Misschien is het nog beter om de storingen op bv het teletekst te zetten. Planet doet dit toch ook? En mocht dit dan niet mogelijk zijn. Zet ze dan op zijn minst op een pagina waar je niet op hoeft in te loggen. Mijn vader (zal heus niet de enige zijn) vergeet altijd zijn wachtwoorden.marcellux schreef op donderdag 03 november 2005 @ 14:24:
KNIP!
Sprak ook nog met hem over communiceren en heb gevraagd om net als andere providers een storingspagina te maken op bv "Mijn KPN " waar storingen en werkzaamheden worden gemeld en/of aangekondigd. Ik zeg bewust een internet pagina omdat het internet het meestal wel doet en het telefoneren niet. Maar daar zou natuurlijk ook vermeld kunnen worden wat en waar de problemen liggen met IPB en/of de Experia! Hulde aan de reaktie snelheid van de HD van IPB.
Edit: en plaats tevens een link op 'mijn kpn'. Zo nu kan iedereen alles vinden. Èy waarom werken wij eigelijk niet bij KPN. Heb af en toe het idee dat onze ideeën beter 'lijken' te zijn.
[ Voor 11% gewijzigd door Edmund op 03-11-2005 16:21 ]