets reeds is ingenomen door een optie, kun je deze niet meer toekennen aan een andere optie. Je zult eerst de toets moeten 'unbinden' voordat je deze weer kunt gebruiken. Hopelijk wordt dit opgelost in de full version.

Momenteel kun je wel een tekstbestandje aanpassen, waar alle bindings instaan. Dit is echter niet heel eenvoudig, dus kies er eerst voor om een backup van het bestand te maken. Je kunt het vinden in je BF2 map, onder <mijn documenten map>Battlefield 2 demo\profiles\. Elk profile heeft daarna een nummer, zoals 0001 (kijk in het bestand Profile.con wat de naam is zodat je het juiste profiel pakt als je meerdere accounts hebt.). In die map vind je het bestand controls.con waar je het e.e.a. kunt aanpassen.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

C4
Als je één C4 geplaatst hebt, kun je met de rechter muisknop de 'afstandsbediening' krijgen om deze op te blazen.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Intro filmpjes
De intro filmpjes staan in de map: x:\BattleField 2 Demo dir\mods\bf\movies\
Je kunt onderstaande genoemde bestanden verwijderen of verplaatsen naar een andere map:
demo_bf2legal.bik
demo_bf2release.bik
demo_demolegaltext.bik
demo_locknload.bik
dice.bik
EA.bik
Nvidia_logo.bik

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Commandline opties (opstarten)
Is niet hoofdlettergevoelig.
Voorbeeld: x:\bf2dir\BF2.exe +fullscreen 1 +nosound 1
BF2.exe <opties>

+joinServer - Join a server by ip address or hostname
+playerPassword - Set the player password
+playerName - Set the player name
+? - Same as +help
+ai -?
+aidll.dll - CheckServerAliveThread
+checkForPatch - check For Available Patch
+config - Sets path to the ServerSettings.con file to use
+dedicated - Start in dedicated server mode
+demo - Sets the con-file with demo options
+fullscreen - Start game in full screen mode
+gameMode - Sets the game mode.
+help - Displays this help
+hostServer - use playnow functionality (werkt in de demo en mogelijk full (nog) niet).
+loadLevel - Set the level to load
+lowPriority - Run the game with slightly lower priority
+mapList - Sets the path to the MapList.con file to use
+maxPlayers - Sets max players.
+modPath - Set the mod path (default mods/bf2)


+multi - Allow starting multiple BF2 instances
+noSound - Start game without sound
+password - Set the server password when joining a server
+pbPath - Set the path to use for PunkBuster on multi-instance
configurations (defaults to {install_dir}/pb
+port - specifies the network port to be used
+ranked - Allows gamespy snapshot sending
+szx - Set resolution witdth
+szy - Set resolution height
+wx - Position game window on the screen at certain x-position
+wy - Position game window on the screen at certain y-position

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

[anchor=1280_x_1024_fix]1280 x 1024 fix
Maak een snelkoppeling van bf2.exe en wijzig daarvan de commandline in: bf2.exe +szx 1280 +szy 1024
Battlefield 2 ondersteund geen resoluties anders dan 4:3 en een andere beeldverhouding gebruiken betekend bij Battlefield 2 dat het beeld ‘vervormd’ gaat worden, op het eerste gezicht zal je niet zoveel er van merken maar je moet het verder zelf weten ;)
Meer Commandline opties
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Prefix weghalen
Sinds Patch 1.03 heb je de mogelijkheid om een prefix van 6 karakters in te stellen.
Alleen blijkt nu dat EA denkt dat wij nooit eens zonder willen spelen, eenmaal ingesteld, altijd een prefix voor je naam :X
Gelukkig kan je hem wel weghalen door een bestandje te editen, te weten <Mijn Documenten map>\Battlefield 2\Profiles\Global.con.
Vervolgens wijzig je de regel
code:
1
GlobalSettings.setNamePrefix "prefix"

(waar "prefix" staat voor jouw prefix) naar
code:
1
GlobalSettings.setNamePrefix ""

Nu zit je weer zonder prefix :)
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Downloads
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Patches
Battlefield 2 1.12 (Client)
Download

Battlefield 2 Unranked Server Files for Win32
Download

Battlefield 2 Unranked Server Files for Linux
Download

Meer informatie
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Battlefield 2 demo
Bestandsgrootte: 546,31 MB
Mapnaam: Gulf of Oman (16 en 32 spelers)
Singleplayer 10 minuten timelimit en Multiplayer 12 minuten timelimit.
Er worden geen stats getrackt.

Official EA FTP:
Official EA FTP

Bittorent zonder registratie:
Tweakers.net
filerush.com

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Overige
Battlefield 2 fansitekit (64 MB)

Primaguide Gulf of Oman (2,63 MB) – let op is een PDF!
Primaguide Strike at Karkand (2,63 MB) – let op is een PDF!

Open beta MOD editor (49,3 MB)
MOD tutorials (23,3 MB)
MOD Light Map Samples (710 MB !!!) - Deze Lightmap samples zijn nodig voor de objecten die al geleverd zijn bij Battlefield 2. Ik weet niet precies hoe het zit in BF2 maar in BF1942 was het niet perse noodzakelijk lightmaps te maken voor een map dus ik ga ervan uit dat het in BF2 ook niet noodzakelijk is. Lightmaps zorgen voor de schaduwen op objecten dus als je het eruit laat mis je wel wat detail.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/logo11.jpg

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Inhoud+–+startpost+2
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Algemene+informatie
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Battlefield 2 is aangekondigd als dé officiële opvolger van Battlefield 1942. Het spel speelt zich af in de modern warfare. Behalve woestijnachtige omgevingen kun je ook omgevingen verwachten met bebossing en gebergten.

Features:
• 3 militaire eenheden te weten; United States, China en de Middle East Coalition.
• 30+ voertuigen.
• 64 (online) spelers (mogelijkheid voor mods dit naar 255+ te brengen alhoewel dit niet officieel ondersteund wordt).
• Character growth (een systeem van stijgen in rank en unlocken van medailles en nieuwe wapens).
• Nieuwe eigen ontwikkelde game engine (naam nog onbekend).
• Material penetration (als bij CounterStrike bijvoorbeeld).
• Gedetailleerde verwoestbare omgevingen.
• Verschillende grotes van mappen, afhankelijk van het aantal spelers.
• Commander mode (RTS achtig systeem).
• Je uitrusting heeft effect op de voertuig die je gebruikt. Bijvoorbeeld een medic in een truck zal een mobiele heal plaats worden. Of een engineer in een helicopter zal ammo crates kunnen droppen.
• Realistische physics.
• Dynamic lightning.
• O.a. de volgende classes voor soldiers; Assault, Sniper, Special Ops, Combat Engineer, Medic, Heavy Weapons en Anti-Tank units.
• Wire-guided missiles en designated bombs.
• Voice-over IP (chat mogelijkheid ingame ala TeamSpeak).
• Stats tracking.

Battlefield 2 wordt gemaakt door DICE en uitgegeven door Electronic Arts.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Links+naar+Battlefield+2+sites
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Official sites:
EA games battlefield 2
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Nieuws related
totalbf2.com
planetbattlefield.com
ampednews.com
bfnation.net
bf2.nl
battlefield2.nl

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Fora
totalbf2.com
planetbattlefield.com
cebf.ws – één van de oudste BF related fora, niet echt actief maar toch een vermelding hierom waard.
bfnation.net
ampednews.com

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Informatie related
tdg.sohosted.com/battlefield2/
battlefield-game.pagina.nl

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Links naar andere Battlefield related GoT topics
Battlefield 1942 topic deel XIV
Battlefield: Vietnam deel V
Battlefield 1942 mod: Pirates
Eve Of Destruction [Bf-1942 mod]
Battlefield 1942 Modding Topic
G.I. Joe Mod [Battlefield 1942]
[BF1942 mod] Forgotten Hope
Desert Combat: Battlefield 1942 Modification (deel III)

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Links naar oude Battlefield 2 GoT topics
[PC] Battlefield 2 aangekondigd
[PC] Battlefield 2 - deel II
[PC] Battlefield 2 - deel III
[PC] Battlefield 2 - deel IV
[PC] Battlefield 2 - deel V
[PC] Battlefield 2 - deel VI
[PC] Battlefield 2 - deel VII
[PC] Battlefield 2 - deel VIII
[PC] Battlefield 2 - deel IX
[PC] Battlefield 2 - deel X
[PC] Battlefield 2 - deel XI
[PC] Battlefield 2 - deel XII
[PC] Battlefield 2 - deel XIII
[PC] Battlefield 2 - deel XIV
[PC] Battlefield 2 - deel XV
[PC] Battlefield 2 - deel XVI
[PC] Battlefield 2 - deel XIX
[PC] Battlefield 2 - deel XX
[PC] Battlefield 2 - deel XXI
[PC] Battlefield 2 - deel XXII
[PC] Battlefield 2 - deel XXIII


Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Links naar Battlefield 2 stats
bf2tracker.com
bf2s.com
Gameslave.co.uk
battlefield2.nl stats


Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Medals, badges en ribbons

ubar.bf2s.com - uitgebreide informatie over ranks, medals, ribbons en badges
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Media
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Previews
NorthernBrigade.com – Engels.

bf-news.de teil 1 – Duits, ook beschikbaar in het Engels.
bf-news.de teil 2 – Duits, ook beschikbaar in het Engels.
www.gamesradar.com – Engels.
gamespot.com – Engels.
pc.gamepsy.com – Engels.
pc.ign.com – Engels.
gamespot.com map preview – Engels.

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Interviews
bf2.se – Engels.
battlefieldcentral.com – Engels.
totalbf2.com – Engels.
eagames.com – Engels.
bfcentral.se – Engels.
battlefield2.info – Engels.


Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Screenshots
Screenshots
Renders
Logos en boxshots
Artwork
Wallpapers
bf-news.de gallerij
Gamespot.com gallerij
pc.ign.com gallerij
planetbattlefield.com gallerij
ampednews.com gallerij
totalbf2.com gallerij

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Video’s
Video overzicht
totalbf2.com overzicht
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=BattleField+2+Player+Guide
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Introductie
Deze guide is geschreven om mensen op gang te helpen met BattleField 2. Er zijn enkele zaken die geheel nieuw zijn, soms zelfs uniek. De guide gaat niet in op zaken die in BattleField 1942 (of andere games) ook al bestaan. Dat je vuurt met linker muisknop kun je vast zelf opzoeken.

Informatie die wel duidelijk moet zijn: Het is een teamgame en er wordt verwacht dat je als een team speelt. Veel mensen blijven gewoon solo spelen, en als team krijgen ze veelal hun eigen counter als eerste op 0. Vandaar nogmaals :

Het is een teamgame en er wordt verwacht dat je als een team speelt.

Gelukkig geeft BattleField 2 ons de mogelijkheid om inderdaad beter als team te opereren.
En dat wordt in deze guide uitgelegd.

Veel plezier, ik zie je online!
Compile

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif
Allereerst enkele (standaard) keyboard shortcuts, zodat ik er later niet meer op hoef terug te komen:

Map & Spelerlijst           : ENTER
Squad & Commander mode      : CAPSLOCK
[anchor=radiocommands][/anchor]Radio commands              : Q
Squadleader radio commands  : T
Sprint                      : SHIFT
Vote yes/no                 : PageUp & PageDown

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif
Changelog

maandag 4 juli 2005
• Sprint aangepast met ladder info
• Commander opties repareren door supply-box toegevoegd.
• Uitgebreide score informatie toegevoegd

Maandag 20 juni 2005
• Index aangepast
• Info squad, squadleader & commander toegevoegd en gewijzigd.

Donderdag 16 juni 2005
• Eerste versie, in opmaak uit BF2 topic
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=BattleField+2+:+General
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Nametags
Zoals bekend in speel je in twee teams. In BattleField 2 kun je elke speler in jouw team herkennen aan een blauwe stip op de minimap en kaart en door een blauwe nametag boven het hoofd. In BF1942 kon je óf blauw óf rood zijn, en was het nogal eens verwarrend als je plotseling van team wisselde. In BF2 schiet je gewoon op alles wat rood is! ;) Helaas gebeurt het ook nogal eens dat het even duurt voordat iemand een nametag krijgt, dus let vooral ook op je minimap of het niet toevallig iemand uit je team is.

