ik ookquote:Op woensdag 04 juli 2001 15:13 schreef Randy het volgende:
[..]
ok ik hoop het, dan heb ik mijn tafels deze maand misschien nog
04.06 :: Atak Enschede Combustion || 05.06 :: 013 Tilburg :: fckn wckd* || 11.06 :: Merleyn Nijmegen Something Else || 10.07 :: 013 Tilburg fckn wckd*
quote:Op woensdag 04 juli 2001 14:44 schreef DJT het volgende:
[..]
...Of meedoen aan de «O» Trophy!
Zie http://www.eau.nl > Hot News > Derde artikeltje
Heb vorig jaar ook meegedaan...met succes!
Hee wat leuk dat Tommy daar zo vaak draait, heb ik ook nog een tijdje wat mee gedaan!
Ik dacht ei'k dat ie ermee gekapt was.
Reg. datum: 12 oktober 2000
maar wie heeft er hier ervaring met de Behringer Pro Mixer DX100 of DX500? Want die lijken me zwaar relaxed voor resp. 139 en 399 piek
Reg. datum: 16 januari 2001
Is niet dezelfde Tommy die in Amsterdam draaide. Ben blij dat hij gekapt is, anders had ik een andere naam moeten bedenkenquote:Op woensdag 04 juli 2001 15:18 schreef MisterDon het volgende:
[..]
Hee wat leuk dat Tommy daar zo vaak draait, heb ik ook nog een tijdje wat mee gedaan!
Ik dacht ei'k dat ie ermee gekapt was.
quote:Op woensdag 04 juli 2001 15:15 schreef MisterDon het volgende:
Over nieuwe hardware gesproken....
Jajaja, ik heb vandaag de Numark CDN 88 toch maar besteld. Kan er niet meer op wachten
Hopen dat ie snel komt, zijn jullie voor een tijdje van me verlost. Draaien is toch wel iets leuker dan GoTten.
Draaien leuker als GoTén dat begijp ik helemaal maar je post toch wel ff je ervaringen hé met die cd spelers (Ze zien er wel héél errug mooi uit maarja numark let tenminste ook nog op design van de spullen die ze maken)
Oké ik ben dus weer terug van het shoppen met de vriendin en heb wat heerlijke deephouse kunnen bemachtigen :)(je moet toch wat als er bijna niks aan 2Step uitkomt)K'heb haar gewoon aan de ene kant van de nieuwe dijk gezet in A'dam en ik ben mooi de andere kant afgelopen (Midtown en Rhythem Inport)
Oh en over die behringer mixer -> Leuke mixer maar verwacht er geen jarenlange lol van. Koop dan een goedkope numark of gemini o.i.d
Oh sorry randy maar las net je post te laat over die prijs van de technicsen bij midtown. Ik zou zeggen bel die lui ff en je weet het meteen.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
ik krijg het waarschijnlijk via tekstep te horen of ze 1300 zijn
En 1300,- voor een technics is geen geld tegenwoordig dus als het zo is zekerste weten bij midtown gaan halen.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
morgen komt ze terug
en ik had btw net die dm1260 bij TrippleM gehaald
leuk dingetje en nog in goede staat
Reg. datum: 18 mei 2000
- Koop ALTIJD technics. Als je dj-en achteraf toch niet leuk vindt kan je ze altijd nog voor 100 piek minde rverkopen ofzo. Dat lukt je niet met neppers
- Als je het geld hebt koop dan meteen een Dateq XTC. Als je 2 echte technics koopt moet je er een echt mengpaneel bij hebben!! In de meeste clubs/ PA-boeren is een dateq toch de standaard. Ook zijn je faders niet stuk na een jaar en leer je meteen met lange schiven precies te mixen.
- Start een eigen feest in een jongerencentrum ofzo. Kan je zoveel draaien als je wil en als je het goed aanpakt kan het nog een hit worden ook (mijne: http://www.fascinus.nl/deepimpact)
Visit: http://www.lazyartist.org Mac: Powebook G4
En ja,ik draai zelf ook op 1200's maar ik vind het ontzettend irritant als mensen doen alsof dat de ENIGE draaitafels zijn die het een beetje fatsoenlijk doen.
