Als er een neato kloon uit komt met de zelfde feature set tegen een veel lagere prijs dan heb ik zeker meer begrip voor probleempjes die een kloon met zich mee kunnen brengen. Het is echter wel gewoon dat de A4 en andere soort gelijke irobot kloons gewoon niet de zelfde feature set hebben als de Neato.com2,1ghz schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 13:26:
[...]
De punten die jij hierboven opnoemt komen mij niet herkenbaar voor. Ik heb hem dan ook maar een weekje.
Ik merk wel dat als het gaat om Chinese/onbekende producten dat men geneigd is een hogere verwachting te hebben en minder vergevend is als het product gebreken toont.
Een iphone die buigbaar zou zijn werd uiteindelijk toch niet zo'n probleem gevonden.
De Note 7 met kans op ontploffen. Er lopen dus nog steeds mensen rond die zeggen dat niet erg te vinden.
offtopic:
Nou ga ik offtopic:
Net als dat men moord en brand schreeuwt als je Chinese banden monteert onder je auto. Of je je leven zat bent. Uiteindelijk is gebleken dat er een hoop Chinese merken zijn die het beter doen dan de gevestigde A merken die zo n beetje monopoliepositie hadden. Ja meerdere lijnen uitrollen terwijl die uit hetzelfde fabriek vandaan komen.
Heb nu alweer een jaartje een setje Fortuna F2000 en ze doen het ruim beter dan de Vredestein's en Dunlops die ik had.
Game PC
2 Post or Not 2 Post What's the question ?
"If it ain't broken, you didn't try hard enough"