Radio commands
Waar in BattleField 1942 de radiocommands bovenin het scherm stonden, kun je deze nu oproepen d.m.v. een toets. Hier heb je verschillende opties, zoals het aangeven dat iemand je moet komen ophalen voor een ritje of dat je een medic nodig hebt.

"Spotten" van vijandelijke units
Bij de radio commands vind je ook een optie om aan te geven dat er vijandelijke units in de buurt zijn. Het is verstandig altijd dit "spotted" commando te gebruiken als je een vijandelijke tank of chopper ziet, omdat dan je teamleden op hun minimap krijgen te zien waar deze vijandelijke unit zich bevindt. Als het (voor BattleField 2) onduidelijk is wat voor unit het is, zie je een vraagteken in de minimap.

Sprint update
Vergeet niet te sprinten als dit nodig is. Je kunt een behoorlijke sprint maken, bijvoorbeeld na het spawnen naar een vliegtuig. Je kunt dan niet vuren of herladen.
Ook in het water kun je sprint gebruiken. Als je op de ladder staat, zul je met sprint je snel langs de ladder laten zakken!

Afterburner
Een 'sprint' voor je vliegtuig, ook niet onnodig zodra het lock-on alarm af gaat! :)

Punishment voor teamkills
BattleField 2 staat je toe om teamleden die jou zojuist de respawn-timer hebben bezorgd, te straffen. Na je dood door een teamlid krijg je onderin het scherm de vraag of je je teamlid deze straf wil toekennen. Met PageUp en PageDown kun je je keuze bekend maken. Krijgt een teamlid hiermee genoeg strafpunten, dan wordt deze van de server gegooid en krijgt deze een ban. Het kan erg gemakkelijk zijn om te punishen, maar let op dat iedereen wel eens een foutje maakt! En door de ban kunnen mensen echt de server niet meer op! Deel de straf (punishment) dus niet zomaar altijd uit.

Voting
Naast punishments die je kunt uitdelen, kun je voor nog meer zaken stemmen. Je kunt een kick aanvragen voor een bepaalde speler. Als je de spelerslijst bekijkt kun je hier aangeven welke speler je van de server af wilt hebben. Er gaat dan een timer lopen van twee minuten en stemmen genoeg mensen voor, dan wordt de persoon van de server verwijderd. Of dit ook een ban opleverd, is me momenteel onbekend.

Ook bestaat de kans om voor of tegen een commander te stemmen. Als mensen zich aanmelden voor de taak van commander, krijg je deze keuze deze te accepteren of te verwerpen. Als er reeds een commander in je team is, maar zijn prestaties zinnen je niet, kun je kiezen voor "mutany", ofwel muiterij. Komen hier genoeg stemmen voor binnen, wordt de commander gedegradeerd naar soldaat en kan hij te voet verder en kan een andere commander zijn plaats innemen.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=BattleField+2+:+Punten%20telling
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Tickets
Je kunt het aantal tickets van het andere team naar beneden halen door minimaal de helft van het aantal vlaggen in je bezit te hebben. Hoe meer vlaggen, hoe sneller de tegenstander zal zakken.
Elke kill die je maakt op de tegenstander, zal voor hen ook een ticket kosten. Een medic kan echter 'reviven', waarna het punt niet verloren zal gaan.

Persoonlijke score
Wellicht heb je begrepen dat je niet meer alleen voor kills een punt krijg, maar ook voor andere zaken, zoals het healen van je teammaten. Je zit bij het scoreboard nogal wat getallen staan. Hier de uitleg.
  • Trophy Icon

    Dit is je totaal score voor deze ronde. Hierin worden alle acties meegenomen. Hier de meeste punten, brengt je bovenaan de lijst.
  • Kits Icon

    Dit zijn die punten die je krijgt voor teamwork. Alle assist scores staan hier, maar teamkills worden hier vanaf getrokken.
  • Skull Icon

    Hier staat hoeveel vijanden je hebt omgelegd.
  • Cross Icon

    Hier staat hoe vak je zelf bent neergelegd. Je verliest geen punten door dood te gaan, maar er gaat voor elke dood wel een ticket af.
  • Computer Icon

    Je ping. Als dit getal boven de 100 komt zul je lag ondervinden. Komt het boven de 200 dan kun je beter een andere server zoeken.
Maar hoe worden nu de punten totaal gemeten?!

Persoonlijke score:
• Kill : 2 punten
• Neutraliseren Control Point : 2 punten
• Capture Control Point : 2 punten
• Assist Control Point : 1 punt (zowel neutraliseren als capturen)
• Defend Control Point : 1 punt (het killen van een enemy in omgeving vlag)
• Kill Assist : 1 punt (50% damage aan vijand die teammaat daarna dood schiet)
• Heal : 1 punt
• Revive : 2 punten
• Resupply : 1 punt
• Repair : 1 punt
• Driver Score : 1 punt (als je als passagier een vijand dood schiet)

Commander score:
• Winnende commander : 2x gemiddelde team score
• Verliezende commander : 1x gemiddelde team score

Verliezende score:
• Team kill : -4 punten
• Team damage : -2 punten
• Team voertuigen damage : -1 punt

Zoals je ziet, erg belangrijk om niet je team aan te vallen! :)
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=BattleField+2+:+Co%C3%B6rdinatie
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif


SQUADS
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif
Overview
Squads zijn groepen van maximaal 6 personen die samen kunnen opereren om bepaalde taken uit te voeren. Zodra je in een squad deel neemt, zie je de anderen in je squad als groene stippen op je (mini)map en hebben ze een groene nametag.

Waarom een squad?
In een squad kun je communiceren met je squadleader en commander. Een commander kan behoorlijk cruciaal zijn in het spel, maar is bijna nutteloos als er geen squads zijn. De commander kan en zal (door de 'scan' optie) beter inschatten wat het vijandelijke team aan het doen is, en hierop reageren door squads opdrachten te verstrekken. Zonder squads is communicatie voor de commander echter onmogelijk!

Kiezen van een squad
Om plaats te nemen in een squad, ga je naar squad mode, waarna je rechts de map krijg en links de verschillende squads. Squads heten standaard Alpha, Bravo, etc. Rechts van de namen vindt je pijltjes waarmee je de squads kunt open klappen zodat je de spelers in elk squad kunt zien. Wil je in een bepaald squad, klik je op "join". Wil je overstappen naar een ander squad, moet je eerst uit je vorige squad stappen d.m.v. "leave".

Je kunt ook je squad een eigen naam geven. Links onderin zie je optie "custom squad", waarna je een naam kan invoeren. Als je dan echter op de map klikt, kan het zijn dat je alleen de optie "zoom" krijgt. Doe even een andere actie, zoals "manage squad" en je kunt de andere opties weer gebruiken.

Squadleader
Binnen je squad is er een squadleader die je squad coördineert en opdrachten kan geven. Hij kan bijvoorbeeld aangeven een basis aan te vallen of ergens mijnen te plaatsen. Een opdracht bereikt je via de radio. BattleField 2 bevat, net als BF1942, verschillende radio commandos, zoals boven uitgelegd. Naast je radio zie je op je (mini)map waar je squadleader je wil hebben. Er loopt een lijn van de locatie waar jij je bevindt, naar het punt dat de squadleader aangeeft, ter verduidelijking. Zie de screenshots hieronder voor voorbeelden.


Je squadleader zal bij de aanwezigheid van een commander ongetwijfeld ook van de commander opdrachten ontvangen. De squadleader is niet verplicht deze uit voeren, danwel door te geven aan zijn team.

Zoals je aan alle teamleden radiocommands kunt doorgeven, kun je ook enkele radiocommands doorgeven aan je squadleader. Je kunt zo bijvoorbeeld aan je squadleader een nieuwe opdracht (orders) aanvragen. Standaard doe je dit met de "T".

Luister naar je squadleader en volg zijn commando's op. Op een server waar alle anderen maar wat voor zichzelf doen, kan een squad met een goede leider en goed team het hele spel domineren!

Extra spawnpoint
Zolang je squadleader over de map loopt, wordt hij een extra spawnpoint wat je kunt kiezen. Op die manier kun je dicht bij je eigen squad spawnen en meteen weer deelnemen aan de actie, in plaats van eerst weer heel het terrein over te lopen voordat je bent waar je squadleader je wil hebben.

Bevindt je squadleader zich in een voertuig dan spawn je in het voertuig. Tenzij het voertuig vol zit, dan vervalt deze optie. Wellicht iets om rekening mee te houden als lid van een squad of als squadleader en het voertuig zit vol.


SQUADLEADER
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif
Squadleader worden
Het is mogelijk om een nieuw squad aan te maken. Ga naar squad mode en kies links in het scherm voor het aanmaken van een nieuw squad. Kijk echter eerst of een ander squad je hulp niet kan gebruiken. Te veel squads van twee man zijn over het algemeen niet effectiefer dan squads van 4 tot 6 man.
Je kunt overigens ook automatisch squadleader worden doordat je huidige squadleader ervoor kiest dit niet meer te zijn, door bijvoorbeeld het squad te verlaten of door BattleField 2 te verlaten.

Je kunt je squad ook 'locken' door het slotje aan te klikken. Mensen kunnen er dan niet meer voor kiezen jouw squad te joinen.
De pijltjes die je rechts van elk squad ziet, kun je aanklikken waarna je ziet wie er allemaal in het squad spelen.

Uitnodigen
Het is mogelijk om spelers in je squad uit te nodigen. Hiervoor is (in het squad/commander scherm) linksonder de optie "manage squad" aanwezig waarna je alle spelers ziet. Met een vinkje achter hun naam en de knop "invite" krijgt de speler een melding en de mogelijkheid om aan te geven of deze wil joinen of niet.

Opdrachten
In squad mode kun je opdrachten aan jouw squad geven door met de rechter muisknop op de map te klikken. Je krijgt dan verschillende mogelijkheden. Hieronder bevinden zich "attack" en "defend", maar ook het aanvragen van mijnen op een bepaalde plaats. Als er een commander aanwezig is, kun je ook artillery e.d. aanvragen.

Nadat je een opdracht hebt gegeven, krijg jouw squad een radio commando door, alsmede de locatie op de map, zoals hierboven beschreven bij het onderwerp squads.

Commander
Je kunt (en zult) ook opdrachten krijgen van de commander, als deze aanwezig is. Deze zullen te zien zijn op de map en krijgen een grijze lijn vanaf jouw positie. Het is aan jou de keuze deze te accepteren. Accepteer je deze, dan vervalt je huidige commando en wordt het commando van de commander actief. Al je squadleden krijgen de opdracht door over de radio. Let er echter op dat de commander aan elk squad individueel opdrachten (kan) geven en het dus goed kan zijn dat je het enige squad bent die de opdracht doorkrijgt. Je kunt uiteraard naar eigen inzicht de opdracht accepteren maar met een goede commander is het verstandig deze uit te voeren. Het is voor voor jou ook frustrerend als jouw squad je opdrachten niet uitvoert, voor de commander geldt hetzelfde.

Zoals je radiocommandos aan je team door kunt geven, kun je met "T" radiocommandos naar je commander doorgeven. Zo kun je bijvoorbeeld artillery aanvragen of om nieuwe opdrachten vragen. Je teamleden kunnen ook aan jou vragen om nieuwe opdrachten.

Tactics
Vergeet vooral niet een UAV scan aan te vragen als je in het nauw gedreven wordt en wilt weten waar vijandelijke eenheden zitten. Ook kun je een artillery aanvragen voordat je een basis over wilt nemen. Let erop dat vooral artillery redelijk lang duurt voordat deze opgeladen is.