Voor de mengpanelen geldt hetzelfde eigenlijk...staar je gewoon niet blind en orienteer je goed. En in het buitenland is Dateq helemaal niet standaard
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
Met vinyl draaien is ouderwets en achterhaald, stap over en doe als een echte deejay, ga met CD draaien. Bij voorkeur met een Numark CDN 88 zoals ik over een weekje!
[/troll modus]
Nee maar ff serieus, het maakt helaas wel verschil uit of je Technicks hebt of iets anders. Persoonlijk vind ik de bakken van Numark errug indrukwekkend, maar wat wel zeer spijtig is, de leken kicken op een naam en niet op specs.
Ik geloof wel dat daardoor (een dom feit) de SL1200's meer gewild zijn dan een ander merk. Ze hebben nu eenmaal de naam....
Ach, het heeft zo zijn voordelen; ik wil best wel weer eens van die lompe draaitafels hebben, en als dan een setje Vestaxen of Numarks onder de prijs weggaan...
Toch vind ik het nog steeds vreemd dat "DJ's" het wel redelijk belangrijk vinden dat een jock zijn ding doet met vinyl.
Waarom wordt er zo neergekeken op iemand die (jaja zoals ik) een heel net eindproduct neerzet, maar het dus met plastic doet...?
Ik zelf heb nog nooit met CD's gedraaid, alleen maar met vinyl, dit omdat toendertijd dat ik platen ging kopen, de underground Trance eigenlijk alleen maar op vinyl te koop was en dat een draaitafel nog bij lange na niet evenaart was door een CD-Speler. Tegenwoordig is het anders, de CD-Spelers zijn veel geavenceerder geworden en ieder nummer kan via mp3 gebrand worden en afgespeeld/gemixt worden. Ik ben daarom ook aan het sparen voor een Pioneer CMX-5000 (niet al te duur, maar toch de kwaliteiten van Pioneer) om ook op deze manier uit de voeten te kunnen.
Canon: 5D-II | 70-200 f/4L IS | EX-430-II
Sigma: 50mm f/1.4 | 20mm f/1.8
Minolta Rokkor: 58mm f/1.2 | 45mm f/2 | 35mm f/1.8
Zeiss MP 100mm f/2
Reg. datum: 08 november 2000
Universal, ik zal altijd 8er je aankomen
</offtopic>
Ik heb net voor 1250 pieken pwe stuk nieuwe sl-1200's gekocht, en ik zweer het je, daar zul je nooit spijt van krijgen. Krijg je er wel spijt van, verkoop je ze over 10 jaar weer voor 900 pieken, das nog geen 4 tientjes per jaar afschijfing!!! Een goed mengpaneel is idd ook wel een aanrader, en zoals al vermeld is, zou ik ook voor de XTC gaan. Dateq staat nu eenmaal voor kwaliteit. Ik moet zeggen dat ik hem niet heb, het geld is nu even op. Maar de "echte DJ" heeft de stelling: Vinyl will never die!!
(niet dat dj's die cd's gebruiken geen echte dj's zijn, maar de meeste van hun dromen ook van de 1200's)
Geen offence dus jongens!
Greetz
Voor diegene die willen weten waarom ik de Apollo wil hebben: <url=www.DancenetFM.com>DancenetFM.com</url> heeft hem ook liggen voor de mixers...
Gear: Laptop: Asus L3800s PIV 2.0 Ghz, 256 MB ram, 8x8x8x24 DVD combo, 40 GB HD. Desktop: PIV 1600A @ 2000 MHz, 256 MB rimm, 20 GB HD, Geforce 4MX440, SBlive.
quote:Op donderdag 05 juli 2001 04:29 schreef MisterDon het volgende:
Nee maar ff serieus, het maakt helaas wel verschil uit of je Technicks hebt of iets anders. Persoonlijk vind ik de bakken van Numark errug indrukwekkend, maar wat wel zeer spijtig is, de leken kicken op een naam en niet op specs.
Zal mij toch enorm aan m'n linker bal jeuken wat een leek van mijn tafel zou denken? Je koopt een tafel voor jezelf toch?
