Rookworst zonder R is ook worst.
Verwijderd

Toevallig heb ik sinds vandaag ook een nieuwe hoofdtelefoon
Reloop RH-2450

Heb hem nog niet echt goed kunnen testen, altijd even wennen.
De Pioneer CDJ-800/1000 voelt ook aan alsof dat jogwiel iedere dag de geest kan geven. Doen ze niet
En ik tel de dagen dat ik van mijn V700 kan genieten. De barst wordt steeds groter

Verwijderd
Ook moet je opletten dat je pluggen goed in de oorschelpen zitten, ik heb wel eens gehad dat ik opeens heel slecht geluid had, en wist echt niet hoe dat kwam. Bleek dat de pluggen iets los waren geraakt: weer inprikken en niks aan de hand.
En toch is de HD25 de sterkste koptelefoon die er is. Je kunt er mee gooien, voetballen, slaan, en je kunt hem ook nog gebruiken als koptelefoon om mee te draaien en ik heb het allemaal getestVerwijderd schreef op dinsdag 23 augustus 2005 @ 09:20:
Ik vindt dat die Sennheiser HD-25 er zo breekbaar uitziet![]()
Toevallig heb ik sinds vandaag ook een nieuwe hoofdtelefoonWel maar een low-budget ding:
Reloop RH-2450
[afbeelding]
Heb hem nog niet echt goed kunnen testen, altijd even wennen.
Even wat anders. Aanstaande zondag is er dj expo en zondag geeft Isis daar workshops......

En na die workshops mag ik Isis even interviewen. Dus als er nog iemand een brandende vraag heeft dan hoor ik het graag
Maar eerst wil ik wel weten of ik het mixen van platen echt leuk vind.
Is de expo geschikt voor mensen die nog nooit hebben gemixt?
Is bij de beurs workshops waar je als beginner terecht kunt? Zodat ik een beetje kan orienteren.
Alvast bedankt.
Ik zal een zak wiet mee nemen om aan d'r kado te doen. Zal voor het eerst in mijn 25 jarig bestaan zijn dat ik in een coffee shop kom by the way ;-)Glorix Jim schreef op dinsdag 23 augustus 2005 @ 23:02:
Ja.. of ze eindelijk weer eens dimitri muziek gaat draaien en ipv coke gewoon weer eens een jointje neemt
Over haar muziek wou ik het ook inderdaad al gaan hebben.
Heb nu el een tering lange lijst met vragen en ik denk dat ik straks flink moet gaan schrappen. Echter zijn het allemaal van die stomme telegraaf vragen waar ik normaal gesproken van walg.....
Naja ik ga denk ik maar gewoon de stoute schoenen aan trekken en honds brutaal zijn. Doe ik gewoonlijk ook altijd dus waarom nu niet..
De beurs is grotendeels bedoeld voor de beginnende dj, voor de oude rotten is het niets anders dan een beetje bekenden meeten en spelen met dingen die je normaal gesproken nooit zou kopen.nlboy schreef op dinsdag 23 augustus 2005 @ 23:04:
Is de expo geschikt voor mensen die nog nooit hebben gemixt?
Is bij de beurs workshops waar je als beginner terecht kunt? Zodat ik een beetje kan orienteren.
Alvast bedankt.
Voor mij is het een dag vol met handjes schudden, beetje praatje maken met importeur hier en daar, bekenden gedag zeggen en kijken of er nog een beetje leuke vrouwen rond lopen.
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
Ik heb m'n HD-25 binnen.. en wat issie klein
't is wel even wennen omdat ik meestal m'n koptelefoon tussen m'n hoofd en schouders klem, maar dat gaat straks wel goed
Verwijderd
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 26-08-2005 14:47 ]
Verwijderd

Heeft al altijd degelijk zijn werk gedaan, alleen heb ik nu een probleem:
Op kanaal 1 klinkt alles zuiver, maar als ik de gain ook maar iets meer dan 50% draai begint de bass zeeeer onzuiver te worden. Heb al kabels verstoken enzo, geen enkel kanaal heeft dit, alleen kanaal1. Heb al kabels verandert, maar het ligt dus aan de gain. Die staat standaard gewoon in het midden, maar als ik hem iets open draai wordt de bass echt zeeeer onzuiver.