Wellicht hebben mensen meer squad-tactics, ik ben momenteel even uitgetikt! ;)
Geef ze als reactie en ik zal ze toevoegen.


Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/screen01small.jpg Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/screen02small.jpg


COMMANDER
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif
Een commander is een normale speler in het spel, maar kan een goed overzicht krijgen van de 'battle' en speciale akties uitvoeren, zoals artillery laten uitvoeren en zo een gedeelte van de map platgooien. _/-\o_ Wat ik altijd als commander doe is in of op een gebouw gaan liggen, commander mode oproepen en niet meer bewegen. Er is werkelijk genoeg werk te doen en als je dood bent en op de spawn zit te wachten, kun je niets meer doen. Wellicht dat anderen zo kunnen multitasken dat ze wel gewoon commander kunnen zijn én ook aan de actie deel kunnen nemen. :)

Commander worden
Je kunt commander worden door naar squad/commander mode te gaan en links bovenin bij commander voor "apply" te kiezen. Als er reeds een commander zit die behoorlijk waardeloos is, kun je voor 'mutiny' kiezen. Spelers krijgen deze keuze je hierin bij te vallen, waarna de huidige commander weer gewoon soldaat wordt en jij zijn oude positie inneemt.
Als je eenmaal commander bent, gebeurt het vrij regelmatig dat mensen je weg willen stemmen. Als je zelf weinig uitvoert als commander, is het een optie inderdaad op te stappen. Als je echter gewoon je werk doet hoef je je niets van de 'mutiny' aan te trekken. Om bepaalde redenen is het voor mensen prettig om je continue weg te stemmen, waar ze uiteindelijk niets mee doen. Stap je op, dan neemt waarschijnlijk niemand je positie over. Veelal wordt een 'mutiny' nooit voldoende ondersteund om je daadwerkelijk weg te stemmen.

Opdrachten
Net zoals bij de squadleader krijg je de map voor je en kun je hierop rechtsklikken met je muis om bepaalde opdrachten te geven. Kies hier echter eerst een (of meerdere) squads die je de opdracht wilt toekennen. Is er geen squad aanwezig, zucht een keer diep en kies ervoor om bijvoorbeeld alleen van de speciale opties gebruik te maken of vraag mensen squads te vormen.
Als je een opdracht aan een squad toekent, zal enkel de squadleader hiervan op de hoogte gesteld worden. Hij krijg de keuze deze te accepteren of te weigeren.
Het kan voorkomen dat een squad zich al in een basis bevindt en dat de vlag veroverd is en dat je een aantal vijandelijke units richting de basis ziet gaan. Het kan dan verstandig zijn (opnieuw) de opdracht te geven de basis te verdedigen, zodat de squadleader weet dat je zijn squad niet vergeten bent.

Speciale opties
Er zijn een viertal speciale opties, te weten UAV, drop supplies, artillery en scan. Drop supplies is simpel, een doos met munitie wordt gedropped op de locatie die jij aangeeft op de map. Artillery is een heftige optie om een klein deel van de map compleet schoon te vegen. Als je het niet kent, geloof me, je wilt er niet onder staan als het gebeurt! Scan geeft een korte maar volledig overzicht van de vijandelijke eenheden in de map. Je ziet kort welke richting ze optrekken en kunt daar gebruik van maken om je squads te instrueren en dergelijke. Als laatste is er UAV, die elk teamlid op de (mini)map laat zien of er vijandelijke eenheden zijn in de buurt van waar je de UAV 'dropped'. Het is een soort probe die speler verder niet zien. Deze heeft echter een beperkt bereik.

Al deze speciale opties staan op een timer die linksboven als balk wordt weergegeven. Die moet eerst volledig vol lopen, waarna je deze kunt indrukken en de mogelijkheid krijgt om op de map te klikken waar je de optie wilt hebben.

Commander opties verwijderen update
In het spel zal elke optie van de commander een bepaald object zijn. Een huisje in de vijandelijke basis zal nodig zijn om de UAV te deployen. Zodra je dit huisje van de vijand vernietigt, zal de commander niet meer gebruik kunnen maken van de UAV. Zo zie je bij de vijand ook een radar die nodig is voor de scan en artillery zijn twee grote 'kanonnen' die naar de lucht gericht staan.
Als je eigen artillery bijvoorbeeld vernietigd is, kun je een squad de opdracht geven deze te repareren. Je kunt ook een supply-box droppen waardoor hij automatisch gerepareerd wordt.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif

Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/top.php?t=Regels
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/transparant.gif
Een vast onderdeel van mijn startposts is een onderdeel met de algemene regels. Met als doel een makkelijk overzicht te geven over wat je wel en niet kunt posten op GoT. Ook om het topic interessant en leesbaar te houden voor andere bezoekers.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Screenshots posten
Soms worden er screenshots gepost waardoor de lay-out van het forum ‘verpest’ wordt en het navigeren er ietwat moeilijker op maakt. Dit kan soms tot irritatie leiden.

Met de nieuwe tweakers layout heeft GoT nu een mogelijkheid om screenshots automatisch te resizen. Mooi en handig zal je denken, true :)

Maar (altijd een maar) let ook op de bestandsgrootte van het plaatje zelf. Ook zullen sommige gebruikers het automatisch resizen uit hebben staan.

Daarom moet het een kleine moeite zijn om =600 toe te voegen aan je img tag.
code:
1
[img=600]url_naar_plaatje[/img]

Die 600 wordt dan de breedte van het plaatje (de hoogte wordt automatisch bepaalt). Zo verpest je de lay-out van de ‘oude’ en de nieuwe template niet.

Het mooiste zou zijn als je ook nog een thumbnail zou maken van het plaatje (denk aan de gebruikers met niet zo’n dikke verbinding als jij hebt). Die code wordt dan:
code:
1
[url=url_GROTE_plaatje][img]url_kleine_plaatje[/img][/url]


Die =600 hoeft dan in principe niet meer in de img tag omdat je thumbnail dan al de juiste grootte hoort te hebben.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Illegale zaken
Bepaalde zaken horen niet op GoT. Als je niet zeker van je zaak bent over wat je wel en niet mag posten lees dan het volgende eens door:

Als het niet mag, haal het dan maar weg
Algemene policy
Spielerij faq

Vervolgens zijn er altijd wel ‘grijze’ gebieden. Neem dan, in dit geval, contact op met een SP mod, voor contact info: De organistatie achter GoT
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Clan zaken
Het is regel dat er op GoT in principe niet over clanzaken wordt gesproken m.b.t. het oprichten ervan.
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/line.gif

Help! ik heb een probleem met Battlefield 2
Je hebt een probleem ervaren met Battlefield 2. Je denkt dat je de eerste en enige bent in deze wereld die hier tegen aan is gelopen en dat wil je zo snel mogelijk laten weten aan de rest van wereld om het zo snel mogelijk opgelost te krijgen ...

... wel hoe hard het misschien mag klinken maar dit topic is niet bedoeld om je problemen op te lossen. Spielerij Problemen en vragen (SPV) bestaat om problemen met je spellen op te lossen om de boel overzichtelijk te houden.

LET OP! Vaak zijn het problemen die al vaak zijn voorgekomen.
• Neem de startpost van dit Battlefield 2 topic door.
• Eventueel een startpost van een vorig Battlefield 2 topic.
Check EA techsupport

Een klein vraagje tussendoor als in ‘hoe kan ik mijn FPS zien’ kan natuurlijk best. Maar let wel op dat dit ook irritatie kan geven omdat een vraag als deze ook bijvoorbeeld te vinden is in de FAQ.

Zorg verder dat je de stickies leest van SPV om er zeker van te zijn dat je een goede en duidelijke topicstart maakt zodat jouw probleem sneller opgelost kan worden!

Zie ook: Spielerij: Eerste hulp bij problemen
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/new/bottom.gif


Layout en contents schaamteloos geript uit het vorige topic, dank aan Lighteye

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Battlefield 2: Special Forces Profile Preview - The Vehicles, Equipment, and Weapons of Special Forces

We've got details on all the new vehicles, weapons, and toys that you'll be able to play with in the expansion to this year's hit multiplayer action game.
Battlefield 2: Special Forces is the upcoming expansion pack that will add six new factions, as well as new battlefields and a host of other features, to Battlefield 2, EA and DICE's hit multiplayer action game. As its name suggests, you'll have a chance to play as some of the world's elite Special Forces units in the form of the US Navy SEALs and US Army Delta Force, the British SAS, the Russian Spetsnaz, and the MEC Special Forces. There are also two insurgent factions in the game, to let you play as the rebels.


Special Forces will drop you into new battlefields, with new factions, vehicles, and weapons at your disposal. Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/299/reviews/920407_20051027_screen001.jpg

In addition to the new factions, Special Forces will introduce a slew of new weapons, vehicles, and abilities that are designed to maximize your elite abilities. Night vision makes its appearance in Special Forces, as well as grappling hooks, flashbang grenades, and more. Of course, most units will rely on a mix of existing weapons and vehicles, but we got the details on the new gear so you can start planning your strategies. Brace yourselves, because Special Forces is scheduled to ship next month.

Vehicles
Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_02.jpg
AIL Desert Raider
The Desert Raider is an Israeli-designed fast attack vehicle. With its multiple mounted machine guns and high degree of maneuverability, the Desert Raider is a dangerous vehicle to contend with. It has three positions, and both passengers have mounted machine guns. It is also light and quick.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_03.jpg
BMP 3 Infantry Combat Vehicle
The BMP 3 is a Russian armored personnel carrier. Its amphibian abilities make it a formidable little vehicle. Its main gun fires a 100mm round, and it also has a small machine gun for alternate fire. There are six positions in the BMP 3: a driver, a gunner, and four passengers. It is more nimble than a tank, but not as nimble as a wheeled APC. It is also more durable than a wheeled APC, though not as strong as a tank.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_04.jpg
Hummer With TOW Missile
This is the faithful Hummer with a TOW missile launcher in place of the roof-mounted machine gun. Unlike the regular Hummer, the TOW variant has room only for a driver and a missile operator. The performance of the TOW variant is otherwise identical to the regular Hummer.

[No pictures available]
Civilian Truck
This is a pickup truck with a mounted machine gun in the bed. It's quick and dangerous but doesn't have armor.

[No pictures available]
Civilian Car
The civilian car is a simple automobile with no weapons. It provides quick, basic transportation.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_05.jpg
ATV
The ATV is all about having a good time, crazy stunts, and getting to places normally not accessible by traditional Battlefield vehicles. Its high speed and maneuverability mean lightning-quick attacks and speedy getaways. The ATV has room for just a driver.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_06.jpg
Jet Ski
Why should the fun stop on land? The Jet Ski is the water-going version of the dirt bike and is the fastest way to travel from point A to point B on water. Its light weight and power also make it able to hop over items in the water. Like the ATV, the Jet Ski has room only for the driver.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_07.jpg
Apache Longbow Attack Helicopter
The Apache Longbow is a close support attack helicopter. Like other Battlefield 2 gunships, it has room for a two-man crew. It can carry 16 missiles, and it also packs a nose-mounted cannon.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_08.jpg
MI 35 Hind
The pride of the Russian rotary fleet, the Hind is still a versatile attack and transport helicopter capable of holding six men. It is equipped with missiles as well as a nose-mounted autocannon.

Equipment
Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_09.jpg
Grappling Hook
Using the same control scheme as a grenade (just aim and shoot), the grappling hook can be thrown at and hooked onto any horizontal edge on a structure. This lets you climb up any building by creating a makeshift ladder.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_10.jpg
Zip Line
Using a crossbow, you can fire the zip line at any vertical surface, and its end will stick. The opposite end will attach to the surface you're standing on. Once it's in place, you can enter the zip line like you enter a vehicle and slide along the rope. When you reach the other end, the zip line resets and is ready for the next player to use.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_11.jpg
Flashbang
The flashbang in itself does not cause damage to a target, but it will blind anyone within its radius for several moments. This radius is somewhat larger than that of a regular grenade. Once blinded, the victim is vulnerable to an attack

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_12.jpg
Tear Gas
The tear gas grenade is similar to the flashbang in its intended result, that being to incapacitate an enemy in order to kill him. When sprayed with tear gas, a player will have severe visual limitations imposed on him by way of blurred vision and the gas cloud.