En Numarksen of Vestaxen gaan echt niet zwaar goedkoop weg, geloof me..
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
quote:Op donderdag 05 juli 2001 01:55 schreef Doerak^ het volgende:
Ik heb ook nog wel een paar tips:
- Koop ALTIJD technics. Als je dj-en achteraf toch niet leuk vindt kan je ze altijd nog voor 100 piek minde rverkopen ofzo. Dat lukt je niet met neppers
ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Tsjonge jonge jonge, Vriendje van super de boer. D'r bestaan geen neptechnicsen alleen draaitafels die er op lijken.
Enne voor mijn TT1's kan ik nog makkelijk 1000,- vangen hoor. Oke technicsen blijven meer waard na 10 jaar.
Ik denk zelf dat je over een jaar of 10 een stuk minder technicsen tegen komt omdat Vestax en Numark + Gemini hele mooie dingen maken die zwaar concureren met de technics.

http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Reg. datum: 16 januari 2001
En wat wil dat zeggen??quote:
[b]Op donderdag 05 juli 2001 08:09
Voor diegene die willen weten waarom ik de Apollo wil hebben: <url=www.DancenetFM.com>DancenetFM.com</url> heeft hem ook liggen voor de mixers...
Reg. datum: 02 juli 2001
Kijk op http://www.atomixmp3.com
Reg. datum: 06 januari 2000
quote:Op donderdag 05 juli 2001 11:25 schreef U-lerZzZ het volgende:
Ik weet niet of dit programma al genoemt is, omdat ik geen 17 pagina's ga lezen, maar AtomixMP3 is een supermix progje. (autom. beat, pitch control, opnemen in wav, enz)
Kijk op http://www.atomixmp3.com
Atomixmp3 valt IMO in het niet bij een mengpaneel....
En volgende keer wel de 17 pagina's lezen, het progje was al genoemd namelijk
quote:Op donderdag 05 juli 2001 12:14 schreef wibblemoo het volgende:
was beter naar jullie idee, een gemini ps 626 pro of een numark dm 2000x
Een dateq...............
Nee geintje, Ik zou voor de Numark gaan omdat ze naar mijn idee op de low end markt van hun mixers toch nog een hele goede kwaliteit leveren (low end kost bij die lui nog veel geld maar dan heb je ook wat)
Oh en mensen test die Magdaline 10 is voor dat je een gemini of numark koopt want die Mag 10 ruled echt voor dat geld.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Jep zeker weten, ik ben een beginnende Dj, en voor dat geld ga ik em zeker weten kopenquote:Op donderdag 05 juli 2001 12:53 schreef Reind het volgende:
[..]
Een dateq...............
Nee geintje, Ik zou voor de Numark gaan omdat ze naar mijn idee op de low end markt van hun mixers toch nog een hele goede kwaliteit leveren (low end kost bij die lui nog veel geld maar dan heb je ook wat)
Oh en mensen test die Magdaline 10 is voor dat je een gemini of numark koopt want die Mag 10 ruled echt voor dat geld.
Maarre die mag 10 moet je zeker ff checken als je een "goedkope" maar toch goede mixer wilt. Al is die numark ook niet mis om mee te beginnen hoor.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Ikke niet ik hoor ut wel wanneer een plaat harder of zachter moet en wanneer ie te hard staat.
Op die mag 10 zit trouwens per kanaal een VU meter en aan de zijkant zit er nog 1 voor de master. Tis net wat je wil.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
En nu ga ik ff terrasje pakken met vriendinnetje en van het mooie weer genieten
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Maar wat is dan een aanteraden mengpanneel voor de beginnende DJ. M'n prijsklasse zit rond de 700 piek.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl

Dit vind ik wel een mooie cdspeler voor m'n set. Wat zeggen jullie ervan?
ff wat specs
CD speler Top load - ANTI SHOCK
Jog wheel
Digital output
Pitch bend
10-40 sec anti shock memory
True Instant Start (15 msec)
Digital output
Precision frame accurate search (1/75 sec-step)
Variable pitch control +/-16%
Three time display modes (disk remain , track and time elapsed )
Continuous play function
Frame accurate search
Variable Pitch: +/- 16% Slider with Resume Switch
Dimensions: 274 x 216 x 82.5 mm
Weight: 2 kg
ziet er netjes uit, ook de specsquote:Op donderdag 05 juli 2001 13:45 schreef Masterfvz het volgende:
[afbeelding]
Dit vind ik wel een mooie cdspeler voor m'n set. Wat zeggen jullie ervan?