Gain knop kapot?
Gaat er niet een rood lampje branden op je versterker ?
[ Voor 53% gewijzigd door Reacher op 26-08-2005 17:28 ]
but I don't like you in that way
the best things in life are illegal
born to do porn!
Verwijderd
Ik gok de op-amp, omdat je andere kanalen het wel goed doen (tenzij ieder kanaal een aparte voeding heeft, maar dat lijkt me sterk
Je zou em even open kunnen trekken en kijken of er een gefrituurde chip op zit (miniscule kans) en anders even de op-ampjes doormeten en de brakke eruit trekken en een nieuwe er op zetten (solderen dus).
Of gewoon een nieuwe mixer uiteraard
Ja, ziet er zeker vet uit, maar waarom deze en geen Pioneer CDJ-800 bijvoorbeeld? 550 euro in DE...Verwijderd schreef op vrijdag 26 augustus 2005 @ 14:42:
Oeh, ik hoop dat ze de Denon DN-S-3500 op de beurs voor een iets zachter prijsje verkopen dan 1065,05 op www.djgear.nl dan neem ik 'm namelijk zo mee! Wat is dat een ge*l ding zeg!
Verwijderd
Hoeft niet kapot te zijn... spuit eens wat contactspray in de Gain Knop (knopje eraf, spray in potmeter, even paar keer vol open en dicht draaien)... wil nog wel eens helpenVerwijderd schreef op vrijdag 26 augustus 2005 @ 17:09:
Ik heb momenteel een standaard 4 kanaals mengpaneel, namelijk de stage line MPX-460:
[afbeelding]
Heeft al altijd degelijk zijn werk gedaan, alleen heb ik nu een probleem:
Op kanaal 1 klinkt alles zuiver, maar als ik de gain ook maar iets meer dan 50% draai begint de bass zeeeer onzuiver te worden. Heb al kabels verstoken enzo, geen enkel kanaal heeft dit, alleen kanaal1. Heb al kabels verandert, maar het ligt dus aan de gain. Die staat standaard gewoon in het midden, maar als ik hem iets open draai wordt de bass echt zeeeer onzuiver.
Gain knop kapot?
By each crime and every kindness, we birth our future
Verwijderd
Het gaat toch om het resultaat in t echieaddictive schreef op zondag 21 augustus 2005 @ 19:01:
[...]
jup, hue/saturation --> colorize does the trick

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
Index van alle foto's & de originele grootte's: http://djexpo.jeroenzelle.nl
Stanton stand:
Diverse nieuwe apparatuur van Stanton
Mooie DJ Booth setup van Stanton
Stanton C.303
Stanton C.304
Denon stand:
MR. CIXX geeft demo van de DN-S3500
Closeup van de DN-S3500 (de 2 die er stonden waren de enigste 2 in Europa)
DN-D6000
DN-D6000 close-up van 1 kant
DN-X1500 mixer
Dateq stand:
Dateq Vibe on display met 2 Pioneer CDJ-1000's en nog wat apparatuur
Close-up van de Dateq Vibe
Pioneer stand:
CDJ-200 ( vond er eerlijk gezegd maar niks aan... de enige + puntjes zijn dat er loop functie op zit, MP3 functie en het design is ook zeer mooi)
Premiere van de EFX-1000
DJM-1000
DVJ-X1
DJ School stand:
Mooie DJ Booth
Technics SL-DZ1200
Technics SH-MZ1200 mixer
Akiyama producten:
DX-202 draaitafel
Onbekende draaitafel
Onbekende draaitafel nr.2
MC 3 mixer
MCX mixer
CDX-200
CDX-300
Numark producten:
5000FX mixer
CDX mp3 speler
Synq producten:
X.TRM.1 draaitafel
Euri (SoundCraft) producten:
DJ Mixer
MultiLed producten:
Ronde hoekstukken 1!