Weapons
Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_13.jpg
H&K G36E
The H&K G36E is an SAS weapon. It features selective fire modes and has a 30-round magazine.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_14.jpg
H&K MG36
The H&K MG36 machine gun is another SAS weapon. It also features selective fire modes, but it packs a bigger, 100-round magazine.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_15.jpg
FN F2000
The FN 2000 assault rifle is another SAS weapon. Like other Battlefield 2 assault rifles, it features an attached, single-shot grenade launcher. The assault rifle features selective fire modes and has a 30-round magazine

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_16.jpg
H&K MP-7
The H&K MP-7 is yet another SAS weapon. This small submachine gun has selective fire modes and a 20-round magazine.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_17.jpg
XM26 M4A1 combo
The XM26 M4A1 is a combination assault rifle and shotgun used by US forces. The assault rifle has selective fire modes and a 30-round magazine, while the single-shot shotgun has a five-round magazine.

Afbeeldingslocatie: http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/pc/battlefield2/bf2_18.jpg
FN Scar Light & Heavy
The FN Scar Light & Heavy is another US assault rifle. It features selective fire modes and a 30-round magazine.

-

All dank hiervoor gaat naar Jejking, die dit in een van de vorige delen postte!

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
En wat gaat het toch weer hard met die Battlefield 2 topics :)

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Edwin van Cleef
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 30-03 13:39

Edwin van Cleef

Werk veilig of werk niet

FnF schreef op zondag 22 januari 2006 @ 19:27:
En wat gaat het toch weer hard met die Battlefield 2 topics :)
Dat niet alleen.
alleen al de opening neemt een hele pagina in beslag :P

computer voor alle werkzaamheden


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stimpy1978
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 15-05 16:33
Edwin van Cleef schreef op zondag 22 januari 2006 @ 19:31:
[...]


Dat niet alleen.
alleen al de opening neemt een hele pagina in beslag :P
Dat valt toch wel mee, passen al 3 postjes onder

[ Voor 1% gewijzigd door Stimpy1978 op 22-01-2006 19:34 . Reden: oeps toch 3 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 133816

En om goed te beginnen een teaser van Mine 2 :9 Klikkerdeklik

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
cls schreef op zondag 22 januari 2006 @ 19:14:
Hmmm ik heb gemerkt dat de DJMantri server heel vaak vol zit.. Ik heb wel wat 100mbits staan en kan zo een servertje gaan draaien, hij is dan alleen niet ranked.. Weet niet of daar behoefte aan is?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fleppuhstein
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 27-05 13:58
Dit is altijd leuk, zeker als je dan bv de totalbf2 mapack 3 gaat draaien. De maps worden steeds mooier namelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stewie!
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10:03

Stewie!

Keen must die!

Moet je CTF draaien of een leuke mappack, dan komen er zeker gamers op :)
Mappack wil ik wel een mirrortje van draaien zodat twiekers hem snel binnen hebben B)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
K ik zal hem ff gaan configgen dan.. TotalBF2 Mappack 3 right?

edit:
Is dat ding er niet in een zip/tar? Ik zie alleen .exe bestandjes en die kan ik moeilijk op een linux server gaan installeren (en al helemaal zonder X/wine)

[ Voor 58% gewijzigd door danslo op 22-01-2006 20:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • luccie
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 08:59
Help

Ik heb zojuist die patch v1,02 geinstaleerd maar nu start hij maar half.
Namelijk: Hij resized het scherm (heb andere resolutie in het spel) en word 3x opnieuw zwart en dan komt mijn bureablad weer
Ik heb al geprobeerd met alle overclocken terug te zetten ook dan doet hij het niet en ook de patch opnieuw toepassen werkt niet.

Hij heeft het altijd perfect gedaan.

Win XP X64
AMD Athlon 3000+
ATI Radeon 9600XT
1Gig Ram

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fleppuhstein
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 27-05 13:58
cls schreef op zondag 22 januari 2006 @ 19:56:
K ik zal hem ff gaan configgen dan.. TotalBF2 Mappack 3 right?

edit:
Is dat ding er niet in een zip/tar? Ik zie alleen .exe bestandjes en die kan ik moeilijk op een linux server gaan installeren (en al helemaal zonder X/wine)
Instaleren op je eigen pc, en vervolgens alle levels overzetten naar de server. Het is geen mod, maar gewoon extra levels voor bf2. De exe zal niet meer zijn dan een uitpak hulpje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
fleppuhstein schreef op zondag 22 januari 2006 @ 20:31:
[...]

Instaleren op je eigen pc, en vervolgens alle levels overzetten naar de server. Het is geen mod, maar gewoon extra levels voor bf2. De exe zal niet meer zijn dan een uitpak hulpje.
Ja dat weet ik wel, maar lijkt me irritant om eerst 200MB te gaan downloaden, dan te installen, de goede mapjes er tussen uitpakken en dan weer 300MB te gaan zitten uploaden...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Z0di4k
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 06-07-2024
BMP 3 Infantry Combat Vehicle wat een bout tank, log en langzaam, antitank voer! :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stewie!
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10:03

Stewie!

Keen must die!

luccie schreef op zondag 22 januari 2006 @ 20:26:
Help

Ik heb zojuist die patch v1,02 geinstaleerd maar nu start hij maar half.
Patch 1.12 even downloaden en die installeren ;)
Downloadlink: http://files.i3d.nl//Inde.../Battlefield%202/patches/

Over 10 dagen kan je weer patchen, dan naar 1.2 :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
Btw DaMorpheus zou jij mij aan MSN toe kunnen voegen, clearscreen [at] lycantrope.com

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeluxZ
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 31-05 08:29

DeluxZ

Livin' the good life

Zou wel leuk zijn als er nog een server bij komt voor en DOOR GoTters :) Niet alleen voor ons, maar ook voor GoT weer wat extra reclamen ? :)

]|[ Apple Macbook Pro Retina 13" ]|[


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
Ok er draait nu een server op 85.10.238.178 (default port: 16567)

Op het moment draait hij 24/7 Karkand tot ik de TotalBF2 Mappack binnen heb.
Of iemand anders op een beter idee komt qua mapkeuze.

Zou leuk zijn als hij toegevoegd zou kunnen worden aan de TS :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 165451

Klopt het dat BF2 gewoon een schijthekel heeft aan het overclocken van je PC?
Zonder overclock draait het spel als een zonnetje .. en met overclock crasht het continue!
En dit is dan alleen met BF2 en geen andere spel ..
Wel jammer .. want ik wil het maximale uit het spel halen! :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijgert
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 00:07

Tijgert

Let the Zen flow. Shit a leak!

Waar staan de linkjes voor de derde totalbf mappack? Ik kan er maar 2 vinden.

[ Voor 39% gewijzigd door Tijgert op 22-01-2006 22:16 ]

Medion X40 watercooled laptop, i9+4090, met Eluktro bios, 32GB DDR5 6400, 2x8TB MP600 Pro XT, 32" UHD monitor en wat kekke Logitech spullen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
Als je op de 2e klikt kom je op een forum en ga je gewoon naar het subforum :P daar staat ie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vini
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 14-03 13:38
Djmantri was vanmiddag een beetje teleurstellend, heel GoT zat in USMC dus ik joinde de MOC maar. Rondenlang was dat team zwaar slechter en werd het spel niet echt leuker op. Een beetje swichen van mensen had misschien wel geholpen. Ik deed mn best maar het leek soms alsof ik in mn eentje streed.

BF2 stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 127429

Verzoek voor patch 1.2 : MEER zebrapaden en voetgangersbruggen.

Ongelooflijk hoeveel volk zomaar onder mijn apc komt te lopen, niet inziend dat zo'n stuk armor niet binnen de 20 meter stilstaat :X Ze kruipen verdorie onder mijn wielen om te snipen :? En dan natuurlijk de volle punish 8)7

[ Voor 100% gewijzigd door Anoniem: 127429 op 22-01-2006 22:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stewie!
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10:03

Stewie!

Keen must die!

Tijgert schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:14:
Waar staan de linkjes voor de derde totalbf mappack? Ik kan er maar 2 vinden.
Als je geen zin hebt om op filecloud te downloaden met 100 kb/seconden, hier en goede mirror op volledige snelheid (geen registratie benodigd): http://files.i3d.nl//Index.php?cu=.////Battlefield%202/maps/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Nu online
En de mappack draait @ 85.10.238.178 (default port: 16567)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tranzy
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 02-06 22:23
Nu is mij dat ook opgevallen dat idd de [GOT] Mensen toch wel aan dezelfde kant zitten en elkaar opzoeken. Normaal gesproken zou me dat storen als het een clan zou zijn maar in dit geval, zijn de [GOT]-ers (met alle respect) een bij elkaar geraapt zooitje met dezelfde nametags, die niet allemaal even goed zijn.

Ik ben zelf ook niet geweldig ...maar speel echt voor fun ... meestal ben in snel uitgekeken op spellen ...maar deze blijft toch wel hangen.

Vind het toch wel een leuke server en het boeit mij niet zo....ik zoek toch wel altijd een clubje op om in teamverband mee te spelen. En anders zijn er nog meer servers dan DJMantri.

[ Voor 13% gewijzigd door Tranzy op 22-01-2006 22:30 ]

Ik heb ook een leuke computer..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vini
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 14-03 13:38
Anoniem: 127429 schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:26:
Verzoek voor patch 1.2 : MEER zebrapaden en voetgangersbruggen.

Ongelooflijk hoeveel volk zomaar onder mijn apc komt te lopen, niet inziend dat zo'n stuk armor niet binnen de 20 meter stilstaat :X Ze kruipen verdorie onder mijn wielen om te snipen :? En dan natuurlijk de volle punish 8)7
Ja inderdaad zwaar frustrerend, als ik geschept word door een apc of wat dan ook dan punish ik die gast bijna nooit, tenzij ik aangaf dat ik dr in wilde en hij vol doorgaste.
Tranzy schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:29:
Nu is mij dat ook opgevallen dat idd de [GOT] Mensen toch wel aan dezelfde kant zitten en elkaar opzoeken. Normaal gesproken zou me dat storen als het een clan zou zijn maar in dit geval, zijn de [GOT]-ers (met alle respect) een bij elkaar geraapt zooitje met dezelfde nametags, die niet allemaal even goed zijn.

Ik ben zelf ook niet geweldig ...maar speel echt voor fun ... meestal ben in snel uitgekeken op spellen ...maar deze blijft toch wel hangen.

Vind het toch wel een leuke server en het boeit mij niet zo....ik zoek toch wel altijd een clubje op om in teamverband mee te spelen. En anders zijn er nog meer servers dan DJMantri.
Het boeit mij ook niet, maar nu was het zo dat echt steeds hetzelfde team zwaar verloor, dan zou ik aan de kant van het winnende team ook eens gaan denken "ja hier is ook geen ene reed aan zo"

[ Voor 46% gewijzigd door Vini op 22-01-2006 22:32 ]

BF2 stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 165451

Hmmz .. een maatje vertelde mij .. dat BF2 niet meer crasht bij hem met overclocken door wat uit te schakelen.
Weet iemand miss waar hij het over heeft?
Z'n broer heeft dit namelijk gedaan .. en weet zelf niet meer waar het te vinden was.
Want ik word beetje gek van een de hele tijd crashende BF2 :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blacksnak
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-07-2024
TrippleSix schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:19:
Djmantri was vanmiddag een beetje teleurstellend, heel GoT zat in USMC dus ik joinde de MOC maar. Rondenlang was dat team zwaar slechter en werd het spel niet echt leuker op. Een beetje swichen van mensen had misschien wel geholpen. Ik deed mn best maar het leek soms alsof ik in mn eentje streed.
Inderdaad, zat ook aan de 'verkeerde' kant. Was niet echt plezant nee om zo afgeslacht te worden. Maar liever dat, dan snel te switchen naar het andere team zoals zovele aan doen waren. Vind ik echt wel kinderachtig!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijgert
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 00:07

Tijgert

Let the Zen flow. Shit a leak!