ff wat specs
CD speler Top load - ANTI SHOCK
Jog wheel
Digital output
Pitch bend
10-40 sec anti shock memory
True Instant Start (15 msec)
Digital output
Precision frame accurate search (1/75 sec-step)
Variable pitch control +/-16%
Three time display modes (disk remain , track and time elapsed )
Continuous play function
Frame accurate search
Variable Pitch: +/- 16% Slider with Resume Switch
Dimensions: 274 x 216 x 82.5 mm
Weight: 2 kg
quote:Op donderdag 05 juli 2001 13:45 schreef Masterfvz het volgende:
[afbeelding]
Dit vind ik wel een mooie cdspeler voor m'n set. Wat zeggen jullie ervan?
ff wat specs
CD speler Top load - ANTI SHOCK
Jog wheel
Digital output
Pitch bend
10-40 sec anti shock memory
True Instant Start (15 msec)
Digital output
Precision frame accurate search (1/75 sec-step)
Variable pitch control +/-16%
Three time display modes (disk remain , track and time elapsed )
Continuous play function
Frame accurate search
Variable Pitch: +/- 16% Slider with Resume Switch
Dimensions: 274 x 216 x 82.5 mm
Weight: 2 kg
Ik vraag me af of Gemini al in staat is om een behoorlijke speler te maken.
Vroeger (paar jaar terug) waren ze in elk geval om te janken met de snelstart, die was veel te traag.
nu heb ik alleen nog maar een versterker nodig. wat is aan te raden voor een newbie dj?
Wil je grote feesten aankunnen, dan ik het leuk om eens naar JBL, EAW, Carver te gaan kijken. Is dus wel erg prijzig he.
meer verjaardagfeestjes en dat soort zooi.
ik denk dat een 100 watt versterker wel genoeg is.... toch?
Laat um nog maar is zien want hie is zo mooi (meen ik echt)
Enne laat die gemini idd maar staan das namelijk nog steeds niet echt super.
Zo en nu ga ik weer richting terras. lekker biertje pakken
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
En noem anders een goeie van diezelfde prijskalsse!
Nu de mooiste en beste CD speler die er is.
Nog ff wachten en hij staat hier!
Nu lekker varen en Corona's drinken!
quote:Op donderdag 05 juli 2001 16:29 schreef Masterfvz het volgende:
ok ik heb nu een cd speler en een mengpaneeltje gekozen die ik ga kopen ofzoiets
nu heb ik alleen nog maar een versterker nodig. wat is aan te raden voor een newbie dj?
misterdon gaat die numark kopen toch?
als het goed is heeft ie dus oude cd spelers
ask him if he sell them
Maarja ik heb al zoveel vinyl dus het is een beetje zonde om ze te gaan kopen die cd spelers maar als ik geld over heb..............
En in dezelfde prijsklasse als die gemini's ?? Ik zou het niet weten maar ik weet wel dat als je goede cd spelers wilt hebben je Numark of Denon moet kopen anders krijg je spijt heb ik me laten vertellen.
En ask MisterDon hij heeft hier denk ik wel ut meest verstand van cd spelers
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
En zoveel mogelijk nieuw gaan kopen dus ik ga denk niet die ouwe van MisterDon overkopen.
Maar noem is een paar mooie cd-spelers van ongeveer 700 piekies.
04.06 :: Atak Enschede Combustion || 05.06 :: 013 Tilburg :: fckn wckd* || 11.06 :: Merleyn Nijmegen Something Else || 10.07 :: 013 Tilburg fckn wckd*

Oké deze kost 1999,- bij newline en is dus vast ook nog wel ergens anders te koop voor minder.
Kijk ze zijn iets duurder maar dan heb je ook wat.