Ronde hoekstukken 2!
Ronde hoekstukken 3!
[ Voor 197% gewijzigd door jeroenzelle op 29-08-2005 22:22 ]
Verwijderd
Gave foto's man
Volgend jaar zou ik zo weer heen gaan, maar dan hoop ik niet dat ik weer last heb van knallende koppijn (en, nee, dat is niet fijn met een koptelefoon op je kop

Uhh... Daarom?da_rippah schreef op zondag 28 augustus 2005 @ 20:52:
[...]
Ja, ziet er zeker vet uit, maar waarom deze en geen Pioneer CDJ-800 bijvoorbeeld? 550 euro in DE...
Als ik iets in huis haal, wil ik gewoon goed spul hebben, en het liefst ook het nieuwste van het nieuwste
[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 30-08-2005 00:09 ]
Verwijderd
Ik heb een nieuwe mix online staan: Jasper T - 29 Augustus 2005 (namen bedenken is niet mijn sterkste kant).
Stijl: Tech-Trance
Tracklist:
Valentino Kanzyani Feat Neuropolitan - The Game (Vocal)
Yazooka - I Wanna Feel
Fred Baker - Total Blackout
S-Base - Straight On
Sander Van Doorn - A.K.A.
Hisjam - Sweet Dreams
Clokx - Feelings
Marco V - More Than A Life Away (Joy-T Suko Remix)
S.W. Cooporation - Get To Your Place
Mauro Picotto - Lizard (DJ Montana Rmx)
Scott Mac - Damager (Mac Zimms Remix)
Rank 1 - Top Gear
Mix is hier te downloaden (84 mb)
~/~ 101 little bugs in the file / 101 little bugs / take one out and recompile / 102 little bugs in the file ~/~
Daar kwam ik een bekende tegen, die vond dat ie nog maar eens een CDJ-1000 extra in moest zetten, 5 was toch wel een beetje lame de vorige keer.

4 X CDJ-1000
2 X CDJ-1000 Mk2
1 X DJM-1000
3 X Alesis AirFX
En ja, ze hebben alle 6 tegelijk open gestaan. En dat klonk ook nog goed.
[ Voor 7% gewijzigd door LangTall op 30-08-2005 12:20 . Reden: Even link naar fullsize foto toegevoegd. ]
My wife has passed away: http://leuk-is-anders.blogspot.com I don't have a drinking problem. I drink, get drunk, fall down, no problem!
Waarvan er 4 op pause stonden zekerLangTall schreef op dinsdag 30 augustus 2005 @ 12:18:
En ja, ze hebben alle 6 tegelijk open gestaan. En dat klonk ook nog goed.
6 tegelijk is wel een beetje heel erg veel van het goede is het niet?
Ik vind dit eerlijk gezegd ook een beetje overkill want een beetje slim branden en MKII's gebruiken in plaats van de MKI en je kan al 3 spelers aan de kant tyfen.
Ik vind dit meer show dan nut om heel eerlijk te zijn. Neemt niet weg dat het nog steeds eens van de betere dj's is in zijn genre.
Normaal gesproken draait ie idd met 3 stuks. Ik heb die foto ook alleen maar neer gezet omdat er een aantal jaren geleden iemand de foto van Ben met 5 plaatste. Wat ook alleen maar toeval was, hij had er zelf 2 meegenomen omdat ie niet zeker wist of er 3 zouden zijn. dus die had ie voor de gein maar naast de 3 al aanwezige gezet. En dat is een beetje een eigen leven gaan leiden.
My wife has passed away: http://leuk-is-anders.blogspot.com I don't have a drinking problem. I drink, get drunk, fall down, no problem!