Thanks fellas... raar dat i3D de files wel heeft en de grote filefront servers niet.
Oh well...

Wellicht een idee om wat meer servers die deze mappacks draaien in een lijstje te zetten in de TS?

Medion X40 watercooled laptop, i9+4090, met Eluktro bios, 32GB DDR5 6400, 2x8TB MP600 Pro XT, 32" UHD monitor en wat kekke Logitech spullen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fryskmantsje
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 02-06 10:21
DaMorpheus schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:26:
[...]

Als je geen zin hebt om op filecloud te downloaden met 100 kb/seconden, hier en goede mirror op volledige snelheid (geen registratie benodigd): http://files.i3d.nl//Index.php?cu=.////Battlefield%202/maps/
Edit; ...Laat maar. Ik moet wat beter lezen en kijken.....

[ Voor 18% gewijzigd door Fryskmantsje op 22-01-2006 23:08 ]

Specs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 102880

Tijgert schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:14:
Waar staan de linkjes voor de derde totalbf mappack? Ik kan er maar 2 vinden.
http://mapping.totalbf2.com/index.htm

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • phYzar
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:36
DaMorpheus schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:26:
[...]

Als je geen zin hebt om op filecloud te downloaden met 100 kb/seconden, hier en goede mirror op volledige snelheid (geen registratie benodigd): http://files.i3d.nl//Index.php?cu=.////Battlefield%202/maps/
via filemirrors.com vond ik ook nog ftp://ftp.battlefield.no/...s/TotalBF2_Map_Pack_3.exe

Maaruh, als ik het me goed kan herinneren werd er toen bf2 net uit was gezeurd dat het lastig was om op publics in een goed squad te spelen, zeker voor mensen die niet altijd met vrienden/clan samen spelen, en is toen de [GoT] tag verzonnen zodat als je mensen met die tag tegenkwam je samen in een squad kon spelen zoals ze bedoeld zijn, niet om alleen te laten zien dat je van GoT komt, dat is op djmantri sowieso wel bijna iedereen.

Verder staat het iedereen vrij de tag te voeren, dus maakt het geen garantie dat die persoon eerlijk/goed/leuk/etc speelt, juist het hele idee van geen clan-verplichtingen maar gewoon af en toe kunnen spelen.

DJMantri heeft z'n server draaien voor GoT maar dat betekend niet dat elke GoT-ter daar admin of god is of door de rest zondermeer gelijk krijgt bij beschuldigingen. Staat je iets niet aan, meldt dat dan daar ook gewoon, er wordt zeker wel geluisterd.

Verder is ten tijde van de war tegen fok! er flink wat aanwas geweest van mensen met GoT-tag, je komt ze dus ook steeds vaker tegen. Dat betekend niet dat iedereen met de tag speelt met het idee zoals men in het begin had bedacht. Steeds vaker kom ik dus ook voor mij minder bekende GoT-ters tegen (val er zelf ook onder). Op de vaste tijden zijn het toch wel meestal dezelfde personen. Klachten zoals eerder genoemd heb ik vanavond ook wel een beetje geproefd (niet zo lang gespeeld), maar dit betekend niet dat het altijd zo gaat. Ik vind het een beetje jammer dat mensen de boel ineens zo serieus gaan nemen en het hele gebeuren ("clan"+server) maar afschrijven, er wordt wel degelijk vaak erg sterk gespeeld (als teams).

Hmmz, wat een lang verhaal :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 102880

Is er iemand die een goede site weet waar duidelijk staat aangegeven hoe je een BF2 servertje kan configureren. Ik wil gewoon eens proberen om met wat vrienden een beetje te knallen en wat mapjes te testen. Ik heb al wat zitten rommelen maar het wil niet echt lukken.

Paar puntjes..
  • ik heb een pc "over" waar ik een servertje op kan draaien. (XP2600+ met 768Mb)
  • ik wil bijvoorbeeld een server voor een man of 10 a 12 maar wel met 32 player maps.
  • hoe en waar stel ik een admin password in?
  • moet ik aparte accounts aanmaken als ik mn vrienden admin wil geven of kan het met 1 password?
  • ik heb ff snel zitten kijken naar BF2CC(D) maar ik kom daar ook niet echt uit. Vooral het daemon gedeelte
Iemand wat handige tips voor me?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oemfoefoe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 02-06 22:43

Oemfoefoe

'|°o\O/o°|'

Blacksnak schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:47:
[...]


Inderdaad, zat ook aan de 'verkeerde' kant. Was niet echt plezant nee om zo afgeslacht te worden. Maar liever dat, dan snel te switchen naar het andere team zoals zovele aan doen waren. Vind ik echt wel kinderachtig!
Ik kijk gelijk ff met één oog naar BaT.
O nee, je wisselde iedere keer van team zodat je in de Cobra kon vliegen. Dit verklaart ook gelijk waarom je aan het eind van de avond de kickvotes tegen je kreeg. Het lijkt me slimmer dat je de volgende keer in één team blijft en dat je samen met je team zo voor een overwinning zorgt. Op Mashtuur 1 ronde geownt in de BH? Dan is het juist een uitdaging om de volgende ronde het de tegenpartij zo moelijk mogelijk te maken.
Ten tweede zal ik je verklappen dat op Teamspeak werd gezegd dat je 'leuk' kan vliegen, maar je zou meer rekening moeten houden met je gunner. <-- doe er je voordeel mee! ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 127429

Het viel me net op dat als je in Vanille flashbangs gebruikt, deze niet bij je stats worden bijgesteld :? Waarschijnlijk enkel in SF ... Beetje duister toch ...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 120284

Anoniem: 127429 schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:26:
Verzoek voor patch 1.2 : MEER zebrapaden en voetgangersbruggen.

Ongelooflijk hoeveel volk zomaar onder mijn apc komt te lopen, niet inziend dat zo'n stuk armor niet binnen de 20 meter stilstaat :X Ze kruipen verdorie onder mijn wielen om te snipen :? En dan natuurlijk de volle punish 8)7
Als er een goede admin online is, is dat geen probleem. Dan vliegen zulk soort mensen er vanzelf uit. Laatst ging er 5 poppetjes op en rond mijn tank zitten in Warlord. Ik heb er zowaar 3 moeten kicken, de rest ging vanzelf weg ;) .

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
Oemfoefoe schreef op maandag 23 januari 2006 @ 02:48:

Ten tweede zal ik je verklappen dat op Teamspeak werd gezegd dat je 'leuk' kan vliegen, maar je zou meer rekening moeten houden met je gunner. <-- doe er je voordeel mee! ;)
Ey, die informatie gaf ik vertrouwelijk ! :o

Nee, serieus, hij vliegt wel goed (niet/nauwelijks te raken met AT enzo, vloeiend laagvliegen ook. Maar wel met een dusdanige snelheid dat ik gewoon geen guided kon gebruiken en met de gun ook nauwelijks iets kon afslachten.

Edit:

Wat betreft GoT aan een kant, het kan idd nogal fout overkomen echter meer dan de helft in ons team kende ik niet dus het is echt geen standaardgroep die zo altijd speelt.

Verder, als je tegen ons speelt en er wordt gearti'd op carrier/uncappable, laat het dan eens weten ipv roepen dat omdat 'wij' GoT zijn wij wel mogen rapen hier. Ik lees nog wel eens iets in de chat als 'jullie commander mog vorige ronde wel arti op de carrier gooien' Sorry hoor, maar op mijn minimap zal zelden tot nooit die carrier te zien zijn dus ik zal dat arti symbooltje ook niet zien, MELD HET DAN VIA DE CHAT. Ik treed tegen mijn eigen commander net zo hard op als tegen de andere commander.

[ Voor 39% gewijzigd door TallManNL op 23-01-2006 08:44 . Reden: vorige topic nog nagelezen ]

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115939

Anoniem: 165451 schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:00:
Klopt het dat BF2 gewoon een schijthekel heeft aan het overclocken van je PC?
Zonder overclock draait het spel als een zonnetje .. en met overclock crasht het continue!
En dit is dan alleen met BF2 en geen andere spel ..
Wel jammer .. want ik wil het maximale uit het spel halen! :P
Ik heb ook een keer een overclock geprobeerd, alleen op processor niveau. Mijn P4 2.8 geklokt naar 3.08 Ghz, maar inderdaad niets anders dan crashes, weet niet waarom... Zal de combinatie van eea wel zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tranzy
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 02-06 22:23
Gunner zijn in een heli met een goede pilot is zeker erg leuk om te doen.

Ik heb er alleen een bloedhekel aan dat als ik een keertje wil vliegen ...zelf of met een een ander ...dat het altijd een soort gevecht is met je teammaten. Lijken wel een stel gieren op een kadaver. Plus het feit dat je een game meer staat te wachten dan dat je echt aan het spelen bent. Ik zie op Wake soms 5 mensen die aan het wachten zijn ..... snap dat niet hoor.

Pas laat op de avond wanneer de meeste op bed liggen en het tamelijk rustig is op de server wil ik me nog wel eens aan een vliegtuigje wagen. Probleem is alleen dat ik best aardig kan vliegen ...zolang er niemand op mijn staart zit. :o . Ik probeer dan te ontsnappen en dan "verdwaal" ik meestal ...of ben vreselijk aan het "stallen" dat ik het veld uit vlieg en gepunished wordt.

Ik heb ook een leuke computer..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tubby
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01:05

Tubby

or not to be

Tranzy schreef op maandag 23 januari 2006 @ 08:41:
Pas laat op de avond wanneer de meeste op bed liggen en het tamelijk rustig is op de server wil ik me nog wel eens aan een vliegtuigje wagen. Probleem is alleen dat ik best aardig kan vliegen ...zolang er niemand op mijn staart zit. :o . Ik probeer dan te ontsnappen en dan "verdwaal" ik meestal ...of ben vreselijk aan het "stallen" dat ik het veld uit vlieg en gepunished wordt.
hate to bring the bad news maar eh: dan ben je geen goede piloot ;)

Arms heeft sinds dit weekend een eigen gameserver
Name Artes Moriendi
Tag Artes Moriendi
Country Netherlands
Game Battlefield 2 (incl Special Forces): Ranked
IP address 82.192.78.122
Port 17567
Created 2006-01-21 19:01:22
Changed 2006-01-21 19:01:22
Hij is te vinden als: "GameServers.net - Artes Moriendi"
We hebben 'm ingesteld op 16player maps en max 24 spelers. En zonder unlocks, eindelijk rustig gamen zonder lamers met een F2000 of DAO12 :) die unlocks brengen de game alleen maar uit balans. Gisteren al een paar goed spannende potjes gehad :Y)

[ Voor 41% gewijzigd door Tubby op 23-01-2006 09:35 ]

tubby.nl - Artes Moriendi - q1 - bf1942 - WoT - pubg - LinkedIN


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blacksnak
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-07-2024
TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 08:09:
[...]
Wat betreft GoT aan een kant, het kan idd nogal fout overkomen echter meer dan de helft in ons team kende ik niet dus het is echt geen standaardgroep die zo altijd speelt.
Als frequent DJMantri-bezoeker moet ik je hierin meer dan gelijk geven. Meestal wordt er heel goed samengewerkt tussen de GoTters onderling, en dit aan de beide kanten. Echter was het gisteren best wel frustrerend dat al die "GoTters" (op een 2 à 3 na dan) iedere ronde snel van kant wisselden om toch maar in het winnende team te zitten. Hierdoor was er regelmatig zelfs een verschil van 5 spelers tov MOC. Als je voor de 5de keer meteen gekilled wordt na het spawnen begint de lol er toch wel af te gaan hoor.