Enne MisterDon weet vast nog wel iets voor je. Als ie terug is van zeilen en weer nuchter is van de Corona (heb er ook 1 in mijn handen terwijl ik dit typ en Ó wat zijn ze lekker
Oh het die cd-spelers kun je bekijken bij www.new-line.nl en dit zijn de Denons
En nu ff die fucking hardhouse mix afmaken want anders heb ik morgen niks in de uitzending. Hardhouse
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Niet zeilen, maar met mijn bootje door de Amsterdamse grachten dobberen!
Over de CD spelers; goedkoop blijft hier toch erg vaak duurkoop. Ik heb geen ervaring met de nieuwe Gemini's, maar ik vind het merk niet helemaal deugen. Alles wat ik er ooit van in mijn handen heb gehad was best okee, maar het net niet...
Dan Denon. Heel best merk, maar ze hebben een gigantisch nadeel. Als de laser op is (na een jaar of twee) moeten ze vervangen worden en dat is bij Denon een zaak die honderden guldens kost.
Numark daarintegen heeft voor hun spelers complete setjes te koop voor 75 piek waar de hele laser en motor unit in zit. Voor 150 gulden is je speler dus weer als nieuw.
Da's dus het grote voordeel waarom ik onder andere voor Numark kies. Half jaar geleden nog de units vervangen, echt perfect hoor!
Pioneer is ook erg leuk, maar is ook vrij duur in laservervanging.
Lasers van pro spelers slijten veel harder dan HiFi spelers omdat ze "harder" branden om voor shockproof en snelstart te zorgen.
Als je aan een pro speler gaat beginnen, probeer er dan eerst achter te komen wat het onderhoud kost, anders begin je met iets wat niet zo duur lijkt, maar het toch wel hard kan worden!
Masterfvz, misschien is mijn CDN 34 wel wat voor je; ik zou liever een tweedehands Numark hebben dan een nieuwe "b" merk speler... Moet je me maar ff een mailtje sturen naar misterdon94@hotmail.com
Okee, hoogste tijd! Laterz!
Dit is een rotspeler van Denon. Zonde van je geld.quote:Op donderdag 05 juli 2001 22:27 schreef Reind het volgende:
[afbeelding]
Oké deze kost 1999,- bij newline en is dus vast ook nog wel ergens anders te koop voor minder.
Kijk ze zijn iets duurder maar dan heb je ook wat.
Enne MisterDon weet vast nog wel iets voor je. Als ie terug is van zeilen en weer nuchter is van de Corona (heb er ook 1 in mijn handen terwijl ik dit typ en Ó wat zijn ze lekker![]()
![]()
) dan weet hij vast wel iets voor je. Zo niet dan kun je altijd die gemini's nog kopen.
Oh het die cd-spelers kun je bekijken bij www.new-line.nl en dit zijn de Denons
En nu ff die fucking hardhouse mix afmaken want anders heb ik morgen niks in de uitzending. Hardhouse
Anyway ik kom net terug van een avondje Michel de Heij, was wel erg relaxt..Die kerel is echt met zijn publiek betrokken..en raad es, hij mixte er zelfs 3 CD'tjes doorheen !!
om maar ff van de hak op de tak te springen..Ik heb juist positieve dingen gehoord over de CDJ-20 (misschien van andre huisman)
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
Oh en ik heb JB System cd-spelers gehad (ja ik durf er voor uit te komen) die nog steeds goed hun werk doen bij een maat van mij. Zal ff wat pics bij hem schieten vanmiddag.
Heb maaar ff op die cd spelers gedraaid en ze toen weer weggedaan omdat ik liever op plaat draaiede en omdat het me gewoon weg niet helemaal goed lukte om platen strak in elkaar te krijgen.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
En DJ EZ vind ik niet heel erg tof ofzo. Lijkt op DJ Cheezy
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
Dat is namelijk hetzelfde als een toonarm op een platenspeler -> Ik heb een keer zo'n oet*** gehad die mijn toonarm van mijn Pro TT1 sloopte omdat ie er zo nodig mee moest gooien (zelfs een technics of vestax kan daar niet tegen schijnt)bij wijze van spreken waardoor de toonarm ontzet was. Ik had ze net en ze moesten dus terug naar de fabriek met als gevolg een rekening van 350,- Heb er toen maar een mooi rond bedrag van gemaakt -> 500,- (lijkt me redelijk voor 1 week zonder platenspeler)die ie ff bij me af mocht rekenen en die gozer is nooit meer in de buurt geweest van mijn platenspelers.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Oftewel ik weet niet wat MisterDon voor die cd spelers vraagt maar als het enigzins een redelijk bedrag is dan had ik het wel geweten...................