Andersom schat
Verklaar u naderReind schreef op dinsdag 30 augustus 2005 @ 12:58:
Ik vind dit eerlijk gezegd ook een beetje overkill want een beetje slim branden en MKII's gebruiken in plaats van de MKI en je kan al 3 spelers aan de kant tyfen.
Iedereen zat daar, dus toen hebben we de kroeg waar ik draaide maar dichtgegooid en zijn we daar heen gegaan.
Tsja, twas niet echt mijn slag muziek en vond dat ie iets te druk mixte, teveel melodies en teveel vocals door elkaar.
Tis heel simpel. Als je je CD's in zo'n volgorde fikt zodat je niet constant cd's aan het wisselen bent (dus volgens een vaste tracklist) en gebruik maakt van cue points (die op de MKII pas helemaal bugvrij zijn gemaakt) dan kun je met 3 CDJ1000's hetzelfde als je met 6 stuks kan.
6 lijkt mij eigenlijk alleen maar onhandiger aangezien speler 6 een behoorlijk eindje weg staat, helemaal als je zo'n freak bent als Liebrand die echt mixt alsof zijn leven er vanaf hangt. (en oké al gebruikt ie cue points, ik zie een ander zo snel nog niet mixen en mash uppen want wat dat betreft is hij gewoon heer en meester tegelijk
Maar na uitleg van Langtall weet ik dus waarom ie er 6 gebruikt ;-) (dan is het ook te verklaren waarom ie er 6 gebruikt)
Verwijderd
Voor even toch leuk om 3 decks te hebben. Alleen past mijn Gemini CDJ20 er nu niet meer bij..

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
Misschien een beetje laat, maar:BezurK schreef op maandag 08 augustus 2005 @ 18:21:
Ik heb vandaag Martijn van TWSTd gesproken en ik ben uitgenodigd voor de voorronde van woensdag 17 augustusCheck tegen die tijd dus allemaal ff globalstage.tv of kom ff langs natuurlijk
![]()
- hoe is je set gegaan?
- hoe waren je tegenstanders
- was het druk in 't cafe?
- ben je door ?
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
Misschien dat ik ze zover kan krijgen dat het via globalstage wordt uitgezonden.. waren nogal wat probleempjes mee hoorde ik
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
Lachen, laat daarna even weten hoe het is gegaanChiron schreef op zondag 04 september 2005 @ 16:02:
ik sta vanavond in twstd achter de tafels.. zal voor het eerst een mimimal-achtig ding proberen neer te zetten (ik weet van mezelf al dat er een fikse dosis aan elektro en progressive invloeden doorheen gaat, aangezien ik niet echt een echte minimal-head ben)
Misschien dat ik ze zover kan krijgen dat het via globalstage wordt uitgezonden.. waren nogal wat probleempjes mee hoorde ik
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
Dat was gister, dus hij is al geweestBtM909 schreef op maandag 05 september 2005 @ 08:45:
[...]
Lachen, laat daarna even weten hoe het is gegaan
Destemeer reden om ff te reageren
is m'n account nog geldig, heb het een beetje druk gehad?
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
ben gisteren nog gebeld of ik voor vanavond mee kon doen met de contest, omdat er een dj uit is gevallen, maar kon helaas niet ivm werk
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
Verwijderd
Max Walder & Manu Kenton - Adrenaline / Cosinus
Zalige plaat weer van die mannen
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 06-09-2005 19:40 ]
Verwijderd
En ik blijf het zeggen, ben echt blij dat ik iets meer geld heb uitgegeven om een Super OEM bak te kopen
Momenteel staat er nog een Stanton S650 dubbele cd speler naast.
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
Ik was daar live bijChiron schreef op zaterdag 10 september 2005 @ 22:14:
vanavond Joris Voorn, Alexander Kowalski en Secret Cinema live te bekijken en te beluisteren op http://www.globalstage.tv
Was nog nooit daar in P60 geweest, dus wist niet echt wat me te wachten stond. Vond het wel een beetje klein binnen. Iig was het enorme grote podium niet echt in goed verhouding tot de groote van de zaal imo.
