!null schreef op woensdag 24 mei 2017 @ 11:25:
[...]
Ah, uit 2006, dus zal dan hopelijk ook niet de wereld hebben gekost?
Een IS-F is er pas vanaf 2008, en eigenlijk wil je dan die vanaf 2010, vanwege de updates. Tenminste, als je er dus helemaal voor gaat. Maar dat maakt het allemaal zeer prijzig.
Een IS350 is dan een mooi alternatief. En tja in 5,6 sec naar de 100 is al snel zat eigenlijk, kan ik ook mee leven

Ik kan je zeggen dat is al fucking snel.
Maar hoe klinkt de V6? Het is een degelijk en krachtig blok, maar ik weet niet of het de ervaring biedt van een V8.
De mijne is voorzien van een open luchtfilter die op lage toeren heel beschaafd klinkt, maar als je het rechterpedaal intrapt, dan wordt er ineens een beest wakker vooronder dat zich ook goed laat horen

Verder heeft de vorige eigenaar een klep ingebouwd in de uitlaat die je met een afstandsbedieing open kunt zetten, maar dat vind ik dan weer iets teveel van het goede... Maar goed, het zit erin, dus doen we het er maar mee.
Daarnaast zijn beide automaat, maar heeft de IS-F flippers (heeft de IS350 dat ook?) en is die bedoeld om ook mee te kunnen doen op het circuit.
Flippers heeft de IS350 ook, je moet 'm hiervoor in sportstand zetten en dan kun je gedeeltelijk (want de auto grijpt toch zelf in als het fout dreigt te gaan) zelf schakelen. Bij de IS350 reageert dat zelf schakelen overigens niet altijd meteen als jij dat wilt, dat is volgens mij bij de IS-F wel beter geregeld. Maar ik gebruik die stand nog niet vaak, ben eerst de auto nog wat aan het leren kennen, heb 'm nu pas bijna een maand.
Want zo zal het dan een beetje gaan zijn bij die tijd, dat ik met het OV reis, en dan een gezinsbak wil hebben welke sportief is. Ik wil dan niet een racertje hebben en een gezinswagen, want ik heb ook al een camper, ik hoef niet een heel wagenpark te hebben.
En een sportieve 4 deurs kan ook gebruikt worden voor (rij)vakanties waar een 2-zitter circuit wagen dat niet kan.
Het hogere verbruik moet dan hopelijk niet zo'n issue zijn als je maar een paar duizend kilometer per jaar rijdt.
Ik heb een beetje hetzelfde. De auto wel gekocht terwijl ik nu nog een baan heb waarvoor ik 20.000km moet rijden, maar als het goed is ga ik nog deze week tekenen voor een nieuwe baan waarbij ik gewoon op de fiets kan gaan en de auto alleen hoef te gebruiken voor fun en praktische ritjes, want praktisch is 'ie verder ook gewoon
Aan mensen die me ipv mijn gebruiken: hebben jullie in het echt ook zo'n spraakgebrek?