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
beide niet geregged bij kvk
Heb nog steeds geen goede naam, En volgens die lui kan Reind echt niet op een flyer.
Ach ze zijn pas eind augustes die feesten dus ik heb nog heel ff
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Maarre tis jou geld en dus ook jou keuze wat je er mee wilt doen.
Maar loop nog wel ff zo veel megelijk winkels af en probeer zoveel mogelijk te testen qua apperatuur.
Zo en nu ga ik richting terras want ik heb niet voor jan *** vakantie.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
quote:Op woensdag 04 juli 2001 00:28 schreef Mries! het volgende:
Zow ff een daggie weg en er zijn 2 pagina's bij! Zonder mij!
[...]
Geldt ook voor mij, al is het in mindere mate omdat ik geen goede platenspelert heb
Die Stantons zijn trouwens echt goed (de blauwe dan). Op mijn Technics SL-D3 (1979?) lukt het me redelijk om te scratchen (moet zeggen dat het op nieuwe draaitafels beter gaat, maar ja)
3DBlaster heet vanaf nu DiMension
AntWorks
Weet iemand goeie zaak in Den Helder en omstreken?

Numark CDN-20s
Semi professionele CD-speler
Relay/fader start button
30 sec. door close protection
Digital outputs
Track programmable
Pitch bend buttons
12% Pitch control
Loop button
Large back lighted display
True continuous play
Dit lijkt me een beter id
Ik heb namelijk op de ene platenspeler een blauwe zitten en op de ander een witte en ik merk geen verschil.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
www.djsunni.nl
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Oké en nu ga ik lekker naar Bingo in Club More aan de rozengracht in A'dam met me vriendinnetje dus -CY- all
Enne denk dat ik als dj naam toch maar EZ ga gebruiken -> makkelijk te onthouden. (aangezien ik nog wel is wat vergeet)
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
quote:Op vrijdag 06 juli 2001 23:09 schreef Reind het volgende:
Weet niet of ze officieel ook duurder zijn maar in A'foort in ieder geval wel.
Oké en nu ga ik lekker naar Bingo in Club More aan de rozengracht in A'dam met me vriendinnetje dus -CY- all
Enne denk dat ik als dj naam toch maar EZ ga gebruiken -> makkelijk te onthouden. (aangezien ik nog wel is wat vergeet)
Dj EZ bestaat al, engelse 2step/garage dj die de 'pure garage' cd's mixt
check hier eens:
http://9to5cafe.com/Home/Smile/toys/djname%20generator/djnameframe.htm
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
Hmm, en djnaam voor 2step... iets funkies oid? Of warm? (hehe, loze kreten
Stepfather, Droopy D, RnD, Rnovation, etc etc
De wereld is oneerlijk. En daar maak ik gebruik van!
Mooi naatje dus maar RnD vond ik ook wel oké.
Lijkt wel een beetje op R&B maarja daar lijkt 2 step ook wel een beetje op en het is het dus net niet. En die letters hou je over als je de klinkers van mijn voornaam weghaald.
Is iedereen het erover eens -> RnD (heb um namelijk gauw nodig m'n dj naam)
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
quote:Op vrijdag 06 juli 2001 19:38 schreef Masterfvz het volgende:
[afbeelding]
Numark CDN-20s
Semi professionele CD-speler
Relay/fader start button
30 sec. door close protection
Digital outputs
Track programmable
Pitch bend buttons
12% Pitch control
Loop button
Large back lighted display
True continuous play
Dit lijkt me een beter id
Niet slecht hoor, maar verreweg van de beste.
Heus wel een leuk spelertje, maar is het dus net niet. Met de 34 vergeleken net iets te traag enzo.