Wel een erg geslaagd feestje evengoed
't Was op volgorde van dj's natuurlijk steeds iets harder en het einde waar ze alle drie tegelijk bezig waren was echt goed
Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*
was een enorm vette avond.. die truss voor het podium was jammer inderdaad, en het podium moest wel zo breed anders paste niet alle apparatuur erop, nadat roland & robyn klaar waren met draaien is er zelfs nog een draaitafel weggehaald zodat secret cinema z'n zooi goed uit kon stallen
vanaf 3 uur was het idd echt genieten geblazen... enorm mooie techno gehoord.. en de laatste 10 minuten waren haast magisch... heb nog nooit de complete zaal met hun armen in de lucht gezien
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
De laatste paar minuten waren ze samen echt een enorme climax in de muziek aan het bouwen en dat was zo super vet idd
Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*
Gaaf ding! Gaat wel een enorm prijskaartje aan hangen ben ik bang...Verwijderd schreef op maandag 12 september 2005 @ 19:17:
o_O
[afbeelding]
Ja het is begonnen More info
Verwijderd
wooooooooooooooooooooooow!OverSoft schreef op maandag 12 september 2005 @ 18:49:
Nieuwe Xone mixers komen eraan![]()
Vooral de nieuwe Xone:3D is erg geil:
http://www.xone.co.uk/3d.htm
Dé ideale mixer! Zal wel heel duur zijn, maar dit wordt echt de toekomst denk..
Ik gok dat je daar inderdaad een erg leuk 2e hands autotje van kan kopenVerwijderd schreef op dinsdag 13 september 2005 @ 00:06:
[...]
wooooooooooooooooooooooow!
Dé ideale mixer! Zal wel heel duur zijn, maar dit wordt echt de toekomst denk..
Ik wil em ook!
Deze plek is te koop.
Verwijderd
Maar ik had nog een vraagje, als ik mijn plaat trugdraai, of de brake opzet, dan wilt de naald wel eens verspringen, het is een Stanton AL500-II naald. De naalddruk stond op 2gram en antiskating ook op 2.
Ik heb dat nu dus op allebei op 3 gezet, en het gaat al stukken beter. 3 is toch niet teveel hoop ik?
Maar toch, als ik soms zo mijn plaat trugdraai, even scratch verspringt hij. Maar als ik voor heel even de anti-skating op 0 zet gaat het perfect. Plaat trugdraaien, ff scratchen, op juiste moment plaat ingooien, en weer anti skating op 3 zetten. Mag dat zo?
omfgOverSoft schreef op maandag 12 september 2005 @ 18:49:
Nieuwe Xone mixers komen eraan![]()
Vooral de nieuwe Xone:3D is erg geil:
http://www.xone.co.uk/3d.htm
wat een onwijs geil apparaat!
Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*
Ik zou hier ns ff beginnen te lezen:Verwijderd schreef op zaterdag 17 september 2005 @ 11:51:
Wohoow, nu woensdag mijn 2de BST PRO PR 4.5 Super OEM tafel![]()
Maar ik had nog een vraagje, als ik mijn plaat trugdraai, of de brake opzet, dan wilt de naald wel eens verspringen, het is een Stanton AL500-II naald. De naalddruk stond op 2gram en antiskating ook op 2.
Ik heb dat nu dus op allebei op 3 gezet, en het gaat al stukken beter. 3 is toch niet teveel hoop ik?