@Bondt > vond het wel een spannende actie om pakketje 'plezier' op je tank te kleven @ Operation Clean Sweep :D })

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
Blacksnak schreef op maandag 23 januari 2006 @ 09:41:
Echter was het gisteren best wel frustrerend dat al die "GoTters" (op een 2 à 3 na dan) iedere ronde snel van kant wisselden om toch maar in het winnende team te zitten.
Je bent ervan op de hoogte dat DJMantri met team swapping draait, dus het hele team swapt automatisch over.

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M.I.G.
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 20-02 06:36

M.I.G.

[like an alien]

Anoniem: 102880 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 00:33:
Is er iemand die een goede site weet waar duidelijk staat aangegeven hoe je een BF2 servertje kan configureren. Ik wil gewoon eens proberen om met wat vrienden een beetje te knallen en wat mapjes te testen. Ik heb al wat zitten rommelen maar het wil niet echt lukken.

Paar puntjes..
  • ik heb een pc "over" waar ik een servertje op kan draaien. (XP2600+ met 768Mb)
  • ik wil bijvoorbeeld een server voor een man of 10 a 12 maar wel met 32 player maps.
  • hoe en waar stel ik een admin password in?
  • moet ik aparte accounts aanmaken als ik mn vrienden admin wil geven of kan het met 1 password?
  • ik heb ff snel zitten kijken naar BF2CC(D) maar ik kom daar ook niet echt uit. Vooral het daemon gedeelte
Iemand wat handige tips voor me?
Ik heb voor een lanparty die BF2CC gebruikt en werkte op zich prettig. Het is inderdaad even rommelen met de instellingen. Zorg er wel voor dat je de poorten goed hebt staan. Je moet gewoon ff die procedures volgen.

Probeer eerst lokaal te draaien, en met je andere pc te benaderen met de client. Werkt op zich goed.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ROFLASTC
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 25-05 19:07

ROFLASTC

Faça valar uma vida!

And it goes BRAAAAAPP!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oemfoefoe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 02-06 22:43

Oemfoefoe

'|°o\O/o°|'

TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 08:09:
[...]


Ey, die informatie gaf ik vertrouwelijk ! :o

....
Je was niet de enige met deze ervaring ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
Oemfoefoe schreef op maandag 23 januari 2006 @ 10:24:

Je was niet de enige met deze ervaring ;)
Kan me niet herinneren het van anderen gehoord te hebben.

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • innocent
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 22-07-2024
Anoniem: 165451 schreef op zondag 22 januari 2006 @ 22:00:
Klopt het dat BF2 gewoon een schijthekel heeft aan het overclocken van je PC?
Zonder overclock draait het spel als een zonnetje .. en met overclock crasht het continue!
En dit is dan alleen met BF2 en geen andere spel ..
Wel jammer .. want ik wil het maximale uit het spel halen! :P
Ik denk dat je PC een hekel heeft aan overclocken en niet BF2 :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oemfoefoe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 02-06 22:43

Oemfoefoe

'|°o\O/o°|'

TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 10:28:
[...]


Kan me niet herinneren het van anderen gehoord te hebben.
Jij was al weg. :/

Maar om slowchat te voorkomen...als je graag wilt weten wie er nog meer deze ervaring met je deelde, vraag het maar op TS.

[ Voor 24% gewijzigd door Oemfoefoe op 23-01-2006 10:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TafkaP
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 27-05 12:40
He gasten, ik zag dat jullie server nog al eens leeg is overdag. Hier heb ik nog wel een server die echt relaxed is om gewoon een beetje voor de fun te knallen:

gamert.nl #1 powered by i3d -=ranked=-
64 slots IP: 84.244.131.160 : 16567

Dat is die van Geenstijl, en ik dacht dat ie vet hoog staat in de wereld top zeg maar. Dus echt iets voor jullie (lage ping n shit)

King of Cod


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blacksnak
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-07-2024
TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 09:45:
[...]
Je bent ervan op de hoogte dat DJMantri met team swapping draait, dus het hele team swapt automatisch over.
Jaja, dat weet ik, maar zo bedoelde ik het niet. Na het swappen begonnen de spelers, die naar ons waren gezet door de server, massaal terug te switchen naar andere team.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BaatZ
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 08-04 06:41

BaatZ

Prullenbakker :?

Even een vraag tussendoor:

Ik heb battlefield 2 gekocht, maar ik ben de manual kwijt. Hier achterop is de cd-key geprint. Ik heb het spel wel geinstalleerd (PC + Laptop), maar als m'n systeem crasht kan ik niet meer installeren omdat ik de key niet heb.

Weet iemand hoe je kan vinden welke key je hebt ingevoerd ? In het windows register kon ik niets vinden (gezocht op BF2 (niet aan te raden vanwege HEX values van allerlei andere dingen), battle, cdkey).

BaatZ. Want niet álles kan lekker zijn.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 02-06 21:49
@ dat filmpje hierboven, das wel erg strak met die vliegtuigen!!

over dat de teams niet gelijk waren, troost je ik zit ook bijna altijd in het verkeerde team. en ik merk inderdaad vaak dat de teams niet eerlijk zijn. ik zal es proberen of er iets op gevonden kan worden maar tot die tijd, hou de teams zelf dan ook een beetje eerlijk want als het hele team gaat switchen kun je als admin er ook geen fuck aan doen!

Martinspire - PC, PS4, X1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Indy91
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 31-01 14:21
Ik heb hetzelfde probleem als jij gehad. (mijn bf:sf boekje kwijtgeraakt, wil herinstallatie WinXP doen)

Ik ben als volgt te werk gegaan:
-Servicedesk van EA in nl gebeld en situatie uitgelegd.
-Vervolgens e-mail naar: cs-nl AT ea DOT com met vermelding van naam contactpersoon servicedesk
-Weekje later via e-mail nieuw key ontvangen van EA

suc6

AMD CPU FX-8350@4,4GHz | Scythe Fuma | Scythe Kaze Master II | Asus M5A97 Rev.2 | Sapphire RX 480 Nitro OC+ | 16GB Geil Black Dragon DDR1600 | 480 Sandisk Ultra II SSD | Corsair GamingSeries 800Watt | Creative Tactic 3D Alpha | Corsair Gaming M65


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeluxZ
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 31-05 08:29

DeluxZ

Livin' the good life

Oemfoefoe schreef op maandag 23 januari 2006 @ 02:48:
[...]


Ik kijk gelijk ff met één oog naar BaT.
O nee, je wisselde iedere keer van team zodat je in de Cobra kon vliegen. Dit verklaart ook gelijk waarom je aan het eind van de avond de kickvotes tegen je kreeg. Het lijkt me slimmer dat je de volgende keer in één team blijft en dat je samen met je team zo voor een overwinning zorgt. Op Mashtuur 1 ronde geownt in de BH? Dan is het juist een uitdaging om de volgende ronde het de tegenpartij zo moelijk mogelijk te maken.
Ten tweede zal ik je verklappen dat op Teamspeak werd gezegd dat je 'leuk' kan vliegen, maar je zou meer rekening moeten houden met je gunner. <-- doe er je voordeel mee! ;)
Gister avond jij en Roodkapje. Beide op teamspeak in 1 squad @ BF2. En het ging lekker daar :D Was heerlijk om te luisteren :) en gelachen (jammer dat ik nog geen mic heb..komt nog denk next week)

]|[ Apple Macbook Pro Retina 13" ]|[


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeluxZ
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 31-05 08:29

DeluxZ

Livin' the good life

BaatZ schreef op maandag 23 januari 2006 @ 12:55:
Even een vraag tussendoor:

Ik heb battlefield 2 gekocht, maar ik ben de manual kwijt. Hier achterop is de cd-key geprint. Ik heb het spel wel geinstalleerd (PC + Laptop), maar als m'n systeem crasht kan ik niet meer installeren omdat ik de key niet heb.

Weet iemand hoe je kan vinden welke key je hebt ingevoerd ? In het windows register kon ik niets vinden (gezocht op BF2 (niet aan te raden vanwege HEX values van allerlei andere dingen), battle, cdkey).
Hoe raak je die kwijt :? Ik heb al mijn manuals gewoon in de doosjes zitten die weer bij elkaar liggen/staan. Kan ze dus niet kwijtraken

]|[ Apple Macbook Pro Retina 13" ]|[


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarcoZ20
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 22-04 21:36
Hey TallManNL, was leuk potje vh weekend toen je bij mij en maatje van me in het squad zat ([Evil]DeGier[NL] en {Evil}Psycho{NL}) :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oemfoefoe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 02-06 22:43

Oemfoefoe

'|°o\O/o°|'

DeluxZ schreef op maandag 23 januari 2006 @ 13:41:
[...]


Gister avond jij en Roodkapje. Beide op teamspeak in 1 squad @ BF2. En het ging lekker daar :D Was heerlijk om te luisteren :) en gelachen (jammer dat ik nog geen mic heb..komt nog denk next week)
Ow...was jij dat die zat te luistervinken? :+

En iid Deluxz, koop nou ook ff een mic. 't Is nu al leuk om met je te gamen en als we nou elkaar ook verbaal ondersteuning kunnen geven wordt het helemaal top! ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M.I.G.
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 20-02 06:36

M.I.G.

[like an alien]

Indy91 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 13:17:
Ik heb hetzelfde probleem als jij gehad. (mijn bf:sf boekje kwijtgeraakt, wil herinstallatie WinXP doen)

Ik ben als volgt te werk gegaan:
-Servicedesk van EA in nl gebeld en situatie uitgelegd.
-Vervolgens e-mail naar: cs-nl AT ea DOT com met vermelding van naam contactpersoon servicedesk
-Weekje later via e-mail nieuw key ontvangen van EA

suc6
Moest je geen 5 euro te betalen? Had dat ooit eens met BF:V, boekje op lanparty pleite. Ikke bellen, ik moest én bonnetje van de aanschaf én de ceedees opsturen ter verificatie. Later zei ik ja, lekker ga me ceedees opsturen, dus ik moest (ja echt!!) een fotokopie van de ceedees maken. Maar met 5 euro in de envelop en je adres zou ook goed zijn.....

En echt hier op Schiphol-Rijk EA gebeld.....raaaarrr

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
MarcoZ20 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 13:50:
[...]

Hey TallManNL, was leuk potje vh weekend toen je bij mij en maatje van me in het squad zat ([Evil]DeGier[NL] en {Evil}Psycho{NL}) :*)
Lekker rondje ja, 100 punten als puur infantery op karkand, moest wel lopen, jullie reden telkens in de APC's voor mijn neus weg. Die ronde ook nog mijn Legion of Merit ribbon gehaald.

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 17912

M.I.G. schreef op maandag 23 januari 2006 @ 13:59:
[...]


Moest je geen 5 euro te betalen? Had dat ooit eens met BF:V, boekje op lanparty pleite. Ikke bellen, ik moest én bonnetje van de aanschaf én de ceedees opsturen ter verificatie. Later zei ik ja, lekker ga me ceedees opsturen, dus ik moest (ja echt!!) een fotokopie van de ceedees maken. Maar met 5 euro in de envelop en je adres zou ook goed zijn.....

En echt hier op Schiphol-Rijk EA gebeld.....raaaarrr
Dit is ook de gang van zaken men vraagt je idd je aankoop bon op te sturen en je originelen gamehoesje (geen kopie) en 5 euro verzends en administratie kosten daarna kreeg je per brief een nieuwe code terug van EA.
Dat met je cds op sturen klinkt raar maar kon zijn dat ze je daarna originele cds en hoesje terug zouden hebben gestuurd.

maar dat je gewoon via email en telefoon een nieuwe code kreegl, das nieuw voor mij

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BaT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 19-05 07:35

BaT

Oemfoefoe schreef op maandag 23 januari 2006 @ 02:48:
[...]