Vergelijk het bijvoorbeld met het instapmodel van een auto en de iets luxere uitvoering met de wat sterkere motor.
Zien er beiden lekker uit, als je de ene los van de andere probeert is de goedkopere prima zat, maar als je de duurdere probeert weet je dat je die toch liever hebt, dus maar ff doorspaart!
Verder zit er geen jog/shuttle op en die is juist heel fijn om te hebben; je zoekt er in no-time de juiste frame mee op. Dat lukt je nooit met die knopjes, scheelt dus aanmerkelijk tijd (waarin je je kunt concentreren op het perfect matchen en mixen!)
Overigens vind ik em er niet uit zien, maar da's persoonlijk.
Ik zeg het nog een keer tegen je: Ga nou toch voor de duurdere modellen van een merk en niet voor het instap model, je hebt er zo veel meer plezier van!
En leg me eens uit waarom je per se nieuw wilt; de meeste vinyl jocks beginnen ook met second-hand SL1200's, met de betere CD spelers is dat net zo prima te doen hoor (zelf ook gedaan met mijn eerste Denons).
Garantie is wel interessant, maar het enige wat echt aan slijtage onderhevig is, zijn de lasers (als de speler natuurlijk een beetje normaal gebruikt is; een bak die drie jaar in een rokerige kroeg heeft gestaan zou ik ook niet hoeven) dus ik vind dat een wat magere reden om niet voor kwaliteit te kiezen.
Bovendien kun je natuurlijk altijd vragen of je de speler door een bedrijf kunt laten taxeren/ na laten lopen of het een beetje een redelijk geval is. Da's ook een vorm van garantie he!
In elk geval veel succes bij het afwegen van alle factoren, ik weet hoe lastig het is om eens te beginnen. Ik ben blij dat ik nu de luxe heb dat ik zo veel/genoeg aan het draaien verdien dat ik me het beste van het beste kan permitteren. (spend money to make money heet dat...) Da's heel
Succes!
[zie net staan, hij heeft geen true instant start... forget it!!! Is het allerbelangrijkste!]
Reg. datum: 06 juni 2001
Maar het went wel moet ik zeggen.
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
quote:Op zaterdag 07 juli 2001 09:22 schreef Mries! het volgende:
'k heb gister op een soundlab belt drive apparaat gedraaid, en ik moet zeggen dat het een heel aparte ervaring isAls je de plaat naar achter draait om het cue punt te zoeken dan gaat de platter helemaal stil staan en soms ook mee achteruit draaien
En als je de plaat loslaat zeg maar, dan moet je hem echt een _flinke_ zet meegeven. Verder gebruik ik altijd de zijkanten van de platter om de snelheid te veranderen...en als je dat bij deze doet zoals bij een technics staat ie bijna stil
![]()
Maar het went wel moet ik zeggen.
been there, done that
maar zo leer je 't het beste dat wel...heb pas sinds 1 jaar of zo weer op die dingen gedraaid, wende zo weer
your mouse has moved, please restart windows for this change to take effect
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
en dat doe ik gelukkig niet op soundlabs
quote:Op zaterdag 07 juli 2001 11:29 schreef petur het volgende:
[..]
been there, done thatben ook op soundlabs begonnen daar moet je snelheid regelen of met de plaat zelf of aan die pik in het midden van de plaat (wat bij technics dus _echt_ niet lukt)
maar zo leer je 't het beste dat wel...heb pas sinds 1 jaar of zo weer op die dingen gedraaid, wende zo weer
dat deed ik ook altijd, maar het was altijd hoorbaar
de platter, plaat of pin raak ik niet meer aan als ik moet bijsturen
tegenwoordig gebruik ik de pitchcontrol gewoon als ik ff wat wil pitchbenden, ff wat sneller als ie naar voren moet en ff wat langzamer als ie terug moet
is nauwelijks hoorbaar als je het snel kan
de kunst is om hem daarna weer terug op de goeie pitch te zetten waarop ie gelijk liep, alhoewel als je hem bij moet sturen dan loopt ie toch niet gelijk
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
quote:Op zaterdag 07 juli 2001 04:17 schreef MisterDon het volgende:
de meeste vinyl jocks beginnen ook met second-hand SL1200's
Tja, probeer jij maar eens second-hand SL1200's voor een normale prijs te kopen, voor een klein beetje meer heb je al nieuwe.