Maar toch, als ik soms zo mijn plaat trugdraai, even scratch verspringt hij. Maar als ik voor heel even de anti-skating op 0 zet gaat het perfect. Plaat trugdraaien, ff scratchen, op juiste moment plaat ingooien, en weer anti skating op 3 zetten. Mag dat zo?
http://www.aboutdj.nl/content/view/8/7/
PC Specs
Asus ROG Strix B650E-E | AMD 7700X | G-Skill 32GB DDR5 6000C30 M-die | 4090 FE | LG 38GN950-B 3840*1600p 160Hz | Corsair RM1000x Shift | WD Black SN850X 1TB M.2
Aangezien ik dit ook wel een mooie kans vond om de sql database op te schonen word alles met de hand opnieuw 1 voor 1 terug geplaatst. Totdat dat allemaal is gedaan zal de site offline zijn.
Met een beetje mazzel werkt alles vanavond weer zoals het hoort.
ga je van Mambo af?Reind schreef op zaterdag 17 september 2005 @ 15:17:
Site is tijdelijk even offline...... ben namelijk druk aan upgraden naar een "nieuw" cms systeem en ben nog druk aan het debuggen.
Aangezien ik dit ook wel een mooie kans vond om de sql database op te schonen word alles met de hand opnieuw 1 voor 1 terug geplaatst. Totdat dat allemaal is gedaan zal de site offline zijn.
Met een beetje mazzel werkt alles vanavond weer zoals het hoort.
Verwijderd
Die tutorial heb ik al helemaal gelezen toen ik mijn draaitafel in elkaar stak.Help!!!! schreef op zaterdag 17 september 2005 @ 14:07:
[...]
Ik zou hier ns ff beginnen te lezen:
http://www.aboutdj.nl/content/view/8/7/
Toch grappig dat sommige mensen daar kennelijk een handleiding voor nodig heb, ik heb het al bij tientallen draaitafels gedaan en een drol in de wc draaien is lastiger
Maargoed ik heb weer een nieuw setje af (na een jaar tijd ongeveer
Mambo is Joomla geworden... Naja het core team heeft zich afgesplitst van het bedrijf Miro welke eigenaar is van de naam Mambo.
Vandaag dus alles om aan het zetten geweest en wonder boven wonder werkte alles zonder problemen.
Dus de site draait weer alsof er niets aan de hand is.
Foto van de binnenkant
Ik heb meteen even nieuwe kabels gekocht zodat ik straks niet weer alles hoef opnieuw te doen als ik mijn geluidskaart binnenheb. Alleen daardoor is het nog een grotere kabelzooi in het meubel geworden.
Foto van de kabelzooi
Foto van hoe mijn DJ Meubel er nu uitziet
Foto van het 14" TFT schermpje met BPM Studio lopend
ToDo lijst:
- TFT monitor ophangen op VESA beugel, moet alleen nog een stang laten maken
- 12 cm ventilator in de deur achterin inbouwen voor ventilatie
- Kabels beter wegwerken
- Delta 1010 LT inbouwen
- Aan/uit knop computer ergens inbouwen, zit nu nog verscholen achter de CDJ-100s (maybe ook een wel gewoon een goede plek [;)] )
Strak hoor!Jeroenz18 schreef op zondag 18 september 2005 @ 10:02:
Heb gisteren mijn DJ Meubel helemaal leeg gemaakt & de computer erin gelegd. Hij ligt nu op de bodem van mijn DJ Meubel, op 4 wasmachine dempers [:D] .
Foto van de binnenkant
Ik heb meteen even nieuwe kabels gekocht zodat ik straks niet weer alles hoef opnieuw te doen als ik mijn geluidskaart binnenheb. Alleen daardoor is het nog een grotere kabelzooi in het meubel geworden.