Ik kijk gelijk ff met één oog naar BaT.
O nee, je wisselde iedere keer van team zodat je in de Cobra kon vliegen. Dit verklaart ook gelijk waarom je aan het eind van de avond de kickvotes tegen je kreeg. Het lijkt me slimmer dat je de volgende keer in één team blijft en dat je samen met je team zo voor een overwinning zorgt. Op Mashtuur 1 ronde geownt in de BH? Dan is het juist een uitdaging om de volgende ronde het de tegenpartij zo moelijk mogelijk te maken.
Ten tweede zal ik je verklappen dat op Teamspeak werd gezegd dat je 'leuk' kan vliegen, maar je zou meer rekening moeten houden met je gunner. <-- doe er je voordeel mee! ;)
Klopt; ik beken. Maar ik wisselde ook naar het verliezende team! Want op Mashtuur City waren de teams sowieso oneerlijk verdeeld (kwa aantal niet, maar kwa sterkte wel); dus vond het toen wel leuk dat ik met de BH ff kon ownen; ook al verloren we de ronde !

Ik moet zeggen dat gisteren niet m'n beste run ooit was; maar had zo z'n leuke momenten. Reden waarom ik 'soms' geen rekening wil houden met m'n gunner is om het feit ik wel ff mooi kan aimen voor die TV-cam, maar dat de meeste mensen dan meestal toch missen en ik er dus liever zelf ff recht op af vlieg. Overigens heb ik vaak genoeg momenten dat ik zelf niet ga schieten en m'n gunner dan rustig laat mikken met z'n tv-cam; maar gisteren heb ik dat idd niet zo heel vaak gedaan. Mede omdat jij best wel een irri jet bent ik simpelweg gewoon wat vaker moest uitwijken :)

Ik zal vandaag wel weer ff kijken op DJ Mantri. Wat is hun TS server eingelijk ?

[ Voor 4% gewijzigd door BaT op 23-01-2006 14:40 ]

Creative Director - Connec2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Indy91
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 31-01 14:21
Anoniem: 17912 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 14:03:
[...]
Dit is ook de gang van zaken men vraagt je idd je aankoop bon op te sturen en je originelen gamehoesje (geen kopie) en 5 euro verzends en administratie kosten daarna kreeg je per brief een nieuwe code terug van EA.
Dat met je cds op sturen klinkt raar maar kon zijn dat ze je daarna originele cds en hoesje terug zouden hebben gestuurd.

maar dat je gewoon via email en telefoon een nieuwe code kreegl, das nieuw voor mij
@Spyroman en M.I.G.: In de FAQ van de EA site staat idd dat je eerst de originele cd/dvd naar EA dient te versturen inclusief 5 Euro administratiekosten. Daarna ontvang je van EA een nieuwe code en de ingestuurde originele cd/dvd retour.

Ik denk dat ik gewoonweg geluk heb gehad. (of een erg hulpvaardige servicedesk medewerker) ;)

[ Voor 8% gewijzigd door Indy91 op 23-01-2006 15:10 ]

AMD CPU FX-8350@4,4GHz | Scythe Fuma | Scythe Kaze Master II | Asus M5A97 Rev.2 | Sapphire RX 480 Nitro OC+ | 16GB Geil Black Dragon DDR1600 | 480 Sandisk Ultra II SSD | Corsair GamingSeries 800Watt | Creative Tactic 3D Alpha | Corsair Gaming M65


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
BaT schreef op maandag 23 januari 2006 @ 14:37:
[...]


Klopt; ik beken. Maar ik wisselde ook naar het verliezende team! Want op Mashtuur City waren de teams sowieso oneerlijk verdeeld (kwa aantal niet, maar kwa sterkte wel); dus vond het toen wel leuk dat ik met de BH ff kon ownen; ook al verloren we de ronde !

Ik moet zeggen dat gisteren niet m'n beste run ooit was; maar had zo z'n leuke momenten. Reden waarom ik 'soms' geen rekening wil houden met m'n gunner is om het feit ik wel ff mooi kan aimen voor die TV-cam, maar dat de meeste mensen dan meestal toch missen en ik er dus liever zelf ff recht op af vlieg. Overigens heb ik vaak genoeg momenten dat ik zelf niet ga schieten en m'n gunner dan rustig laat mikken met z'n tv-cam; maar gisteren heb ik dat idd niet zo heel vaak gedaan. Mede omdat jij best wel een irri jet bent ik simpelweg gewoon wat vaker moest uitwijken :)

Ik zal vandaag wel weer ff kijken op DJ Mantri. Wat is hun TS server eingelijk ?
TS: 82.170.9.217 port 8767

En ik miste vooral met mijn guided wegens korte richttijd die ik kreeg van je, meestal krijg ik er wel redelijk wat raak mee, hangt wel van mijn piloot af uiteraard, zitten er een aantal waarmee ik heel goed kan meevliegen en sowieso op TS samen coordineren scheelt heel veel.

Denk dat er hier op GoT wel een of twee piloten zitten die tevreden met me zijn als gunner.

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:06:
[...]


TS: 82.170.9.217 port 8767

En ik miste vooral met mijn guided wegens korte richttijd die ik kreeg van je, meestal krijg ik er wel redelijk wat raak mee, hangt wel van mijn piloot af uiteraard, zitten er een aantal waarmee ik heel goed kan meevliegen en sowieso op TS samen coordineren scheelt heel veel.

Denk dat er hier op GoT wel een of twee piloten zitten die tevreden met me zijn als gunner.
.

TS is zeker vereist als je wat serieuze kills wilt maken vooral omdat het om je heen kijken zo lekker kut gedaan is, vooral als je strafed. Als je goede communicatie hebt weet je ook wat je gunner in vizier heeft en weet je gunner welke mannetjes je als eerste "down" moeten of als hij lekker aant gunner is dat die beter eerst de tv guided naar de heli voor je kan schieten die hij niet ziet. Verder ook belangrijk dat die zoveel mogelijk spot, vooral jets zodat je niet binnen 1 sec van full health na kapot gaat door die unbalanced 30mm gun die meer dmg in 1 sec doet dan 14 raketen. Gelukkig maar dat 90+% van de piloten er voor geen meter mee kunnen schieten

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M.I.G.
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 20-02 06:36

M.I.G.

[like an alien]

Indy91 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 14:39:
[...]


@Spyroman en M.I.G.: In de FAQ van de EA site staat idd dat je eerst de originele cd/dvd naar EA dient te versturen inclusief 5 Euro administratiekosten. Daarna ontvang je van EA een nieuwe code en de ingestuurde originele cd/dvd retour.

Ik denk dat ik gewoonweg geluk heb gehad. (of een erg hulpvaardige servicedesk medewerker) ;)
Trouwens uiteindelijk maar niet gedaan omdat bij BF:V nog me key uit het register was te vissen. Maar via mail zei ik ook van alles prima maar geen cd's opsturen want stel dat ze stuk gaan tijdens het versturen. Dan helemaal zuur. Dus stelde hij voor dat een fotokopie van de ceedees (alle 4!) ook voldoende zou zijn. Snap niet helemaal het idee hierachter. Ik stuur iemand anders zijn cd's (fotokopie) plus zijn aankoopbon, illegale cd's en klaar en je hebt een legale key, althans ik zou een nieuw boekje krijgen. Dus hoe waterdicht is dit?

Ik wilde zelfs ff langsgaan maar daar deden ze niet aan, dan kan ik me voorstellen dat ze dat beter kunnen controleren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 162476

Een vraagje over joysticks. Is het ook mogelijk om met een playstation 2 controller(inclusief converter) helikopters en vliegtuigen te besturen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BaT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 19-05 07:35

BaT

TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:06:
[...]


TS: 82.170.9.217 port 8767

En ik miste vooral met mijn guided wegens korte richttijd die ik kreeg van je, meestal krijg ik er wel redelijk wat raak mee, hangt wel van mijn piloot af uiteraard, zitten er een aantal waarmee ik heel goed kan meevliegen en sowieso op TS samen coordineren scheelt heel veel.

Denk dat er hier op GoT wel een of twee piloten zitten die tevreden met me zijn als gunner.
Ik kan me voorstellen dat het te weinig is; maar met TS er bij aan; is het genoeg; want je hebt ook maar even nodig; de rest bekijk je toch via die TV.

Creative Director - Connec2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeluxZ
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 31-05 08:29

DeluxZ

Livin' the good life

Oemfoefoe schreef op maandag 23 januari 2006 @ 13:58:
[...]


Ow...was jij dat die zat te luistervinken? :+

En iid Deluxz, koop nou ook ff een mic. 't Is nu al leuk om met je te gamen en als we nou elkaar ook verbaal ondersteuning kunnen geven wordt het helemaal top! ;)
Ja, ik was de luistervink :+ Zat net wat te dubben over welke headset (microfoon links of rechts) toch maar gewoon een plantronics bij de mycom gaan halen :o.

En het is inderdaad altijd leuk met de vaste GoT'ters (Roodkapje, Oemf, Bondt en nog meer mensen :+ )(sorry als ik je vergeet O+ ) Met bondt gister goeie samenwerking als ik vroeg om supplies enzo :)

]|[ Apple Macbook Pro Retina 13" ]|[


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 165451

Anoniem: 115939 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 08:41:
[...]

Ik heb ook een keer een overclock geprobeerd, alleen op processor niveau. Mijn P4 2.8 geklokt naar 3.08 Ghz, maar inderdaad niets anders dan crashes, weet niet waarom... Zal de combinatie van eea wel zijn.
Lolx .. precies hetzelfde als ik.
Zodra ik mijn AMD 3200+ op standaard (2Ghz) laat draaien niks aan de hand.
Draai ik hem op 2,4Ghz, dan crasht hij de hele tijd .. terwijl CoD2 gewoon lekker doorgaat!
Op 2,8Ghz hetzelfde helaas!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BaT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 19-05 07:35

BaT

DeluxZ schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:31:
[...]


Ja, ik was de luistervink :+ Zat net wat te dubben over welke headset (microfoon links of rechts) toch maar gewoon een plantronics bij de mycom gaan halen :o.

En het is inderdaad altijd leuk met de vaste GoT'ters (Roodkapje, Oemf, Bondt en nog meer mensen :+ )(sorry als ik je vergeet O+ ) Met bondt gister goeie samenwerking als ik vroeg om supplies enzo :)
Kan jij of iemand anders ff naar die TS server gaan van DJMantri; ff kieken of het allemaal werkt.

Creative Director - Connec2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
BaT schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:29:
[...]


Ik kan me voorstellen dat het te weinig is; maar met TS er bij aan; is het genoeg; want je hebt ook maar even nodig; de rest bekijk je toch via die TV.
Klopt, ik ga toch nog eens mezelf trainen het schieten met toetsen op keyboard te doen, heb te vaak dat ik 5x moet klikken om een raket weg te krijgen. Weer een nieuwe learning curve.

Overigens zijn er piloten die niet snappen als ik via TS 'nose up' roep om te zorgen dat ik doelwit in zicht kan krijgen. Ooit gaan ze het maybe leren.

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GurbY{nl}
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11:52

GurbY{nl}

GurbY{nl}

Jep, teamwork is doorgaans toch lekker op djmantri, al begrijp ik wel waar het commentaar vandaan komt. Ben de laatste tijd wat minder op de server (want oa admin van twee andere servers) maar een dikke week terug was het soms bar en boos, tot en met lui met een GoT tag voor hun naam die een chopper claimden... Maar zal ook van het moment afhangen dat je speelt denk ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BaT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 19-05 07:35

BaT

TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:38:
[...]


Klopt, ik ga toch nog eens mezelf trainen het schieten met toetsen op keyboard te doen, heb te vaak dat ik 5x moet klikken om een raket weg te krijgen. Weer een nieuwe learning curve.

Overigens zijn er piloten die niet snappen als ik via TS 'nose up' roep om te zorgen dat ik doelwit in zicht kan krijgen. Ooit gaan ze het maybe leren.
Heb je nu ff tijd ? kom anders ff op TS !