Mijn Technics, heb ik trouwens nieuw gekocht voor 999,- maar met de huidige prijzen van rond de 1500 gulden zou ik ze nu dus met winst weer kunnen verkopen
www.djsunni.nl
De wereld is oneerlijk. En daar maak ik gebruik van!
quote:Op zondag 08 juli 2001 00:10 schreef ^JaapvR^ het volgende:
RnD --> Lijkt mij een toffe naam (hmz, wie had het ook alweer bedacht), zolang het maar niet wordt geassicieerd met de radio538-RnB (no flame intended)...
Oh bah asjeblieft geen 538 en geen R&B, Ben nog al anti 538 dus daar hoef je niet bang voor te wezen.
Oh en mensen wie is er op Sensation geweest?
Nou degene die op sensation is geweest die heeft Roog ook wel gehoord en wat gebeurde er bij roog toen ie aan het draaien was.
IDD ER GING EEN TECHNICS KAPOT
Oké kon het niet laten maar moest er wel ff om lachen aangezien ik net met een maat van me (ook zo'n iemand die niet verder kijkt dan zijn neus lang is) nog een hele discussie over platenspelers had gehad.
Hij wil namelijk ook beginnen met draaien en hij wil perse een technics. Ik heb um die vestax geprobeerd aan te praten maarja technics kon volgens hem niet kapot. Daar denkt ie nu waarschijnlijk wel anders over.
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Een goed begin is het halve werkquote:Op zaterdag 07 juli 2001 17:13 schreef Randy het volgende:
hmm ik moet nog beginnen
en dat doe ik gelukkig niet op soundlabs
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Idd hoorde ik ook ja. Heb het niet gemerkt toen ik er uit me dak stond te gaan maar die technics heb ik gezien. Roog was zeker oké en het is al helemaal knap als je na zulke dingen nog niet met de tranen in je ogen weg loopt. Want een technics die kapot gaat op zo'n groot feest dat mag gewoon niet gebeuren.quote:Op zondag 08 juli 2001 11:31 schreef wibblemoo het volgende:
die naald wou ook niet erg bij roog
maar ut was wel lache hoor zo'n kapotte technics
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Heb op de weg terug liggen slapen en heb gisteravond voor sensation nog ff liggen pitten. Als ik nu ga slapen kan ik het vanacht wel vergeten met slapen
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
btw ik heb alles ook nog op video. als ik tijd heb zet ik 't wel om naar divx
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
http://www.aboutdj.nl is niet meer mijn eigendom... tis nu http://www.vout.nl
Van ed haast en zijn optisien krijg je 'de rillingen" zo goed | All ur drum&bass belong to us | rod data & zijn kameel roeleren zwaar
automatic pushbutton remote control synthetic genetics command your soul
Van ed haast en zijn optisien krijg je 'de rillingen" zo goed | All ur drum&bass belong to us | rod data & zijn kameel roeleren zwaar
en wat gebeurd er na afloop ermee (na afloop van een groot feest bedoel ik, dus niet specifiek sensation)
gaan ze dan in een rek wachtend op een ander feest?
lijkt me namelijk wel vet een draaitafel waar allemaal grote namen op hebben gespeeld, (en met hun handtekeningetje ergens)
De wereld is oneerlijk. En daar maak ik gebruik van!
bijv die bouwvakkers helmpjes met id&t erop, allemaal onzin is dat
1. de huur wordt gewoon doorberekend in de entree enz.
2. er valt met uitbesteding een last van je schouders
3. de verhuurder is contractueel gewoon verplicht er een goed werkende installatie af te leveren , gaat of is er iets kapot moeten zij gewoon voor iets anders zorgen.
Van ed haast en zijn optisien krijg je 'de rillingen" zo goed | All ur drum&bass belong to us | rod data & zijn kameel roeleren zwaar
De wereld is oneerlijk. En daar maak ik gebruik van!
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 29 30 31 32 last
Dit topic is gesloten.