Foto van de kabelzooi
Foto van hoe mijn DJ Meubel er nu uitziet
Foto van het 14" TFT schermpje met BPM Studio lopend
ToDo lijst:
- TFT monitor ophangen op VESA beugel, moet alleen nog een stang laten maken
- 12 cm ventilator in de deur achterin inbouwen voor ventilatie
- Kabels beter wegwerken
- Delta 1010 LT inbouwen
- Aan/uit knop computer ergens inbouwen, zit nu nog verscholen achter de CDJ-100s (maybe ook een wel gewoon een goede plek [;)] )
Ik ben van plan om ook maar eens draaitafels aan te schaffen. Ik weet dat OEMs zon beetje de beste tafels zijn, maar ik denk dat ik toch gewoon begin met een setje van New-Line. Een stuk minder geld, en goed om op te beginnen. Gelijk 700 euro neertellen voor TT's, terwijl ik nog nooit gedraaid heb, lijkt me echt teveel van het goede. En ik kan later altijd nog overschakelen
New-Line is een online shop, geen fabrikant.da_rippah schreef op zondag 18 september 2005 @ 17:39:
[...]
Strak hoor!
Ik ben van plan om ook maar eens draaitafels aan te schaffen. Ik weet dat OEMs zon beetje de beste tafels zijn, maar ik denk dat ik toch gewoon begin met een setje van New-Line. Een stuk minder geld, en goed om op te beginnen. Gelijk 700 euro neertellen voor TT's, terwijl ik nog nooit gedraaid heb, lijkt me echt teveel van het goede. En ik kan later altijd nog overschakelen
"een setje van New-Line" bestaat dus niet
@Jeroenz18: Had je foto's vanmorgen al bekeken, erg mooie opstelling.
[ Voor 5% gewijzigd door Tsunami op 18-09-2005 23:45 ]
Waarschijnlijk wordt het dus zoiets als
2x Reloop rp-4000 m3ds
1x gemini umx 9 se
1x stanton dj pro (al eerder aangeschaft)
... later misschien nog concorde pro's op de tafels
.... en later misschien nog een cd speler
Ik zie wel hoe het loopt
[ Voor 3% gewijzigd door da_rippah op 20-09-2005 10:02 ]
Verwijderd
Deze zaak zit since december in nijmegen centrum.
Ze hebben dus dj gear en vinyl erg handig...
Check www.spincity.nl daar hebben ze alleen djgear staan vinyl komt nog online...
Al iemand geweest?
Helaas niet veel geld meer voor vinyl tegenwoordig
Verwijderd
Aangezien we in mn stamkroeg (Waar ik ook DJ geweest ben) een beamer hebben hangen en regelmatig muziek DVDtjes enz. kijken leek het me namelijk wel leuk een keer een avondje te draaien met video clips van oa Divx, MPEG, AVI, WMF, VCD, DVD etc.
Nou is dit redelijk simpel te doen met 2 DVD / DIVX spelers en deze aan te sluiten op een switch box en mengpaneel. Maar ik vraag me af of er ook DJ software of andere software bestaat waarmee je vrij simpel een tracklist van verschillende formaten kan samen stellen en of deze makkelijk in elkaar over kan laten lopen.
Het mooiste is natuurlijk als je van te voren scherp kan stellen op t begin en om dat op mn laptop te doen terwijl op de beamer gewoon de clip/video te zien is die draait. Iets wat met 2 simpele divx spelers ook mogelijk is alleen niet zo netjes over loopt.
Een set DVJ's van pioneer huren is geen optie aangezien het door mij vrijwillig georganiseerd wordt.
[ hoop dat dit t juiste topic is voor deze vraag aangezien ik juist op een DJ manier de clips wil draaien en niet als een VJ verschillende beelden wil laten zien ]
VirtualDJ vanaf versie 3 kan dat...Verwijderd schreef op donderdag 22 september 2005 @ 10:40:
Weet er iemand of er ook software bestaat waarbij je net zoals in PCDJ of BPM studio bv video clips af kan spelen?
meh.
Stuur ff een mailtje en ik leg je alles uit over de wereld die VJ'en heet!
Maar het word lastig als het geheel op software moet gaan draaien . . .
Edit : Of ik lees gelijk ff het deel tussen de haakjes . . .

