Okyah schreef op maandag 29 november 2004 @ 22:11:
De reden dat ik de aankoop van KAR overweeg is omdat ik op zoek ben naar een vrolijk spel, niet extreem moeilijk, liefst zowel leuk in SP als MP. Ik zag dat Lamsh het gespeeld had en er wel over te spreken was. Meer ervaringen?

Ik heb 'm ook... maar ik speel het bijna nooit. Eigenlijk alleen de eerste paar dagen, ik raakte er héél snel op uitgekeken.
De controls zijn gewoon zo suf. Ten eerste hoef je al geeneens de A-knop in te drukken om gas te geven... dat gaat automatisch. Maar ik vind het juist wel een goed gevoel om een knop ingedrukt te moeten houden tijdens een racespel. Ik weet niet waarom maar... het voelt gewoon heel zweverig om met Kirby te racen. Het voelt nooit... "lekker"... zoals een echt goed racespel zal ik maar zeggen.
Om goed een bocht door te komen moet je wel A indrukken. Dan minder je drastisch veel vaart... kun je je voertuigje de goede kant op draaien... en zodra je A weer loslaat krijg je een kleine boost. Sufste manier om bochten te nemen
ooit. Het blijft gewoon frustrerend om zoveel snelheid te moeten minderen.
Als eerste finishen is niet bepaald moeilijk (eerder lachwekkend simpel), maar je krijgt allerlei rare uitdagingen om het toch nog wel lastiger te maken. Verplicht met een bepaald voertuig racen, als derde finishen, 3x achter elkaar eerste worden op een bepaalde baan... etc etc. Allemaal dingen waar ik totaal geen behoefte aan had... ik wil gewoon simpel racen en snelle tijden neerzetten.
Misschien is het als sinterklaaskado nog interessant (voor een klein kind?), als je het goedkoop kunt vinden. In die eerste paar dagen heb ik me er nog wel een beetje mee vermaakt. Sommige banen zitten best leuk in elkaar... het heeft z'n momenten... maar zoals gezegd raakte ik er wel erg snel op uitgekeken. Als ik het een cijfer moest geven zou dat ook iets rond de 5 zijn denk ik.
Als je een vrolijk nintendo-racespelletje zoekt dat niet al te serieus is, dan lijkt MarioKart me een oneindig veel betere keus.
...
Ik ben weer tot de 80ste verdieping afgedaald in die Pit of 100 Trials. Alleen nu was ik zo verstandig om eruit te gaan in plaats van nog verder proberen te komen. Ik heb nu een badge waarmee ik constant onder stroom sta tijdens gevechten. Als zo'n irritante fuzzy probeert m'n HP op te zuigen krijgt hij een schok en rent huilend weer weg.
Ik heb ook iets waarmee kleinere vijanden direct dood schijnen te gaan zodra je ze aanraakt in een level, zodat je er niet mee hoeft te vechten. Maar die heb ik nog niet uit kunnen proberen.
De attack-power van m'n partner is nu +1. Ik kan 20 voorwerpen dragen ipv 10... leuke badges liggen er in die pit.

En de volgende keer dat ik het probeer ben ik nu waarschijnlijk ook wel sterk genoeg om helemaal tot de bodem af te dalen hoop ik. Ik moet gewoon weten wat daar is... het is zonder twijfel het moeilijkste gedeelte van het hele spel... ze kunnen het niet maken om
niet iets heel spectaculairs op de bodem neer te zetten... toch?