Reacties: 864
Reg. datum: 23-08-2010
Reg. datum: 23-08-2010
DayZRP.comquote:boik schreef op woensdag 27 februari 2013 @ 13:30:
ja leuk he die spannende momenten hier bij dayz, alleen wat je zegt idd sommige mensen schieten echt te snel..
welke server is het die je speelde? mss dat ik vanavond ook eens mee kom spelen want hier op de got servers is het ook behoorlijk rustig de laatste tijd.
Ze hebben hun eigen mod (met een aantal aanpassingen zoals meer damage van zombies). Je moet whitelisten waarbij je een mooi verhaaltje moet vertellen over jouw personage. Uiteindelijk wordt er niet super veel geroleplayed, maar de meeste mensen doen wel hun best. Dat maakt ontmoetingen met andere spelers des te leuker. Er wordt streng gecontroleerd of iedereen zich aan de no kill on sight regel houdt. Je wordt ook meteen aangegeven op het forum als je je niet aan de regels houdt. Over het algemeen zijn het leuke mensen die gewoon serieus willen spelen.
Je moet er wel van houden, van de no kill on sight regel. Ik dacht eerst, waarom die regel? In het echt zijn er toch ook klootzakken die lullige dingen doen zonder reden? Maar mensen die andere mensen zonder reden neerschieten? Een beetje zoals the joker? Die bestaan niet. Bij deze server zijn er alsnog bandieten die je neerschieten als ze de kans krijgen. Als er wordt gevraagd of je je wapen kan laten zakken, en je maakt hierbij een wilde beweging, kan je zo worden neergeschoten en dat is niet tegen de regels.