[ Voor 41% gewijzigd door Afterburner79 op 22-09-2005 16:01 ]
It seems like I'm always getting stuck, between the handshake and the f**k ! < Fulltime partytimer! >
Whatever happens, be a Buddha!
Erg vet gemaakt
iRacing | Sim Gear: SimXperience AccuForce, Heusinkveld Pro, Custom 80/20 rig, Sparco R100 Sky
Swift Elite VJ SoftwareVerwijderd schreef op donderdag 22 september 2005 @ 10:40:
Weet er iemand of er ook software bestaat waarbij je net zoals in PCDJ of BPM studio bv video clips af kan spelen?
Is echt heel mooi programma. Kennis van mij is de importeur van Nederland. Programma komt uit Canada vandaan.
Link:
http://www.tricerasoft.co...t_Elite_video_Hoster.html
Werkt samen met o.a. diverse DJ Consoles.
Verwijderd
http://owjeih.flashblue.be/Koenpje/kamer/DSC02686.JPG
http://owjeih.flashblue.be/Koenpje/kamer/DSC02688.JPG
http://owjeih.flashblue.be/Koenpje/kamer/DSC02689.JPG
En als ik moet leren schuif ik het 2de stuk er gewoon uit:
http://owjeih.flashblue.be/Koenpje/kamer/DSC02690.JPG
Draait wel lekker moet ik zeggen
Erg leuk filmpje ja. Het is alleen vrij licht voor de nacht

Ik zag gisteren bij Big One een mixert van Tascam staan die redelijk compact is en wel bij m'n spelers past (Tascam CD-302). Heeft iemand ervaringen of meningen over de X15 of de X17? Die X15 staat hier voor €250 euro, en dat is een leuke prijs voor de hobby.
http://www.tascam.de/en/x-17_15.html
Ik heb nu een Gemini PS-525, die doet het prima, maar soms mis ik een extra fader voor een derde speler, minidisk of wat dan ook.
[ Voor 4% gewijzigd door Kaj. op 02-10-2005 21:28 ]

Ik weet niet of dit schadelijk is voor mijn naald of mijn elementen, en of ik er iets aan kan doen. In principe zou de hele arm ietsjes linksom moeten draaien (1 mm ofzo). Kan dit? Of maakt het niets uit?
Edit: Ik heb de headshells van mn draaitafels verwisseld en het verschil is nu zo miniem dat je het bijna niet meer ziet. Opgelost dus
[ Voor 14% gewijzigd door da_rippah op 09-10-2005 02:03 ]
ProMods ETS2 uitbreiding - Mijn tijdszone is UTC+13
Das maar goed ook. Ik neem aan dat dit een vooraanzicht van het element is? Het element voelt namelijk in 2 dimensies, de diepte en de breedte (voor respectievelijk geluid links en rechts). Als je m gekanteld erin hebt staan dan zul je een van de kanalen (dus links of rechts) aan gort slijten.da_rippah schreef op zondag 09 oktober 2005 @ 01:56:
Ik heb een vraagje over mn toonarm / element. De bovenkant van de headshell loopt bij een van mn draaitafels niet helemaal mooi parallel aan het plaatoppervlak:
[afbeelding]
Ik weet niet of dit schadelijk is voor mijn naald of mijn elementen, en of ik er iets aan kan doen. In principe zou de hele arm ietsjes linksom moeten draaien (1 mm ofzo). Kan dit? Of maakt het niets uit?
Edit: Ik heb de headshells van mn draaitafels verwisseld en het verschil is nu zo miniem dat je het bijna niet meer ziet. Opgelost dus
Waarschijnlijk zit de fout ook in het element en niet in de arm. Staat de headshell ook echt scheef of is het alleen maar het element wat er in zit?
Overigens heb je met een CDX1 van Numark dat probleem niet....... en Rockid komt er hier morgen 1 brengen voor een review en meteen even een demonstratie geven
[ Voor 21% gewijzigd door R2D2 op 09-10-2005 22:32 ]
Dit topic is gesloten.