Creative Director - Connec2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blacksnak
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-07-2024
TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:38:
[...]
Klopt, ik ga toch nog eens mezelf trainen het schieten met toetsen op keyboard te doen, heb te vaak dat ik 5x moet klikken om een raket weg te krijgen. Weer een nieuwe learning curve.
hé, daar heb ik dus ook geregeld last van. Wist niet dat het op te lossen is door af te vuren mbv keybord :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeluxZ
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 31-05 08:29

DeluxZ

Livin' the good life

BaT schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:37:
[...]


Kan jij of iemand anders ff naar die TS server gaan van DJMantri; ff kieken of het allemaal werkt.
Als ik thuis was, ja, maar zit nu op stage/werk :+ Helaas voor je. Maar er zullen vast wel mensen zijn die willen testen met jou :)

]|[ Apple Macbook Pro Retina 13" ]|[


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115939

BaT schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:40:
[...]


Heb je nu ff tijd ? kom anders ff op TS !
BaT, ik reageer even via een reply van jou. Ik kan vaak alleen 's avonds spelen omdat ik overdag werk, dus als jij er dan ook bent vlieg ik graag weer mee. Gisteren ging best lekker als gunner, alleen TV missiles afschieten, wat me gelukkig steeds beter afgaat :Y), is erg lastig als je laaggaat. Maakt mij niet uit want jij pakt dan die kills alsnog, en ik krijg de kill assists wel...

Wat ik erg gaaf vond is dat je de heli zo laag vliegt dat je als een soort rallywagen over de trajecten gaat. Is weer eens wat anders dan het standaard gebeuren. Bovendien ben je (bijna) niet te raken door AA. Maar wel weer door oplettende tanks en TOWs....

[ Voor 14% gewijzigd door Anoniem: 115939 op 23-01-2006 16:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nap
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 08-05 05:16

Nap

What makes me smile: :)
Afbeeldingslocatie: http://lighteye.whyz.nl/GoT/BF2/overige/bf2_releasedate.php

[ Voor 6% gewijzigd door Nap op 23-01-2006 15:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TallManNL
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-05 13:52
Blacksnak schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:46:
[...]


hé, daar heb ik dus ook geregeld last van. Wist niet dat het op te lossen is door af te vuren mbv keybord :?
Dat weet ik ook niet, dat ga ik nog testen.

geheelonthouder met geheugenverlies


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 157915

FF een kort vraagje (heb gezocht maar kon niks vinden)

Heb mijn PC opnieuw geinstalleerd, BF2 en SF opnieuw geinstalleerd
En toen meteen maar een nieuw account aangemaakt (lekker weer vanaf het begin knallen met die b.ll.n) >:)
Nu heb ik alleen SF gespeeld en na verloop weer m'n eerste promotie gemaakt :*)
Waarom krijg ik nu geen mogelijkheid om kits te unlocken :? :? :?
Komt omdat ik promotie maak in SF? :o

Thanks for the answer !!! _/-\o_

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 157915 op 23-01-2006 16:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tranzy
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 02-06 22:23
Tubby schreef op maandag 23 januari 2006 @ 09:29:
[...]

hate to bring the bad news maar eh: dan ben je geen goede piloot ;)

.....
Dat zeg ik nou juist .... ik ga pas in een rustigere server beetje oefenen. Vliegen gaat prima ...kan ook wel kunstjes zoals ondersteboven een paar bruggetjes onderdoor. Maar daar win je geen zak mee. Moet nog ff de feeling krijgen met de grootte van een veld.

Maar was een leuke poging tot een grap van je ... :X

Ik heb ook een leuke computer..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
Tubby schreef op maandag 23 januari 2006 @ 09:29:
[...]


Arms heeft sinds dit weekend een eigen gameserver

[...]

Hij is te vinden als: "GameServers.net - Artes Moriendi"
We hebben 'm ingesteld op 16player maps en max 24 spelers. En zonder unlocks, eindelijk rustig gamen zonder lamers met een F2000 of DAO12 :) die unlocks brengen de game alleen maar uit balans. Gisteren al een paar goed spannende potjes gehad :Y)
waarom zo klein ;(

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaDKiLL
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 26-03-2023

RaDKiLL

Revived

Unlocks krijg je pas vanaf een bepaalde rank (Corporal als ik me niet vergis)

"Ik huiver de fluister, daarom schreeuw ik!"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ALFfx
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 17-09-2024
http://maps.alffx.nl
hier staan 4 versies van de klassieke stream van EoD
Ik ben nu ook mapper voor EoD2 en deze map zit er natuurlijk ook weer in.
De mappen worden gebruikt in het www.bf2combat.net online tournooi.
Kijk maar of je ze leuk vind in ieder geval zijn het hele heftige maps voor infanterie.
mapgrotes zijn hetzelfde alleen gameplay is steeds anders.
16 player geen arty geen uav geen radar
32 cappable arty en radar geen uav ( zorg dat je de arty of radar opblaast nadat je een vlag hebt gecapped waar die aan zit zodat de nieuwe voor jouw team is anders heeft je tegenstander nog controle).
64 reversed oftewel omgekeerde spawns.
veel plezier.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eindhoven657
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 11-05 12:57
Heerlijk juist man, dan krijg je tenminste nog battles bij de vlaggen. Wat dan 24 man op een 64p map zekers .... Heel de tijd rondrijden in voertuigen en niemand tegen komen......

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tubby
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01:05

Tubby

or not to be

sterker nog, eigelijk hebben we een 32 player public gewonnen. maar dat zuigt op 16 players maps. Nu hebben we iig een public waar we representatief kunnen oefenen voor wedstrijden (zonder unlocks en op 16 player maps) en toch ranked is.

Het enige nadeel is dat je bij ranked servers verplicht een ticket ratio van 100 en een minimal players van 8 hebt :(

en je hebt veel minder last van lame omrijders ed vanwege de mapsize :)

[ Voor 7% gewijzigd door Tubby op 23-01-2006 16:31 ]

tubby.nl - Artes Moriendi - q1 - bf1942 - WoT - pubg - LinkedIN


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarcoZ20
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 22-04 21:36
TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 14:02:
[...]


Lekker rondje ja, 100 punten als puur infantery op karkand, moest wel lopen, jullie reden telkens in de APC's voor mijn neus weg. Die ronde ook nog mijn Legion of Merit ribbon gehaald.
Jah hoorde je wel roepen om te wachten, maar DeGier hoorde het niet denk ik............meestal zit ik naast hem te spelen, maar ik zat nu thuis. Als ik ernaast had gezeten had ik wel gezegd dattie moest wachten.

Volgende keer beter :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarcoZ20
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 22-04 21:36
evilpin0 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:17:
[...]
.

TS is zeker vereist als je wat serieuze kills wilt maken vooral omdat het om je heen kijken zo lekker kut gedaan is, vooral als je strafed. Als je goede communicatie hebt weet je ook wat je gunner in vizier heeft en weet je gunner welke mannetjes je als eerste "down" moeten of als hij lekker aant gunner is dat die beter eerst de tv guided naar de heli voor je kan schieten die hij niet ziet. Verder ook belangrijk dat die zoveel mogelijk spot, vooral jets zodat je niet binnen 1 sec van full health na kapot gaat door die unbalanced 30mm gun die meer dmg in 1 sec doet dan 14 raketen. Gelukkig maar dat 90+% van de piloten er voor geen meter mee kunnen schieten
Ik speel bijna altijd samen met een vriend van me en 9 van de 10 keer zitten we naast elkaar te gamen. Dit werkt echt super, zowel als infanterie, als met vliegen. Heel makkelijk targets aanwijzen en als gunner kijken waar de andere chopper/vliegtuigen zijn.
Echt heerlijk spelen zo.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
Tubby schreef op maandag 23 januari 2006 @ 16:31:
[...]

sterker nog, eigelijk hebben we een 32 player public gewonnen. maar dat zuigt op 16 players maps. Nu hebben we iig een public waar we representatief kunnen oefenen voor wedstrijden (zonder unlocks en op 16 player maps) en toch ranked is.

Het enige nadeel is dat je bij ranked servers verplicht een ticket ratio van 100 en een minimal players van 8 hebt :(

en je hebt veel minder last van lame omrijders ed vanwege de mapsize :)
had er ff op gespeelt en ik herzie me mening :) eindelijk kom je eens wat gasten tegen zonder eerst 5 min te lopen zoeken, maar heli maps hebben nou eenmaal mijn voorkeur :)

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Denk dat van die - wel een + gemaakt kan worden voor de bugs allemaal weggewerkt zijn ;)

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LosGieros
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 14:02:
[...]


Lekker rondje ja, 100 punten als puur infantery op karkand, moest wel lopen, jullie reden telkens in de APC's voor mijn neus weg. Die ronde ook nog mijn Legion of Merit ribbon gehaald.
Zal wel hebben zitten :z hehehe , dacht toch dat ik je wel paar keer oppikte met nog paar anderen?

Het was igg een prima pot, Legion of Merit is 8) , ben zelf alleen nog op jacht naar mn "War College" ribbon.

Rapapa...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 81046

TallManNL schreef op maandag 23 januari 2006 @ 15:06:
Denk dat er hier op GoT wel een of twee piloten zitten die tevreden met me zijn als gunner.
All hail Lange Man, de uber gunner! :>

Gisteren met SF op warlord commander geweest, 164 (82*2) puntjes / veteran commander / star office ribbon. Daarna als defence; Als een team goed samenwerkt en de tegenstanders zijn slecht genoeg, lukt het ze blijkbaar niet eens om een vlag te neutralisen. Misschien toch maar eens wat meer commanderen. :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 129220

FnF schreef op maandag 23 januari 2006 @ 19:01:
[...]

Denk dat van die - wel een + gemaakt kan worden voor de bugs allemaal weggewerkt zijn ;)
Het is express een - teken hoor ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EyeWitness
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 02-06 12:45
Anoniem: 129220 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 19:46:
[...]


Het is express een - teken hoor ;)
Lees de zin beter ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 129220

Ja ok, maar het hoort een - teken te zijn juist omdat het spel bugs bevat ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DR161
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 07-05 12:46

DR161

is sarcasminist

ik zit met een groot probleem(voor mij dan :P ) ik heb bf2 en eerst doet hij het perfect dan instaleer ik sf en krijg ik dit :'(
Afbeeldingslocatie: http://82.94.225.138/~imagehost/thumbs/tn_Jkd49586.jpg
weet iemand een oplossing want ik heb (bijna) alles geprobeerd :'(
ik weet nog een ding als iemand de bf2.exe kan copieren en mij toesturen :'(
andere dingen zijn ook erg welkom natuurlijk
:'( ;( :'( ;( :'( ;( :'( ;( :'( ;(

[ Voor 43% gewijzigd door DR161 op 23-01-2006 21:54 ]

pssst geld kopen?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeluxZ
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 31-05 08:29

DeluxZ

Livin' the good life

Net weer lekker potjes gespeeld @ DJMantri server :9 Laatste map was wel leuk @ squad :9 Net verloren 0-2 :( :+

]|[ Apple Macbook Pro Retina 13" ]|[


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 165451

dark rule161 schreef op maandag 23 januari 2006 @ 21:48:
ik zit met een groot probleem(voor mij dan :P ) ik heb bf2 en eerst doet hij het perfect dan instaleer ik sf en krijg ik dit :'(
[afbeelding]
weet iemand een oplossing want ik heb (bijna) alles geprobeerd :'(
ik weet nog een ding als iemand de bf2.exe kan copieren en mij toesturen :'(
andere dingen zijn ook erg welkom natuurlijk
:'( ;( :'( ;( :'( ;( :'( ;( :'( ;(
Dit is heel simpel op te lossen:

Verwijder BF2 + SF.
Installeer BF2 weer, en meteen SF overheen.
Zonder enig patch te installeren.
SF patcht naar 1,1.
Start het spel 1x, en sluit weer af.
Installeer nu 1,2 en hij moet het weer doen!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DR161
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 07-05 12:46

DR161

is sarcasminist

maar er is tog nog maar 1.12 niet 1.2?

pssst geld kopen?

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.